Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 18., kedd 12:18

Ez a Yelawolf album királyság, simán dobnám rá a 10-et, nem tudjátok mi a jó. :mrgreen:
Következő körre lehet jelentkezni fogok, bár a GT zenéket nehéz lesz túlvészelni, mint manapság egy spurs meccset. :Đ
Love football, hate antifa.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 18., kedd 12:13

na, akkor meg pláne megérdemlik a dicséretet, azt hittem ezek egy együttes munkája :) kicsit beégtem, nem gond :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 18., kedd 11:52

Annyit javítanék, hogy Copy és Yela is szóló előadó, nem együttes :) Örülök, hogy Yelával tudtam újat mutatni.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 18., kedd 11:27

Copy Con - A nép hangja

Őket én is ismertem, de igazából sose jött be az a fajta műfaj, amit ők képviselnek. Nekem kicsit idegesítő, hogy őszinte legyek, kicsit olyan, mintha részegen énekelnének. Kicsit humoros, kicsit rap, kicsit ilyen is és olyan is, összességében azért rossznak nem mondanám, legalább egyedi és felismerhető.
4,5/10

Yelawolf - Get the F*ck Up!
Na, róluk a büdös életben nem hallottam még :mrgreen: Az elején már tudtam, hogy rapről lesz szó, de az igényesebbik fajtából hálaistennek :) Igazából a legtöbb helyen az alapzene tetszett, az "ének" annyira nem. Ez a stílus borzalmasan távol áll tőlem, mégis volt két szám is, ami igazán bejött, ez pedig nem más, mint a Pop the trunk és főleg a Marijuana. Utóbbi rendesen pörgős volt, tetszett az alap és kicsit magával is sodort :)
Ha a Copy Conra, ahol nem tudnék egy számot se kiemelni (na jó, talán a Tordast, mert van ott egy telkünk :mrgreen: ) 4,5 felett adtam, akkor erre legalább:
5,5/10

azért, mert nem az én stílusom, nem fogom lehúzni vagy lesz*rozni, szerintem a maguk műfajában nem számítanak rossznak ezek az együttesek. köszönöm az ajánlásokat, különösen a Yelawolfot, magamtól sose hallgattam volna hasonlót, sose találtam volna rájuk :) :)

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. március 17., hétfő 13:04

Yelawolf - Trunk Muzik 0-60

Nem ismertem az előadót, de voltak olyan számok amik nagyon ismerősek voltak valószínűleg más előadótól hallhattam hasonló alapú számot.Nem volt egy rossz ajánlás, de nem is fogott meg annyira.Nemigen tudok mit mondani róla eléggé hasonló dallamú számok voltak szerintem.Legyen mondjuk 5 pont.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 16., vasárnap 22:09

BBarni írta:Mennyit fizettél érte? :lol: :mrgreen:
Spurs 0-1 Arsenal.

Van még kérdés? :mrgreen:
pheco írta:Ezentúl egy rossz szót sem szólhatsz Kydre GT :mrgreen:
Eddig sem tettem.

Tkyd :salute: :salute: :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 16., vasárnap 22:05

BBarni írta:
Örülök, hogy tetszettek, bár attól eléggé féltem, hogy a Cornetta-lemezt senkinek sem fog bejönni, de legalább egy tag pozitívan értékelte, úgyhogy boldog vagyok. :mrgreen:
Ja messideco megmentette az albumodat, hogy ne annak legyen a legalacsonyabb pontszáma! :mrgreen:
Mennyit fizettél érte? :lol: :mrgreen:
Ehhez kellett Tkyd is :mrgreen: Ezentúl egy rossz szót sem szólhatsz Kydre GT :mrgreen:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. március 16., vasárnap 22:02

Mes que un club B-) :mrgreen: :mrgreen:

A Copy albumot fogom kedvelni, a másikat egyelőre nem ismerem.
"And my heart will leave you never."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. március 16., vasárnap 21:58

Örülök, hogy tetszettek, bár attól eléggé féltem, hogy a Cornetta-lemezt senkinek sem fog bejönni, de legalább egy tag pozitívan értékelte, úgyhogy boldog vagyok. :mrgreen:
Ja messideco megmentette az albumodat, hogy ne annak legyen a legalacsonyabb pontszáma! :mrgreen:
Mennyit fizettél érte? :lol: :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 16., vasárnap 21:48

ÁLLÁS

Holnap szerintem le is pörgetem a Copy Con-albumot, kíváncsi leszek. :)
messideco írta:Mindkét ajánlásod remekbe szabott volt szvsz, tetszett, hogy mertél váratlant húzni, és tőled stílusidegen albumokat hozni, erről is szól a dolog :)
Örülök, hogy tetszettek, bár attól eléggé féltem, hogy a Cornetta-lemezt senkinek sem fog bejönni, de legalább egy tag pozitívan értékelte, úgyhogy boldog vagyok. :mrgreen:

Spoiler: következő körben legalább egy elektronikus zenei albummal jövök, ezt már most megígérhetem. :D

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. március 16., vasárnap 21:29

Pedro Cornetta - Summer Sessions
Elnézést kérek a magas hangszintemért, teljesen leblokáltam pár napon keresztül, de hoztam az albumot.

Nem tudom milyen stílusa van az albumnak, de nem volt rossz. Három részletben hallgattam meg, így nem untam halálra magam, vasárnap estére pont jó hangulata volt. :coffee:

Mindkét ajánlásod remekbe szabott volt szvsz, tetszett, hogy mertél váratlant húzni, és tőled stílusidegen albumokat hozni, erről is szól a dolog :)

7/10*

*csak a késés miatt :mrgreen:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 16., vasárnap 14:36

Copy Con es Yelawolf. Dejo :) Kis feludules GT jazze (vagy milye) utan :P :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 16., vasárnap 13:31

Még messideco értékelésére várunk, ami a Summer Sessions-t illeti, de, azt hiszem, már kijelenthető, hogy rekordalacsony pontszámot ért el a lemez. :lol: :'(

Köszönöm mindenkinek, aki meghallgatta az ajánlásaimat, és elnézéseteket kérem, ha tényleg sokat szenvedtetek egyik vagy másik album miatt. :/

Pheco, Copy Conért részemről is pacsi, pár számát ismerem, bejövősek többségében, a másikról még nem hallottam. :)

Hamarosan felkerül az ajánlás a blogra is. Flame on! :rock:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. március 16., vasárnap 13:21

Copy Con nagyon jó, azért pacsi :D
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 16., vasárnap 12:43

Akkor itt is volnék és GT engedelmével jönnék is az ajánlásokkal.

Ezt az albumot már az előző körben is majdnem ajánlottam, de aztán az utolsó pillanatban mégse. Így már a mostani kör elején biztos volt, hogy ez lesz az egyik ajánlásom. Műfaját tekintve reggae/ragga. Magyar előadóról van szó, ugye a hazai paletta nem bővelkedik ebben a műfajban tevékenykedő előadókkal. Nem tudom hallottatok-e már róla, páran szerintem biztosan. Nagyon jó hangja, illetve a „hangjai” vannak. A szimpla énekhangja nem mondom, hogy tökéletes, de én azt is nagyon szeretem, viszont a rekedtes mélyebb hangját egyenesen imádom. Akik nem ismerik sokan hiszik, hogy egy zenekar, közben szóló előadó. A második nagy szóló albumát hoztam, ami 2007-ben jelent meg és a mai napig nagyon sokat hallgatom, egy szám kivételével mindegyiket szeretem. A számok nagy részében eléggé központi szerepet játszik a zöld szer:D, ezt én a stílusnak (is) tudom be, hozzátartozik a reggae-hez, viszont érdemes figyelni a szövegeket, vannak benne nagy igazságok és vicces sorok is. Tehát akkor az ajánlás nem más, mint...dobpergés… :mrgreen: :

Copy Con - A nép hangja


A második ajánláson már többet kellett agyalnom. Volt jó pár album, ami szóba jöhetett, sikerült leszűkíteni 5-re. Nagy nehezen sikerült választani. Egy kevésbé ismert amerikai előadó egyik albumát hozom. Kint azért már elég sikeres, itthon még nem igazán. Ezen az albumán vannak party zenék illetve kicsit odamondósabb, agresszívabb zenék is. 2 éve ismertem meg kb, azóta pörgetem az albumait. 2010-ben megjelenő albumát ajánlom, aminek 2013-ban kijött a folytatása, ami kicsit lightosabb, chillesebb(ha érdekel valakit ennek a címe: Trunk Muzik Returns) Viszont én a 2010-es albumot többet hallgatom, így inkább ezt hozom, tehát akkor az ajánlás:

Yelawolf - Trunk Muzik 0-60

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. március 15., szombat 23:57

Rebelution - Peace Of Mind
hát ez nem volt rossz, nem gon doltam volna, hogy te fogod hozni az eddigi legjobbat :ozil: egy erős 8as

Pedro Cornetta - Summer Sessions
ez viszont nem talált :/ 10/4
Kép

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. március 15., szombat 19:09

Rebelution - Peace Of Mind
Háttérzajnak jó volt..egy darabig. A végére eléggé untam, lehet tolni kellett volna egy spanglit közben :D Nem igazán az én stílusom, volt 1-2 pillanat mikor elkapott a feeling, de 5-nél nem tudok többet adni.

Pedro Cornetta - Summer Sessions
Hát ez meg végképp nem az én műfajom :mrgreen: Kiszívta az életet belőle :D Nagyon unalmas, semmitmondó, sajnops egyáltalán nem tetszett, de annyira nem akarom lepontozni, hallottam már rosszabbat is, 3/10 .

Bocs GT, de nem jó az ízlésed :mrgreen: :mrgreen:
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 15., szombat 13:43

Na, pörögjünk fel, emberek, ma éjfélkor határidő. :)

Holnap pedig elviekben Tarsi ajánlása következne, de mivel a kolléga pár hete eléggé eltűnt, ezért pheco, te is készülj, mert elég valószínű, hogy te leszel majd a beugró. :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 14., péntek 22:50

Pedro Cornetta - Summer Sessions

Hát ez nagyon unalmas volt. se ének,se akkor már zúzósabb/pörgősebb zene. Bocs GT,erről nem nagyon tudok mit mondani,háttérnek se jó nekem.
2,5/10

Rebelution - Peace Of Mind
Ez jobban tetszett. Az elején jobban odafigyeltem rá,aztán kicsit már lankadt a figyelmem. Egy idő után már sok volt. De alapba semmi nagyobb baj nem volt vele,tetszett is.
Legyen 6,5/10
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 14., péntek 22:43

:off:

:arrow:

:banplz:

De hehe, ha már itt vagy, jelzem, hogy számítunk rád a zeneklub következő körében. :salute: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég