Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 2., vasárnap 19:32

Victor írta: norwich-spurs 1-0
Aston Villa 4-1 Norwich
Spurs 1-0 Cardiff

:mrgreen:

Amúgy örülök, hogy tetszett a Peace Of Mind, a Comfort Zone nekem is az egyik kedvencem a korongról. Pedro Cornetta meg... Néha talán tényleg belefért volna egy-két vokál, bár nálam így is szinte tökéletes ez a lemez. :D
Marci77 írta:Kivancsi leszek. Hogy oszinten megmondjam en vartam mar egy kis elektronikus zenet. Es nem azert mert annyira szeretem,mert a legtobb nem tetszik,de egy kis valtozatossag lett volna. Viszont ahogy latom,ilyenek se voltak,ugy hogy koszi.
Kovetkezonek nyugodtan hozhatsz dubstepet.Aki ide jelentkezik,annak tisztaban kell azzal lennie,hogy nem minden fog neki tetszeni,de legalabb szelesedik a latokore :) (Abba is belehallgatok amit eloszor terveztel,de elvetetted.)
Következő körben garantáltan elektronikus zenét hozok majd. (Sőt, most, hogy mondod, lehet, hogy dubstep is lesz. :mrgreen: ) Csak, ahogy lejjebb is írtam, most annyira megfogott ez a két korong, hogy muszáj volt őket ajánlanom. :D

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 2., vasárnap 19:17

Rebelution - Peace Of Mind
Unom, hogy ezzel kezdem, de nem az én stílusom, viszont nem is vagyok annyira ellenére, mint a dubstepnek magyar szétkáromkodós rapnek (no offense), ezt egészen eltudom hallgatni a háttérben.
Azt kell hogy mondjam, pozitívan csalódtam! Egy számot se tekertem át, mind hallgatható volt, néhol jól szórakoztam, kellemes kis muzsika szólalt fel, szóval meg kell köszönnöm norwich-spurs 1-0 az ajánlást! :) Day by Day, Calling me out, de főleg a Comfort zone tetszett!
6,5/10 :agree:

Pedro Cornetta - Summer Sessions

Na, ez igen! Ez igen nem maradt meg bennem :mrgreen: Kellemes alapzene, de úgy hiányoltam az éneket, hogy már én énekeltem rá valami ökörséget :mrgreen: Ennél még azt is jobban élvezem, ha megmondó rapperek mondják a tutit orrba-szájba és közbe szétköpködik a mikrofont.
Csak azért, és csak is azért adok az én általam legalacsonyabb pont helyett kicsit többet, mert drága nagypapámmal lefekvés előtt mindig hasonló muzsikát (főlag jazzt) hallgattunk, és ezért jól esett a szívemnek.
5,5/10

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 2., vasárnap 19:16

Kivancsi leszek. Hogy oszinten megmondjam en vartam mar egy kis elektronikus zenet. Es nem azert mert annyira szeretem,mert a legtobb nem tetszik,de egy kis valtozatossag lett volna. Viszont ahogy latom,ilyenek se voltak,ugy hogy koszi.
Kovetkezonek nyugodtan hozhatsz dubstepet.Aki ide jelentkezik,annak tisztaban kell azzal lennie,hogy nem minden fog neki tetszeni,de legalabb szelesedik a latokore :) (Abba is belehallgatok amit eloszor terveztel,de elvetetted.)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 2., vasárnap 16:59

Rebelution - Peace of Mind

Végig is hallgattam, ki voltam már éhezve az új ajánlásra :mrgreen: A derbi előtt jobban örültem volna egy kicsit pörgősebb albumnak, de szeretem a reggae zenét. Tipikus könnyed alapok voltak itt is. A lemez eleje jobban bejött, a pörgősebb rappes részek feldobták, a vége számomra túl lágy lett, de összességében tetszett. Pont annyit nyújtott, amennyit egy reggae albumtól el lehet várni.

7,5/10

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 2., vasárnap 15:51

Na, akkor jövök. :D

Nos, kicsit mesélnék először is arról, hogy mit akartam ajánlani, aztán miért esett másra a választás. Az volt a terv, hogy legalább az egyik lemez (de inkább mindkettő) az elektronikus zene valamelyik stílusát fogja képviselni, mivel ilyen muzsikákat hallgatok legtöbbször. Gondolkodtam egy dubstep-albumon, amely korszakalkotó jelentőségű a műfajon belül, én is imádom, de végül úgy döntöttem, megkíméllek titeket ettől, mert valószínűleg páran kiléptek volna a zeneklubból az album meghallgatása után/közben. :lol: (Ha valakit esetleg érdekel, milyen lett volna ez, az hallgasson bele, Borgore - The Filthiest Hits... So Far című albumáról lenne szó.) Szóval a dubstep kiesett, maradt két másik elektronikus korong, egy chill- és egy dance-house-album - aztán bejött a semmiből az a két album, amit most ajánlani fogok.

Az első:
Rebelution - Peace Of Mind
Teljesen véletlenül bukkantam erre a korongra két-három héttel ezelőtt, és azonnal beleszerettem.

Egy kaliforniai reggae-bandáról van szó, melynek öt tagja van: Eric Rachmany, Rory Carey, Wesley Finley, Marley D Williams és Khris Royal. 2004-ben alapították az együttest, 2007-ben jelentették meg első lemezüket, 2009-ben a másodikat, 2012-ben a harmadikat - ez a Peace Of Mind.

Egészen sajátos hangulata van az albumnak, amely már az első számnál beszippantja a hallgatót. Tökéletesen összerakott számok, kiváló vendégszereplők jellemzik a lemezt, hihetetlenül harmonikus az egész, megnyugtat, ellazít, feltölt, és a végére eléri az ember azt a bizonyos peace of mind állapotot. Itt idéznék egy kritikából, mert tökéletesen fogalmaz.
On a day where you just want to kick your shoes off and chill on the couch, this is a great sound track to put you in a trouble-free mood.

Ez lenne tehát az első korong.

A második nem más, mint
Pedro Cornetta - Summer Sessions
(Erre szintén nemrég bukkantam rá, azóta pedig nem tudok leállni, kb. folyamatosan hallgatom. :D )

Egy São Paulo-i illetőségű, tehát brazil srácról van szó, aki egy olyan stílusban tevékenykedik, amivel emlékezetem szerint még nem találkoztunk a zeneklubban - a jazzről lenne szó. Ez, kérem szépen, modern jazz, amely nem veti meg az elektronikus gitárt sem, sőt, előszeretettel használja.

Nu jazz, smooth jazz, vagy ahogy youtube-on valaki fogalmazott: jazzy chillout. Hihetetlen precizitással megszerkesztett, gyönyörű Zene, így, nagybetűvel.

---

Nos, ennyi lenne, a blogra hamarosan felkerül az ajánlás, jó szórakozást hozzájuk, remélem, mindenki talál majd élvezetet legalább az egyik albumban. :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 2., vasárnap 14:58

GT nem dobod be az ajánlásod? Meccsig egyiket meghallgatnám :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 1., szombat 20:37

Holnap mindenképpen legyen ajánlás, szerintem megfelel mindenkinek :)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 1., szombat 20:04

Vagyok. :) Látom, gördülékenyen mentek a dolgok a távollétem alatt is. :coffee: :lol:

Őszintén szólva még nem tudom, hogy mit ajánlok, pontosabban csak az egyik albumban vagyok biztos, úgyhogy holnapig még kap időt Tarsi. Aztán ha nem jelentkezik, akkor holnap délután-kora este bedobom a két albumot, ha így mindenkinek megfelel.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 1., szombat 18:53

GT szerintem holnap, legkésőbb hétfőn már itt lesz, aztán dönt a főnök úr :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 1., szombat 18:52

GT merre vagy? Küldj füstjeleket,hogy akkor mi legyen :D

Szerintem jöhetne GT egyből ha itt lesz.Már ha addig nem jön Tarsi.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. március 1., szombat 16:16

na akkor ajánljak még egy kört ? :mrgreen:
Kép

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 26., szerda 22:54

Jól van már Tarsi most már nem vicces annyira! :lol:
Igaz azt nem írta,hogy melyik szombaton jön az ajánlásával... :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 26., szerda 14:07

Jaa. Akkor varjunk. :)


Vagy hozzunk elore engem hatulrol :mrgreen: :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 26., szerda 14:06

Marci77 írta:GTre varhatsz,mert szombaton/vasarnap lesz csak.
Amugy,ha Tarsi nem jon,akkor nem johetne a kovetkezo? Aztan majd utana jonne Tarsi,hogy haladjunk :)
Utána GT jön :mrgreen: Sztem várjunk, hátha idetéved Tarsi :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 26., szerda 14:05

GTre varhatsz,mert szombaton/vasarnap lesz csak.
Amugy,ha Tarsi nem jon,akkor nem johetne a kovetkezo? Aztan majd utana jonne Tarsi,hogy haladjunk :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. február 26., szerda 11:51

GT kollegától kérdezném, hogy most akkor maradhatok-e a későbbiekben vagy sem, mert a norwich elcsipázta a spursöt :lol: (európa liga topicban azt mondta, ha a norwich is megveri a tottenhamot, akkor vége lehet a zeneklubos pályafutásomnak) :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 25., kedd 16:19

Tarsi elpárolgott :mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 24., hétfő 11:04

Tarsi hol a fenébe vagy baszki? :mrgreen:
Nincs GT máris megy a lazulás? :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 23., vasárnap 18:17

Tarsi,mikor ajanlasz?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. február 22., szombat 20:49

SCBP vs TKYD

Nem nagyon tudok a hétvégén netezni, csak gyors felugrottam értékelni, sokat nem bírok írni (időhiány).
Nem igazán jött át. Untam.. vártam a végét. Sokszor inkább idegesített, mint kikapcsolt volna. Bocsi, ez nem jött be.

3/10
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég