Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. december 4., szerda 19:52

Tkyd -et már értékeltem ugyan nem túl szépre :mrgreen:
de még egy két gondolat, hogy miért nem ér semmit:

alapvetően két részre bontanám a rappereket szövegalkotási szempontból:
1. sor vége szóra rímet keres és rá alakítja a szöveget, tipikus semmilyen rímek, mint ebben az esetben is.
Talált rá egy rímet és utána hozzáalkotja a szöveget, ez a tehetségtelen alkotókra jellemző, na most ebből van dögivel Mo-n, ez is ilyen. Ennek a módszernek egyetlen értelme van az max a bulirap, más létjogosultsága igényes körökben nincs.

2.Szöveghez alkotnak rímet, melyek tökéletes időzítéssel és ütemmel állnak a szövegben. Na ez a valami, ehhez kell tehetség. Ilyen előadókkal nem bővelkedünk sajnos: AKPH, Anonim Mc (de ő is csak Józanul albuma óta főleg, Jövőkép még eléggé szárnypróbálgatás, de már itt is látszik, hogy kisujjból veri a többi magyar "előadót"; valamint még Punnany massif munkásságát egy-egy számban. Nem sok; másról nem tudok, a többi szinte mind gettórap igénytelen kivitelezésben. Vagy akik mondani szeretnének valamit, azok nem tudnak, az elég alacsony értelmi képességeik alapján, és szerintem abban semmi jó nincs, ha egy buta ember megmondó emberként lép a közönség elé a számaival.

És attól, hogy Tkyd az első kategóriába tartozó raperek közül az egyik legjobb (egy előző hsz alapján, mondjuk sztem nem) az, annyit jelent, hogy vakok között félszemű a király.
Valamint, hogy ő az egyik legjobb szöveg terén, meg erősen cáfolnám, szerintem ő sem tudja, miről szólnak a számai, már amelyikről meri valaki állítani, hogy szól valamiről, hiszen eléggé behatárolt egy olyan valami, aminek fix az utolsó sora (vagy pár opciós) és utána korlátozottan alkot hozzá egy sort.

Szóval kb. ez volt az oka annak, hogy a nem túl kimagasló 1,5 pontot kapta tőlem. :hmmm:
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. december 4., szerda 19:22

Three Days Grace - One X
Szeretem ezt az albumot, 6 szám a telómon is rajta van (Pain, Animal I Have Become, Never Too Late, Riot, Get Out Alive, Time Of Dying). Énekes hangja nagyom jó, zene is, bár néhány szóló jót lett volna bele. Egy idő után amúgy "unalmassá" válik, mostanában ritkábban hallgatom őket. De amúgy korrekt is album ez 8/10.
Kép

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. december 4., szerda 17:54

Tkyd - A boldogság kék madara

Kezdem a gyengébbel. Már biztos írtam párszor, a rap nem igazán kedvencem. Főleg nem a magyar. A zenei alap általában (itt sem) nem jön be. Az énekhang, dallam belőle, ami számomra igazán fontos, mind hiányzik (itt is). Van, hogy egy-két rész dallamosabbra sikeredik, de nem jellemző, nem ezen van a hangsúly. Az a bajom ezzel, hogy mindig is az fogott meg egy számban, az ének. Az tud lenyűgözni. Attól borzong meg a hátamon felálló szőr legtöbbször. És utána jön a többi szempont. Sajnos ennek a műfajnak esélye sincs ennélfogva.
Namost.. itt a zeneklubon belül ezektől igyekszem eltekinteni. A való életben nem, ott kegyetlenül tekintek ezekre. Itt igyekeztem ezt most leszarni, alapként tekinteni, és a szövegre, a mondanivalóra koncentrálni. Mást nem igazán találtam, amire lehet. Hm.. Maradjunk annyiban, hogy volt egy-két szép gondolat. Tényleg előfordult, amikor azt mondtam, hogy na ez tényleg szól valamiről, vagy ez a gondolat épp megfogott, vagy hogy épp így érzem én is, és ez nagyon igaz, amit közölni akar. De sajnos nem sikerült túlzásba vinniük. Ez a néhány szép pillanat mondjuk 2-vel megnövelte a pontok számát. Ugyanakkor a többi szöveg, illetve mondani való, számomra sajnos kuka. Leginkább öntelt fellengzés az egész, hogy én biza tudom, mi az élet, mi a szenvedés, én szenvedtem a legtöbbet, és azért éneklem, hogy te is lásd, mert rajtam kívül mindenki hülye, és nem fogja fel az élet igazi sötét oldalát, és senki nem szenvedett még, és aki lenéz, vagy megvet, az is hülye, és kapja be, meg bassza meg magát az is, aki nem ért egyet azzal, hogy én vagyok a modern kor prófétája. Mondjuk az esetek 75%-ban erről szólt az album. Volt még az a jó indulattal 5%, ami bejött, amiről legelőször írtam. A maradék 20% meg nem szólt semmiről. Értelmetlenül beszélt össze-vissza, még ő sem tudta szerintem mit akart kifejezni. Egy nagy handabanda volt.
Megint csak nem akarok megbántani senkit amúgy. Én megértem azt is (asszem.), aki ezt kedveli, és elfogadom azt is, ha valaki (a többség) pont azt veti meg, amit én hallgatok.

3,5/10
GT37 írta:Viszont az Ó Uram című szám nem volt olyan rossz.
Egyébként én is erre a számra figyeltem fel leginkább. Kiemelkedett a többi közül. A zenei alap is tetszett, és azt hiszem ebben a számban volt a legtöbb olyan szöveg, amire azt mondtam, hogy na ez igen. Ha csak a számot kellene pontoznom egy 7-est biztos megkapna, ami elég nagy szó műfaját tekintve.


Three Days Grace - One X

Na ezért viszont már jár a pacsi öreg! Ez eléggé bejött.
Kellemes hangszerelés, fasza ének, nagyon jó dallamvonal, magával ragadó hangzás. A szövegre nagyon nem tudtam figyelni, de amit kivettem belőle, és az album hangulatából is, ő is legtöbbször egy világfájdalmat énekel ki magából (javítsatok ki, ha tévedek, az angolom hagy némi kívánni valót maga után), mégis valahogy teljesen máshogy. Más a megfogalmazás, játszik a képekkel, sokkal szebben fejezi ki magát.
Rögtön az albumnyitó számra felkaptam a fejem. Elég jó kezdés volt. Aztán kicsit lazább lett, nem volt olyan nagyon elsöprő szám egy darabig. De mind kellemes szórakozást nyújtottak. Több stílus is keveredett szerintem az albumon belül. Néha kicsit Muse-os (Pain pl.) beütést, néha mintha Kiscsillagost (animal i have become, de ez csak pár taktusban, pár elemben) véltem volna felfedezni. Meg még volt többfajta is.
Aztán mondjuk az újabb elsöprő számig egészen 6 számot kellett várni, és aztán jött csak a 7. Get out alive, de egyáltalán nagy szó, hogy jött. Ennek meg néha mintha Systemes, Serj Tanakian-os beütése lett volna néha. Persze ennek a számnak nem a dinamikája volt elsöprő, mert elég lassú szám, de valahogy a hangulata, meg a dallamvilága mégis egészen magával ragadott. Aztán a 9. Over and over egyenesen kedvencem is lett, nem csak az albumot tekintve, de úgy összességében is felfér a kedvencek közé. Ezen kívül a Time of Dying, illetve a One X jött be még eléggé, ez utóbbi nagyon jó zárása volt az albumnak.
Az biztos, hogy ez az album a gépemen marad, ez lesz a negyedik ilyen, nagyon megtetszett. Majd ha lesz időm belekóstolok az előadó egyéb műveibe is. Egyébként az albumot még hétvégén meghallgattam, azóta már 3szor is végigpörgettem. A másikra csak ma sikerült rávennem magam.

8,5/10
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 3., kedd 20:00

pheco írta:Elfogyott a lendület, ahogy látom :mrgreen:
Hmm, hullani fognak a fejek. :box: :mrgreen:

Amúgy van még több mint egy hét a határidőig, szóval szerintem nem lesz gond. :)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 3., kedd 19:45

Nekem csak holnap lesz időm értékelni
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. december 3., kedd 19:13

ja, hogy kapjátok be. mától 1 hét a határidő és kész. ha meg nem, akkor HAT HAT HAT ÁRIDÓ!! :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. december 3., kedd 19:04

Elfogyott a lendület, ahogy látom :mrgreen:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. december 1., vasárnap 22:21

Tkyd - A boldogság kék madara

Hát ez szerintem sem jo. Közhelypuffogtatás ezresével, meg hát szomoru a gettóélet, és a nyomorból csak a zenével lehet kitörni- életérzés, most egyáltalán nem fogott meg. Kapható vagyok a minőségi rapzenére, de szerintem ez egyáltalán nem volt az, M.B.

3,5/10

Three Days Grace - One X

Ez már más :D

Elolvastam a kritikákat és kétkedve fogadtam az együttest. Nem volt ez olyan rossz, meg volt az összhang a kemény és a lágyabb vonal között, de viszont egysíkúvá és monotonná vált egy idő után a cucc.

Amúgy nem rossz, tényleg. Kapcsúd le.

6,5/10
"And my heart will leave you never."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 30., szombat 12:36

Tkyd - Boldogság Kék Madara
A műfajt nem szeretem alapvetően, ennek ellenére van pár album azért ebből a stílusból, amit szívesen hallgatok néha - ez nem fog közéjük tartozni sajnos. :D
A szövegek néha tetszettek, vannak ötletes sorok, rímek, de így is sok szám nagyjából ugyanarról szólt, az alapok egész jók pár helyen, de összességében az egész album kicsit olyan monoton, egyhangú, nem annyira jött át a dolog.

És még valami, nem vagyok az az ember, aki megrögzötten kerüli a csúnya beszédet, a káromkodásokat (sőőőt :D ), de itt valahogy nem illett bele a képbe a sok, hogy is mondjam, nem szalonképes kifejezés. :D

Viszont az Ó Uram című szám nem volt olyan rossz.

Le fogom pontozni sajnos, ha nem is annyira, mint heccsat, legyen mondjuk, hmm
4/10.

Azért köszi az ajánlást, nincs harag, remélem. :mrgreen:

Közben meg belegondoltam, mennyire le fogjátok húzni az egyik ajánlásomat... :lol: Belegondolni is rossz. :lol: Talán a 2,5-ös átlag meglesz. :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 30., szombat 10:37

Three Days Grace - One-X

Nem állok a rockal túl szoros kapcsolatban, szóval félve kezdtem neki az albumnak, de ahhoz képest egész kellemes csalódás volt. Nem mondom, hogy újrázni fogom az albumot, de nem idegelt ki, ami már jó jel :mrgreen: Nekem a rock zenékkel és így ezzel az albummal is az a bajom, hogy szinte ugyanolyan számomra az összes szám, gondolom sokan meg akár a rappel vagy más "idegen" stílusokkal vannak így. Bajban vagyok a ponttal, de legyen közepes.

5/10

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 29., péntek 17:03

RealRaúl77 írta:Most miattam ne halaszd el, nem hiszem, hogy vasárnap/hétfő előtt tudnék vele jönni.
Félreértesz, a meglehetősen alacsony osztályzat miatt halasztom el egy kicsivel. :D De azért reménykedem benne, hogy annyira csak nem lesz rossz. :mrgreen:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. november 29., péntek 17:00

GT37 írta:
RealRaúl77 írta:Kezd érdekelni ez az album :mrgreen: :mrgreen:
Ma akartam meghallgatni, de így holnapra marad. :mrgreen:
Most miattam ne halaszd el, nem hiszem, hogy vasárnap/hétfő előtt tudnék vele jönni.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 29., péntek 16:53

heccsat írta:[
1,5/10 (de csak azért mert hajszálnyival jobb az ilyen Ogli G féle retardáltaknál)

ad1: és nem azért húzom le mert rap, mert egyébként top 3 kedvencem között van a műfaj, de ez alpári volt, ahogy előttem is megjegyezték
Én a magyar rap több, mint 90%-át ismerem. Ez alpári? Akph, Punnany, Tkyd.. talán ők vannak az élen lírikusság szempontjából. Mondom ezt úgy, hogy top10 kedvencben sincs nálam Tkyd. Bár nekem mind1 mennyit adsz rá, szíved joga, csak furcsállom.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 29., péntek 16:43

RealRaúl77 írta:Kezd érdekelni ez az album :mrgreen: :mrgreen:
Ma akartam meghallgatni, de így holnapra marad. :mrgreen:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. november 29., péntek 16:41

heccsat írta:1,5/10
Kezd érdekelni ez az album :mrgreen: :mrgreen:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. november 29., péntek 16:24

3 days grace - one x
Na ez már nem mai darab, 7-8 éves. Eddigi 4 ajánlásból messze a legjobban értékelhető dolog. Softos így, nagyjából mindenki számára hallgatható és van pár eléggé eltalált szám is rajta (never too late, it's all over). Nem alkottak egy örökké fennmaradó albumot, de nem nyúltak mellé semmivel.

7,5/10


Tkyd - Boldogság Kék Madara
Eddigi legjobbal szemben, most a legrosszabb ajánlás :). Bugyuta, fájdalmas, átlag (és a magyar átlag nagyon rossz), amikor van egy AKPH-nk, akkor még rosszabb egy ilyet hallgatni, nem akarom ennél jobban lehordani, pedig ennél még sokkal rosszabb is.

1,5/10 (de csak azért mert hajszálnyival jobb az ilyen Ogli G féle retardáltaknál)

ad1: és nem azért húzom le mert rap, mert egyébként top 3 kedvencem között van a műfaj, de ez alpári volt, ahogy előttem is megjegyezték
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. november 29., péntek 13:46

Three Days Grace - One-X

Soha nem volt még album ami ennyire semleges lett volna nekem mint ez. Szó szerint semmi érzelmet nem váltott ki. Annyira nem sikerült lekötnie a figyelmemet, hogy bevallom észre sem vettem mikor lepörgött az album.
Egy tökéletes semleges 10/5


Tkyd - Boldogság Kék Madara

Na ez az album az igazán szájízemnek való stílust képviseli. Szinte az összes szám szövegét tudom kívülről. Ami miatt mégis kicsit alacsonyabb pontot fog tőlem kapni az azért van, mert az alapok elég gyengék és ezután az album után Tkyd még magasabbra rakta a lécet.
10/8
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. november 29., péntek 12:56

Three Days Grace - One-X
Először is megköszönném, hogy az egyik potencionális jelöltemet elhasználtad :mrgreen: másodszor is, ezzel betaláltál nálam, imádom a Three Days Gracet, és ezt az albumát is, szóval... kiemelkedő nálam a Pain, Never too late, Riot, Time of Dying (ezek hónapokig a setlistem alapdarabjai voltak).
Láttam, más is megjegyezte, hogy az a gond az albummal, hogy elég egyhangú, és sajnos én egyetértek ezzel, de kiegészíteném azzal, hogy nem csak ez az album egyhangú, tulajdonképpen az egész banda (mondom ezt úgy, hogy tényleg szeretem Őket), de szinte mindegyik számuk ugyanazt a hangzásvilágot rejti magában.
Ennek ellenére nagyon jó volt most ezt előszedni, vannak rajta kiemelkedő számok, és rock ( :mrgreen: ) úgyhogy a pontszám nem lehet más, mint:
8/10

Tkyd - Boldogság Kék Madara
Édesdrágaegyetlen Zsocikám. Hogy lehetett ezt a Three Days Grace mellé tenni? :mrgreen: Nekem ez a hallgatatlan, alpári, semmilyen rap kategóriába tartozik, ne haragudj. Nem az ízlésed szidom, eszembe ágába sincs, persze kinek a pap, kinek a paplan, de SZÁMOMRA ez nagyon nem jött át, még azt sem tudom mondani, hogy elmehetne háttérzajnak, mert egyszerűen annak is idegesítene.
DE! Nem akarok senkit lepontozni csak az ízlése miatt, lehet, hogy velem van baj, így senkinek sem fogok 4 pontnál kevesebbet adni, úgyhogy a pontszámom erre a korongra:
4/10

de azért az első albumért jár a pacsi, remélem nincs harag. :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. november 28., csütörtök 22:41

És ha már kekeckedek és 2-szer is remélem, hogy elgépelted, de az slipknot.

Na befejeztem, mert én sem értek hozzá. :D
Jól van megártott nekem ez a tkyd... :lol:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. november 28., csütörtök 22:36

GT37 írta:
Zsoc írta:Na azért azt tegyük helyre, hogy a rock nem igen hörgős. :mrgreen:
Amire te gondolsz azt nem rocknak hívják, hanem deathcore, death metal vagy hasonló szép nevű izéknek. A rockban mondjuk úgy hogy nem igen fedezel fel hörgést. :D
Szóval igazi hörgős rock olyan nincs.
Ez olyan mintha a szintipopot összekevernéd a dupsteppel. :mrgreen:
Igaz, elnézést a fogalomzavarért, köszönöm a kiigazítást. :D :agree:
Na amúgy igen ám!!!

Kiss Symphony-ban pl hányszor hallottál hörgést, öreg???!!! :mrgreen: :mrgreen:

Szép dallamvonalak, kifinomult hangzás, csodás muzsika.. maximum!! :lol: :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég