Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. szeptember 16., kedd 18:05

Amugy szerintem is egészen jó minőséget képviselnek. :) Én nagyon a peremén mozgok a rapnak is, hát még az ug.-nak, így ha találkoztam is velük, max annyit hogy oldalt feldobta a tyúb.

Az alapok nagyon jók, pedig nagyon nem szoktam szeretni őket, nagy részben. Azonban sem a hangszín, sem az előadásmód, sem a témák nem igazán jöttek be. A közreműködések viszont jók lettek és jót tettek az albumnak. Színesebb lett az album tőlük, de valahogy ők is csak a szintet hozták és nem lett nem kiemelkedő egy szám sem.

Amit még megjegyeznék, hogy az különösen zavar, amikor más előadókat vagy önmaguk reklámját viszik bele egy számba és ezt általánosságban is értem. Itt most konkrétan csak az AFC-re emlékszem előbbiből, utóbbira is volt példa. Vmiért ez nekem ilyen berögződésem vagy nem tudom hogy mondjam, de ez nekem lefelé billentette a mérleget.

Első hallgatásra 4,5 és 5 között vacilláltam, aztán lezuztam még egyszer a jó pontszámok és a pár kiemelt szám hatására, talán a más közérzet is hozzájátszik így naposabb időben, de a pont is feljebb kúszott és 5,5 és 6 között ment a dolog, de az előző kis bekezdésem döntött lefelé, így 5,5/10

De ennek ellenére simán megértem a jó pontszámokat, mert nem rosszak sőt, tényleg minőség azért a tucathoz képest, de maga a stílus nem begyere. :/

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. szeptember 16., kedd 17:32

realistahuni írta:
Érdekes dolog ez amúgy. Nem akarok személyeskedni és befolyásolni senkinek az értékelését, de én nem értem az ilyen 2 pontos értékeléseket.(vagy ha már ennyit ad valaki akkor bővebben is meg lehetne indokolni, hogy miért.)
Én soha nem hallgatok sem Evanescence-t sem Deák Bill Gyulát, de attól még észre tudtam venni, hogy képviselnek egy bizonyos szintű minőséget műfajon belül(és ez az NKS-nél is így van, elhihetitek), és megvan a tehetség meg minden ami kell. Ha csak tetszésre pontoznék akkor valószínű jó pár albumra én is tolnám rá a 2-3-4 pontokat, de azért mégis átgondolom, hogy várjál már ember, mégsem justin biebert meg lagzi lajcsit kell értékelni, hogy minimális pontszámot kelljen adni.
No offense, én csak a saját értékelési rendszeremet vázoltam fel, ennél több gondolatot nem is fűznék hozzá, mert nem ez a lényege az egésznek. :)
+1 szóról szóra
így valószínűleg nem kaptok tőlem gyilkos krónikákat :'(
de már megvan mit fogok hozni de nem spoilerezem be mert rhuni megint előre értékelné :D
Kép

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. szeptember 16., kedd 14:56

és én ugyanígy pontoztam pl. Deák Billt is, és mindenkit így szoktam. A rapben is vannak nálam jók, stíluson belül hallgathatók, nekem ez nem az.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 16., kedd 14:37

Ahogy látom, ez lesz az egyik legmegosztóbb album, röpködnek a 10/10-ek és a 10/2-ők is rendesen
Érdekes dolog ez amúgy. Nem akarok személyeskedni és befolyásolni senkinek az értékelését, de én nem értem az ilyen 2 pontos értékeléseket.(vagy ha már ennyit ad valaki akkor bővebben is meg lehetne indokolni, hogy miért.)
Én soha nem hallgatok sem Evanescence-t sem Deák Bill Gyulát, de attól még észre tudtam venni, hogy képviselnek egy bizonyos szintű minőséget műfajon belül(és ez az NKS-nél is így van, elhihetitek), és megvan a tehetség meg minden ami kell. Ha csak tetszésre pontoznék akkor valószínű jó pár albumra én is tolnám rá a 2-3-4 pontokat, de azért mégis átgondolom, hogy várjál már ember, mégsem justin biebert meg lagzi lajcsit kell értékelni, hogy minimális pontszámot kelljen adni.
No offense, én csak a saját értékelési rendszeremet vázoltam fel, ennél több gondolatot nem is fűznék hozzá, mert nem ez a lényege az egésznek. :)
Love football, hate antifa.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. szeptember 16., kedd 13:46

NKS - TDI
Őőőőőőőőő.... ez nagyon nem az én világom. Már 100x elmondtam, senkit nem fogok lehúzni a zenei ízlése miatt, amiatt, hogy mit hallgat. A számok 90%-ban kifejezetten idegesítettek, mert a rapnek ezt a fajtáját egyáltalán nem bírom sajnos. Talán az Oh la la 2 emelkedik ki kicsit a sorból, az egy fokkal hallgathatóbb volt számomra. Igazából nálam ez a legkevesebb pontot kapná, de az említett szám miatt kicsit feljebb tornáztam (nálam a legkevesebb 3, filmklubban 4 az új rendszerem szerint :mrgreen: )

Ahogy látom, ez lesz az egyik legmegosztóbb album, röpködnek a 10/10-ek és a 10/2-ők is rendesen :roll:

3,5/10

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 15., hétfő 19:13

messideco írta:Nem Tkyd, hanem NKS... Fasza :coffee:

Korai nyavalyognod, mert én is yo albumot hozok majd nyugi. :lol: :mrgreen:
Love football, hate antifa.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. szeptember 15., hétfő 19:03

Nem Tkyd, hanem NKS... Fasza :coffee:
"And my heart will leave you never."

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. szeptember 15., hétfő 17:10

NKS - TDI

Nem az én világom.Többet inkább nem is írnék róla.Bocs de nálam csak 2 pont.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. szeptember 15., hétfő 16:55

NKS - TDI

NKS az egyik legjobb ug csapat itthon, Noschez és Zenk is olyan flow-val rappel, mint itthon nem sokan. Imádom a tróger, de mégis elgondolkodtató szövegeiket. Kívülről fújom az album nagy részét. Kedvenc trekkek: Boldogan élünk amíg, Paranoia, Oh-la-la 2, Magyarország, Dealerek álma, Habeastie Boys, Ki vagyok én. De az abszolút kedvenc a Mint a szfinx, imádom. Nekem jobban bejön ez az albumuk, mint az 5csillag, pedig az is 10 közeli.

10/10

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 15., hétfő 0:10

bbarni mondjuk nálad tkydet megugrani nem nehéz :lol: (és végre helyesen írtad a nevét :mrgreen: )
Igaz! :mrgreen:
a google a barátom! :mrgreen:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. szeptember 14., vasárnap 23:47

bocsi a szpojlerért huni :'(

ezért az értékelésért már megérte hozni :D :agree:

bbarni mondjuk nálad tkydet megugrani nem nehéz :lol: (és végre helyesen írtad a nevét :mrgreen: )
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 14., vasárnap 23:37

Múltkor sikeresen lespoilerezted nekem, simán rájöttem akkor.
De hát mit tudnék mondani a TDI-ről? Nincs olyan nap amikor az Oh la la 2( meg az egy) a Habeastie Boys meg konkrétan a fél album ne pörögne. Ez az album nálam igazi mérföldkő, többek között ennek a hatására is szerettem bele a magyar rapbe. A másik a DSP volt, azután kezdtem felfedezni a többi bandát, mc-t, szóval nekem az NKS abszolút szívügyem.
A lemezről az Immortalz meg a Paranoia annyire nem tetszik, de a többi egyszerűen akkora überkirályistenség, hogy egy másodpercig sem kérdés nálam a maximum pont.

Nedvesedésemet az alábbi sorokkal zárom:

A hármas: gyógyszerész, neki legális a méreg, de ez a féreg
abból él, hogy félre grammol a mérleg, pedig a szülei szerint
ők szimpla életet élnek, de ha jönnek a kékek, ők is
félrebeszélnek.



akik meg fikázni merik azokkal soha nem lesz písz. :shifty: :mrgreen:

szóval ez 10/10 csabikám, csak így tovább.
Love football, hate antifa.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 14., vasárnap 23:25

ja és nem fenyegetés de aki 8-nál rosszabb pontszámot ad azt kitiltatom a grúpama arénából! :) :mrgreen:
(mekkora fenyegetés :mrgreen: )
Jól van felírtam a neveket, majd amikor felemelkedik a focink és jönnétek meccsre lesz majd csodálkozás! :mrgreen: :lol:

Egyébként meglepődtem, rosszabb osztályzatokra számítottam! :)


Az új ajánlással viszont meg fogok szenvedni, bár így egy kis belehallgatás után, már jobb(an) (tetszik) mint Tkyd! :agree:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. szeptember 14., vasárnap 23:03

Állás

Nagyon jól szerepelt az eddigi két album, reméljük NKS is hasonlóan jó fogadtatásban részesül.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. szeptember 14., vasárnap 23:01

bocsi de szerkeszteni már nem tudtam és az előző linkben nem sorrendben vannak a számok de itt egy fasza lista :

NKS - TDI
Kép

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. szeptember 14., vasárnap 22:46

akkor ha már mindenki értékelt jöhetne az ajánlásom... de nem fog :lol:



na de mégiscsak hozom. az első amit tőlem kapni fogtok igazi hamisítatlan magyar underground a legjobbik fajtából.
szókimondó telepi flow. olyat akartam hozni amivel meg lehet szerettetni az emberekkel az ug műfajt és mivel kyd nem nagyon jött be az embereknek ezért az én (első) választásom a zenki mefisto és noschez által alkotott nem közölt sávra esett. eleinte az *****-ot (öt csillagot) akartam hozni de, valószínüleg azon kiakadt volna a többség így maradt a tdi. remélem azért lesz pár ember akinek tetszeni fog :)


NKS - TDI
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. szeptember 14., vasárnap 21:06

Remy írta:Mikor lesz előreláthatólag új kör? Lehet benevezek rá. :)
Ha jól számolom, akkor február végén - március elején lesz vége ennek a körnek, nagyjából két hét pihenő után pedig szerintem indulhat is a következő. :)

Egyébként jó látni, hogy nélkülem is sikerült elkezdeni a kört, respekt a főnöknek. :agree: A következő körre talán ismét bejelentkezek majd, ha úgy alakulnak a dolgok, addig is vamos!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 14., vasárnap 20:56

Mikor lesz előreláthatólag új kör? Lehet benevezek rá. :)

Deák Bill Gyula :salute: Respect. Tőlem jött volna a 10/10 :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
fiore
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2014. szeptember 14., vasárnap 20:53

Deák Bill Gyula - Rossz vér

Több számot is ismertem az albumról, amik kicsit közelebb állnak hozzám. Van, hogy ezeket meg hasonló dalokat szoktunk tintásan énekelni (óbégatni, sikoltani :D ), úgyhogy azokat már kívülről fújom. Többi szám is kellemes volt, háttérzenének tökéletes. A hangja nagyon jó, főleg a magas részeknél szeretem. :)

A szép emlékek miatt adok rá egy 8/10-et. Köszi az ajánlást! :)
.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. szeptember 14., vasárnap 19:33

Deák Bill Gyula - Rossz vér
Nem az én világom a blues, szóval nem igazán jött be, de volt 1-2 jó momentum. Nagyon régen voltam már koncerten is, de csak arra emlékszek, hogy egy féllábú ember énekel. De ennek a féllábúnak nagyon jó hangja van. Jó ajánlás, és bocsi hogy az utolsó percben jövök, a filmklubbal is így vagyok :mrgreen: 6/10
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég