EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 13., vasárnap 12:15

Galacticos írta:
lestat írta: Mindenki posztolja hogy micsoda csapat hogy körbeállták a játékost.
Kjaerrol viszont szerintem meltatlanul keves szo esik. Mar ott amiket en olvastam.
O igazi kapitanykent viselkedett.

Szerintem az ö neve megvan emlitve mindenhol eddig.
De igen nagy respect neki!
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 13., vasárnap 12:12

Galacticos írta:
lestat írta: Mindenki posztolja hogy micsoda csapat hogy körbeállták a játékost.
Kjaerrol viszont szerintem meltatlanul keves szo esik. Mar ott amiket en olvastam.
O igazi kapitanykent viselkedett.
M@dridista@ írta: Tényleg szóra sem vagy érdemes.... Gáz....! főképp az, hogy még mindig nem érted
Koszi a velemenyt, akkor legalabb nem reagalsz tobbet ram regenyekkel. :)
Realista24 írta:Nem kell neked figyu, van elég baj a fejedben.
Koszi, igy mar ertem nehanyan miert maradtak meg itt. :lol:
Legalább már nem csodálkozol hogy miért tudsz még írni. Még.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. június 13., vasárnap 12:06

lestat írta: Mindenki posztolja hogy micsoda csapat hogy körbeállták a játékost.
Kjaerrol viszont szerintem meltatlanul keves szo esik. Mar ott amiket en olvastam.
O igazi kapitanykent viselkedett.
M@dridista@ írta: Tényleg szóra sem vagy érdemes.... Gáz....! főképp az, hogy még mindig nem érted
Koszi a velemenyt, akkor legalabb nem reagalsz tobbet ram regenyekkel. :)
Realista24 írta:Nem kell neked figyu, van elég baj a fejedben.
Koszi, igy mar ertem nehanyan miert maradtak meg itt. :lol:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 13., vasárnap 11:57

Toti írta: Egy embert ujrakellett eleszteni a palyan, es valakinek az a legfontosabb vagy azon akad fenn hogy az uefa nem 10perc alatt dontott a meccs folytatasarol hanem 1,5ora alatt? :lol: Miert nem kapcsolt el az akit ez zavart? Ki a szart erdekelt a meccs.. barki kevesebb lett itt vagy barhol hogy az uefanak ennyi ido kellett ? Ne mar …
+1

Röhej.

Tegnapi nap ugy ahogy volt egy katasztrófa volt amugy.
Mindenki posztolja hogy micsoda csapat hogy körbeállták a játékost. Nyilván az élő nézők miatt is. De számomra undorito volt hogy közvetitettek minden pillanatat. Konkrétan látni lehetett az ujraélesztést.
A játékosok siro arcat veszi a kamera. A feleségét.

Menjen a show.
Én azonnal elkapcsoltam volna a rendező helyében.

Az meg hogy folytattak a játékot. Hát nemtudom. Nehéz döntés.
Én személy szerint befejeztem volna. Vagy lejátszák máskor vagy pontosztoszkodás.

Ez a játékosok beleegyeztek duma meg kb olyan lehetett hogy nem adtak nekik más lehetőséget.
Hiába hogy felhivta őket elvileg a játékos. Attól nem vesz azonnali fordulatot a lelkiállapota az embernek egy ilyen után. Kétlem hogy igazán le akarták ők ezt játszani.

Ami az M4-en folyt meg egyenesen szánalmas volt.
Nem is akarok több karaktert pazarolni arra az "emberre".
Remelem soha többet nem kap munkát.

Jobbulást Ericsennek! :salute:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ViktoR4
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2017. május 22., hétfő 14:22
Kedvenc játékosaid: Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ViktoR4 » 2021. június 13., vasárnap 11:53

Cancelo koronás Dalot lesz helyette

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2021. június 13., vasárnap 11:51

Galacticos írta:
Tényleg szóra sem vagy érdemes.... Gáz....! főképp az, hogy még mindig nem érted

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: dennson » 2021. június 13., vasárnap 11:46

Toti írta: Egy embert ujrakellett eleszteni a palyan, es valakinek az a legfontosabb vagy azon akad fenn hogy az uefa nem 10perc alatt dontott a meccs folytatasarol hanem 1,5ora alatt? :lol: Miert nem kapcsolt el az akit ez zavart? Ki a szart erdekelt a meccs.. barki kevesebb lett itt vagy barhol hogy az uefanak ennyi ido kellett ? Ne mar …
Otthonról van, aki okosabb. A fotelből, sörrel csak könnyű döntés létezik. Nem hiába csupa ilyen emberek vannak felsővezetői pozícióban.

ja, nem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 13., vasárnap 11:46

Galacticos írta:
Realista24 írta:

Szép ferdites amit írtál most, mert a mondanod közel sem azt takarta amit most írsz.
Az hogy te nem erted, az nem ugyanaz. De biztos megint masnal a hiba.
Varom a figyut.
Nem kell neked figyu, van elég baj a fejedben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. június 13., vasárnap 11:45

Egy embert ujrakellett eleszteni a palyan, es valakinek az a legfontosabb vagy azon akad fenn hogy az uefa nem 10perc alatt dontott a meccs folytatasarol hanem 1,5ora alatt? :lol: Miert nem kapcsolt el az akit ez zavart? Ki a szart erdekelt a meccs.. barki kevesebb lett itt vagy barhol hogy az uefanak ennyi ido kellett ? Ne mar …
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. június 13., vasárnap 11:41

Realista24 írta:
Galacticos írta: Idiota stilusba tolja es szelsosegesek a peldai (nem talaljak a labdat stb) de tenyleg erthetetlen, hogy ezen a dontesen mi tart egy orat.
Szornyu ami tortent, de akkor fujjak le.
Ha pedig a jatekosok ugy gondoljak vagy ugy szavaznanak hogy folytassak akkor menjen tovabb. De ez a bizonytalansag senkinek sem jo.
Szép ferdites amit írtál most, mert a mondanod közel sem azt takarta amit most írsz.
Az hogy te nem erted, az nem ugyanaz. De biztos megint masnal a hiba.
Varom a figyut.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 13., vasárnap 11:39

Galacticos írta: Idiota stilusba tolja es szelsosegesek a peldai (nem talaljak a labdat stb) de tenyleg erthetetlen, hogy ezen a dontesen mi tart egy orat.
Szornyu ami tortent, de akkor fujjak le.
Ha pedig a jatekosok ugy gondoljak vagy ugy szavaznanak hogy folytassak akkor menjen tovabb. De ez a bizonytalansag senkinek sem jo.
Szép ferdites amit írtál most, mert a mondanod közel sem azt takarta amit most írsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. június 13., vasárnap 11:37

Cancelo is pozitív a portugáloknál. Dalot lesz helyette

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. június 13., vasárnap 11:23

Eriksen esete tényleg hatalmas csoda. 10-15 percig küzdöttek érte. sokkoló volt nézni még a tv előtt is. meg voltam győződve, hogy nem játszák le a meccset. nem is értem az ilyen Bognár féle fszparasztokat.


amúgy, kíváncsi vagyok, mi igaz belőle, hogy a meccset megelőző 24 órában még boldogan pózolt egy dán energiaitalgyártó cég termékével (state energy)

mindenki eladja a lelkét az ördögnek egy kis profitért... sose fogom megérteni, hogy lehet egy sportesemény, neves sportoló támogatója egy ilyen cukrozott méregital. :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 13., vasárnap 11:22

Bognar mar majdnem ujra felepitette magat a Paksnal, de a tegnapi amokfutasa lenullazott mindent. Egy nagy kivetitonel alltunk korulbelul 60-an es szinte mindenki ertetlenkedett, hogy lehet valaki ennyire pszichopata es ami meg durvabb, hogy a studioban sem rendeltek el egy gyors szunetet es zavartak haza. Hogy lehet ilyen mediaelmenyt csinalni abbol, hogy valaki majdnem meghalt? Ha a fia terult volna el a fuben, akkor is csak a folytatas erdekelte volna? Botranyos.

A meccs ezutan tok masodlagos volt, latszott a danokon, hogy nem tudnak a jatekra figyelni. Ha az UEFA-nak kicsit is szamitottak volna a sajat ertekei (fair play), akkor ma delben folytattak volna, hogy legyen par oraja mindenkinek feldolgozni a tortenteket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Marky 2021. június 13., vasárnap 11:25-kor.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. június 13., vasárnap 11:22

füst írta: Szerintem Bognár álláspontja védhető, bár nem értek vele egyet, de végül is a meccs rövid késlekedés után folytatódott, szóval valahol neki lett igaza.
Dehogy vedheto. Te nem voltal a stadionba :lol: nincs benned megertes es sajnalat..
M@dridista@ írta: Azt írtad,hogy nem érted mi tartott ezen a döntésen egy órát...
Ezt tökéletesen értettem. És ezt Te sem tagadhatod.
Ezen pedig nincs mit többször elolvasni...
:lol: Akkor irtam miutan mar jol volt, olvasd el a hozzaszolasokat es tudod idorendbe hova tenni. Remelem sikerulni fog mielott meg egy felesleges regenybe kezdesz.
Realista24 írta: Nyilván olyan meg sosem volt hogy valaki pár órával később halt meg...
Ezen az alapon meg nyilvan bent tartjak meg hetekig a korhazba, addig se folytassak mert rosszabbul lehet?
Hivatalos info volt h korhazba szallitottak, JOL VAN, TUL VAN AZ ELETVESZELYEN, ezek utan egy oraig ment a matek h mi legyen. Azok akik nehezmenyezik az ottaniak donteskeptelenseget, ezt mondjak. De ti sajnos odaig juttok ebbe a sztoriba hogy "nezd mar az idiotak igy akarnak jatszani bezzeg ha az apja lenne meg az en 5 eves gyerekem is okosabb". Ezzel nem tudok mit kezdeni. Es nem is akarok.
Es tovabbra is azt mondomh lekellett volna fujni esma folytatni, de gondolom ezt szinten kihagyjatok a tortenetbol mert konnyebb egy reszletet kihagyni, nem ertelmezni hanem kotekedni. :)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 13., vasárnap 11:20

Szerintem Bognár álláspontja védhető, bár nem értek vele egyet, de végül is a meccs rövid késlekedés után folytatódott, szóval valahol neki lett igaza.
A gond nem ezzel volt, ha jól megfogalmazva adja elő akkor üsse kő, max nem ért vele egyet az ember. Az igazi gond a tuskó érzéketlenségével volt, a nehogy a azt mondd már... meg mit érdekel az téged... -féle felkiáltások. Nagyon tahó volt, szerencsétlen beszélgetőpartnerei se tudták hogy kezeljék ezt a hülyét, ha nem is mondták ki, de nyilvánvaló volt hogy teljesen elhatárolódtak Bognártól. Remélem nem látjuk mostanában viszont, és egy nyilvános bocsánatkérés emellett elférne.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 13., vasárnap 11:15

Mára ki és mit vár?

Az angol meccset megnézem, de tartok tőle, hogy semmilyen hangulat lesz a stadionban, abban a nagy hodályban elveszik a szurkolás. Persze, angolokról van ám szó....szóval....
De nem tudom hogy mi lesz a nézőszám, utána is keresek.....Horvátokért szorítok !

Aztán skippelem a következő meccset, testmozgás...

Hollandokra viszont kíváncsi leszek. Egész jó nevekből állnak, és őket mindig is bírtam.
Viszont za Ukránokat sem írnám le.
Nem tudom mi lesz a nézőszám, de valami 20 000 körül olvastam, vagy 18 000, az mondjuk nem sok abban az arénában. :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2021. június 13., vasárnap 11:10

Galacticos írta:
M@dridista@ írta:

Ön az Bognár úr?

Kitartás Christian!
Legkozelebb ha nem ertesz valamit, szerintem olvasd el 2x mielott irsz ra egy hozzaszolast.
füst írta: Bognár úrnak nem az álláspontja volt felháborító, hanem a stílus amiben előadta.
Ezzel egyetertek, foleg akkor tolta tul amikor poenkodott hogy mivan nem talaljak a labdat.
Azt írtad,hogy nem érted mi tartott ezen a döntésen egy órát...
Ezt tökéletesen értettem. És ezt Te sem tagadhatod.
Ezen pedig nincs mit többször elolvasni...
Nem akarok bele menni és nem is fogok, de Bodnárnál sem csak az élő adással volt baj hanem azzal is, hogy buta mint a föld és nem értette meg, hogy itt nem élő egyenesbe volt az orvosi stáb meg az UEFA és a csapatok, hogy percek alatt döntést hozzanak. Rá adásul, attól H élő jött egy kép miszerint él a játékos nem automatikusan egyértelmű, hogy tovább folyik a meccs...
De nem is értem miért megyek bele ebbe olyannal aki azt írja, hogy nem érti miért tart egy ilyen döntés egy órán át... Sajnálom, akik ezek szerint Te is nem tudod egy picit sem átlátni, hogy tök lényegtelen volt, hogy ez a meccs folytatódik vagy sem... De legalábbis sokadlagos.
Az meg végképp nem számított, hogy 1 vagy 3 óra csúszással... Hidd el ott a helyszínen senki sem volt felháborodva, hogy miért tart a döntés ilyen sokáig... Aki ezen fel volt az nagyon egyszerű ember.
Lezártam a magam részéről.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 13., vasárnap 11:03

Szerintem egyertelmu, hogy egy ilyen utan nem lepsz tobbet palyara, ha mas miatt nem, az asszony ugyse hagyja. :lol: Teljesen jogosan egyebkent, az egeszsegnel nincs fontosabb, a penzt mar osszeszedte, nem is fiatal mar (focista szemmel nezve). Butasag lenne folytatnia.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 13., vasárnap 11:01

Galacticos írta:
Realista24 írta: De amúgy mit gondoltok hogy folytatodhatott volna gyorsabban? Normálisak vagytok?

Senki nem tudta hogy él-e vagy meghalt. Ahogy kiderult, írták is hogy befejezik a meccset.

Vagy szerintetek reális lett volna úgy folytatni, hogy aggódnak közben a jatekosert?
Mar kijottek a kepek hogy felult es fogta a fejet es magahoz tert amikor meg mindig nem tudtak hogy mi legyen. Senki nem azt mondja h miert nem ugy folytattak hogy kozben ot az oldalvonal mellett apoltak, hanem hogy miutan levittek es mindenki tudta hogy jol van, utana jott hogy majd 19:45ig dontenek,amit szinten tovabb huztak.
En abba a pillanatba lefujtam volna, nezok, fotosok haza es masnap reggel folyt kov. Itt a bizonytalansag volt sokak problemaja hangsulyoznam mielott 10en tamadtok hogy a bizonytalansag azutan hogy mar nyilvanvalo volt h stabil az allapota.
wZoLee7 írta: Most olvastam, hogy olaszoknal torveny tiltja, hogy tovabb jatszon valaki sziv problemak utan.
Casillas is pont ezert hagyta abba a porto a nem? Ezek utan ne folytassa szerintem.
Es az a "legszerencsesebb" neki hogy ez itt a palyan tortent es ilyen hamar segitseget kapott, egy atlag ember esik igy ossze az utcan, oda mire mento er ki,mar keso.
Nyilván olyan meg sosem volt hogy valaki pár órával később halt meg...

Amint a kórházban stabil lett, hívtak a csapattarsakat, mehetett a meccs.

De persze gondolom ha a te apád, fiad, testvéred, barátod lenne akkor visszaulnel a tv elé és kovetelned jogy menjen a meccs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég