EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. június 14., hétfő 11:14

en inkabb jobbhatvednek varom, nem gondolnam, hogy alba helyett bekerulne oda.

bar a kozeppalyat ossze lehet rakni nelkule is, de azpili szerintem korrektul lehozza a jhv posztot, igy inkabb en egy llorente-koke-thiago harmassal mennek ki, ami azert eleg pofas.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. június 14., hétfő 10:57

Dupla D írta: Hülye kérdés lesz, de aki már volt a Puskásban, attól kérdezném. Milyen kaját lehetett akkor kapni a büfében?
Kérdésem abból fakad, hogy másnap reggel vizsgálatra megyek és kedden csak 7-ig szabad enni, és az is meg van szabva, hogy mit nem. Viszont fél 4 és 4 között már be kell mennünk a stadionba, kaját meg úgy olvastam nem lehet bevinni. Jó lenne, ha még közvetlen meccs előtt el tudnék majszolni valamit a büfében, hogy ne haljak éhen másnap délelőttig.
annyi böjt belefér :mrgreen:
havi egy 24 órás tisztító böjt amúgy is ajánlott :)


Enrique tényleg balbunkót csinált Llorentéből? :lol:
nagyobb kókler, mint Pep. nem nézett Atma meccset idén?
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 14., hétfő 10:07

kodo írta:
Dupla D írta: Hülye kérdés lesz, de aki már volt a Puskásban, attól kérdezném. Milyen kaját lehetett akkor kapni a büfében?
Kérdésem abból fakad, hogy másnap reggel vizsgálatra megyek és kedden csak 7-ig szabad enni, és az is meg van szabva, hogy mit nem. Viszont fél 4 és 4 között már be kell mennünk a stadionba, kaját meg úgy olvastam nem lehet bevinni. Jó lenne, ha még közvetlen meccs előtt el tudnék majszolni valamit a büfében, hogy ne haljak éhen másnap délelőttig.
Ilyen kering a neten
Ennyiből majdnem kijön egy hatos pakk. Persze csak a reklámokból tudom. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 14., hétfő 9:53

Realista24 írta:
Mickey írta: Az angol meccstől nem dobtam hátast, de ami utána jött....leginkább a Hollandokra meg az Ukránokra gondolok, mert csak ezt láttam élőben. Na ezért megérte beülnöm a sok gyerek közé...bár néha csak a fejeket láttam, a tévét kevésbé, de legalább akadt pár jó segg is, felnőtt, és természetesen ellenkező nem, bár no problem.... manapság úgy is az egyenlőségért térdel mindenki !

Pandev azért még focizgat, jó az öreg a háznál , ez igen !
Inkább ezt néztem volna.

Eddig egész tűrhető az eb, gólok is akadnak szép számmal, bár a fogíjas lelátó nem mindig buli. De, ha még ez sem volna....szóval örülök ennek is, a hazai meccseink után már felüdülés.
Mikikém, olyan vagy pár hete, mintha szerelembe estél volna Lordgabival, annyi a részlet, amit nem lehet hova tenni. A kevesebb néha több.
Gabi es Bushido unokatesoja :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 14., hétfő 9:34

Christian Eriksen to Gazzetta dello Sport: "Thank you, I won't give up. I feel better now - but I want to understand what's happened. I want to say thank you all for what you did for me". Eriksen was talking to his manager who reported Chris sentences from the hospital.

Nem láttam a dán meccset, épp vezettem vidéken, rádió mondta be, hogy nagy a baj a meccsen, újraélesztik épp Eriksent... Rendesen lesokkolt baszki, pláne, hogy még utána 2 óráig nem tudtam mi lett. Elképesztő. Remélem visszavonul. Hatalmas respekt az orvosoknak meg Kjaernek.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 14., hétfő 9:24

No majd akkor kikúrálom magamat !

Mára talán a Skót meccsen lesz némi szurkolás, a másik kettő aréna megint bsztt nagy, ( na mondjuk a Hampden park sem egy apró ) .
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 14., hétfő 9:10

Mickey írta: Az angol meccstől nem dobtam hátast, de ami utána jött....leginkább a Hollandokra meg az Ukránokra gondolok, mert csak ezt láttam élőben. Na ezért megérte beülnöm a sok gyerek közé...bár néha csak a fejeket láttam, a tévét kevésbé, de legalább akadt pár jó segg is, felnőtt, és természetesen ellenkező nem, bár no problem.... manapság úgy is az egyenlőségért térdel mindenki !

Pandev azért még focizgat, jó az öreg a háznál , ez igen !
Inkább ezt néztem volna.

Eddig egész tűrhető az eb, gólok is akadnak szép számmal, bár a fogíjas lelátó nem mindig buli. De, ha még ez sem volna....szóval örülök ennek is, a hazai meccseink után már felüdülés.
Mikikém, olyan vagy pár hete, mintha szerelembe estél volna Lordgabival, annyi a részlet, amit nem lehet hova tenni. A kevesebb néha több.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 14., hétfő 9:08

Az angol meccstől nem dobtam hátast, de ami utána jött....leginkább a Hollandokra meg az Ukránokra gondolok, mert csak ezt láttam élőben. Na ezért megérte beülnöm a sok gyerek közé...bár néha csak a fejeket láttam, a tévét kevésbé, de legalább akadt pár jó segg is, felnőtt, és természetesen ellenkező nem, bár no problem.... manapság úgy is az egyenlőségért térdel mindenki !

Pandev azért még focizgat, jó az öreg a háznál , ez igen !
Inkább ezt néztem volna.

Eddig egész tűrhető az eb, gólok is akadnak szép számmal, bár a fogíjas lelátó nem mindig buli. De, ha még ez sem volna....szóval örülök ennek is, a hazai meccseink után már felüdülés.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. június 14., hétfő 8:57

Akkor ez még egy plusz infó, amivel beljebb vagyok. :)
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. június 14., hétfő 8:56

Azt írta az mlsz, hogy a jegyen szereplő időintervallum csak egy javaslat, nem kötelező akkor érkezni. A kapukat 3 órával a mérkőzés időpontja előtt nyitják ki, a könnyebb bejutás érdekében került rá egy ajánlott érkezési időpont. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 14., hétfő 8:52

Én szerintem ez csak a “social distancing” miatt van de ha van érvényes jegyed meglepne ha nem engednének be mondjuk fél órával később ha ugyanúgy meccs kezdete előtt vagy még.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Béla » 2021. június 14., hétfő 8:46

Dupla D írta: Viszont fél 4 és 4 között már be kell mennünk a stadionba
A jegyen ezt a belépési időintervallumot mennyire kell komolyan venni? Portugálok ellen 16:00-16:30 ig, a Francia Portugál meccsen meg 18:30-19:00-ig kéne bemenjek, és még háromszor a karszalagért is mennem kell.
2013.05.28
11.45

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 14., hétfő 8:34

kodo írta:
Dupla D írta: Hülye kérdés lesz, de aki már volt a Puskásban, attól kérdezném. Milyen kaját lehetett akkor kapni a büfében?
Kérdésem abból fakad, hogy másnap reggel vizsgálatra megyek és kedden csak 7-ig szabad enni, és az is meg van szabva, hogy mit nem. Viszont fél 4 és 4 között már be kell mennünk a stadionba, kaját meg úgy olvastam nem lehet bevinni. Jó lenne, ha még közvetlen meccs előtt el tudnék majszolni valamit a büfében, hogy ne haljak éhen másnap délelőttig.
Ilyen kering a neten
True story. Első kézből :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. június 14., hétfő 8:32

kodo írta:
Dupla D írta: Hülye kérdés lesz, de aki már volt a Puskásban, attól kérdezném. Milyen kaját lehetett akkor kapni a büfében?
Kérdésem abból fakad, hogy másnap reggel vizsgálatra megyek és kedden csak 7-ig szabad enni, és az is meg van szabva, hogy mit nem. Viszont fél 4 és 4 között már be kell mennünk a stadionba, kaját meg úgy olvastam nem lehet bevinni. Jó lenne, ha még közvetlen meccs előtt el tudnék majszolni valamit a büfében, hogy ne haljak éhen másnap délelőttig.
Ilyen kering a neten
Köszi, közben Laci is átküldött egy ilyen képet. :)
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. június 14., hétfő 8:23

Dupla D írta: Hülye kérdés lesz, de aki már volt a Puskásban, attól kérdezném. Milyen kaját lehetett akkor kapni a büfében?
Kérdésem abból fakad, hogy másnap reggel vizsgálatra megyek és kedden csak 7-ig szabad enni, és az is meg van szabva, hogy mit nem. Viszont fél 4 és 4 között már be kell mennünk a stadionba, kaját meg úgy olvastam nem lehet bevinni. Jó lenne, ha még közvetlen meccs előtt el tudnék majszolni valamit a büfében, hogy ne haljak éhen másnap délelőttig.
Ilyen kering a neten

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. június 14., hétfő 8:12

Hülye kérdés lesz, de aki már volt a Puskásban, attól kérdezném. Milyen kaját lehetett akkor kapni a büfében?
Kérdésem abból fakad, hogy másnap reggel vizsgálatra megyek és kedden csak 7-ig szabad enni, és az is meg van szabva, hogy mit nem. Viszont fél 4 és 4 között már be kell mennünk a stadionba, kaját meg úgy olvastam nem lehet bevinni. Jó lenne, ha még közvetlen meccs előtt el tudnék majszolni valamit a büfében, hogy ne haljak éhen másnap délelőttig.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 13., vasárnap 23:59

Én nem láttam jönni ezt a holland focit. Kellemes meglepetés volt, hogy próbáltak focizni, és hellyel-közzel tudtak is. Pedig sokan leírták őket De Boer és a sérültek miatt, én sem fűztem sok reményt hozzájuk, de örülnék egy jó holland csapatnak. Az angolokhoz meg annyit, hogy a keret szerintem kifejezetten jó, de ma is megnyomták az első negyed órát, aztán tiszta unalmasan játszottak. Hiába van Grealished, Sanchod, ha be sem teszed őket. :roll: Franciáktól, portugáloktól hasonlóan unalmas, xar, eredményorientált játékot várok. Olasz, holland, belga vonal szimpibbnek tűnik eddig.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. június 13., vasárnap 23:26

eddig mondhatni papirforma az osszes meccs, kiveve persze a finn gyozelmet, de en azt a meccset sportszakmailag nem ertekelnem.

lassan johetnek a meglepik, peldaul egy spanyol betli vagy egy magyar-portugal x be is eshet.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2021. június 13., vasárnap 22:40

sonic írta:
Ez mondjuk a barcaban nem lesz elony. Messivel igy hogy lesznek baratok?
Majd beall a sorba, sok valasztasa nem lesz. Az oranjenak sincs haszna belole, h teljesen raszabjak a taktikat.

Yarmolenkot akarta a Fradiba vinni Rebrov, rament volna az eves koltsegvetes. :D
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 13., vasárnap 22:37

Menjetek már, hogy tudtátok ezt tippelni erre a meccsre :shutup: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég