EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%

Szavazatok száma: 63

BlancoMark

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. június 17., csütörtök 15:45

Kerlon milyet megy itt a napokban. :lol:

Bezzeg ha megrakná tippmixen holnaptól a tippjeit, garantáltan elmenne az összes. :mrgreen:

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 17., csütörtök 15:44

füst írta: Mit nyer aki az első lesz a végén? Most hogy bekerültem a legjobb 60-ba, aktuálissá vált a kérdés :D
Azt, hogy indul egy szavazás Rólad is, hogy szeretünk-e.. :D :lol:

:sziv: :-*
“Do I need to be liked? Absolutely not. I like to be liked. I enjoy being liked. I have to be liked. But it's not like this compulsive need to be liked, like my need to be praised.“ - :D

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 17., csütörtök 15:43

füst írta: Mit nyer aki az első lesz a végén? Most hogy bekerültem a legjobb 60-ba, aktuálissá vált a kérdés :D
A nyertes zöld lesz 1 napig. :mrgreen:

Aztán mehetne tovább a tippelősdi, hogy kit raknak ki hamarább, Kerlont, Zirot vagy engem. :mrgreen:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 17., csütörtök 15:40

Mit nyer aki az első lesz a végén? Most hogy bekerültem a legjobb 60-ba, aktuálissá vált a kérdés :D

Donát
Kedvenc játékosaid: Nacho #6
Kedvenc csapatod: Los Blancos

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. június 17., csütörtök 15:34

Na, van olyan pillanata a tippjátéknak, amikor első vagyok. Én már túlteljesítettem az elvárásaim! :D

szerk.: nem sokáig tartott, de annál jobban becsülöm :lol:

Mickey

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 17., csütörtök 11:23

MVPP írta:
Mickey írta: Olaszban a széljáték is rendben van, védők által. Spinazzola eddig nagyot megy a baloson...
Tegnap Di Lorenzo is rendben volt, lehet marad is kezdő Florenzi helyett a jobboson, első meccsbe is jól szállt be. nem lepődnék meg..

Verratti is lesz már sztm a következő meccsen
Florenzi lesérült, úgyhogy sanszos, hogy marad.
Nem is figyeltem, mennyire komoly a sérülése...Verratti visszatérését olvasgattam.

alexoxladjackoxi
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 17., csütörtök 11:19

Amúgy én arra leszek kíváncsi, hogy Verratti kit fog kiszorítani. Mert gondolom nem 6-osba lesz betéve, szóval Locatelli vagy Barella... Nehéz kérdés előtt lesz Mancini.

Marky
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 17., csütörtök 11:16

Az olaszok komolyan bejelentkeztek a trofeaert. Eddig a franciakon kivul nem volt csapat, amelyik akar megkozelitoleg is hasonlo szinten tudott volna jatszani.
Kivancsi vagyok, hogy Verratti visszaterese mennyire forgatja fel a jatekukat, tegnap Locatelli eleg jonak tunt.

MVPP

HozzászólásSzerző: MVPP » 2021. június 17., csütörtök 10:57

Mickey írta: Olaszban a széljáték is rendben van, védők által. Spinazzola eddig nagyot megy a baloson...
Tegnap Di Lorenzo is rendben volt, lehet marad is kezdő Florenzi helyett a jobboson, első meccsbe is jól szállt be. nem lepődnék meg..

Florenzi lesérült, úgyhogy sanszos, hogy marad.

Mickey

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 17., csütörtök 10:51

Olaszban a széljáték is rendben van, védők által. Spinazzola eddig nagyot megy a baloson...

Yazid
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Asensio

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. június 17., csütörtök 10:35

az első gól a berardi assist nem volt gyenge, meg az egész ahogy odakerült, rögtön elgondolkodtam mit akarunk mi viniedenasenrodry kvartettől draga istenem

Steve

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 17., csütörtök 10:28

ToniKroos írta:
Steve írta: Nyilván a játékosaik nincsenek annyira csapàgyasra járatva, de az a futómennyiség és a tempó, amit lehoznak az nagyon szimpatikus.
Amúgy az tényleg durva, talán az első félidő végén írták 5 km-el többet futottak az olaszok, mint a svájciak. Pedig ez pont fordítva szokott lenni, aki védekezik az fut többet, ezen nagyon meglepődtem. Az biztos, hogy stabil védekezésből nagyon gyorsan átmennek támadásba sokszor csak 1-2 érintővel tolják és a kapu előtt se balfaszkodnak. De azért bennem még mindig ott van, hogy ezt nem top csapatok ellen csinálják. A törököket pl mi is oda vissza vertük és svájci is hasonló szint.
Igen én is azt néztem, hogy ezek mit futnak.

Sokszor gond volt a padszal, vagy az átvétellel, de kompenzálták azzal, hogy kb körbefutották a svájciakat.. :ozil:

Eszméletlen mit melóztak.
“Do I need to be liked? Absolutely not. I like to be liked. I enjoy being liked. I have to be liked. But it's not like this compulsive need to be liked, like my need to be praised.“ - :D

Mickey

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 17., csütörtök 8:59

Svájc mondjuk nem egy szar csapat, kicsit magasabbra van taksálva, mint a törökök....
De az olaszok nekem tetszően hajtanak, csapat szinten védekeznek és ha támadásról van szó, nem szarnak be, ráadásul jóban vannak a góllövéssel is és egymás közt megvan a kémia.
Ez nekem tetszik ( az mellett, hogy szimpatizálok velük, pedig jó pár játékosukat nem különösebben követtem a torna előtt ). Persze benne van, hogy egy izmosabb csapat ellen, kizúgnak a pcsába, fociban benne van.

Wales is kellemes meglepetés eddig, szépen bezsebelték a pontokat, elvileg jobb csapatok ellenében. GG Béla ! Tegnap is fasza meccset toltak a törökök ellen.

Belgák sztm simán behúzzák a csoportjukat, focijuk sem volt rossz. Ma jó lehet a Dán Belga meccs, ( remélem tudnak koncentrálni a játékosok a meccsre ).
Angolok csoportja csak Modric miatt érdekes, de sztm Csehek tovább mennek.

Hollandok ( maga a mérkőzés ) jók voltak, majd az ukrán osztrák meccs is jó lehet a továbbjutás miatt.Ma viszont a Holland Osztrák is érdekesnek ígérkezik. Ukránoknak meg kötelező a win észak makedónia ellen.

Spanyol csoport nem érdekel, meccsek sem voltak jók, bár a szlovákok szépen behúzták.

Halálcsoport még tartogathat ezt azt....CR,Benz Varane, Kroos...nekik drukkolok, de csapat szinten egyiknek sem. kicsit portugál...

ToniKroos

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. június 17., csütörtök 8:27

Steve írta: Nyilván a játékosaik nincsenek annyira csapàgyasra járatva, de az a futómennyiség és a tempó, amit lehoznak az nagyon szimpatikus.
Amúgy az tényleg durva, talán az első félidő végén írták 5 km-el többet futottak az olaszok, mint a svájciak. Pedig ez pont fordítva szokott lenni, aki védekezik az fut többet, ezen nagyon meglepődtem. Az biztos, hogy stabil védekezésből nagyon gyorsan átmennek támadásba sokszor csak 1-2 érintővel tolják és a kapu előtt se balfaszkodnak. De azért bennem még mindig ott van, hogy ezt nem top csapatok ellen csinálják. A törököket pl mi is oda vissza vertük és svájci is hasonló szint.

Steve

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 17., csütörtök 7:42

Röhögünk mindig az olaszokon, lesajnáljuk az olasz bajnokságot mindig(én is ezt csinálom sokszor),erre a legjobb focit mutatják eddig komolyan.

Nyilván a játékosaik nincsenek annyira csapàgyasra járatva, de az a futómennyiség és a tempó, amit lehoznak az nagyon szimpatikus.

Legélvezhetőbb meccseik eddig nekik voltak.

Hasonlóan néz ki az olasz és a spanyol foci.Sok rövid passz. De óriási különbség van. Az olaszok rengeteg melóval futnak egymáshoz közelre kell gyorsan passzolniuk és így haladnak előre.Míg a spanyolok kb egy helyben állva várták a labdát és úgy passzolgattak körbe ami pl egy svéd szintű védelemnek nem volt nehéz levédekezni. Az olaszok jóval magasabb szinten művelik ezt most.

gunner

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. június 17., csütörtök 6:47

Pepé meg elefántcsontparti. Az Arsenalról van szó :D

Hogy ne legyek off:
Patent az olasz csapat, szerintem egyik legnagyobb esélyessé léptek elő.
Ma remélem a dánok megállítják a belgákat. :agree:

G. V.tinho
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2021. június 16., szerda 23:58

Kercsó írta:
alexoxladjackoxi írta: A franciák meg az örömfoci egy mondatban? Nemár, olyan uncsik. Nekem ez az első torna, hogy nem tudok már a galloknak szurkolni. Meguntam őket, de rá is szolgáltak. Ez az olasz csapat viszont kivívta a szimpátiámat. Irtó jól tolják, eddig talán a legjobban.

ráuntál Mbappéra, Kantéra, Pogbára, Varanera? :kivagyhe:
bezzeg Lacazette, Pepé, Kolosinac stb. :shutup:
Kolasinac bosnyák válogatott

alexoxladjackoxi

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 16., szerda 23:20

Kercsó írta:
alexoxladjackoxi írta: A franciák meg az örömfoci egy mondatban? Nemár, olyan uncsik. Nekem ez az első torna, hogy nem tudok már a galloknak szurkolni. Meguntam őket, de rá is szolgáltak. Ez az olasz csapat viszont kivívta a szimpátiámat. Irtó jól tolják, eddig talán a legjobban.

Nem a keret minőségét vitatom, hanem , hogy unalmas a játékuk. Mikor játszottak úgy, mint ma az olaszok? VB-t is célfocival húzták be.

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. június 16., szerda 23:15

#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

alexoxladjackoxi

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 16., szerda 23:09

A franciák meg az örömfoci egy mondatban? Nemár, olyan uncsik. Nekem ez az első torna, hogy nem tudok már a galloknak szurkolni. Meguntam őket, de rá is szolgáltak. Ez az olasz csapat viszont kivívta a szimpátiámat. Irtó jól tolják, eddig talán a legjobban.

Vissza: “Lejárt szavatosságú témák”