EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 17., csütörtök 15:40

Mit nyer aki az első lesz a végén? Most hogy bekerültem a legjobb 60-ba, aktuálissá vált a kérdés :D

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. június 17., csütörtök 15:34

Na, van olyan pillanata a tippjátéknak, amikor első vagyok. Én már túlteljesítettem az elvárásaim! :D

szerk.: nem sokáig tartott, de annál jobban becsülöm :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 17., csütörtök 11:23

MVPP írta:
Mickey írta: Olaszban a széljáték is rendben van, védők által. Spinazzola eddig nagyot megy a baloson...
Tegnap Di Lorenzo is rendben volt, lehet marad is kezdő Florenzi helyett a jobboson, első meccsbe is jól szállt be. nem lepődnék meg..

Verratti is lesz már sztm a következő meccsen
Florenzi lesérült, úgyhogy sanszos, hogy marad.
Nem is figyeltem, mennyire komoly a sérülése...Verratti visszatérését olvasgattam.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 17., csütörtök 11:19

Amúgy én arra leszek kíváncsi, hogy Verratti kit fog kiszorítani. Mert gondolom nem 6-osba lesz betéve, szóval Locatelli vagy Barella... Nehéz kérdés előtt lesz Mancini.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 17., csütörtök 11:16

Az olaszok komolyan bejelentkeztek a trofeaert. Eddig a franciakon kivul nem volt csapat, amelyik akar megkozelitoleg is hasonlo szinten tudott volna jatszani.
Kivancsi vagyok, hogy Verratti visszaterese mennyire forgatja fel a jatekukat, tegnap Locatelli eleg jonak tunt.

MVPP
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: MVPP » 2021. június 17., csütörtök 10:57

Mickey írta: Olaszban a széljáték is rendben van, védők által. Spinazzola eddig nagyot megy a baloson...
Tegnap Di Lorenzo is rendben volt, lehet marad is kezdő Florenzi helyett a jobboson, első meccsbe is jól szállt be. nem lepődnék meg..

Verratti is lesz már sztm a következő meccsen
Florenzi lesérült, úgyhogy sanszos, hogy marad.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 17., csütörtök 10:51

Olaszban a széljáték is rendben van, védők által. Spinazzola eddig nagyot megy a baloson...
Tegnap Di Lorenzo is rendben volt, lehet marad is kezdő Florenzi helyett a jobboson, első meccsbe is jól szállt be. nem lepődnék meg..

Verratti is lesz már sztm a következő meccsen
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. június 17., csütörtök 10:35

az első gól a berardi assist nem volt gyenge, meg az egész ahogy odakerült, rögtön elgondolkodtam mit akarunk mi viniedenasenrodry kvartettől draga istenem

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 17., csütörtök 10:28

ToniKroos írta:
Steve írta: Nyilván a játékosaik nincsenek annyira csapàgyasra járatva, de az a futómennyiség és a tempó, amit lehoznak az nagyon szimpatikus.
Amúgy az tényleg durva, talán az első félidő végén írták 5 km-el többet futottak az olaszok, mint a svájciak. Pedig ez pont fordítva szokott lenni, aki védekezik az fut többet, ezen nagyon meglepődtem. Az biztos, hogy stabil védekezésből nagyon gyorsan átmennek támadásba sokszor csak 1-2 érintővel tolják és a kapu előtt se balfaszkodnak. De azért bennem még mindig ott van, hogy ezt nem top csapatok ellen csinálják. A törököket pl mi is oda vissza vertük és svájci is hasonló szint.
Igen én is azt néztem, hogy ezek mit futnak.

Sokszor gond volt a padszal, vagy az átvétellel, de kompenzálták azzal, hogy kb körbefutották a svájciakat.. :ozil:

Eszméletlen mit melóztak.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 17., csütörtök 8:59

Svájc mondjuk nem egy szar csapat, kicsit magasabbra van taksálva, mint a törökök....
De az olaszok nekem tetszően hajtanak, csapat szinten védekeznek és ha támadásról van szó, nem szarnak be, ráadásul jóban vannak a góllövéssel is és egymás közt megvan a kémia.
Ez nekem tetszik ( az mellett, hogy szimpatizálok velük, pedig jó pár játékosukat nem különösebben követtem a torna előtt ). Persze benne van, hogy egy izmosabb csapat ellen, kizúgnak a pcsába, fociban benne van.

Wales is kellemes meglepetés eddig, szépen bezsebelték a pontokat, elvileg jobb csapatok ellenében. GG Béla ! Tegnap is fasza meccset toltak a törökök ellen.

Belgák sztm simán behúzzák a csoportjukat, focijuk sem volt rossz. Ma jó lehet a Dán Belga meccs, ( remélem tudnak koncentrálni a játékosok a meccsre ).
Angolok csoportja csak Modric miatt érdekes, de sztm Csehek tovább mennek.

Hollandok ( maga a mérkőzés ) jók voltak, majd az ukrán osztrák meccs is jó lehet a továbbjutás miatt.Ma viszont a Holland Osztrák is érdekesnek ígérkezik. Ukránoknak meg kötelező a win észak makedónia ellen.

Spanyol csoport nem érdekel, meccsek sem voltak jók, bár a szlovákok szépen behúzták.

Halálcsoport még tartogathat ezt azt....CR,Benz Varane, Kroos...nekik drukkolok, de csapat szinten egyiknek sem. kicsit portugál...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. június 17., csütörtök 8:27

Steve írta: Nyilván a játékosaik nincsenek annyira csapàgyasra járatva, de az a futómennyiség és a tempó, amit lehoznak az nagyon szimpatikus.
Amúgy az tényleg durva, talán az első félidő végén írták 5 km-el többet futottak az olaszok, mint a svájciak. Pedig ez pont fordítva szokott lenni, aki védekezik az fut többet, ezen nagyon meglepődtem. Az biztos, hogy stabil védekezésből nagyon gyorsan átmennek támadásba sokszor csak 1-2 érintővel tolják és a kapu előtt se balfaszkodnak. De azért bennem még mindig ott van, hogy ezt nem top csapatok ellen csinálják. A törököket pl mi is oda vissza vertük és svájci is hasonló szint.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 17., csütörtök 7:42

Röhögünk mindig az olaszokon, lesajnáljuk az olasz bajnokságot mindig(én is ezt csinálom sokszor),erre a legjobb focit mutatják eddig komolyan.

Nyilván a játékosaik nincsenek annyira csapàgyasra járatva, de az a futómennyiség és a tempó, amit lehoznak az nagyon szimpatikus.

Legélvezhetőbb meccseik eddig nekik voltak.


Hasonlóan néz ki az olasz és a spanyol foci.Sok rövid passz. De óriási különbség van. Az olaszok rengeteg melóval futnak egymáshoz közelre kell gyorsan passzolniuk és így haladnak előre.Míg a spanyolok kb egy helyben állva várták a labdát és úgy passzolgattak körbe ami pl egy svéd szintű védelemnek nem volt nehéz levédekezni. Az olaszok jóval magasabb szinten művelik ezt most.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. június 17., csütörtök 6:47

Pepé meg elefántcsontparti. Az Arsenalról van szó :D

Hogy ne legyek off:
Patent az olasz csapat, szerintem egyik legnagyobb esélyessé léptek elő.
Ma remélem a dánok megállítják a belgákat. :agree:
"And my heart will leave you never."

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2021. június 16., szerda 23:58

Kercsó írta:
alexoxladjackoxi írta: A franciák meg az örömfoci egy mondatban? Nemár, olyan uncsik. Nekem ez az első torna, hogy nem tudok már a galloknak szurkolni. Meguntam őket, de rá is szolgáltak. Ez az olasz csapat viszont kivívta a szimpátiámat. Irtó jól tolják, eddig talán a legjobban.

ráuntál Mbappéra, Kantéra, Pogbára, Varanera? :kivagyhe:
bezzeg Lacazette, Pepé, Kolosinac stb. :shutup:
Kolasinac bosnyák válogatott

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 16., szerda 23:20

Kercsó írta:
alexoxladjackoxi írta: A franciák meg az örömfoci egy mondatban? Nemár, olyan uncsik. Nekem ez az első torna, hogy nem tudok már a galloknak szurkolni. Meguntam őket, de rá is szolgáltak. Ez az olasz csapat viszont kivívta a szimpátiámat. Irtó jól tolják, eddig talán a legjobban.

ráuntál Mbappéra, Kantéra, Pogbára, Varanera? :kivagyhe:
bezzeg Lacazette, Pepé, Kolosinac stb. :shutup:
Nem a keret minőségét vitatom, hanem , hogy unalmas a játékuk. Mikor játszottak úgy, mint ma az olaszok? VB-t is célfocival húzták be.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. június 16., szerda 23:15

alexoxladjackoxi írta: A franciák meg az örömfoci egy mondatban? Nemár, olyan uncsik. Nekem ez az első torna, hogy nem tudok már a galloknak szurkolni. Meguntam őket, de rá is szolgáltak. Ez az olasz csapat viszont kivívta a szimpátiámat. Irtó jól tolják, eddig talán a legjobban.

ráuntál Mbappéra, Kantéra, Pogbára, Varanera? :kivagyhe:
bezzeg Lacazette, Pepé, Kolosinac stb. :shutup:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 16., szerda 23:09

A franciák meg az örömfoci egy mondatban? Nemár, olyan uncsik. Nekem ez az első torna, hogy nem tudok már a galloknak szurkolni. Meguntam őket, de rá is szolgáltak. Ez az olasz csapat viszont kivívta a szimpátiámat. Irtó jól tolják, eddig talán a legjobban.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. június 16., szerda 23:01

RealAsensio írta:
Caraway írta: Fu bazd nagyon szimpatikus ez az olasz csapat.
Ezzel a futballal toronymagas eselyesek, a franciakat is zsebreraknak. Nem akarok nagy szavakat hasznalni, es messze nem tokeletes az olaszok focija, de nagyon meggyozoek, igazi csapatmunkaval, jo vedekezessel, kreativ, gyors focit jatszanak, lonek mindenhonnan, a szogleteik eletveszelyesek. 2 meccs alapjan nalam ok a favoritok.
Azért a török meg a svájci csapat az nem egy szint a némettel, lehet ebben a csoportban a franciák is öröm focival nyernék a csoportot. Jók, de azért nem favoritok szerintem. Valamelyik EB-n pont ez volt, ha jól emlékszem, nyerték simán a csoportot, azt utána meg kiestek a következő meccsen.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. június 16., szerda 22:53

Caraway írta: Fu bazd nagyon szimpatikus ez az olasz csapat.
Ezzel a futballal toronymagas eselyesek, a franciakat is zsebreraknak. Nem akarok nagy szavakat hasznalni, es messze nem tokeletes az olaszok focija, de nagyon meggyozoek, igazi csapatmunkaval, jo vedekezessel, kreativ, gyors focit jatszanak, lonek mindenhonnan, a szogleteik eletveszelyesek. 2 meccs alapjan nalam ok a favoritok.
:goat:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 16., szerda 22:48

Sima olasz győzelem, ráadásul nem is akármilyen gólokkal :agree:
( 91. percben is, labdát szereznek az olaszok az ellenfél térfelén....ez megvolt egész meccsen,kb . )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég