EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 20., vasárnap 17:27

Realista24 írta: UEFA are preparing an investigation to determine whether players such as Karim Benzema and Kylian Mbappe were the targets of racist slurs by Hungarian supporters or not.

A German journalist reported monkey cries from the audience during the game between the two nations. As per @DeportesCuatro, Cristiano Ronaldo was also the target of homophobic slurs during Portugal's game against.

Ez nem a döntő mellett dolgozik nekünk.
Ha kovetkezetesek lennenek Csanyiek, akkor ravernek a feketepolos agyalagyultakra a bunteteseket, de sajnos a normalis szurkolok szivnak miattuk.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. június 20., vasárnap 15:40

Még 1-2 ilyen eredmény és félek hogy elviszik. :( Klubszinten és válogatott szinten is nagyot alkotott a lehetőségekhez mérten.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 20., vasárnap 15:31

UEFA are preparing an investigation to determine whether players such as Karim Benzema and Kylian Mbappe were the targets of racist slurs by Hungarian supporters or not.

A German journalist reported monkey cries from the audience during the game between the two nations. As per @DeportesCuatro, Cristiano Ronaldo was also the target of homophobic slurs during Portugal's game against.

Ez nem a döntő mellett dolgozik nekünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 20., vasárnap 15:26

https://m4sport.hu/euro2020/hirek/cikk/ ... rem-csucsa

:sziv: :sziv:

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 20., vasárnap 12:39

Morata ennyire tolását nem értem, mindenhol full stabil kezdő és közben kiég az ember retinája tőle olyan helyzeteket ront el folyamatosan. Aspast meg el se hozta aki kiváló formát mutatott az év végén.

Leno16
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2021. január 11., hétfő 11:24
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2021. június 20., vasárnap 12:34

Hát sajnos ez a Spanyol csapat se acélos most. Szerintem sok helyen hibázott Enrique a válogatás során, ilyen szintelen/szagtalan csapat régen volt már. Bár még fiatalok!
De az biztos egy (Nacho, Asensio, meg Ceballos is.simán elfért volna a keretben, bármilyen formában is legyenek.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. június 20., vasárnap 12:30

szerintetek az olasz wales duó rámegy az Xre vagy utóbbi megpróbálja az első helyet?
a kovi ellenfel szempontjabol igazabol nagyjabol mindegynek tunik, mert a csoportelso a C2 ellen megy (ausztria vagy ukrajna) mig a masodik majd a B2-vel jatszik (orosz,dan vagy finn)

bekes 1-1 :mrgreen:

ennel erdekesebb az angolok csoportja, mert aki megnyeri, az a francia,portugal,nemet harmasbol kap ellenfelet mig aki a 2. lesz az kaphat szlovak, lengyel, sved csapatot is akar, szoval papiron konnyebb ellenfel johet, ha masodik vagy. :shifty:

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 20., vasárnap 12:26

alexoxladjackoxi írta: Furcsa, hogy az előzetesen talán 3 legnagyobb esélyesnek kikiáltott válogatott (francia, portugál, angol) egyelőre finoman szólva sem találja a formáját. Mondjuk egyik sem a látványos futballról volt híres mostanában, de ilyen játékosokkal többet várna az ember tőlük.
Azért ebbe erősen közrejátszik az is, hogy nem rég bajnoki és BL/europaliga meccseken kellett brillirozni, teljesen készen vannak a játékosok, mellesleg a meccsek fele 25+ fokban játszódik ez se könnyíti meg a dolgokat, szóval ne is várjunk sokat, kisebb csapatok azért jóval frissebbeknek tűnnek.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. június 20., vasárnap 12:23

szerintetek az olasz wales duó rámegy az Xre vagy utóbbi megpróbálja az első helyet?

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 20., vasárnap 11:37

Furcsa, hogy az előzetesen talán 3 legnagyobb esélyesnek kikiáltott válogatott (francia, portugál, angol) egyelőre finoman szólva sem találja a formáját. Mondjuk egyik sem a látványos futballról volt híres mostanában, de ilyen játékosokkal többet várna az ember tőlük.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 20., vasárnap 10:59

Szerintem sem volt rossz a kiszolgálás, csak nem oda kell menni, ahol a legkozelebb van. 2 szektorral arrebb sor se volt, a masiknal meg 17474802-en
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. június 20., vasárnap 10:56

amúgy én úgy emlékszem, hogy vmi csapoló gépeket is beszereztek, ami egyszerre 6-ot tud megtölteni, de az lehet a groupamában van?
Én a 2018-as hoki vb-n voltam Pesten és már akkor ez volt a Papp Lászlóba. Nagyjából mindenki kapott és időben visszaért így. Sokkal patentebb mint a hagyományos csapok.
Love football, hate antifa.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. június 20., vasárnap 10:14

Mondjuk minket gond nélkül kb 5 perc alatt kiszolgáltak, félidőben. :kalapos:

Zseniális volt, le a kalappal a srácok előtt. :salute: Jöhetnek a németek, 4 ponttal meg tovább lehet menni. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 20., vasárnap 10:03

Azért teszem hozzá itt 3x annyi embert kéne ellátni mint egy grupamában. Még egy veszprémi kézi meccsen is örök gond a büfé. Előtte kell bebaszni nem közben. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 20., vasárnap 10:02

CR megmondta, igyatok vizet :mrgreen:

Egyebkent eddig a legtobb csapat azt hozza amit vartam toluk. Talan akiktol en tobbet varok, vartam azok a franciak, sokkal gyorsabb hatekonyabb tamado jatekot varnek egy ilyen kerettol.
A spanyolok pont azt hozzak amit sejteni lehetett. Pozitiv meglepetes pedig eddig a holland, magyar, cseh csapatok
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára wZoLee7 2021. június 20., vasárnap 10:05-kor.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. június 20., vasárnap 9:58

csababarca írta:
Marky írta: Parade volt az egesz meccs, a hangulattal amugy se volt baj, de a fiuk ratettek egy lapattal. Nem szoktunk olelkezni, de a golnal ugy borultunk ossze, mint a kislanyok :mrgreen:
Ami viszont egyre frusztralobb, az a bufe: a vilag egyik legujabb es az egyik legdragabb futballstadionjaban nem tudnak kiszolgalni a szunetben, mert 2-3 csapot tudtak csak beszerelni es azt is bena diakok kezelik. A lefujastol a 65. percig tartott, mire kiszolgaltak :lol:
hát diák a legolcsóbb munkaerő, érthető:D

amúgy, nem tudom mi a rendszer, de usa-ban meccseken volt 2-3 ember hátul, akik csak csapolták a söröket, folyamatosan, és adták előre.
itt is így kellene, nem akkor lecsapolni, mikor kérik, hanem folyamatosan, úgyis 10ből 9 ember sört kér.
itt is így van, van aki csak csapol, de kevés a csap
egyébként pro tipp: menj fel a harmadikra, ott kb üresek a büfék.. :D
én ahol álltam, ott is egy diák csapolt, de egyszerre 2 csapról nyomta 1-1 kézzel, ügyes volt
amúgy én úgy emlékszem, hogy vmi csapoló gépeket is beszereztek, ami egyszerre 6-ot tud megtölteni, de az lehet a groupamában van? :hmmm:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. június 20., vasárnap 9:40

Marky írta: Parade volt az egesz meccs, a hangulattal amugy se volt baj, de a fiuk ratettek egy lapattal. Nem szoktunk olelkezni, de a golnal ugy borultunk ossze, mint a kislanyok :mrgreen:
Ami viszont egyre frusztralobb, az a bufe: a vilag egyik legujabb es az egyik legdragabb futballstadionjaban nem tudnak kiszolgalni a szunetben, mert 2-3 csapot tudtak csak beszerelni es azt is bena diakok kezelik. A lefujastol a 65. percig tartott, mire kiszolgaltak :lol:
hát diák a legolcsóbb munkaerő, érthető:D

amúgy, nem tudom mi a rendszer, de usa-ban meccseken volt 2-3 ember hátul, akik csak csapolták a söröket, folyamatosan, és adták előre.
itt is így kellene, nem akkor lecsapolni, mikor kérik, hanem folyamatosan, úgyis 10ből 9 ember sört kér.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 20., vasárnap 9:30

Parade volt az egesz meccs, a hangulattal amugy se volt baj, de a fiuk ratettek egy lapattal. Nem szoktunk olelkezni, de a golnal ugy borultunk ossze, mint a kislanyok :mrgreen:
Ami viszont egyre frusztralobb, az a bufe: a vilag egyik legujabb es az egyik legdragabb futballstadionjaban nem tudnak kiszolgalni a szunetben, mert 2-3 csapot tudtak csak beszerelni es azt is bena diakok kezelik. A lefujastol a 65. percig tartott, mire kiszolgaltak :lol:

A nemetek eleg komolyan feleledtek, a spanyolok meg remelem kiesnek a fenebe.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 20., vasárnap 7:54

eddig is jo volt stadionban lenni, de ez a tegnapi :'(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 20., vasárnap 7:21

Mickey írta: Ne MÁR !

PONTSZERZÉS, azt még vezetés..akva llt ! SZÉP VOLT URAK! :taps: HAJRÁ MAGYAROK
! VISSZANÉZZÜK!

bocs, rottyon vagyok, 4 től most értem haza, volt hegyen54km meg ezer akárhány száz föl, kibsazsott hőség volt laposban. szétcsúsztam. előtte 2 héttel meg 121km meg 6000 pár száz föl, egyik szenvedősebb volt mint másik. hát, nem autóval ! azt még a többi testmozgások is ott vannnak éám!

:iszunk: :zoldsalas: :lilasalas:
Most komolyan?
Nagy király vagy még minden, de ha jampizni akarsz, csapasd be offba vagy egyéb sportba vagy nem tudom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég