Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. október 9., vasárnap 15:34

nezem a palace-t micsoda fekete sereget epitett ki vieira ott.
3 feher a kezdoben, osszesen csak 7 a 20-as meccskeretben es nem kicsit fizikalis a brigad.

no racism vagy ilyesmi, csak erdekesseg. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 8., szombat 20:22

RealMadridFanatic írta: Ilyenkor rendesen arcon csap Ce teljesitmenye, annak ellenere, hogy vegigkovettem a palyajat.
Jah multkor futottam bele ,hogy haaland 10/14 es meccs/gólos szezonkedését Cé lehozta 14-15ben 10/18al.

Egészen elképesztő volt az öreg Cé.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. október 8., szombat 20:11

Ilyenkor rendesen arcon csap Ce teljesitmenye, annak ellenere, hogy vegigkovettem a palyajat.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 8., szombat 20:01

If Ronaldo never scores again, and Haaland also plays to 38, he will need to score 43 goals a season for the next 16 years just to level CR7’s career total.

Elég impressziv.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 7., péntek 22:29

sonic írta: Szerintem Haaland a cityt valasztotta (teljesen erthetoen) es ezert nem igazoltuk le. A tobbi humbuk.
Ezt is mondta apuka is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. október 7., péntek 22:14

Szerintem Haaland a cityt valasztotta (teljesen erthetoen) es ezert nem igazoltuk le. A tobbi humbuk.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2022. október 7., péntek 13:00

Szerintem egyik se jött volna. Haalandnak is valami milliós heti fizetése van. Bappenak meg több. Ennyit nem adott volna nekik Perez

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 7., péntek 11:53

Faust írta:
Steve írta: Én továbbra is azt gondolom, hogy Haaland rendkívüli tehetség.

Egy Zlatan- vonal, csak stabilabb, de nem annyira egyedi. A norvég egy stabil, gólbaszó gép. Szerintem kellett volna.

Viszont ő nem Benzema mellé/helyett lehetett volna. Karim meg Karim. Nálam Benzema az első.

Szóval Haalandnál, álmai olajosszarját eltekintve is Benzema stoppot okozott volna.Itt az idő-hely-alkalom kombó nem jött össze.
Dehogynem, hat latjuk, Benzema is veges. Nyilvan formaba fog meg jonni, meccseket dont el, lehet kupakat is hoz, de oregszik O is, plane egy ilyen evben, evkozi vb-vel meg a tobbi szarsaggal, de egyedul nem birja, miert is birna. Elete legjobb szezonja utan hatradolni hogy akkor mostantol ilyen lesz amig vissza nem vonul…a szokasos romantikus dontesek. Ha hihetunk a hireknek, es csak a lassan 35 eves Benzema miatt nem hoztunk meccsenkent egy/ket golt, oriasi blama. De remelem 2 ev mulva megint rarepulunk a kiskocsogre inkabb…
Azert nem hoztuk Haalandot, mert ott volt Mbappe es egyszerre csak egyikukre volt penz.
Azert valasztottuk Haaland helyett Mbappet, mert Benzemaval jobban elfernek a palyan, nagyobb a marketing erteke, kevesbe serulekeny es a norveg a jovoben (elvileg) konnyebben leigazolhato.

Megszivtuk, hogy a 2 szek kozul a foldre estunk.

De attol meg nem ertem, hogy a 2 fenti mondatbol hogy kovetkezik az, hogy Haalandot csak Benzema miatt nem hoztuk.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. október 7., péntek 11:11

Remy írta: Egyrészt miért ne kezdhetett volna egyszerre a kettő? Mint anno a CR - Benz.

Másrészt van egy Vini Karim kettősük, akik alapkezdodik normál esetben. Miután 3 támadóval játszunk, bőven elfért volna itt is a kezdőben.

És ilyen szintnél pont telibeszarom, hogy Rodry, Ase, Hazard vagy bármelyik elkezd sírni.
A játékunk alapvetően a 433-ra épül. Ehhez 1 csatár 2 szélső kell. Se Karim, se Haaland nem szélső. Ilyen egyszerű.

Ez a hozzáállás pont olyan, mint amit az olajos csapatok csinálnak. Szarok rá, hogy mi lesz, kell és kész. Majd az edző megoldja, vagy ha nem, akkor jön új edző. A csapatmorál meg a kutyát nem érdekli, elvégre kapnak egy valag lóvét... Na ez a győztes mentalitás... Ja, nem!

Félreértés ne essék, én is szeretném, ha itt lenne a norvég, már 2 éve is inkább mellette tettem le a voksot a francia pénzeszsák helyett, de meg tudom érteni, el tudom fogadni a vezetőség döntését, a dolgok alakulását.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 7., péntek 10:41

Egyrészt miért ne kezdhetett volna egyszerre a kettő? Mint anno a CR - Benz.

Másrészt van egy Vini Karim kettősük, akik alapkezdodik normál esetben. Miután 3 támadóval játszunk, bőven elfért volna itt is a kezdőben.

És ilyen szintnél pont telibeszarom, hogy Rodry, Ase, Hazard vagy bármelyik elkezd sírni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. október 7., péntek 10:35

Remy írta: Amikor 35+os játékosról beszélünk, akkor igen. Elhozhatod.
Persze... szurkolóként... meg a Fifában. Mit mondasz neki? Gyere barátom az aranylabdás mögé, 35 éves, csak lesz elég perced mögötte? Vagy Karimnak mondod, hogy aranylabdás lettél barátom, ülhetsz le a padra? Ez baromira nem ilyen egyszerű. Vajon a kp-ra miért nem igazoltunk nagy neveket éveken keresztül? Mert a legjobbak mögé nem igazolsz legjobbakat. Haaland nem egy fiatal tehetség, hanem jelenleg a legjobb csatár. Karim meg a legjobb játékos. Ezen felül minket azért aggasztott az is, hogy mennyire lesz sérülékeny. Fejlődik egy kicsit angliában, aztán ha bírja a szervezete a legjobb éveiben nálunk fog játszani.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. október 7., péntek 10:19

Egyébként simán működött volna együtt a Karim-Haaland duó...Benzemának van irányító vénája is.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 7., péntek 10:08

Amikor 35+os játékosról beszélünk, akkor igen. Elhozhatod.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. október 7., péntek 10:06

Faust írta:
Steve írta: Én továbbra is azt gondolom, hogy Haaland rendkívüli tehetség.

Egy Zlatan- vonal, csak stabilabb, de nem annyira egyedi. A norvég egy stabil, gólbaszó gép. Szerintem kellett volna.

Viszont ő nem Benzema mellé/helyett lehetett volna. Karim meg Karim. Nálam Benzema az első.

Szóval Haalandnál, álmai olajosszarját eltekintve is Benzema stoppot okozott volna.Itt az idő-hely-alkalom kombó nem jött össze.
Dehogynem, hat latjuk, Benzema is veges. Nyilvan formaba fog meg jonni, meccseket dont el, lehet kupakat is hoz, de oregszik O is, plane egy ilyen evben, evkozi vb-vel meg a tobbi szarsaggal, de egyedul nem birja, miert is birna. Elete legjobb szezonja utan hatradolni hogy akkor mostantol ilyen lesz amig vissza nem vonul…a szokasos romantikus dontesek. Ha hihetunk a hireknek, es csak a lassan 35 eves Benzema miatt nem hoztunk meccsenkent egy/ket golt, oriasi blama. De remelem 2 ev mulva megint rarepulunk a kiskocsogre inkabb…
A világ legjobb játékosa nyakára nem hozhatod el a világ legjobb csatárát.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. október 7., péntek 10:04

amugy nem tudom volt e rola szo, de a pali otthon fog regeneralodni, amig a topjatekosok zome katarban tolja, igy tavaszra nem kellene elfogyjon.
es ha igy lesz, kb minden egyeni rekordot vihet.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 7., péntek 9:29

A sportprojekt mellett ha valakiről, róla elhiszem hogy amúgyis akart volna ott játszani a fater miatt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 7., péntek 9:00

Steve írta: Én továbbra is azt gondolom, hogy Haaland rendkívüli tehetség.

Egy Zlatan- vonal, csak stabilabb, de nem annyira egyedi. A norvég egy stabil, gólbaszó gép. Szerintem kellett volna.

Viszont ő nem Benzema mellé/helyett lehetett volna. Karim meg Karim. Nálam Benzema az első.

Szóval Haalandnál, álmai olajosszarját eltekintve is Benzema stoppot okozott volna.Itt az idő-hely-alkalom kombó nem jött össze.
Mi az, hogy almai olajosszarjat?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 7., péntek 8:21

Steve írta: Én továbbra is azt gondolom, hogy Haaland rendkívüli tehetség.

Egy Zlatan- vonal, csak stabilabb, de nem annyira egyedi. A norvég egy stabil, gólbaszó gép. Szerintem kellett volna.

Viszont ő nem Benzema mellé/helyett lehetett volna. Karim meg Karim. Nálam Benzema az első.

Szóval Haalandnál, álmai olajosszarját eltekintve is Benzema stoppot okozott volna.Itt az idő-hely-alkalom kombó nem jött össze.
Dehogynem, hat latjuk, Benzema is veges. Nyilvan formaba fog meg jonni, meccseket dont el, lehet kupakat is hoz, de oregszik O is, plane egy ilyen evben, evkozi vb-vel meg a tobbi szarsaggal, de egyedul nem birja, miert is birna. Elete legjobb szezonja utan hatradolni hogy akkor mostantol ilyen lesz amig vissza nem vonul…a szokasos romantikus dontesek. Ha hihetunk a hireknek, es csak a lassan 35 eves Benzema miatt nem hoztunk meccsenkent egy/ket golt, oriasi blama. De remelem 2 ev mulva megint rarepulunk a kiskocsogre inkabb…

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. október 6., csütörtök 23:58

Egy Zlatan- vonal, csak stabilabb, de nem annyira egyedi.
ha annyira nem is, mint az oreg ibra, de szerintem a norveg is elegge egyedi fazon.

aztal a pszichophata de bargyu tekintettel a viking haj melle, overdose-t megszegyenito galoppolas es a ket szavas nyilatkozatai...azert nem egy hetkoznapi fazon, feltehetoen a 2020-2030 evtized egyik emblematikus figuraja lesz. :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. október 6., csütörtök 23:35

Én továbbra is azt gondolom, hogy Haaland rendkívüli tehetség.

Egy Zlatan- vonal, csak stabilabb, de nem annyira egyedi. A norvég egy stabil, gólbaszó gép. Szerintem kellett volna.

Viszont ő nem Benzema mellé/helyett lehetett volna. Karim meg Karim. Nálam Benzema az első.

Szóval Haalandnál, álmai olajosszarját eltekintve is Benzema stoppot okozott volna.Itt az idő-hely-alkalom kombó nem jött össze.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég