EB - 2016

Archívum

Ki lesz az Európa-bajnok?

A szavazás 2016. július 10., vasárnap 23:10-kor befejeződött.

Portugália
64
65%
Franciaország
34
35%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 22., kedd 20:38

Karim az agy, Grízes a lendület, Pogba az erő, Varane meg a biztos pont. Melléjük még jönnek a "fiatalok" és meg is van a hazai eb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. március 22., kedd 20:37

ziro4vr írta: Nem irányítóról volt szó, hanem fazonszabászról, aki építkezik. A franciáknál ebből van hiány, nincs egy Modric, Kroos, Gündogan stílusú kp-s, aki pont kellene egy Kante meg egy Pogba közé.
Pont errol van szo. Akiben volt ilyen adottsag, az is messze elmaradt az elvarasoktol, gondolok itt Cabayerol. Vagy egy mas stilusu, de lehetett volna egy bitos pont Zizou utan az Gourcuff, de o is messze elmaradt a varakozasoktol...sajnos.

Erdekes ez a kp osszetetel kivalasztasa abban, h meglegyen a kemia es tokeletesen kiegeszitseg egymast.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. március 22., kedd 20:35

ziro4vr írta:
lestat írta:Pogbának kell szerintem előlépni mint egy vezér alkat...iranyító meg alapból nem is kell oda mint már a legtöbb csapatba sem...inkább a 4-3-3 lesz egy szűrővel a kpn...Matuidu vagy Lass vagy Kanté...erre irtam h sztem sok a védekező felfogásu ember ott aztán lehet a támadás építésben egyedül marad ott Pogba.
Koscielnyt is nyomatja pedig...Németek ellen is ő volt a legutóbb. Nagy hiba lenne ha az a mozgáskorlátozott Sakhot nyomatná.
A Németek is csapatként nyertek...nekik is erre kell rámenni nem.pedig Benzemára vagy Pogbára várni.
Én nagyon drukkolok nekik mert megvan bennük a potenciál plusz szép focit is tudnak tolni.
Nem irányítóról volt szó, hanem fazonszabászról, aki építkezik. A franciáknál ebből van hiány, nincs egy Modric, Kroos, Gündogan stílusú kp-s, aki pont kellene egy Kante meg egy Pogba közé.
Erre mondtam hogy Pogbának kell előlépnie.
A Juvéban megy neki hogy ritmust váltson kulcsoasszokat adjon.
De mind1 is...majd kiderül...pénteki meccsüket mindenképp megnézem hátha okosabb leszek :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 22., kedd 20:24

lestat írta:Pogbának kell szerintem előlépni mint egy vezér alkat...iranyító meg alapból nem is kell oda mint már a legtöbb csapatba sem...inkább a 4-3-3 lesz egy szűrővel a kpn...Matuidu vagy Lass vagy Kanté...erre irtam h sztem sok a védekező felfogásu ember ott aztán lehet a támadás építésben egyedül marad ott Pogba.
Koscielnyt is nyomatja pedig...Németek ellen is ő volt a legutóbb. Nagy hiba lenne ha az a mozgáskorlátozott Sakhot nyomatná.
A Németek is csapatként nyertek...nekik is erre kell rámenni nem.pedig Benzemára vagy Pogbára várni.
Én nagyon drukkolok nekik mert megvan bennük a potenciál plusz szép focit is tudnak tolni.
Nem irányítóról volt szó, hanem fazonszabászról, aki építkezik. A franciáknál ebből van hiány, nincs egy Modric, Kroos, Gündogan stílusú kp-s, aki pont kellene egy Kante meg egy Pogba közé.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. március 22., kedd 20:00

És még hány franciáért kár... Gondolok itt Nasrira főleg. Mert ha nem lenne ennyire sérülékeny, meg ha csak fele ennyi hozzá állása lenne, akkor körülötte ilyen szintű játékosokkal lehetne fazonszabász! Így marad Pogba. Ahogy Palesz is írta, ilyen k.pályával a háta mögött össze jöhet. Előtte egy Martial-Benzema-Griezmann sor. Finom lesz az. :sly: '98 óta nekik meg a spanyoloknak szurkolok világeseményeken... A spanyolok már szét nyerték magukat, remélem most eljön a franciák ideje is! :)
ziro4vr írta:Zidane óta a legjobb francia csapat azt mondják.
Ejjj, pedig még így is milyen messze vannak attól a 98-2000-es generációhoz képest. :( :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. március 22., kedd 19:40

Pogbának kell szerintem előlépni mint egy vezér alkat...iranyító meg alapból nem is kell oda mint már a legtöbb csapatba sem...inkább a 4-3-3 lesz egy szűrővel a kpn...Matuidu vagy Lass vagy Kanté...erre irtam h sztem sok a védekező felfogásu ember ott aztán lehet a támadás építésben egyedül marad ott Pogba.
Koscielnyt is nyomatja pedig...Németek ellen is ő volt a legutóbb. Nagy hiba lenne ha az a mozgáskorlátozott Sakhot nyomatná.
A Németek is csapatként nyertek...nekik is erre kell rámenni nem.pedig Benzemára vagy Pogbára várni.
Én nagyon drukkolok nekik mert megvan bennük a potenciál plusz szép focit is tudnak tolni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. március 22., kedd 19:34

Pogbán a világ szeme, most kéne szintet lépnie majd, és a hátára venni a csapatot. Olyan szinten nyilván nem tud stílusából adódóan irányítani, mint egy Zizu anno, de egy dolgos középpályával a háta mögött - ami meglesz - lehetne ő a különbség a középpályán - mint a Citybe anno Yaya. Mondjuk szerintem nem lesz, de ha sikerülne ez most neki, akkor azt mondom tényleg jogosak a csillagászati összegekről szóló hírek érte.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. március 22., kedd 19:25

lestat írta:
Kiváncsi leszek az EBn meddig mennek.
Hianyzik egy igazi vezer es agy a kp-rol...ez miatt par valogatott meg erosebb nalunk. De szerencsevel leeshet az EB hazai kornyezetben...remelem.
Én a szélső védőiket érzem gyengébbnek
Nem lenne ezzel gond, ha nem az Evra-Sagna(Debuchy) szelsoket preferalna Deschamps.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2016. március 22., kedd 19:19

lestat írta:Ez a francia keret elég brutál.
És benzema nincs is még ott...plusz Ribéry lemondta.
Kerestem Mahrezt is de ő algér válogatott lett inkább :fpalm:
Na mind1 a támadó szekció ígyis brutál. Benzema Giroud Martial Griezmann Coman.
Kpn szerintem Pogban kívül a tobbi inkább védekező felfogású Matuidu Lass. És végre Kante :agree:
Hátul a Koscielny Varane páros komoly lesz.

Kiváncsi leszek az EBn meddig mennek.
Egy Német-Francia döntőt negnéznék.
De lehwt az Angolok meglepnek mindenkit. :lol:
Én a szélső védőiket érzem gyengébbnek, + ugye kéne egy kreatív középpályás. Benzemát muszáj kivinni, ha még sem tennék meg az = 1 tökönszúrással . A Koscielny-Varane párosban meg hiába bízunk, Deschamps Sakhot szokta erőltetni. :fpalm:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27406
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 22., kedd 18:38

ziro4vr írta:Zidane óta a legjobb francia csapat azt mondják. Mondjuk nem túl nagy mondás. :lol: Viszont egyrészt hiányzik egy igazi vezér a pályáról, meg egy fazonszabász is. Tehetségre viszont top1-2 csapat.

Mondjuk a németeknek is kellett pár torna mire csúcsra értek, szerintem idén elődöntő körül lesznek, aztán majd a vbn akár lehet több is.
Hát, ja... egy normális irányító játékos nem jött elő 2006 óta... 10 éve... :kivagyhe: Talán Varane a legeszesebb játékos a kezdőből. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 22., kedd 18:35

Zidane óta a legjobb francia csapat azt mondják. Mondjuk nem túl nagy mondás. :lol: Viszont egyrészt hiányzik egy igazi vezér a pályáról, meg egy fazonszabász is. Tehetségre viszont top1-2 csapat.

Mondjuk a németeknek is kellett pár torna mire csúcsra értek, szerintem idén elődöntő körül lesznek, aztán majd a vbn akár lehet több is.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 22., kedd 18:32

haszi írta:Spanyol válogatott körüli bennfentes infókat honnan tudnék szerezni? Gondolok itt olyanra, hogy pl.mikor érkeznek meg repülővel, melyik szállodában lesznek megszállva, hol és mikor edzenek stb. Csak, mert most vasárnap itt Kolozsváron játszanak a románok ellen Ramosék és pár autogrammot szívesen begyűjtenék ha lehetséges :D Ha valaki tudna segíteni, rendkívül hálás lennék!
http://www.sefutbol.com/
Mondjuk a románokrol nem igen láttam semmit de ez a hivatalos website
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27406
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 22., kedd 18:31

Franciák. :coffee: EB-VB kombó befigyel majd. :shifty: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. március 22., kedd 18:29

Ez a francia keret elég brutál.
És benzema nincs is még ott...plusz Ribéry lemondta.
Kerestem Mahrezt is de ő algér válogatott lett inkább :fpalm:
Na mind1 a támadó szekció ígyis brutál. Benzema Giroud Martial Griezmann Coman.
Kpn szerintem Pogban kívül a tobbi inkább védekező felfogású Matuidu Lass. És végre Kante :agree:
Hátul a Koscielny Varane páros komoly lesz.

Kiváncsi leszek az EBn meddig mennek.
Egy Német-Francia döntőt negnéznék.
De lehwt az Angolok meglepnek mindenkit. :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: haszi » 2016. március 22., kedd 15:19

Spanyol válogatott körüli bennfentes infókat honnan tudnék szerezni? Gondolok itt olyanra, hogy pl.mikor érkeznek meg repülővel, melyik szállodában lesznek megszállva, hol és mikor edzenek stb. Csak, mert most vasárnap itt Kolozsváron játszanak a románok ellen Ramosék és pár autogrammot szívesen begyűjtenék ha lehetséges :D Ha valaki tudna segíteni, rendkívül hálás lennék!

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. december 14., hétfő 10:51

Hát ez komoly. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 14., hétfő 10:39

https://www.facebook.com/sportfogadas/v ... 547736497/
végem van :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. december 12., szombat 0:20

Pipita írta:Lehet, hogy keverem valamivel, de nem ott szoktak mindig betolni ilyen River Plate meg egyéb dél-amerikai meg azerbajdzsáni bohóc bajnokokat a top 10-be?
Szerintem te az IFFHS listájára gondolsz, annak meg igazándiból nincs jelentősége, az alapján nincs semmilyen sorsolás. Ellentétben az UEFA listájával.

Egyébként a legjobb az az Élő-pontrendszer.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. december 11., péntek 22:53

pheco írta:Megszoktam már, hogy ezek a listák nem reálisak, de a klubcsapatok listája nem szokott ennyire torzítani. Ez a belga első hely kb olyan, mintha Arsenal hirtelen odakerülne a klublista élére.
Lehet, hogy keverem valamivel, de nem ott szoktak mindig betolni ilyen River Plate meg egyéb dél-amerikai meg azerbajdzsáni bohóc bajnokokat a top 10-be? Aztán a BL csoportkörében is pofozógépek lennének, de azért biztos jobbak a Dortmundnál meg a Liverpoolnál. :lol: :lol:

más; az igazságtalan eb sorsolás, elég érdekes, nekem hitelesnek tűnik.
Úgyhogy kerüljünk csak szépen az A csoportba. :mrgreen:

http://444.hu/2015/12/11/elcsesztek-a-f ... tekmenetet

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 3., csütörtök 15:53

pheco írta:Megszoktam már, hogy ezek a listák nem reálisak, de a klubcsapatok listája nem szokott ennyire torzítani. Ez a belga első hely kb olyan, mintha Arsenal hirtelen odakerülne a klublista élére.
Nálam a megelozzuk franciaországot cimu musorszám dobbentett le :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég