EB - 2016

Archívum

Ki lesz az Európa-bajnok?

A szavazás 2016. július 10., vasárnap 23:10-kor befejeződött.

Portugália
64
65%
Franciaország
34
35%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 11., szombat 8:41

Veidt írta: Tegnap persze hogy nem ütközött, mert o volt a kreatív ember a 2 melós melett. De egyébként se iteld meg egy meccsbol, foleg a válogatottal.
Nem egy meccsből indulok ki,ezerszer leírtam már hogy nagyobb meccseken milyen poszton játszik pont a védekezése miatt.
Realista24 írta:Nem tudom hogy -kis túlzással -miért csak szerintem lenne működőképes a Kroos Pogba Modric hármas.
Olyan szintű minőség, dinamikát es labdabiztossagot képvisel ez a hármas, hogy leírni nem lehet.
Ebben 100%ig biztos vagyok,és igazad van.
Csak a meccsnek ez egy eleme.
90 percet nem lehet dominálni,még egy Levante ellen se,nem ám egy Barca ellen,vagy Bl elődöntőbe egy Bayern ellen.
Ott vannak 20 perces periódusok egy csapatnak általában,ahol váltják a védővonal mélységét.
Ilyen középpályával én nem látom esélyét annak hogy jók lennénk akkor amikor betoljuk a védelmet kaputól 25 méterre,és felálltan várja a csapat a sajáttérfelén az ellenfelet.
Nem lehet állandóan visszatámadni,és labdát tartani,fizikálisan ezt nem lehet bírni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. június 11., szombat 8:35

Tyűha, tegnap túlszaladt a szörp vagy az arc :lol:

Pogba nem játszott jól. Nem játszott úgy, ahogyan azt elvárják tőle sokan. Úgy, mint egy 120 milliós játékos. Úgy, mint a csapata kiemelkedően legjobb játékosa. Nem volt igazi vezér. Nem róla szólt a meccs. Sokan (köztük én is) nem tudnak annyi meccset megnézni, amennyit szeretnének (jó, ha a Real meccseit meg tudom nézni), így nem látják annyit játszani a nem Real játékosokat. Mindenhonnan az folyik, hogy Pogba így, Pogba úgy, ő a szupersztár. Aztán eljön egy olyan meccs, amit sokan meg tudnak nézni, kíváncsiak rá, és nem azt kapják, mint amit gondolnak, remélnek, hogy majd Pogba megmutatja. Ez volt 2 éve is. Nem hozott rossz meccset, de semmi extra, semmit kiemelkedő. Ha a távoli lövése beakad, akkor már más lenne a leányzó fekvése, de nincs ha.

ui: off on: lehet, hogy most kiverem a biztosítékot, de nem emeli a fórum színvonalát, ha egyesek (nem az oldal megteremtői) többek másoknál.

ui2: Kroos-Pogba-Modric első blikkre védekezésben kevés a Real Madridban. Kantéval kiegészülve már ok. Szerintem az igazán ütős a Kroos-Kanté-Pogba trió lehetne (és itt gondolok az eltiltásra is, a jövőre).

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. június 11., szombat 8:35

Meg lenne a helye. Szerintem ha jonne nalunk meg a legutobbi 10 golos szezonjat is tul szarnyalna, azzal en elegedett lennek. Nalunk tobbet tudna erkezni a kapu ele, mivel Zizounak egyik alap taktikai eleme a szelrol jovo beadasok, keresztezesek.
Lehetne varialni a kp-t, mondjuk az idei ev utan inkabb Kroos mint Modric...az mellett, h a horvatot komplexebb jatekosnak tartom. Viszont Kante is kell, mind ketto egy csomagban.

A valogatott az a baj, h a franciaknak nincs egy Modricuk v Kroosuk a kp kozepen. Matuidi jo, de o a felesleges elem a kp-n. A PSG-ben jol teszi amit tud, de ott azert van mellette egy Veratti v Rabiot akik azert olyan stilust kepviselnek, ami mellett hatekony Matuidi jateka. Ebben a valogatottban is elefert volna Rabiot Pogba es Kante melle...jelenleg en is Payetet tennem be kozepre, de nem csatarba hanem Pogba es Kante ele a szenyo moge. Sok terhet levenne Pogbarol(abban biztos vagyok, h sokkal jobb jatekot muatatna) es nem lenne annyira deffenziv a kp. Nagyot csalodtam Deschampsban, h nem mer felvallani egy gyorsabb es pengesebb kezdod. Eleve a Benzema ugy es a Sagna-Evra kettos meg mindig jatszatasa mar korabban csalodas volt szamomra, de gondoltam, h Martialt es Comant nyomatni fogja...hat nem. :-( Legerosebb valogatott lehetne, vegre van egy jo generacio erre szetbarmoljak.

Pogba tegnapi teljesitmenyerol is egy kicsit. Azert az tulzas, h szar volt...nem az elete meccse, de ez a valogatott nem az igazi igy ahogy van. Full sablon jatszotarsak, egy iszonyu gyenge kozepcsatarral, gyors szelsok nelkul, nehez ugy elkordinalni egy csapatot...de mondom ezt ugy, h egy sem voltam maradektalanul elegedett, de nem is vartam tole vilagmegvalto jatekot. Az biztos, h a hianyzo lancszem vele lesz potolva nalunk.

Ha lehet a lenti hsz-t torolni. THX
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 11., szombat 8:33

miro írta: Dehogy box to box,csak azt akartok belőle csinálni,ez a Perez szindróma.
Egy btb ütközik,keresi a kontaktot,harcos és nem csak szűkíti a területet és tolódik,hanem fölszántja a pályát,és keresi/megnyeri a párharcait,földön és levegőben is.
Tegnap Pogba ezekből kettőt ha összetudott szedni. De ne is védekezzen annyit,elmegy csak az ereje,és nem tud az erősségét kihasználni,mert ami a lábában van az top. Ezért volt tegnap egy Kanté és egy Matuidi is mellette.

Pogba annyira btb mint James meg Isco...
Szerintem ugyanaz lenne a szitu mint velük.
Tegnap persze hogy nem ütközött, mert o volt a kreatív ember a 2 melós melett. De egyébként se iteld meg egy meccsbol, foleg a válogatottal.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 11., szombat 8:33

ziro4vr írta:Azt írtad lófasz volt. Megjött még Becksy is, szerinte nevetséges. Azt gondolom ha ezt írjátok, vagy soha életetekben nem fociztatok és csak fm-ből ismeritek a játékot, vagy valami bajotok van a gyerekkel. Az előbbit csak Becksyről feltételezem, ezért gondoltam rólad az utóbbit.

Pogbán hatalmas a teher, beárazták 100 millió felé, a kp-n csak tőle várhatnak játékot, márpedig a franciák játékot várnak, nem győzelmet, mert az alap. Elöl meg Grízes semmi, Payet középen jó csak, Giroud magában semmi. Szerinted mekkora teher ez egy 23 éves gyereknek, aki az olasz ligában szocializálódott? Ezért mondom hogy ez nem fm, ez a valóság.

Pogba nem villogott, bár voltak nagyon szép passzai, megmozdulásai, labdatartásai. Társak nem voltak, próbálkozott, nem eleget az igaz. Sőt rossz passza is volt, a jókat persze nem emeli ki senki. Ez lófasz, ez nevetséges?

Tényleg a faszom kivan ezzel a fórummal már, remélem R24 nem alszik és inkább kirak. Jöttök itt a fotelforradalmár megjegyzéseitekkel, amihez jogotok van, van, csak szart se tudnak sokan a foci lélektanáról. Csak játszák a szimulátort és benyögik hogy Cr és Messi ver mindenkit az elmúlt 20 évből. Hát a jó kurva mindeniteket. Megyek is a faszomba.

Szerintem meg csak két szélsőséges véglet van. Tábor ellen tábor. Mondjuk velem szemben előítéleteitek van félig jogosan, de közel sem írtam volna, hogy lófasz volt tegnap. Az első félidőben voltak jó megmozdulásai a második félidőben se előre se hátra nem tudott szerintem igazán pluszt adni. Jött is egy jó csere és szerkezeti váltás, amiután szerintem jobban nyomtak a franciák, bár elég meddőn, mert előről, ahogy RMCF is írta egy ember hiányzott :Benzema.

Aztán ne gyere ilyennel, hogy 23 éves, mert talán a legjobb kor, Pogba elég vagány gyerek, hogy ne szarjon maga alá. Mindig Jameshoz hasonlítják itt elég sokan. Kolumbiai barátunk ennyi idősen vitte a hátán a csapatát a vb-n... És utána repkedtek a milliók és nem pár jó Juves egyed uralkodós év után. Mondjuk az elmúlt két év BL szereplesük tetszett, de röhöghettek vagy sem, de azokban is Morata volt az egyik kulcs.

Ha a legjobb akar lenni, akkor ennél sokkal több kell tőle.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. június 11., szombat 8:32

miro írta:Tegnap is látszott Pogbán hogy eszméletlenül ügyes.
Olyan mélységi labdái vannak hogy elképesztő.
De nem látom nálunk a helyét.
Tegnap is volt mellette egy Kanté,és egy Matuidi.
A Pogba-Kroos-Modric minden lenne csak nem stabil kp. Megint menne a rohangálás csak.
De ha már jön,akkor ( most tudom hogy nem leszek népszerű)

Modric-Casemiro-Pogba.

Tökéletes lenne,nálam Pogba inkább irányító,Kerlon hasonlította Yayához és ebben igaza is van.
Szerintem ha neki nem kell melóznia sokat,hanem a főfeladata az hogy tömje labdával a BBC-t,akkor viszont megfogtuk az Isten lábát,ebben Ő kurva jó,tegnap olyan labdái voltak a védelem mögé hogy csak lestem.

Szóval,Kroos----> Pad. :D
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 11., szombat 8:19

Nem olvastam semmit, csak tipikus lenne az elmúlt 15 evet figyelembe véve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. június 11., szombat 8:18

Realista24 írta:Nem tudom hogy -kis túlzással -miért csak szerintem lenne működőképes a Kroos Pogba Modric hármas.
Olyan szintű minőség, dinamikát es labdabiztossagot képvisel ez a hármas, hogy leírni nem lehet.
Casemiroe minden elismerésem es tiszteletem, amiért visszakuzdotte magát a legmagasabb szintre. De szerintem ő kimaxolta magát.
Kante es Pogba megoldaná minden gondunkat hosszútávon, ráadásul röhögtenenk az eltiltáson is.
Előbbi 20 millió font, utóbbi kb 100, euróban. Átlagban 65-70 körül lenne a kettő akkor. Morata 65. So...
De!
Itt érzem a bajt, hogy csak Pogbat fogjuk hajtani. Addig nincs is gond amit Kantet nem a Barca viszi el. De ha valahogy lecsapnanak ra az katasztrófa lenne számomra.
+1

Hát Kantéról nincs nagyon hír az biztos pedig tegnap is mit lenyomott. A másik meg hogy nem hiszem hogy a Barcának ilyen tipusu jatekos kellene. De olvastal valami pletykat? :hmmm:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 11., szombat 8:15

Nem tudom hogy -kis túlzással -miért csak szerintem lenne működőképes a Kroos Pogba Modric hármas.
Olyan szintű minőség, dinamikát es labdabiztossagot képvisel ez a hármas, hogy leírni nem lehet.
Casemiroe minden elismerésem es tiszteletem, amiért visszakuzdotte magát a legmagasabb szintre. De szerintem ő kimaxolta magát.
Kante es Pogba megoldaná minden gondunkat hosszútávon, ráadásul röhögtenenk az eltiltáson is.
Előbbi 20 millió font, utóbbi kb 100, euróban. Átlagban 65-70 körül lenne a kettő akkor. Morata 65. So...
De!
Itt érzem a bajt, hogy csak Pogbat fogjuk hajtani. Addig nincs is gond amit Kantet nem a Barca viszi el. De ha valahogy lecsapnanak ra az katasztrófa lenne számomra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 11., szombat 8:11

Veidt írta: Pogba box to box játékos.
Dehogy box to box,csak azt akartok belőle csinálni,ez a Perez szindróma.
Egy btb ütközik,keresi a kontaktot,harcos és nem csak szűkíti a területet és tolódik,hanem fölszántja a pályát,és keresi/megnyeri a párharcait,földön és levegőben is.
Tegnap Pogba ezekből kettőt ha összetudott szedni. De ne is védekezzen annyit,elmegy csak az ereje,és nem tud az erősségét kihasználni,mert ami a lábában van az top. Ezért volt tegnap egy Kanté és egy Matuidi is mellette.

Pogba annyira btb mint James meg Isco...
Szerintem ugyanaz lenne a szitu mint velük.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2016. június 11., szombat 8:15-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 11., szombat 8:04

miro írta:Tegnap is látszott Pogbán hogy eszméletlenül ügyes.
Olyan mélységi labdái vannak hogy elképesztő.
De nem látom nálunk a helyét.
Tegnap is volt mellette egy Kanté,és egy Matuidi.
A Pogba-Kroos-Modric minden lenne csak nem stabil kp. Megint menne a rohangálás csak.
De ha már jön,akkor ( most tudom hogy nem leszek népszerű)

Modric-Casemiro-Pogba.

Tökéletes lenne,nálam Pogba inkább irányító,Kerlon hasonlította Yayához és ebben igaza is van.
Szerintem ha neki nem kell melóznia sokat,hanem a főfeladata az hogy tömje labdával a BBC-t,akkor viszont megfogtuk az Isten lábát,ebben Ő kurva jó,tegnap olyan labdái voltak a védelem mögé hogy csak lestem.

Szóval,Kroos----> Pad. :D
Pogba box to box játékos. Rengetegszer támadja maga is a kaput, de arra is sok pelda van hogy a sajat tizenhatosanal védekezik. Es szerintem ha valaki, akkor Pogba pont az a játékos akit nem szabad taktikailag lekorlatozni, hanem szabadon kell hagyni "varázsolni". Kroos nelkul meg sokkal docogobb lenne a labdakihozatal - ebből a szempontból fontosabb játékos mint Modric. Igy ha Casemiro marad a kezdőben, én csak Modric helyen tudnam ot elképzelni. A fizikuma meg van ahhoz hogy robotoljon.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. június 11., szombat 8:01

wxyz írta:
R.M.C.F írta:Nem akarok beleszólni a nagyok dolgába,akik jobban értik a focit nálam.....de Pogba ma nulla volt
Túlzás a nulla, ez egy átlagos szintű teljesítmény volt ma tőle szerintem

A nulla az Evra volt.

De nalam meg mindig James-Pogba csere.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. június 11., szombat 7:57

Olyan elvárások vannak Pogbaval szemben, úgy hogy meg itt sincs, amit meg Cetol meg Messitol sem várt el soha senki.
Emellé élvezettel gépelitek be a nagyobbnal nagyobb hülyeségeket csaj hogy fikázni tudjatok.
Nagyon remelem hogy jön es ki lesztek akadva ezért :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: miro » 2016. június 11., szombat 7:51

Tegnap is látszott Pogbán hogy eszméletlenül ügyes.
Olyan mélységi labdái vannak hogy elképesztő.
De nem látom nálunk a helyét.
Tegnap is volt mellette egy Kanté,és egy Matuidi.
A Pogba-Kroos-Modric minden lenne csak nem stabil kp. Megint menne a rohangálás csak.
De ha már jön,akkor ( most tudom hogy nem leszek népszerű)

Modric-Casemiro-Pogba.

Tökéletes lenne,nálam Pogba inkább irányító,Kerlon hasonlította Yayához és ebben igaza is van.
Szerintem ha neki nem kell melóznia sokat,hanem a főfeladata az hogy tömje labdával a BBC-t,akkor viszont megfogtuk az Isten lábát,ebben Ő kurva jó,tegnap olyan labdái voltak a védelem mögé hogy csak lestem.

Szóval,Kroos----> Pad. :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2016. június 11., szombat 7:36

TheBull6 írta:ez az M4 szakértés....Harsányi tol egy ilyet Varanera, hogy Varangy :/ Ganxta meg örül neki mint egy buzerátor. Szánalom. :/
Harsányinál tehetségtelenebb,humortalanabb, karizma nélküli ember kevés van a belterjes magyar médiban.

Ja meg az f.fej Barna is tegnap :fpalm:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. június 11., szombat 0:53

Én se akarok bele szólni a nagyok dolgába de ha néhány vb meg eb meccs lenne egy játékos mércéje akkor cé és messi az elmúlt 20 év legtúlsztaroltabb játékosai :D

Egyébként Ziro-t adom.Sokan amolyan számítógépes szimulációnak tekintik ezt a sportot.

Nyilván öröm a román cumi,de zsiru gólja szabálytalan volt(hajdu b faszán elsunnyogta).

De amúgy ne nagyon izgúljátok túl, a vadló ma startol és hazaviszi Walesbe kupát.A többi csapat lényegtelen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. június 11., szombat 0:01

R.M.C.F írta:Nem akarok beleszólni a nagyok dolgába,akik jobban értik a focit nálam.....de Pogba ma nulla volt
Túlzás a nulla, ez egy átlagos szintű teljesítmény volt ma tőle szerintem

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. június 10., péntek 23:58

Sztem meg tokmindegy, hogy a mai meccsen, a DESCHAMPS altal iranyitott FRANCIA valogatottban milyen volt Pogba.
ZIDANE-nak kell, a REAL MADRID-ba. Nekem ennyi boven eleg ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 10., péntek 23:55

Nem Pogbaval volt ma gond -atlagosan jol teljesitett-, hanem az irrealis elvarasokkal, amit mar tamasztotok fele, pedig meg itt sincs. 120 millio, 3 eve akarjuk, modern trequartista meg a faszom is melle. Nem kellene tole azt varni hogy megvaltja a vilagot, mert nem fogja, ahogy egyetlen jatekos sem a modern fociban. Senki sem tud mindig klasszis, szivet melengeto jatekot nyujtani, meg a legnagyobbak sem, Pogbanak pedig meg sokat kell fejlodnie hogy kozottuk legyen emlitve, vagy peldanak okaert hogy Iniestaval lehessen egy lapon emliteni 30 ev mulva. Viszont a masik oldalrol Pogba mar 23 evesen a modern kozeppalyas szerep egyik legnagyobb es legjobb megtestesitoje, es aki ezt nem latja, az egyszeruen vak. En a jelenlegi jatekat is nagyon kedvelem mert minden mozdulataban ott az elegancia, a varazslat, es megertem hogy vannak olyanok akik nem szeretnek a csapatba es azt is hogy miert, de Pogbat nem leigazolni hatalmas hiba lenne, mert o azon nehany tiz jatekos koze tartozik, akik kore lehet es erdemes is csapatot epiteni. Es meggyozodesem hogy a Pogba-Kroos tengelyre kell epiteni a jovo Real Madridjat. Es akkor is ezt mondanam ha ma tenyleg szar lett volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Veidt 2016. június 10., péntek 23:58-kor.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 10., péntek 23:53

R.M.C.F írta:Nem akarok beleszólni a nagyok dolgába,akik jobban értik a focit nálam.....de Pogba ma nulla volt. Sőt....franciaország PONT egy Benzemával volt szarabb romániától....eredménytől független,

Velős és tömör összefoglalás, ahogy én is láttam.

Hozzátéve, hogy a franciák megnyerték egy kegyetlenül jó lövéssel ami a meccset is jelentette.
De ahogy írod mezőnyben nem voltak sokkal jobbak.




Na lépek én is inkább.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég