EB - 2016

Archívum

Ki lesz az Európa-bajnok?

A szavazás 2016. július 10., vasárnap 23:10-kor befejeződött.

Portugália
64
65%
Franciaország
34
35%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. június 10., péntek 23:52

ez az M4 szakértés....Harsányi tol egy ilyet Varanera, hogy Varangy :/ Ganxta meg örül neki mint egy buzerátor. Szánalom. :/

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 10., péntek 23:50

ziro4vr írta:Azt írtad lófasz volt. Megjött még Becksy is, szerinte nevetséges. Azt gondolom ha ezt írjátok, vagy soha életetekben nem fociztatok és csak fm-ből ismeritek a játékot, vagy valami bajotok van a gyerekkel. Az előbbit csak Becksyről feltételezem, ezért gondoltam rólad az utóbbit.

Pogbán hatalmas a teher, beárazták 100 millió felé, a kp-n csak tőle várhatnak játékot, márpedig a franciák játékot várnak, nem győzelmet, mert az alap. Elöl meg Grízes semmi, Payet középen jó csak, Giroud magában semmi. Szerinted mekkora teher ez egy 23 éves gyereknek, aki az olasz ligában szocializálódott? Ezért mondom hogy ez nem fm, ez a valóság.

Pogba nem villogott, bár voltak nagyon szép passzai, megmozdulásai, labdatartásai. Társak nem voltak, próbálkozott, nem eleget az igaz. Sőt rossz passza is volt, a jókat persze nem emeli ki senki. Ez lófasz, ez nevetséges?

Tényleg a faszom kivan ezzel a fórummal már, remélem R24 nem alszik és inkább kirak. Jöttök itt a fotelforradalmár megjegyzéseitekkel, amihez jogotok van, van, csak szart se tudnak sokan a foci lélektanáról. Csak játszák a szimulátort és benyögik hogy Cr és Messi ver mindenkit az elmúlt 20 évből. Hát a jó kurva mindeniteket. Megyek is a faszomba.
Hát ne haragudj ha kiborítottalak. Esküszöm nem volt szándékomban. :D

Ne rakasd ki se magad, se engem,
infarktust se kapj itt nekem.

5 évet fociztam gyerekként a Fradiban 4 évet vízilabdáztam a Vasasban most valóban egy fotelban/kanapén ülő foci szerető ember vagyok. Napi 8-10 óra programozás után ennek is örülök.

Újra. Nem Pogbát minősítem mint játékost, akinek a játékát kedvelem. A mai meccsét értékeltem az én szemszögemből.
Amit abszolút meg lehet cáfolni ezért vagyunk itt.Még meg is győzhetnél ha ez érdekelt volna téged..értem, hogy semmibe veszel.

Megyek én is aludni inkább, mert értelmesebb eszmefuttatás ebből nem jön ki. Veled meg most nem tudom min kéne vitatkoznom, de nekem ahhoz nincs is kedvem. Peace. :sziv: :-*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2016. június 10., péntek 23:54-kor.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. június 10., péntek 23:49

ziro4vr írta:Azt írtad lófasz volt. Megjött még Becksy is, szerinte nevetséges. Azt gondolom ha ezt írjátok, vagy soha életetekben nem fociztatok és csak fm-ből ismeritek a játékot, vagy valami bajotok van a gyerekkel. Az előbbit csak Becksyről feltételezem, ezért gondoltam rólad az utóbbit.

Pogbán hatalmas a teher, beárazták 100 millió felé, a kp-n csak tőle várhatnak játékot, márpedig a franciák játékot várnak, nem győzelmet, mert az alap.

Pogba nem villogott, bár voltak nagyon szép passzai, megmozdulásai, labdatartásai. Társak nem voltak, próbálkozott, nem eleget az igaz. Sőt rossz passza is volt, a jókat persze nem emeli ki senki. Ez lófasz, ez nevetséges?
Pontosan ez az, hogy 100-120 millió, meg legjobb középpályás, ő fogja a következő szintre emelni a Realt, stb, stb. Én ehhez mérten néztem hogy mit csinál, és... Kevés, főleg fejben (de egyébként úgy vonszolta néhányszor magát mint a 40 éves Yaya). Egy ilyen játékostól nem azt várnám hogy megkapja és íveli Giroud-ra (nem egyszer), hanem hogy pörgesse a játékot, vállalkozzon, okosan használja a labdát. Ezt nem láttam tőle, csak 1-1 szép megmozdulásra futotta.

Szerk: ellenben a két gól, és az előkészítés Pogba-nak is a "fullközépszer" Payet érdeme. Nem mintha ő kéne ide, csak mondom. Ő csinálta azt, amit Pogba-tól vártam.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Becksy23 2016. június 10., péntek 23:53-kor.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. június 10., péntek 23:47

Nem akarok beleszólni a nagyok dolgába,akik jobban értik a focit nálam.....de Pogba ma nulla volt. Sőt....franciaország PONT egy Benzemával volt szarabb romániától....eredménytől független,
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2016. június 10., péntek 23:42

rashidm írta:Ittam kocsmában. Milyen volt Pogba? :D
Átlag, 1-2 ütempassz meg keresztlabda, de más extrát nem láttam tőle. Hiányzik egy szervező a francia kp-ról, akivel kiegészíthetnék egymást. Meg úgy en bloc a kékeknek az a legnagyobb hibája szerintem, hogy - bár fizikálisan rendben van a kp - nincs egy olyan ember se középen, aki mozgatja a támadójátékot.
Coman/Martial - Giroud - Griezmann első hármas, mögöttük Payet, fél sorral hátrébb meg Pogba-Kanté jobb opció lehetne, elvégre hazai pályán illene felvállalni egy kreatívabb és offenzívebb támadójátékot.

Kanté egyébként hatalmasat játszott.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. június 10., péntek 23:35

Nevetséges.Kassai jó volt. A szerencsétlen román meg nem tudja elemgedni a magyar-tomán ellentétet max.
Az túlzás, hogy Kassai miatt kaptak ki, de érthető egy picit a rinyálása. Giroud gólja full szabálytalan volt illetve az első félidőben, mikor térden rúgta a gyereket Koscielny, 16-ról kaphattak volna egy szabadrúgást, ami elmaradt.

"Középszer" Payet meg Kanté elég faszák voltak, utóbbit még mindig hoznám minél hamarabb. Pogba viszont csalódás volt, ennél viszont csak jobb lesz a következő meccseken.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 10., péntek 23:34

Azt írtad lófasz volt. Megjött még Becksy is, szerinte nevetséges. Azt gondolom ha ezt írjátok, vagy soha életetekben nem fociztatok és csak fm-ből ismeritek a játékot, vagy valami bajotok van a gyerekkel. Az előbbit csak Becksyről feltételezem, ezért gondoltam rólad az utóbbit.

Pogbán hatalmas a teher, beárazták 100 millió felé, a kp-n csak tőle várhatnak játékot, márpedig a franciák játékot várnak, nem győzelmet, mert az alap. Elöl meg Grízes semmi, Payet középen jó csak, Giroud magában semmi. Szerinted mekkora teher ez egy 23 éves gyereknek, aki az olasz ligában szocializálódott? Ezért mondom hogy ez nem fm, ez a valóság.

Pogba nem villogott, bár voltak nagyon szép passzai, megmozdulásai, labdatartásai. Társak nem voltak, próbálkozott, nem eleget az igaz. Sőt rossz passza is volt, a jókat persze nem emeli ki senki. Ez lófasz, ez nevetséges?

Tényleg a faszom kivan ezzel a fórummal már, remélem R24 nem alszik és inkább kirak. Jöttök itt a fotelforradalmár megjegyzéseitekkel, amihez jogotok van, van, csak szart se tudnak sokan a foci lélektanáról. Csak játszák a szimulátort és benyögik hogy Cr és Messi ver mindenkit az elmúlt 20 évből. Hát a jó kurva mindeniteket. Megyek is a faszomba.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. június 10., péntek 23:32

Ittam kocsmában. Milyen volt Pogba? :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 10., péntek 23:30

Bocs a kettőért:

Itt mutatták valamelyik f@rok románt nyilatkozni.

Idézem szó szerint:
"A bíró hibája, hogy kikaptunk"

Nevetséges.Kassai jó volt. A szerencsétlen román meg nem tudja elemgedni a magyar-tomán ellentétet max.

Azért kaptak ki mert beakasztottak nekik egy 10/10-es gólt.Ezt meg lehetne emészteni emelt fővel, férfiként, nem bírózni

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 10., péntek 23:26

ziro4vr írta:Neked? Süt belőled az előítélet meg a gyűlölet, szép álmokat hozzá. :lol:

hmm nézd semmi előítéletem nincs Pogba iránt.. :roll:

Maximum Neked vannak előítéleteid velem szemben vagy ragaszkodsz valmihez és zavar ha valaki leszól valamit.Vagy nem tudom miért írtad most ezt nekem.
Kár ezeket a személyeskedéseket ide keverni,ha ennyit mondahotok Neked.És ezt a legnagyobb barátsággal, komolyan.

Nagyon tetszik Pogba játéka, remélem itt köt ki, remek lenne.És fantasztikusan passzolna a Realba.
De ma nem fogta össze a francia válogatottat.Én így láttam és megosztottam veletek a véleményemet, met egy fórumon érdekel a vélemény csere és érdekes veletek beszélgetni.

Griezmann harcossága viszont nagyon tetszett.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. június 10., péntek 23:25

Kifejezetten a francia középpályát figyeltem egész meccsen. Pogba :lol: :lol: :lol: Nevetséges, köze nincs ahhoz a szinthez amire megpróbálják belőni. Kante viszont nagyon jól, egyszerűen (!) játszott, labdákat szerzett majd akadálymentesen, pontosan továbbította. Sokkal inkább rá lenne szűkségünk. Matuidi meg... Tipikus néger box-to-box, agy nélkül. Ennek ellenére nem mondanám rossznak a maga nemében, de... Nem szeretem az ilyeneket.

Kezdésnek nem is volt olyan rossz.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 10., péntek 23:19

Remy írta: Ezzel a kötekedéssel mi a célod? :hmmm: Csak, mert nem vágom. :hmmm:
Ő hagyjuk szerintem. De többet nem reagálok rád becsszó.

Steve

Pont hogy ebben a csapatban a labdaszerzést tekintve ő 3. számú személy. Az összefogás, labdamegtartás már igen, azokban viszont jó volt. Nem klasszis az igaz, de jó volt. Kante elvitte a showt a kp-n de Pogba nem okozott csalódást.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. június 10., péntek 23:18

10 perc es indul az M4-en a Jöttünk, láttunk, visszanéznénk! c. musor olyan kivalo szakemberekkel, mint ganxsta zolee, nacsa oliver es harsanyi levente :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 10., péntek 23:16

Román - albán az finom lesz, aki hányni akar annak melegen ajánlom majd. Amúgy remélem kieső lesz már mindkettő addigra.

N'Golo Kanté's game by numbers:

92% pass accuracy
5 interceptions
3 tackles won
1 chance created

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 10., péntek 23:15

Ha valakit érdekel..

Azért emeltem ki Pogba játékát mert az ő posztján a legfontosabb a labdaszerzés, játék összefogása.

Ezt ma a románok kivégezték.

Nyertek a franciák, de ez köszönhető egy fantasztikus találatnak.

..én így látom

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 10., péntek 23:14

wxyz írta:Pogba lófasz volt?
Igaz kiemelkedő sem, de a csere után láthatóvá vált mindenki számára a fontossága. Támadásépítés teljesen elhalt, nem bírták a 16 közelében tartani a labdát.
Vele se tartották ott, többnyire 35 méterre a kaputól volt. A másodikban kevés volt, Matuidi is mielőtt még ziro leirja megint.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. június 10., péntek 23:13

ziro4vr írta:miután az all time kedvenc csapata nyert. :lol:
Ezzel a kötekedéssel mi a célod? :hmmm: Csak, mert nem vágom. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Steve » 2016. június 10., péntek 23:12

Remy írta:
Steve írta:Tömören:

Pogba lófasz volt.
Pedig barátkozz meg vele, mert itt fog játszani habfehérben az EB után. :)
És a kettőnek mi köze egymáshoz?!

Most akkor kigeneráltok egy Pogba ellenes és egy Pogba párti tábort vagy mi?

Ne viccelj.

Pogba remek játékos, de ma semmit nem mutatott.Ennyi a történet. Lesz még jobb meccse is.

A románok meg remekül harcoltak.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 10., péntek 23:11

Mondjuk egyetértek, hogy csapatszinten ez baromi kevés volt a franciáktól, de ez legkevésbé sem Pogba sara.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 10., péntek 23:10

wxyz írta:Pogba lófasz volt?
Igaz kiemelkedő sem, de a csere után láthatóvá vált mindenki számára a fontossága. Támadásépítés teljesen elhalt, nem bírták a 16 közelében tartani a labdát.
Igy van.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég