EB - 2016

Archívum

Ki lesz az Európa-bajnok?

A szavazás 2016. július 10., vasárnap 23:10-kor befejeződött.

Portugália
64
65%
Franciaország
34
35%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. július 11., hétfő 14:24

Viszont hálistennek nem volt semmilyen terrorcselekmény.

Engem sem hozott lázba ez az EB, mondjuk egy ideje így vagyok már a válogatott tornákkal. Egy-két meccset azért megnéztem, de régen sokkal jobban vártam egy-egy EB-t, VB-t.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 11., hétfő 14:18

Összességében egy borzasztóan gyenge eb-t láthattunk. A szervezés nálam kritikán aluli volt. A biztonság sok esetben nulla, a pályák talaja megint csak nulla, az egész gyenge volt.
A nyitó és záró ünnepség olyan volt mintha valami rádiós rendezvény lett volna, David Guetta szólt, de úgy semmi extra :D
Maga a foci része is sokszor unalmasra sikeredett, az, hogy több csapat indulhasson szerintem egy jó ötlet volt. Senkit sem lehet igazán kiemelni, a győztes portugálok a csoportmeccsek után megérdemelték volna, hogy haza húzzanak. Talán a legnagyobb pozitívuma az eb-nek a magyar válogatott, ilyen szereplést én sem, de valószinűleg más sem várt tőlük.
Sok nagyszerű keret volt az eb-n, sok iszonyatosan gyenge edzővel. Az angolok teljes homályban vannak továbbra is, a németeknél elfogyott a Müller szerencse, a franciák képesek voltak otthon hagyni Benzemat és ha ez nem lenne elég, Coman és Martial a meccsek nagy részét a padról nézték végig. A spanyolok azt adták amit mindenki várt tőlük, a focijuk és a csapatuk már idejétmúlt. Az olaszok nyomatták amihez értenek, döntőbe vártam őket, de Zaza megoldotta :lol: A belga csapat iszonyat csalódás volt, ahogy számomra a szlovák csapat is. Wales lett a torna meglepetés csapata, de egy fecske nem csinál nyarat, amíg kettő volt nekik megvolt az esély...
10+ éve szurkolok portugáliának és végre sikerült nyerni valamit. Elvergődtek a döntőig, ott meg előhúztak egy Edert. Santos a szememben egy gyenge edző volt, az is maradt. Ahol ilyen a keret ott bűn volt minden egyes kezdő hirdetése. Tudom, hogy Éder nem egy csoda csatár, de láthattuk tegnap, amire ő kellett volna arra éppen alkalmas. Remélem ezt észrevették végre ők is, és tolni fogják a 433-at.
Annyit szidtam a koros védelmet, hogy annyiszor talán senki más nem, mégis helytálltak. Pepe egyszerűen zseniális volt, de a többiektől is, apró faltok, pont annyi keménység amennyi kell. Két év múlva a vb-n egy egészen más portugál csapatot láthatunk majd, de remélem hogy addigra az összes csapat rendbe szedi magát és egy jobb tornát láthatunk...mondjuk az oroszoktól sok jót nem várok

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. július 11., hétfő 13:43

Fernando Santos: 2014 - Sacked as Greece boss, wins EURO 2016 in next job!
Claudio Ranieri: 2014 - Sacked as Greece boss, wins the Premier League in next job!

:mrgreen:
Love football, hate antifa.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. július 11., hétfő 11:30

Hát először is.
Payet elmehet a ... így odamenni még nyomott is rá egyet amikor már esett el C.Ronaldo.
Szerencse hogy nem szakadt el a térde.
Másodszor meg gratuláció mert ezt megérdemelték!
Fúúú de jó érzés volt ez. :salute: :)
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. július 11., hétfő 11:22

nmate írta: Amúgy nem tudom, én nem hittem a portugál győzelemben egészen Zsírnyak kapufájáig. Mondjuk utána a másik kapufa után ismét nem, mondom ez nem igaz...
Tesómnak mondtam Griezmann elcseszett fejesénél, hogy most nyertek a portugálok. Ott éreztem azt, hogy ez elment. (pedig viszonylag sok volt még vissza) Igazából nagyon maguk alatt teljesítettek a franciák. (ez részben a portugáloknak is köszönhető), Sissoko és Lloris voltak azok, akik úgy pörögtek, ahogyan kellett.

Az a poén, hogy az elődöntőket elnézve, sőt a döntő napjáig "sima" francia sikert jósoltam, aztán tegnap már egyre jobban erősödött az, hogy jön 2004 újra. Hihetetlen milyen forgatókönyvet tud írni az élet.


Közben CR-t már azért is megtalálták, mert ott ugrált az oldalvonal mellett. (GG wengerék... ) :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. július 11., hétfő 11:13

nmate írta:Arbeloa cimborám pedig megmondta a tutit :mrgreen:

Es lo que tiene dejarse al mejor 9 del mundo en casa...
Azaz így jár, aki otthon hagyja a világ legjobb kilencesét :mrgreen: :mrgreen:
Imádom az a palit.
Megmondja a tutit mindig.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 11., hétfő 11:04

Elvileg csak húzódás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: füst » 2016. július 11., hétfő 10:58

sebydani írta:
füst írta:Tegnap csak fél szemmel tudtam nézni a meccset mert dolgoznom kellet közben, szóval nem láttam minden pillanatot, ezert kérdezem; Payetben volt annyi, hogy odament CRhez meccs közben hogy sajnálja a dolgot?
Volt.
Köszi. Nem vagyok kiakadva Payetre mert benne van a fociban, csak ez a gesztus idaig nekem nem volt meg.
CR-re haragszom hogy visszaállt sérülten játszani az biztos nem tett jót, bár megértem. Remelém csak húzódott, nem szakadt. :luck:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. július 11., hétfő 10:34

Arbeloa cimborám pedig megmondta a tutit :mrgreen:

Es lo que tiene dejarse al mejor 9 del mundo en casa...
Azaz így jár, aki otthon hagyja a világ legjobb kilencesét :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. július 11., hétfő 10:31

hát ha nem is az első meccs után, de a csoportkör után.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. július 11., hétfő 10:27

Csabi írta:amúgy payet lesz a torna legjobbja mert az uefa barométer szerint ő az első
Most köcsög leszek, de az első meccse után lófaszt nem csinált.

Még annyit, hogy kurva ironikus ez. A 2004-es banda tele volt remek focistákkal, a mostaniban van egy, potenciálisan pedig még egy.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. július 11., hétfő 10:26

amúgy payet lesz a torna legjobbja mert az uefa barométer szerint ő az első

további sorrend: http://www.uefa.com/uefaeuro/season=201 ... index.html

továbbá Renato Sanches lett a torna legjobb fiatal játékosa http://www.uefa.com/uefaeuro/news/newsid=2389937.html

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. július 11., hétfő 10:25

Kicsit off: hol és milyen focilabdát érdemes venni műfűre?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. július 11., hétfő 10:24

ziro4vr írta:Tudom kiröhögtök meg belemagyarázás, de a himnuszok után be akartam írni, hogy a portugálok nyernek. A franciák be voltak fosva, egyedül Pogbán láttam végig, hogy igazán akarja és normálisan is viselkedik. A többiek úgy lézengtek, a végén is érdekesen viselkedtek. Valami nem volt meg náluk, nem voltak olyan vezérek mint Pepe és Ronaldo a másik oldalon. A sok fiatal meg eb újonc nem bírta ezt a terhet el, illetve szerintem a német győzelem után már átvették a kupát képzeletben.
Szerintem Sissoko sem volt befosva, szvsz mezőnyben ő volt a legjobb kimagaslóan.
Amúgy nem tudom, én nem hittem a portugál győzelemben egészen Zsírnyak kapufájáig. Mondjuk utána a másik kapufa után ismét nem, mondom ez nem igaz...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. július 11., hétfő 10:19

ettől függetlenül az nem volt szándékos hogy lerúgják, de az hogy az elején picit elvegyék a kedvét pár keményebb belépővel vagy csak kizökkentsék vele, az szerintem igen.

és ezt nem ők csinálták először, és nem is utoljára.
mindegy, a többiek utána érte küzdöttek, adott ő már ennek a csapatnak annyit hogy most megérdemelte hogy visszakapott belőle. szerencse hogy 4éve mikor kiestek akkor nem vonult vissza a válogatottból. :D

ugyanolyan nekem ez mint a 2012es chelsea, na nem abba hogy buszoztak végig, hanem nekik is voltak sokkal jobb csapataik amivel blt érdemeltek volna, aztán amikor már senki nem várta oda őket akkor nyerték meg és koronázták meg az ottani királyt (drogba). itt is a 2004es csapat százszor erősebb volt, vagy a 2012es ahol nem sok hiányzott hogy ők döntőzzenek a balotelli féle német verő olaszokkal. erre most, szinte tök esélytelenként megcsinálják. néztem az oddsokat sajnos már nem emlékszem rá, de még a torna előtt, valami 10 vagy 12. legesélyesebb csapat volt portugália a 24ből.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. július 11., hétfő 10:16

Toti írta: megelőztek :D
Nem gondolhattad, hogy rád hagyom ezt a feladatot :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. július 11., hétfő 10:14

volt

megelőztek :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. július 11., hétfő 10:13

füst írta:Tegnap csak fél szemmel tudtam nézni a meccset mert dolgoznom kellet közben, szóval nem láttam minden pillanatot, ezert kérdezem; Payetben volt annyi, hogy odament CRhez meccs közben hogy sajnálja a dolgot?
Volt.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. július 11., hétfő 10:09

füst írta:Tegnap csak fél szemmel tudtam nézni a meccset mert dolgoznom kellet közben, szóval nem láttam minden pillanatot, ezert kérdezem; Payetben volt annyi, hogy odament CRhez meccs közben hogy sajnálja a dolgot?
ha volt is, nem mutatták

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2016

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 11., hétfő 9:54

Tudom kiröhögtök meg belemagyarázás, de a himnuszok után be akartam írni, hogy a portugálok nyernek. A franciák be voltak fosva, egyedül Pogbán láttam végig, hogy igazán akarja és normálisan is viselkedik. A többiek úgy lézengtek, a végén is érdekesen viselkedtek. Valami nem volt meg náluk, nem voltak olyan vezérek mint Pepe és Ronaldo a másik oldalon. A sok fiatal meg eb újonc nem bírta ezt a terhet el, illetve szerintem a német győzelem után már átvették a kupát képzeletben.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég