Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. augusztus 4., kedd 14:22

Szerintem harom vedo fog csak beferni, es abbol beckenbauer fix hogy ott lesz es Maldini is eselyes, illetve meg egy kozepso vedo - szoval RC ki fog esni. Azert csak harom hogy csinaljak a helyet a tamadoknak. szerintem klasszikus VKP nem lesz. Iniestanak eselye sincs olyan nevsor ellen ami a kp-ra van. Kizartnak tartom hogy bekeruljon Zidane/Cruyff/Platini/Maradona es meg sorolhatnank jatekosokkal szemben, es oszinten szolva ez jol is van igy... Elol meg hasonloan telitett, ott is van vagy 2 csapatnyi legenda.

Brutal orrnehez csapat lesz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. augusztus 4., kedd 14:06

Huhh ez baromi nehéz lehet összeállítani, jó kis vitákat, anyázásokat fog szülni előre látom. :mrgreen:

Én elfogultan (mivel nem vagyok szaki, újságíró, akármi, megtehetem), leírom kik közül válogatnék.

Kapus: Buffon, Casillas (mióta nézem a focit, ők hosszútávon képesek voltak kiemelkedni). De gondolom majd Yashin, Zoff, Maiar, Banks, Shilton, Neuer is ott lehet sokaknál, de nálam a fenti kettő közül kerülne ki.
Összességében Casillast raknám be, a bl-ek miatt.

Jobbhátvéd: Cafú, Dani Alves, Carlos Alberto. Most itt is az van, hogy első kettőt tenném be nyugodt szívvel, mert láttam őket játszani, huzamosabb ideig. Más eszembe sem jut itt, aki beleszólhatna a brazilok ügyébe.
VB miatt Cafú.

Középhátvédek: Ramos, Nesta, Baresi, Maldini, Beckenbauer, Puyol (elfogultságból), Cannavaro, Koeman, Ferdinand. Itt még lehetne sorolni, de nálam ők azok, akik érdemesek egy ilyenbe bekerülni.
Beckenbauer fix, mellette Baresi/Ramos/Maldini között nem tudok dönteni.

Balhátvéd: na itt nem kell gondolkozni, szerintem ez egyértelműen Roberto Carlos. Max olyat tudok elképzelni, hogy Maldinit ide jelölik a brazil helyett, hogy a khv-khoz mást tudjanak tenni, de nálam a brazil a non plus ultra a poszton.

Középpályások (3db): elég nehéz, mert a racionalitásnál kellene maradni, és berakni egy vkp-t, meg két kkpt, nem pedig három támadóközéppályást.
Nálam itt Zidane és Iniesta helye fix, rajtuk kívül a maradék helyre: Cruyff, Maradona, Platini, Sócrates, Rivaldo, Ronaldinho, Zico.
Racionalitást írtam, akkor vkp is kellene, oda Rijkaard, Makelele, Desailly, Viera pakkból tudnék valakit betenni. De olyan komoly a névsor, hogy az hihetetlen.
Itt vannak olyanok is akik támadók inkább, de egy tkp-ba be lehet tenni őket.

Csatárok: Szentségtörés de Messit nem tudnám kihagyni, lehet elfogultság, mert támadható a válogatott miatt, de az eredményei magáért beszélnek.
Cé is be kell hogy férjen, illetve nálam a brazil Ronaldo a harmadik.
Aztán itt is hosszú a névsor akiknek helye lehetne itt: Pelé, Puskás, DiStefano, Eusebio, Van Basten, Charlton, etc.

Összességében elfogultan, barcásként, olyanokat választanék akiket huzamosabb ideig láttam játszani. Ezért nem játszanak nálam a 90-es évek előtt játszók.

Casillas- Cafú, Baresi, Beckenbauer, Roberto Carlos- Zidane, Iniesta, Cruyff- Messi, Ronaldo, Cé.

Sok helyen támadható, de tudok érvelni mindegyik mellett.
Pelét meg akkor tudnám berakni, ha kiveszek védőt, és akkor 3-4-3ban Messit visszatenném kp-ra.
Iniestat talán kivenném, és akkor másik támadót még oda is rakni, de elég faramuci ez az alltime 11.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. augusztus 4., kedd 13:48

Santi írta: Arra gondoltam, hogy nem láttam még olyan 11-t, ahol ők ketten ott lettek volna. Valemelyik franciát csak befogja tenni egy francia lap, de vagy egyik vagy másik.
A kötelező Maradona és Cruyff után eleve szűkül a keresztmetszet, főleg ha a szokásos 4-3-3-ban fognak gondolkodni, hogy előre beférjen a kötelező Pelé mellé Messi és CR is, mert ott lesznek az tuti, de Messi biztosan.
Szerintem lesz benne jopar classic nev. Pl Beckenbauer, Di Stefano - ezekre kb fogadnek is. Di Stefano-t nem belerakni egy ilyenbe ugy hogy adtak neki egy szuper aranylabdat vagy mi a szoszt eleg fura lenne, realosok kozul neki van a legnagyobb eselye felkerulni egy ilyen france football all star-ra. Az emlitett Platini haromszoros aranylabdas ahogy cruyff is nekik is boven van eselyuk. Csakugy mint van Basten. Aki meg realos multu es eselyes lehet: CR, Zidane, Ronaldo Nazario, es meg esetleg esetleg RC.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. augusztus 4., kedd 13:37

Zidane helyett Xavi lesz benne :kalapos:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. augusztus 4., kedd 13:26

Arra gondoltam, hogy nem láttam még olyan 11-t, ahol ők ketten ott lettek volna. Valemelyik franciát csak befogja tenni egy francia lap, de vagy egyik vagy másik.
A kötelező Maradona és Cruyff után eleve szűkül a keresztmetszet, főleg ha a szokásos 4-3-3-ban fognak gondolkodni, hogy előre beférjen a kötelező Pelé mellé Messi és CR is, mert ott lesznek az tuti, de Messi biztosan.

MVPP
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: MVPP » 2020. augusztus 4., kedd 13:11

Santi írta:
France Football
Illene beletenni Zidane-t azt hiszem. Bár ezek képesek berakni Platinit inkább. :lol:
Mintha egy utolsó senkiházi játékos lett volna.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. augusztus 4., kedd 12:21

France Football
Illene beletenni Zidane-t azt hiszem. Bár ezek képesek berakni Platinit inkább. :lol:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 4., kedd 12:08

Jó, de nagyon ajánlom nekik hogy legyen benne Zidane, mert ha nem akkor pont leszarom. :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. augusztus 4., kedd 11:57

France Football will name an all-time best XI instead of a 2020 Ballon d'Or winner later this year
Na ezután lesz még vita :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. augusztus 3., hétfő 23:46

ja hat persze, ez az infantinot felhivom dolog mar azert tulzas, de olvastam olyan nyilatkozatot is, ami szvsz megallja a helyet.

„Sajnos a France Football nem hirdet győztest, aminek nem örülünk. Nem éppen igazságos a döntés, és nem csak amiatt, mert Robert Lewandowski megnyerhette volna. Azt gondolom, nagyon fontos, hogy egy olyan idényben, amikor a francia liga kivételével mindegyik nagyobb bajnokság lejátszódott, oda legyen adva az Aranylabda a világ legjobb játékosának. Hiszem, hogy adott körülmények mellett Robertnek jó esélye lett volna megnyernie.”

azzal egyetertek, hogy egy nagy eselyt elvettek tole, attol fuggetlenul, hogy nyilvan meg mas is labdaba rughatott volna extraval.

no mindegy, majd jovore. :D


Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 3., hétfő 22:25

'shutterisland írta:
Mondjuk még mindig nem értem miért kéne lewandoski kapja úgy,hogy a bl érdemi része még le se ment :lol: Egyelőre van egy német duplája és bukta az aranycipőt.Ilyenre nem szokás aranylabdát osztogatni... És értem,hogy jó szezonja van de akkor is mintha márciusban akarnánk odaadni valakinek a bl érdemi része előtt.
szvsz senki nem akarta meg odaadni neki, egyszeruen arrol volt szo, hogy akkor egyertelmuen o allt a legjobban.
nemet dupla, golkiralyi cim, a bl golkiralyi cim es aranycipoert folyo versenyben is boven elen allt.
azota az utobbit elbukta, de mar ugyis mindegy.

azt en senkitol sem olvastam, hogy neki kell majd adni, ha visszaolvasol, itt is be volt dobva par nev, akik egy odabacos bl hajraval meg megnyerhetik.
A Bayern elnöke biztos azért lobbizott hogy aztán más kapja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. augusztus 3., hétfő 21:59

Mondjuk még mindig nem értem miért kéne lewandoski kapja úgy,hogy a bl érdemi része még le se ment :lol: Egyelőre van egy német duplája és bukta az aranycipőt.Ilyenre nem szokás aranylabdát osztogatni... És értem,hogy jó szezonja van de akkor is mintha márciusban akarnánk odaadni valakinek a bl érdemi része előtt.
szvsz senki nem akarta meg odaadni neki, egyszeruen arrol volt szo, hogy akkor egyertelmuen o allt a legjobban.
nemet dupla, golkiralyi cim, a bl golkiralyi cim es aranycipoert folyo versenyben is boven elen allt.
azota az utobbit elbukta, de mar ugyis mindegy.

azt en senkitol sem olvastam, hogy neki kell majd adni, ha visszaolvasol, itt is be volt dobva par nev, akik egy odabacos bl hajraval meg megnyerhetik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 3., hétfő 21:49

poronty írta: Miután Sneijder helyett betolták a 3 barcást, abszolút nem érdekel az aranylabda. Azt se bánnám, ha elengednék ezt az egész díjat egy életre.
Amúgy sajnos igen. Ott rengeteget esett az egész megítélése és elment egy kurva marketing díjba. Leszarom, hogy Sneijder be se köthetné C vagy Messi cipőjét, de olyan szezont, húzóemberként nem sokan hoznak le. Illetve volt még pár, amit lehetett volna vitatni... De pl. a 14-es németektől szerintem felesleges lett volna kiemelni bárkit is.

Volt egyáltalán már olyan, hogy valaki triplázik egy évben és még VB döntőt is játszik?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. augusztus 3., hétfő 21:25

Gondolom Kele Janos nem Ramosra szavazott :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 3., hétfő 21:14

Mondjuk még mindig nem értem miért kéne lewandoski kapja úgy,hogy a bl érdemi része még le se ment :lol: Egyelőre van egy német duplája és bukta az aranycipőt.Ilyenre nem szokás aranylabdát osztogatni... És értem,hogy jó szezonja van de akkor is mintha márciusban akarnánk odaadni valakinek a bl érdemi része előtt.

Simán hozhat valaki egy nagy teljesítményt a kieséses szakaszban és akkor már senkit nem érdekel lewandowski.

kiváncsi lennék milyen ürüggyel hoznák vissza a balondort ha esetleg a barsza nyeri a blt :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. július 28., kedd 12:20

Miután Sneijder helyett betolták a 3 barcást, abszolút nem érdekel az aranylabda. Azt se bánnám, ha elengednék ezt az egész díjat egy életre.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. július 28., kedd 11:47

Az lenne az igazi pofáraesés a bajoroknál, ha engednék a lasztit, de Lewa ősszel kuka lenne és a frissebb emlékek miatt behúzná más.
Például legrosszabb forgatókönyv, ha a Barca BL-t nyerne, pluszba még messi elrak 10-15 gól/gólpasszt ősszel, akkor garantált neki a 7. kb Lewa mind1 lenne mit csinál.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. július 28., kedd 11:35

portillo írta: Na de mi köze van Infantinonak az Aranylabdához? Nem a France Football osztja?

Egyébként szerintem is vicc, hogy elmarad, de változtani úgy sem fognak már.
Lehet, hogy beszélek majd Gianni Infantinóval (a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség elnöke – a szerk.), és megpróbálom meggyőzni, hogy gyakoroljon hatást a France Footballra, vagy hogy szervezze meg a FIFA az Aranylabda átadását” – tette hozzá a Bayern München vezérigazgatója.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 28., kedd 10:49

Szerintem is röhej, hogy nem adják át. MIndenképp jó lenne ha viszakoznának, és mégis kiosztanák mert:
- böven voltak olyan teljesítmények amire ki lehet osztani
- ha nem Lewa kapja, az hatalmas pofáraesés a Bayernnek
- ha Lewa kapja az vszeg azért lesz mert megérdemli (mert a továbbiakban sem lesz nála jobb teljesítmény) és böven benne van az elmúlt évek top csatáraiben. Cserébe az elvakultak csalást kiáltanak, hogy a Bayern megvette neki, a kevésbé elvakultak meg behúznak egy újabb strigulát az "egészséges bajor arrogancia" mellé

mia san mia ha olvasod - ne érts félre, se veled, se a legtöbb bajor szurkolóval nincs bajom, de van egy szurkolói réteg (mint a legtöbb csapatnál) akik eléggé bicskanyitogatóak tudnak lenni, és hát a klubb képviselöje közül sem mindenki szent - és a söröm mellett a legszebb öröm néha a káröröm. Peace.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. július 28., kedd 10:36

Realista24 írta: Rummenigge azt mondja, hogy felhívja Infantinót, mert hát ez kvázi rablás, hogy most amikor Lewa nyerhetne Aranylabdát, nem lesz megtartva, hátha el tudja intézni. :lol: :lol: :lol:
Be kene allni a Bayern moge es tamogatni oket ebben. Semmi ertelme nincs annak, hogy iden nem osztjak ki. Tok mindegy, hogy Lewa kapja, vagy Messi vagy mas, egyszeruen logikatlan a dontes. Vanna jatekosok, akik komoly teljesitmenyt tettek le az asztalra iden (is), oket pedig honoralni kell. Lewandowski peldaul ilyen, ennyi idosen ilyen teljesitmenyt produkalni, plane ha esetleg BL-t nyer a Bayern...
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég