Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 14., péntek 21:45

Sierra írta:
dzsi91 írta: Hát a 44 gól az bőven ott van. Cé is messi is kapott annyira. Mellette spanyol és bl gólkirály. Jah meg vert pár fontos triplát a blben. Lewa is megérdemelte volna 20ban a balondort de azért az ő legjobb szezonja nem vetekszik cé és messi legjobb szezonjával. Ezt karim akkor is elviszi ha prime cr meg prime messi lett volna mellette a vetélytárs.
Nem erre gondolok, hanem hogy Cé-Messi páros 6-7 éven keresztül hozott évente 50+ gólt, Benzemának egy ilyen kiemelkedő szezonja volt tavaly, de az 50 gólt akkor sem érte el.
Aranylabdát 1 szezonra adják így nem releváns, hogy Cé ezt 10 évig hozta. De cr pl a 17es balondort 44 vagy 45 golra kaptam ha jól emlékszek. Én csak annyit mondok, hogy ez a szezonja mindent összevetve vitte volna az aranylabdát akkor is ha mellette messi rúg 50 gólt párizsban pl.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 14., péntek 21:36

dzsi91 írta: Hát a 44 gól az bőven ott van. Cé is messi is kapott annyira. Mellette spanyol és bl gólkirály. Jah meg vert pár fontos triplát a blben. Lewa is megérdemelte volna 20ban a balondort de azért az ő legjobb szezonja nem vetekszik cé és messi legjobb szezonjával. Ezt karim akkor is elviszi ha prime cr meg prime messi lett volna mellette a vetélytárs.
Nem erre gondolok, hanem hogy Cé-Messi páros 6-7 éven keresztül hozott évente 50+ gólt, Benzemának egy ilyen kiemelkedő szezonja volt tavaly, de az 50 gólt akkor sem érte el.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 14., péntek 21:16

Sierra írta:
dzsi91 írta: Benz tényleg felnőtt a cr messi érához mind számokban mint kulcsmomentumokban.
számokban azért nem hozott 50-60 gólos szezonokat, de a tavalyi 44 gól azért elég szép teljesítmény. viszont a clutch momentumai megvoltak jó párszor, az biztos. :ozil:
Hát a 44 gól az bőven ott van. Cé is messi is kapott annyira. Mellette spanyol és bl gólkirály. Jah meg vert pár fontos triplát a blben. Lewa is megérdemelte volna 20ban a balondort de azért az ő legjobb szezonja nem vetekszik cé és messi legjobb szezonjával. Ezt karim akkor is elviszi ha prime cr meg prime messi lett volna mellette a vetélytárs.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 14., péntek 21:06

dzsi91 írta: Benz tényleg felnőtt a cr messi érához mind számokban mint kulcsmomentumokban.
számokban azért nem hozott 50-60 gólos szezonokat, de a tavalyi 44 gól azért elég szép teljesítmény. viszont a clutch momentumai megvoltak jó párszor, az biztos. :ozil:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 14., péntek 20:44

Realista24 írta: Egyes hírek szerint Zidane fogja átadni az Aranylabdát.

:'(
Adja magát. Az utsó francia aranylabdás.

Hihetetlen amúgy. Amikor leigazoltuk simán gondoltam, hogy aranylabdás lesz. Ha valaki aztmondja nekem 2015ben de akár a Cr éra után, hogy benz aranylabdás lesz kiröhögöm. Ráadásul nem egy olyan lewa féle aranylabda lett volna aki szintén megérdemelte volna. Benz tényleg felnőtt a cr messi érához mind számokban mint kulcsmomentumokban.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 14., péntek 20:29

Realista24 írta: Egyes hírek szerint Zidane fogja átadni az Aranylabdát.

:'(
Nem mertem ezt pár napja leírni, túl szép lenne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 14., péntek 20:20

Egyes hírek szerint Zidane fogja átadni az Aranylabdát.

:'(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. szeptember 30., péntek 17:10

szerintem meg a kapusokat teljesen kulon kellene kezelni, kb teljesen mas sportag a ketto.
az is nehezkes, mikor kozepcsatarokat hasonlitunk vedekezo kozeppalyasokhoz, de ez meg annal is bonyolultabb.

courtois amugy az ev kapusa volt, az nem kerdes, sajnalatos, hogy nincsen rangja az ilyen aranykesztyuknek vagy mit osztogatnak nekik.

benzema velhetoen siman odaitelt aranylabdajanak meg barcaskent is orulok, az o eseteben a sors igazsagot szolgaltat.


Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 30., péntek 15:53

Pad'em írta:
Realista24 írta:

Szerintem amugy ez egy fake kep szokasz szerint :mrgreen: legalabbis meg van hitem benne.
Ja jó akkor kicsit megnyugodtam :D Kinézném amúgy ezt a 10.helyezést is, amilyen szakemberek szavaznak ott. Nagyon nagy rablás lenne.
https://twitter.com/fIoperez/status/157 ... 1MVxa7NO1Q
Vagy nem :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. szeptember 30., péntek 14:00

Vinicius ha mas csapatban tolta volna le ezeket a szamokat peldaul Liverpoolban vagy Barcelonaban akkor a fel vilag kovetelne neki az aranylabdat meg akkor is ha egy cimet sem nyert volna melle.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 30., péntek 13:34

Ha Karim nem lett volna ennyire KAK, akkor nalam Courtois kapna.
Olyan szinten kulcsember volt, hogy elkepeszto. Nem csak kulcsmomentumai voltak, mint Mendynek a golvonalas mentesnel, vagy Rodrygo aranyat ero goljai, hanem vegig bajnoksagban es BL-ben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 30., péntek 13:31

realmadrid95 írta: Azert erre ne akarjon mar senki sem aranylabdat adni. Szezon vegen is teljesen szellem volt a csavo.
Jézusom ki akar neki Aranylabdát adni? Ki írt ilyet? :lol:
Csupán a sorrendről volt szó, hogy ha már a két Liverpooli ott van a top3-ban, akkor helyet kéne cserélniük...

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 30., péntek 13:24

Realista24 írta:
Pad'em írta: Nevetség tárgya lesz ha Courtois nem lesz 3-ban. Ennél többet kapus nem tehet, hogy elismerve legyen. Mom lett egy BL döntőben, BL+bajnokság+szuperkupák egész évben kimagasló teljesítmény. Mané egy huszadrangú afrika kupa címmel ha megelőzi, no comment.

Egyertelmű Benz, Vini, Courtois a hármas aki megérdemli, ha be kell tolni valakit aki nem Realos akkor ahogy R24 írta.

Két liverpoolos a 3-ban :lol: Totál vicc.
Szerintem amugy ez egy fake kep szokasz szerint :mrgreen: legalabbis meg van hitem benne.
Ja jó akkor kicsit megnyugodtam :D Kinézném amúgy ezt a 10.helyezést is, amilyen szakemberek szavaznak ott. Nagyon nagy rablás lenne.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 30., péntek 13:20

Pad'em írta: Nevetség tárgya lesz ha Courtois nem lesz 3-ban. Ennél többet kapus nem tehet, hogy elismerve legyen. Mom lett egy BL döntőben, BL+bajnokság+szuperkupák egész évben kimagasló teljesítmény. Mané egy huszadrangú afrika kupa címmel ha megelőzi, no comment.

Egyertelmű Benz, Vini, Courtois a hármas aki megérdemli, ha be kell tolni valakit aki nem Realos akkor ahogy R24 írta.

Két liverpoolos a 3-ban :lol: Totál vicc.
Szerintem amugy ez egy fake kep szokasz szerint :mrgreen: legalabbis meg van hitem benne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. szeptember 30., péntek 13:05

Pad'em írta: Nevetség tárgya lesz ha Courtois nem lesz 3-ban. Ennél többet kapus nem tehet, hogy elismerve legyen. Mom lett egy BL döntőben, BL+bajnokság+szuperkupák egész évben kimagasló teljesítmény. Mané egy huszadrangú afrika kupa címmel ha megelőzi, no comment.

Egyertelmű Benz, Vini, Courtois a hármas aki megérdemli, ha be kell tolni valakit aki nem Realos akkor ahogy R24 írta.

Két liverpoolos a 3-ban :lol: Totál vicc.
+1, ott a helye a Belganak.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 30., péntek 13:00

Nevetség tárgya lesz ha Courtois nem lesz 3-ban. Ennél többet kapus nem tehet, hogy elismerve legyen. Mom lett egy BL döntőben, BL+bajnokság+szuperkupák egész évben kimagasló teljesítmény. Mané egy huszadrangú afrika kupa címmel ha megelőzi, no comment.

Egyertelmű Benz, Vini, Courtois a hármas aki megérdemli, ha be kell tolni valakit aki nem Realos akkor ahogy R24 írta.

Két liverpoolos a 3-ban :lol: Totál vicc.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. szeptember 30., péntek 12:53

RealAsensio írta: De hat, nyilvan nem lehet betolni ennyi Realost a topba, az csak a Barcanal lehetett…
Női aranylabdánál múltkor mindhárom jelölt Barcás volt :lol:
Nem követem a nőket, de ez azért elég érdekes. Még akkor is ha katalányék lesimáztak mindenkit.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. szeptember 30., péntek 12:39

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 2A_A46.png


Azert erre ne akarjon mar senki sem aranylabdat adni. Szezon vegen is teljesen szellem volt a csavo.

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. szeptember 30., péntek 12:34

Sierra írta:
realmadrid95 írta:Mane egesz evben kiegyensulyozottabb volt Salahtol. Salah kisebb meccseken rugott 2-3 golt, emiatt sokkal jobb a statisztikaja, de igazan Mane volt a huzoember es igen, pont az afrika kupat nyerte meg Salahval szemben. Nyilvan nem csak Mane hianya miatt tart most ott a Pool, ahol tart, de az o hianya sokkal fajobb, mint Salahe lenne. Mindenki a szerzodesenek meghosszabbitasara fogja a gyenge szerepleset, pedig latszik, hogy o nem egy vezeregyeniseg, mig Mane az, nem mellesleg sokkal emberibb is. Mig Salah sokszor lehajtott fejjel bandukol visszafele, addig Mane vert izzadva utkozik, szerel es biztatja a tobbieket.
Salah PL-ben 13 gólpassz, összesen 15 az idényben.
Mané 2 gólpassz a PL-ben, összesen 3.

Gólokat tekintve 23 vs 16, összesen 31 vs 23.

Szerintem ezek a számuk magukért beszélnek. Az tény, hogy Mané elhozta az Afrika kupát, de kissé fura, hogy ennyit nyom a latban, ha tényleg így lesz a sorrend.

Tekints ra, hogy kiknek rugta a golokat. A legfontosabb meccseken mindig ados volt a jo jatekkal es a golokkal.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. szeptember 30., péntek 11:22

Karim, Courtois, Vini lenne az igazsagos, elfogultsag nelkul. Szinte minden parharcban eselytelenek voltunk kis tulzassal, nem Realos szemszogbol, aztan megis behuztuk, es ez a harom jatekos volt a huzoero. Bajnoksag, BL, Szuperkupa, golok, golpasszok, MoM cimek mindegyiknel folyamatosan. De hat, nyilvan nem lehet betolni ennyi Realost a topba, az csak a Barcanal lehetett…
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég