Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. november 11., vasárnap 16:33

Kerlon írta:Ez meg a real vs barca topik a legelkerülnivalóbb általában. Ahogy anno Sneijdernek úgy most Lukának kéne nyernie. BL és egy jó VB ezüst.

Na az micsoda szegeny volt h nem kapta meg jezus. Hanyinger.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. november 11., vasárnap 16:11

Ez meg a real vs barca topik a legelkerülnivalóbb általában. Ahogy anno Sneijdernek úgy most Lukának kéne nyernie. BL és egy jó VB ezüst.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. november 11., vasárnap 16:06

dzsi91 írta:Messinek idén semmi keresnivalója a top3ban.

Ennyi a lényeg. 2010ben VB volt ahol megkapta a törpe 2012ben EB volt ahol a törpe kapta. Szoval innen nézve telibe is szarhatjakba vb-t.

CR Modric Mbappe vagy Grizes benyalja magat valahogy. Nalam Varane is beférne de az ősz nála is kurva gyenge.

Összességében CR érdemli nálam. Ő volt a legkiegyensulyozottabb. Vbn sokaig nem mentek de nem rajta mult. Fosta a golokat ott is. Bl dontoben most nem volt nagy szerepe de előtte tudjuk mit tett le. Plusz jol ment neki a klubvaltas is. Meg nagyobb hype. Plusz a golok is jonnek.

6-5 :-*
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. november 11., vasárnap 15:25

HusDen2 írta: Cr-el egyéni szinten(ha nem csapat eredményeket nézünk) egyáltalán nincs különbség se statisztikában, se semmiben.
Barszásoknak mióta nem messi kapja zsinórban a lasztikat nagyon nehéz megérteni,hogy miről szól ez az aranylabda dolog.
Hogy a gecibe ne néznénk a csapat eredményeket? ez egy csapatsport és messi és céronaldo aranylabdái között mindig is a bl volt a billentő.

van 5-5 aranylabdája mindkettőnek. Céronaldo ebből 4et bl győztes évben kapott. Messi 3at kapott bl győztes évben és egy teljesen abszurd aranybogyót 2010ben.

A statiszikákról meg hiába rúg mind2 50 gólt ha az egyik ennek e negyedét a bl-ben és a vb-n lövi a másik meg a getafe meg a granada ellen szedi össze azokat.

Idén messi 1 clasico-n játszott, lőtt 1 gólt 2-2 lett.A bl-ben szénné égett, a vb-n szénné égett és nagyjából ennyi volt az éve aranylabda mércében. Erre nincs top 3, kutyát nem érdekli a spanyol csapatok megszórása mert tőle már ez a minimum, meg a mutatói is.

És Cr sem tudott beleszólni az aranylabdába 2015ben pedig zsákolt vagy 60 gólt, kb a legtermékenyebb szezonja volt, de mindenki leszarta mert messi meg bl-t nyert.

Az aranylabdát mióta világ a világ az kapja aki jól tolta egész évben és nyert valami nagyot a csapatával, bl vagy vb. Mióta van CR meg messi ez már úgy néz ki,hogy az aranylabdát vagy Cr vagy messi kapja kettőjük közül az aki nagyobb dolgot ért el abban az évben a csapatával.Ha szart se nyer eggyik se mint 2013ban akkor jönnek a statisztikák vagy valami hangzatos rekord.

Bajnoki címekre soha nem kapott senki aranylabdát és nem is fog akármennyire is fáj ez néhányótoknak.Mert az kurvára nem érdekli a mainstream sportujságírást.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 11., vasárnap 15:22

LaciAzIsten írta:
Realista24 írta:Szeretem ferni hogy ilyen okos es határozott vagy olyan témában, amibe egy kicsit sem látsz bele.
Mindig lenyűgözött az ilyen, wxyz ilyen meg sokszor.
Engem meg az, hogy te mindig mindenkinél mindent jobban tudsz.
Egyszer kurvára magadba nézhetnél.
Jó a nicked. Lajkollak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

HusDen2
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2018. július 28., szombat 2:20

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: HusDen2 » 2018. november 11., vasárnap 14:39

Realista24 írta:
HusDen2 írta:Szerintem egyre jobban bele bele lovaljatok magatokat ebbe a Messi top3ba sem.fer be dologba. Főleg amióta Cr lenyilatkozta.
Én sem állítom, hogy esélyes, de ne hülyéskedjünk már hogy 3-ba nem fér be.. számomra 5-6 szóban forgó név van: Mbappe,Cr,Salah,Varane és a két LM.

Mbappe.. brutális, nem csipem a PSG-t, de ez a gyerek..ha visszavonul a két zseni, övé a terep, nem csodálkoznék, ha megközelítené őket, minden rekordban, ha nem jön valami gebasz. Szerintem egyelőre ez még kevés a top3-hoz. Francia büfé ligából nem fog aranylabdát nyerni, mert sosem nyernek BL-t. Majd a realbol.

Modric.. óriási kérdőjel. Baszottnagy hype, nagy teljesítmény, szép vb és ennyi. Azóta nem értem az embert. Kijött szerintem ősszel, hogy igazi vezére egy csapatnak nem tud lenni, úgy értem, hogy miatta jöjjenek az eredmények mint Cr es Messi miatt.. én az ősz miatt nem adnám neki, Iniesta nagyobb évben nem kapta meg.

Varane..minden évben be van dobva ilyen név, és ne mondjátok, hogy nincs. Emlékszem, mindenki meg volt győződve, hogy Neuer bogyót kap pár éve.. szerintem esélytelen, sajnos ebben a médiára épülő világban, tripla es vb lenne elég egy védőnek a lasztihoz,ez van. Ősz kuka.

Salah jó. Tényleg fair szezon, PL rekordok, nálam 3. Helyen van. Ősz már nem olyan parádé, nekem az is szúrja a szemem, hogy eddig hol volt 26 évesen.. lényegtelen aranylabdához kevés.


Messi és Cr. Mindig ők maradnak. Mindig. Két ekkora zseni egyszerre nem ma lesz aktív pályafutásban az biztos. A BL gólkirály Bl győzelemmel, és az aranycipős egy duplával. Tavasz, CR fele billen nálam, élete legrosszabbra ősze után óriási változás. Ősz? Nálam egyértelműen Messié. Brutál számok, BL-ben 2 meccs alatt 2x a forduló játékosa, Spanyolban is brutál amit hoz. ősz nélkül én sem mondanám esélyesnek. A sérülés betett, így szerintem sem nyeri meg, de igenis ott a helye a 3-ban. Ronaldo hoz egy teljesen fair őszt, ha a Realban marad biztos megkapja a bogyót, a hihetetlen marketing értéke is beleszól a dolgokba.
Messi nem fogja megnyerni, ez tény. De ha nem sérül le, es hozta volna a formát, igenis megérdemelte volna. Sajnos a BL 5X-en számít mostanában. Nálam teljes a holtverseny Cr és Messi között, de az eszem tudja, hogy úgyis odaadják Cr-nek.
Ha nem sérült volna le. Ha hozza volna. Ha nem lenne CR. Ha a Barca nyerte volna a BLt. Ha Argentina a VB-t. Meg valamit feltetelezzunk a győzelméhez?
Hozta. A VB-t 4 évente látjuk mennyit számít . Cr-el egyéni szinten(ha nem csapat eredményeket nézünk) egyáltalán nincs különbség se statisztikában, se semmiben. Egyiküknek sem a legerősebb éve volt, egy szinten teljesítettek egész évet nézve. A BL-el nem vitatkozom, ezért is írtam, hogy valószínű Cé kapja.

LaciAzIsten
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. november 11., vasárnap 14:29

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: LaciAzIsten » 2018. november 11., vasárnap 14:32

Realista24 írta:Szeretem ferni hogy ilyen okos es határozott vagy olyan témában, amibe egy kicsit sem látsz bele.
Mindig lenyűgözött az ilyen, wxyz ilyen meg sokszor.
Engem meg az, hogy te mindig mindenkinél mindent jobban tudsz.
Egyszer kurvára magadba nézhetnél.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 11., vasárnap 14:28

HusDen2 írta:Szerintem egyre jobban bele bele lovaljatok magatokat ebbe a Messi top3ba sem.fer be dologba. Főleg amióta Cr lenyilatkozta.
Én sem állítom, hogy esélyes, de ne hülyéskedjünk már hogy 3-ba nem fér be.. számomra 5-6 szóban forgó név van: Mbappe,Cr,Salah,Varane és a két LM.

Mbappe.. brutális, nem csipem a PSG-t, de ez a gyerek..ha visszavonul a két zseni, övé a terep, nem csodálkoznék, ha megközelítené őket, minden rekordban, ha nem jön valami gebasz. Szerintem egyelőre ez még kevés a top3-hoz. Francia büfé ligából nem fog aranylabdát nyerni, mert sosem nyernek BL-t. Majd a realbol.

Modric.. óriási kérdőjel. Baszottnagy hype, nagy teljesítmény, szép vb és ennyi. Azóta nem értem az embert. Kijött szerintem ősszel, hogy igazi vezére egy csapatnak nem tud lenni, úgy értem, hogy miatta jöjjenek az eredmények mint Cr es Messi miatt.. én az ősz miatt nem adnám neki, Iniesta nagyobb évben nem kapta meg.

Varane..minden évben be van dobva ilyen név, és ne mondjátok, hogy nincs. Emlékszem, mindenki meg volt győződve, hogy Neuer bogyót kap pár éve.. szerintem esélytelen, sajnos ebben a médiára épülő világban, tripla es vb lenne elég egy védőnek a lasztihoz,ez van. Ősz kuka.

Salah jó. Tényleg fair szezon, PL rekordok, nálam 3. Helyen van. Ősz már nem olyan parádé, nekem az is szúrja a szemem, hogy eddig hol volt 26 évesen.. lényegtelen aranylabdához kevés.


Messi és Cr. Mindig ők maradnak. Mindig. Két ekkora zseni egyszerre nem ma lesz aktív pályafutásban az biztos. A BL gólkirály Bl győzelemmel, és az aranycipős egy duplával. Tavasz, CR fele billen nálam, élete legrosszabbra ősze után óriási változás. Ősz? Nálam egyértelműen Messié. Brutál számok, BL-ben 2 meccs alatt 2x a forduló játékosa, Spanyolban is brutál amit hoz. ősz nélkül én sem mondanám esélyesnek. A sérülés betett, így szerintem sem nyeri meg, de igenis ott a helye a 3-ban. Ronaldo hoz egy teljesen fair őszt, ha a Realban marad biztos megkapja a bogyót, a hihetetlen marketing értéke is beleszól a dolgokba.
Messi nem fogja megnyerni, ez tény. De ha nem sérül le, es hozta volna a formát, igenis megérdemelte volna. Sajnos a BL 5X-en számít mostanában. Nálam teljes a holtverseny Cr és Messi között, de az eszem tudja, hogy úgyis odaadják Cr-nek.
Ha nem sérült volna le. Ha hozza volna. Ha nem lenne CR. Ha a Barca nyerte volna a BLt. Ha Argentina a VB-t. Meg valamit feltetelezzunk a győzelméhez?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. november 11., vasárnap 14:28

Én továbbra sem értem miért kéne Messinek a top3-ba kerülnie. Oké, voltak gecijó meccsei, mindig vannak, de azért ha a legkomolyabb tornákat nézzük akkor komolytalan. A BL-ben a Barca történelmének egyik legcsúnyább kiesését láthattuk, a VB-n meg a szokásos lófasz teljesítmény az argentínoktól. Az, hogy villogott spanyolban az szerintem kevés, pláne az ő esetében. Varane, Cé, Modric, MBappé, Salah 5ös nálam mindenképpen előtte van.

HusDen2
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2018. július 28., szombat 2:20

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: HusDen2 » 2018. november 11., vasárnap 14:07

Szerintem egyre jobban bele bele lovaljatok magatokat ebbe a Messi top3ba sem.fer be dologba. Főleg amióta Cr lenyilatkozta.
Én sem állítom, hogy esélyes, de ne hülyéskedjünk már hogy 3-ba nem fér be.. számomra 5-6 szóban forgó név van: Mbappe,Cr,Salah,Varane és a két LM.

Mbappe.. brutális, nem csipem a PSG-t, de ez a gyerek..ha visszavonul a két zseni, övé a terep, nem csodálkoznék, ha megközelítené őket, minden rekordban, ha nem jön valami gebasz. Szerintem egyelőre ez még kevés a top3-hoz. Francia büfé ligából nem fog aranylabdát nyerni, mert sosem nyernek BL-t. Majd a realbol.

Modric.. óriási kérdőjel. Baszottnagy hype, nagy teljesítmény, szép vb és ennyi. Azóta nem értem az embert. Kijött szerintem ősszel, hogy igazi vezére egy csapatnak nem tud lenni, úgy értem, hogy miatta jöjjenek az eredmények mint Cr es Messi miatt.. én az ősz miatt nem adnám neki, Iniesta nagyobb évben nem kapta meg.

Varane..minden évben be van dobva ilyen név, és ne mondjátok, hogy nincs. Emlékszem, mindenki meg volt győződve, hogy Neuer bogyót kap pár éve.. szerintem esélytelen, sajnos ebben a médiára épülő világban, tripla es vb lenne elég egy védőnek a lasztihoz,ez van. Ősz kuka.

Salah jó. Tényleg fair szezon, PL rekordok, nálam 3. Helyen van. Ősz már nem olyan parádé, nekem az is szúrja a szemem, hogy eddig hol volt 26 évesen.. lényegtelen aranylabdához kevés.


Messi és Cr. Mindig ők maradnak. Mindig. Két ekkora zseni egyszerre nem ma lesz aktív pályafutásban az biztos. A BL gólkirály Bl győzelemmel, és az aranycipős egy duplával. Tavasz, CR fele billen nálam, élete legrosszabbra ősze után óriási változás. Ősz? Nálam egyértelműen Messié. Brutál számok, BL-ben 2 meccs alatt 2x a forduló játékosa, Spanyolban is brutál amit hoz. ősz nélkül én sem mondanám esélyesnek. A sérülés betett, így szerintem sem nyeri meg, de igenis ott a helye a 3-ban. Ronaldo hoz egy teljesen fair őszt, ha a Realban marad biztos megkapja a bogyót, a hihetetlen marketing értéke is beleszól a dolgokba.
Messi nem fogja megnyerni, ez tény. De ha nem sérül le, es hozta volna a formát, igenis megérdemelte volna. Sajnos a BL 5X-en számít mostanában. Nálam teljes a holtverseny Cr és Messi között, de az eszem tudja, hogy úgyis odaadják Cr-nek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 11., vasárnap 14:00

Szeretem ferni hogy ilyen okos es határozott vagy olyan témában, amibe egy kicsit sem látsz bele.
Mindig lenyűgözött az ilyen, wxyz ilyen meg sokszor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. november 11., vasárnap 13:57

Ha lett volna valami brutálisan kiemelkedő teljesítmény a VB-n, akkor azt mondom, hogy kapja az, de ilyenről nem nagyon beszélhetünk. Olyanról meg pláne nem, hogy valaki a VBn és a szezonban is bőven alkotott.

Én a Modric lasztinak örülnék a legjobban, ez egyértelmű, de azért érdekes a szitu, mert szerintem a VBn sem volt annyira kiemelkedő, illetve ebben a szezonban nálunk is kevesebbet tolta már god-modeban. Az előtte lévő években nálunk keményebben tolta, csak hát ugye a hájp.

Varane nincs felkapva, pedig talán ő érdemelhetné meg még legjobban, nálunk is stabil volt, a franciákkal szintén hiba nélkül hozta a meccseket, plusz még gólt is szerzett.

Mivel Varane úgysem kaphatná, nálam Cé érdemelné meg legjobban a dolgot, újabb brutális szezont hozott, közel a 34-hez megint bizonyít egy újabb bajnokságban, a mozgásán továbbra sem látszik a kor egyáltalán. A BL-ben megint pofátlan mit hozott, illetve a portugálokkal a VB-n is hozta azért a kötelezőt, plusz a spanyolok elleni mesterhármasa azért az elég maradandó szerintem.

Mindenesetre nálam, elfogultság nélkül is, a Modric Varane Cé lenne a top3.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. november 11., vasárnap 13:47

Realista24 írta:
ferni írta:Ha CR eddig is megnyerte ugyanezzel a teljesítménnyel, akkor most is neki jár, ha tetszik ha nem, főleg, hogy a Juvéba se megy neki rosszul.

Ha nem nyeri meg, akkor az amiatt lesz, hogy eligazolt, mert csak emiatt necces neki az Aranylaszti.
Ennyit számít a Real Madrid.
Vagy csak VB év volt, ahol nem alkotott maradandót.
Mondj már egy VBt 2006 óta, ahol számított bármit is a VB és megnyerték amiatt az Aranylabdát.
Amióta van CR és Messi senkit nem érdekelt a VB és nem volt senkinek olyan komoly éve, hogy ezért most más legyen az eredmény. Ha Luka nyer (Ugyanúgy örülnék) az csak amiatt lesz, mert CR eligazolt, különben 100% ő kapná.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. november 11., vasárnap 13:28

Realista24 írta:
ferni írta:Ha CR eddig is megnyerte ugyanezzel a teljesítménnyel, akkor most is neki jár, ha tetszik ha nem, főleg, hogy a Juvéba se megy neki rosszul.

Ha nem nyeri meg, akkor az amiatt lesz, hogy eligazolt, mert csak emiatt necces neki az Aranylaszti.
Ennyit számít a Real Madrid.
Vagy csak VB év volt, ahol nem alkotott maradandót.
de hisz az csak egy vb, az nem számít bele :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 11., vasárnap 13:02

ferni írta:Ha CR eddig is megnyerte ugyanezzel a teljesítménnyel, akkor most is neki jár, ha tetszik ha nem, főleg, hogy a Juvéba se megy neki rosszul.

Ha nem nyeri meg, akkor az amiatt lesz, hogy eligazolt, mert csak emiatt necces neki az Aranylaszti.
Ennyit számít a Real Madrid.
Vagy csak VB év volt, ahol nem alkotott maradandót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. november 11., vasárnap 12:15

Messinek idén semmi keresnivalója a top3ban.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. november 11., vasárnap 12:13

HusDen2 írta:
Teljesen egyetértek, ha LM Leo és nem a Best :lol:

Aha, "Leo" aztàn abszolút megérdemelné. Top3-hoz sem kellene, hogy köze legyen, nemhogy a díjhoz. Ja, ez lemaradt: :lol:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

HusDen2
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2018. július 28., szombat 2:20

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: HusDen2 » 2018. november 11., vasárnap 12:07

matador írta:
Realista24 írta:Az a hír volt már?!, hogy a szavazatok felének megszámlálása után az Aranylabda első három helyezettje a következő volt:
Modric
Varane
Mbappe
Ha Cével kiegészülve ez a négyes lesz az élen, gyakorlatilag tetszőleges sorrendben, akkor az elmúlt évek legjobban sikerült szavazása lesz.
Én ennek örülnék a legjobban: LM, RV, CR, KMb
Ez lenne a reális: CR, RV, LM, KMb
Ez lesz szerintem: CR, LM, KMb, RV
Teljesen egyetértek, ha LM Leo és nem a Best :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. november 11., vasárnap 11:45

Az én sorrendem :

1.CR
2.Modric
3.Bappé

Varane sem lenne rossz választás de ő is hasonlóan pocsék őszt hozott mint a horvát.Bappé meg azért amit leművelt a vb-n nem volt semmi.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. november 11., vasárnap 11:41

Ha CR eddig is megnyerte ugyanezzel a teljesítménnyel, akkor most is neki jár, ha tetszik ha nem, főleg, hogy a Juvéba se megy neki rosszul.

Ha nem nyeri meg, akkor az amiatt lesz, hogy eligazolt, mert csak emiatt necces neki az Aranylaszti.
Ennyit számít a Real Madrid.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég