Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 28., kedd 13:19

Azok után ami Messi szopkodást leműveltek infantilisék, teljesen egyértelmű volt hogy ez lesz. Csendben ki kell bekkelni még ezt a szezont aztán végre jönnek az új arcok, unalmas volt már ez a Messi meg Ronaldo korszak.

De azt én is adom, hogy ezt a közepes argentin kapust nem értem miért kell felpumpálni.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 28., kedd 13:15

következo aranylabda garantalt messi, nem is kérdés :lol:
thereisonly1ronaldo

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. február 28., kedd 13:14

hehetheoriginal írta: csavarhatod, meg magyarazhatod, a teny, hogy vb 4 evente van, beell meg mindig.
hogy melyiket nehezebb megnyerni, azt hagyjuk, masik tema.
messi ugy emelkedett ki es vette vallra igy nyugdij elott argentinat, mint pl maradona 86-ban, ezt nem lehet elvitatni tole (most azt hagyjuk milyen mezőnyben, de monnyuk masnak sem volt megtiltva, hogy jol focizzon. csak nem tudnak...). azt mar igen, hogy korabban a tengernyi aranylabdas szezonok közepette kanyarba sem volt ehhez a vezerszerephez es amikor igazan kellett es szukseg volt ra, szinte soha nem tudott semmi se csinalni - ha mar all time best ever allitolag...

vitatkozhatunk, hogy benzema igy, messi ugy, lenyegtelen, mert a vilag debil es szemellenzoben vagy balvanyimadatban el, hogy a sajat szanalmas eletukkel addig se kelljen törődni, lehessen valami istenembert imádni
Amit beírt Realista, az alapján "érdekes" hogy Benzema, Modric de akár az egész Real hogyhogy nem végzett előrébb, mint bárki más. Én úgy értelmezem, hogy az alapján 2021-2022 közötti eredményeket veszik alapul. Ott Messi vb-t nyert, meg sétált 1,5 évig. Akkor az aranylabdát is megkapja ez miatt?

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. február 28., kedd 12:57

Lionel Messi's votes for The Best award 🏆

1. Neymar
2. Mbappe
3. Benzema

Mekkora barom együgyű ez a Messi is. Értem, hogy haverokat jelölt, de Neymar komolyan... :lol: legalább lett volna korrekt, és akkor már Mbappet rakja az élre, aki akkor rúgott gólt az argentinoknak amikor akart a döntőben.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. február 28., kedd 12:26

Realista24 írta: Ejtsunk szot a nokrol is, ne legyen diszkriminacio.

Noi gyoztes Alexia Putellas meg 2022 juliusban szenvedett serulest es meg mindig nem tert vissza a palyara, de kepes volt igy is nyerni :mrgreen:
Tök egyszerű a magyarázat, Barcás :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 28., kedd 12:22

Ejtsunk szot a nokrol is, ne legyen diszkriminacio.

Noi gyoztes Alexia Putellas meg 2022 juliusban szenvedett serulest es meg mindig nem tert vissza a palyara, de kepes volt igy is nyerni :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. február 28., kedd 12:17

ja bocsi, nem birtam szerkeszteni, latom alaba topicjaban pont feljott ez is.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. február 28., kedd 12:11

amugy akik szavaztak, mint alaba, robertson, salah, pepe...ok a csapatkapitanyok a valogatottnal ha jol ertelmezem.
a voksuk a sajat egyeni velemenyuket takarja vagy kollektiven a csapatet ?
ez jo kerdes.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 28., kedd 11:50

Mondnám, hogy jó lenne, ha tanulna ebből a kis hülye, de ezt csak az nem látta, aki vak. Nyáron lépnie kellett volna. Bappé, ha fejre is áll, Messi lesz a középpontba. Konkrétan, ha idén tol egy brutál szezont és mondjuk BL-t nyernek, azzal Messinek nyer egy aranylabdát.

Rég le kellett volna lépnie, Madridban már róla szólna minden, ami egyenlő azzal, hogy a világon is róla szól minden.

Messivel nem lehet versenyezni, ezt láthattuk. Többször is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 28., kedd 11:42

hehetheoriginal írta: akkor is párizsi kapta volna
Szukitsuk le Mbappe vs Messire. Masfel evet neznek.

Messi nem kerult be a francia bajnoksag alom11be. Mbappe igen.
Messi nem kerult be az UEFA alom11be. Mbappe igen.
Messi a top30-ba nem fert az Aranylabda szavazason. Mbappe igen. TOP HARMINC!!!
VB donton lattuk, hogy ki mit csinalt, azt akar megadhatjuk egalnak is.

Tehat Messi sehol nem volt 17 honapig (talan iden a bajnoksagban mar eszreveheto volt), majd hozott ket-harom ertekelheto meccset, es maris o lett az elmult masfel ev legjobbja. Szerintem a neki jaro dijat, a VB legjobbja cimet mar megkapta, mondhatjuk, jogosan.

Ez olyan (nekem legalabbis), mint amikor egy golgyarosnak Aranylabdat kovetelnek, holott arra van kulon dij, az Aranycipo.

Szoval ha parizsi, akkor a kisMbappe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 28., kedd 11:27

akkor is párizsi kapta volna
thereisonly1ronaldo

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. február 28., kedd 11:26

Ha a mamlasz nèger csávò eltalálja rendesen az utolsò percben, akkor is ez a szopkodás menne szerintetek? :D :vivo:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 28., kedd 11:16

Zlatko Dalic igen kemeny nyilt levelet fogalmazott meg a dijatado kapcsan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. február 28., kedd 10:09

A tegnapi egész FIFA-gála egy vicc volt, a díjazottakkal együtt. Rövid leírom a véleményemet aztán örökre elfelejtem az egészet. Már az nevetséges, hogy nem Richarlison kapta a Puskás-díjat. A brazil csávó olyan gólt lőtt, ráadásul a világbajnokságon, hogy hihetetlen, ettől függetlenül le a kalappal a lengyel úriember előtt. Az év kapusa bárki csak nem Martinez, mindegy palikámnak ez volt a pályafutása utolsó sikere, ott fog megöregedni az Aston Villában. Messi vb-sikerével és az ott mutatott teljesítményével senki nem vitatkozik, de öröljünk annak, hogy az Aranylabdát behúzta Karim. Normális világban Benzema kapta volna, nem tudom papíron most mit találtak ki, de az elmúlt 1 évben 5 kupát nyert, 2 gólkirályi címmel, sőt még vb-ezüstérmes is volt :mrgreen: Ami nagyon tetszett, hogy mi likvidáltunk az egész eseményt, hiába mondja bárki a Real Madrid nélkül ezek az események igenis veszítek a fényükből, ha nincs ott a királyi gárda. Én csak tényleg abban bízom, hogy nem sokára borul az egész fifauefamaffiabanda.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 28., kedd 10:05

áhh geci, hagyjuk.
győztél, én okosabb es főleg technikásabb vagyok, de te meg kitartóbb. :lol:
megyek nyitok egy csalócsokismuffint, de faustnak ne szoljatok, hadd higgye, hogy csak viz megy ebedig :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 28., kedd 9:55

hehetheoriginal írta:
Mert ahogy lentebb is irtam, de nyilvan a reggeli hianya megviseli a latasodat
de édes a személyeskedés, kár hogy jó kedvem van, süt a nap, minden fasza, már az ebédre gondolok fél aggyal :mrgreen:
A nemtetszesemet fejeztem ki, hogy Alaba nem Karimra szavazott. Ez remelem megengedett a te ertekrendedben is.
azon vagy kiakadva - full ok nélkül amugy :lol: - hogy lefaszparasztoztam azokat, akik odahánynak most alaba instajara minden szart. kérdeztem is, hogy te is irtál neki?
teljesen magadra vetted az egészet, engedjük el a picsába.

bár jobb móka, mint hajtani a revenuet :D
Jobb hat, szerinted miert csinalom? :lol: Negykor keltem, hagyjal beken.
Es ahogy irtam, nem hanytam oda semmit, de sipitozom, es azokra is ervenyesitetted eme nem szep jelzot.
De ha ezt szemelyeskedesnek vetted, akkor igazan hopihe vagy :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 28., kedd 9:47

Mert ahogy lentebb is irtam, de nyilvan a reggeli hianya megviseli a latasodat
de édes a személyeskedés, kár hogy jó kedvem van, süt a nap, minden fasza, már az ebédre gondolok fél aggyal :mrgreen:
A nemtetszesemet fejeztem ki, hogy Alaba nem Karimra szavazott. Ez remelem megengedett a te ertekrendedben is.
azon vagy kiakadva - full ok nélkül amugy :lol: - hogy lefaszparasztoztam azokat, akik odahánynak most alaba instajara minden szart. kérdeztem is, hogy te is irtál neki?
teljesen magadra vetted az egészet, engedjük el a picsába.

bár jobb móka, mint hajtani a revenuet :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 28., kedd 9:44

hehetheoriginal írta: csavarhatod, meg magyarazhatod, a teny, hogy vb 4 evente van, beell meg mindig.
hogy melyiket nehezebb megnyerni, azt hagyjuk, masik tema.
messi ugy emelkedett ki es vette vallra igy nyugdij elott argentinat, mint pl maradona 86-ban, ezt nem lehet elvitatni tole (most azt hagyjuk milyen mezőnyben, de monnyuk masnak sem volt megtiltva, hogy jol focizzon. csak nem tudnak...). azt mar igen, hogy korabban a tengernyi aranylabdas szezonok közepette kanyarba sem volt ehhez a vezerszerephez es amikor igazan kellett es szukseg volt ra, szinte soha nem tudott semmi se csinalni - ha mar all time best ever allitolag...

vitatkozhatunk, hogy benzema igy, messi ugy, lenyegtelen, mert a vilag debil es szemellenzoben vagy balvanyimadatban el, hogy a sajat szanalmas eletukkel addig se kelljen törődni, lehessen valami istenembert imádni
Kettonk kozul te csavarod az egeszet. Mert ahogy lentebb is irtam, de nyilvan a reggeli hianya megviseli a latasodat, igy megismetlem magamat:

Az edző díjat elfogadom…nem könnyen de igen. Messi és Mbappe Karim előtt? Ok, FIFA díj…leszarom, Aranylabdát mocskos nagy fölénnyel szerencsere megkapta.
Számomra a legnagyobb vicc a kapus díj.



A nemtetszesemet fejeztem ki, hogy Alaba nem Karimra szavazott. Ez remelem megengedett a te ertekrendedben is.

Remelem igy mar tiszta, ha megsem, akkor igy jartal, es csavarhatod tovabb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 28., kedd 9:38

csavarhatod, meg magyarazhatod, a teny, hogy vb 4 evente van, beell meg mindig.
hogy melyiket nehezebb megnyerni, azt hagyjuk, masik tema.
messi ugy emelkedett ki es vette vallra igy nyugdij elott argentinat, mint pl maradona 86-ban, ezt nem lehet elvitatni tole (most azt hagyjuk milyen mezőnyben, de monnyuk masnak sem volt megtiltva, hogy jol focizzon. csak nem tudnak...). azt mar igen, hogy korabban a tengernyi aranylabdas szezonok közepette kanyarba sem volt ehhez a vezerszerephez es amikor igazan kellett es szukseg volt ra, szinte soha nem tudott semmi se csinalni - ha mar all time best ever allitolag...

vitatkozhatunk, hogy benzema igy, messi ugy, lenyegtelen, mert a vilag debil es szemellenzoben vagy balvanyimadatban el, hogy a sajat szanalmas eletukkel addig se kelljen törődni, lehessen valami istenembert imádni
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 28., kedd 9:27

hehetheoriginal írta:
regardless of championship or nationality
akkor alahuzom ismet, amit alaba topikjaba irtam, miert van ennyi gyökér szurkoló?
a vb miatt messinek oda lehetett adni a dijat? alaba szavazhatott rá mindenféle, joggal, okkal?
igen.
ha cannavaro aranylabdat kapott, akkor messinek egy ilyen fos dijat nem lehet odaadni?

vagy az a baj, hogy real jatekos nem szavazhat mas csapat jatekosara? gyerekes, gagyi hozzáállás, ostoba szurkoloktól.
Best of Messi az erintett masfel evbol belefer 1 percbe, aminek a 60%-a bunteto. De igen, joggal kapta meg szerintem is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég