Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 3., péntek 12:12

ferni írta:
'shutterisland írta:

igen, raadasul ferni is ott van es egymast batoritjatok. :mrgreen:
Közelébe nem megyek ember.

Felbéreltem egy magánnyomozót, aki 0-24be figyeli Remyt és ha 200km-nél közelebb van hozzám pattanok is a kocsiba azt padló gáz a másik irányba, fene akarja, hogy rám hozzon valami prikezsiát, mert túl közel van.


Láthatod az országgal is mi történt, azóta meg már a világot dönti romba nap mint nap.
De feher asszonyveroben, kereszt a nyakadban es valami amcsi izomautot hajtasz kozben? :lol:

Szerintem ez a vb es aranylabda mar tobbet art Messinek mimt hasznal. Meg en is azt mondanam hogy mindenki hagyja beken, a vilag egyik legjobbja, de mikor ilyen nyilt felszopkodas utan jon egy ilyen bullshit beszeddel akkor rajovok hogy imadja ezt az egeszet es el is varja

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5168
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. november 3., péntek 12:07

ezek voltak a kritériumok.

így már érthető hogy a hormonkezelt nyert

https://scontent.fbud5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=654925A5
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 3., péntek 11:30

'shutterisland írta:
Amugy ilyenkor azt hiszitek, hogy ulok egy sotet szobaban, uveg whiskey a kezben, cigi a szajban, asszonyvero polo rajtam, ilyen Torrente mintara, aztan megy a rage, mikozben gorgetem a netet?
igen, raadasul ferni is ott van es egymast batoritjatok. :mrgreen:
Közelébe nem megyek ember.

Felbéreltem egy magánnyomozót, aki 0-24be figyeli Remyt és ha 200km-nél közelebb van hozzám pattanok is a kocsiba azt padló gáz a másik irányba, fene akarja, hogy rám hozzon valami prikezsiát, mert túl közel van.


Láthatod az országgal is mi történt, azóta meg már a világot dönti romba nap mint nap.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. november 3., péntek 11:31-kor.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. november 3., péntek 11:18

Amugy ilyenkor azt hiszitek, hogy ulok egy sotet szobaban, uveg whiskey a kezben, cigi a szajban, asszonyvero polo rajtam, ilyen Torrente mintara, aztan megy a rage, mikozben gorgetem a netet?
igen, raadasul ferni is ott van es egymast batoritjatok. :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 3., péntek 11:12

Na ismét variálnak.

UEFA Player Of The Year Trophy will not be awarded from next season after UEFA’s partnership with Ballon d’Or. UEFA will now host Ballon d’Or with France Football.

Közös erővel megint ki lehet fundálni majd mi számítson Messinek :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 3., péntek 10:56

Az igaz. :mrgreen: Kinek, mit ontsek? :kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. november 3., péntek 10:53

Remy írta: Amugy ilyenkor azt hiszitek, hogy ulok egy sotet szobaban, uveg whiskey a kezben, cigi a szajban, asszonyvero polo rajtam, ilyen Torrente mintara, aztan megy a rage, mikozben gorgetem a netet?
JCVD meg Toretto poszterek között, igen. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 3., péntek 10:51

nmate írta:
Remy írta:Messi
Mint az utcán meginterjúvolt sorosozó lilahajú öregasszonyok, ez olyan :lol: Fantom ellenségek. Nekik az M1, neked az internet káros. Tedd le.
Amugy ilyenkor azt hiszitek, hogy ulok egy sotet szobaban, uveg whiskey a kezben, cigi a szajban, asszonyvero polo rajtam, ilyen Torrente mintara, aztan megy a rage, mikozben gorgetem a netet?

Pulzusom fel se megy, de erdekessegnek, viccnek elmegy. Madridos forumra meg, aranylabda topicba elfer.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. november 3., péntek 10:46

ferni írta:
___Samy___ írta: Ha mar osszehasonlitas, akkor inkabb ez a bl-re vonatkozna, mintsem aranylabdara.
Abban sehol nincs, az nem számít ilyenkor :lol:

Nyert kulcsjátékosként hármat, amiből kétszer a bírók megnyerették vele nyíltan bírói csalással (Övrebo, aztán van Persie piros, meg ellenünk az elődöntő mindkét meccse) meg egy negyediket nyertek neki Dinhoék, mert márciustól nem játszott már a szezonban, mert lesérült, mikor fiatal volt.

Azt még azon a meccsen is ott volt a Lehmann piros, ahol a bíró elismerte saját maga, hogy a helyes ítélet a gól és Lehmann sárga lett volna… :lol: :lol: :lol:

Szóval hagyjuk a facba az egészet kajak.

Messi sehol nincs egy Jordanhez képest, de még Bradyhez képest se. Ezek igazi vezérek voltak, akik ha kellett előléptek folyamat rendszeresen clutch szitukban, Messike meg 3 gólos előnyöket adott le nem egyszer, amit sétálgatva csendben végignézett.

CRt pont ezért tartom többre.
Nálam CRhez képest sincs sehol...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. november 3., péntek 10:44

Remy írta:Messi
Mint az utcán meginterjúvolt sorosozó lilahajú öregasszonyok, ez olyan :lol: Fantom ellenségek. Nekik az M1, neked az internet káros. Tedd le.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 3., péntek 10:42

___Samy___ írta: Ha mar osszehasonlitas, akkor inkabb ez a bl-re vonatkozna, mintsem aranylabdara.
Abban sehol nincs, az nem számít ilyenkor :lol:

Nyert kulcsjátékosként hármat, amiből kétszer a bírók megnyerették vele nyíltan bírói csalással (Övrebo, aztán van Persie piros, meg ellenünk az elődöntő mindkét meccse) meg egy negyediket nyertek neki Dinhoék, mert márciustól nem játszott már a szezonban, mert lesérült, mikor fiatal volt.

Azt még azon a meccsen is ott volt a Lehmann piros, ahol a bíró elismerte saját maga, hogy a helyes ítélet a gól és Lehmann sárga lett volna… :lol: :lol: :lol:

Szóval hagyjuk a facba az egészet kajak.

Messi sehol nincs egy Jordanhez képest, de még Bradyhez képest se. Ezek igazi vezérek voltak, akik ha kellett előléptek folyamat rendszeresen clutch szitukban, Messike meg 3 gólos előnyöket adott le nem egyszer, amit sétálgatva csendben végignézett.

CRt pont ezért tartom többre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. november 3., péntek 10:45-kor.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. november 3., péntek 10:32

Remy írta: Az egész neten megy egy ilyen, hogy:

Jordan 6 gyűrű
Brady 7 gyűrű
Messi 8 gyűrű

:lol:

Gondolom a 11x győztes Bill Russell, a 10x MLB bajnok Yogi Berra vagy a 11x Stanley kupa győztes Henri Richard biztos sakkoztak és véletlenül maradtak le a képekről. :kalapos:

Másrészt mennyire bullshit az egész. Ott nyerni kellett a gyűrűért valamit, itt nem, itt szavazás után kapod meg. :lol:

De legalább Messit újra legjobbként lehet eladni a neten.
Amugy ez hogy az egesz net,meg boszorkany uldozes..
Ez amugy tenyleg igy van? Nem 200 ember ezen nyamnyog a twitteren?
Mert en ezeket sehol nem latom.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 3., péntek 10:30

___Samy___ írta: Ha mar osszehasonlitas, akkor inkabb ez a bl-re vonatkozna, mintsem aranylabdara.
Mivel az osszehasonlitas celja mindig az, hogy Messi jojjon ki belole jol, igy evidens, hogy nem fogjak a BL-t nagyito ala venni, amit CR ural minden tekintetben.

Nincs ertelme foglalkozni ezzel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 3., péntek 10:29

___Samy___ írta: Ha mar osszehasonlitas, akkor inkabb ez a bl-re vonatkozna, mintsem aranylabdara.
Plane…
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. november 3., péntek 10:27

Ha mar osszehasonlitas, akkor inkabb ez a bl-re vonatkozna, mintsem aranylabdara.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 3., péntek 9:23

Az egész neten megy egy ilyen, hogy:

Jordan 6 gyűrű
Brady 7 gyűrű
Messi 8 gyűrű

:lol:

Gondolom a 11x győztes Bill Russell, a 10x MLB bajnok Yogi Berra vagy a 11x Stanley kupa győztes Henri Richard biztos sakkoztak és véletlenül maradtak le a képekről. :kalapos:

Másrészt mennyire bullshit az egész. Ott nyerni kellett a gyűrűért valamit, itt nem, itt szavazás után kapod meg. :lol:

De legalább Messit újra legjobbként lehet eladni a neten.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2023. november 3., péntek 8:43

poronty írta: Nekem itt az a kedvencem, hogy a csoportkörben játszott 4 meccset és lőtt 3 gólt és mind a hármat tizenegyesből. A Juve ellen nem lőhetett ki is kaptak 3-0-ra otthon. Aztán a PSG ellen is kapott a 16 között 2-t, ahogy írod. Konkrétan előre felkészült a 2022-es VB-re, hogy milyen az, amikor gyakorlatilag minden meccsen tiziket kell lőni egy tornán. :lol:
:lol: :lol:
Csoportkör meccsekkel nem bosszantottam magam, de az parádé ha az 5 BL góljából 4 darab 11-es volt :lol:

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. november 3., péntek 8:41

BL-ben, 6 meccs 5 gól, legjobb 16 között kiestek, PSG ellen, mindkét meccsen rúgott egy gólt, elsőn 11esből, másodikon meg kihagyott egy 11-est. Kiesés.
Nekem itt az a kedvencem, hogy a csoportkörben játszott 4 meccset és lőtt 3 gólt és mind a hármat tizenegyesből. A Juve ellen nem lőhetett ki is kaptak 3-0-ra otthon. Aztán a PSG ellen is kapott a 16 között 2-t, ahogy írod. Konkrétan előre felkészült a 2022-es VB-re, hogy milyen az, amikor gyakorlatilag minden meccsen tiziket kell lőni egy tornán. :lol:
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2023. november 3., péntek 8:26

Tegnap ráértem, hogy felhúzzam magam mégjobban, szóval megnéztem, hogy emberünk aki 10 éve nem volt BL győzelem közelében, mire kapott az elmúlt 5 évben 3 aranylabdát :lol:

Aztán végül csak kettőt néztem meg, mert az is épp elég volt :D Leírom ha már voltam ilyen hülye hogy megnéztem :D

18/19-es szezonban:
BL-ben, 10 meccs 12 gól, kiesés szakaszban Lyon és MU "alázgatás", elődöntőben Pool elleni beverte a szabadját, második meccsen sétálgatás, kiesés.
Bajnokságot behúzták, gólkirály is lett, 34 meccs 36 gól
Spanyol kupa, döntőben bukták, ott lőtt egy gólt, Real ellen elődöntőben két meccsen semmi
Spanyol szuperkupát nyerték, adott két gólpasszt
Copa Amerika
Harmadik hely, egész tornán 1 gól és 1 gólpassz
ARANYLABDA!!!!!!

20/21-es szezonban:
BL-ben, 6 meccs 5 gól, legjobb 16 között kiestek, PSG ellen, mindkét meccsen rúgott egy gólt, elsőn 11esből, másodikon meg kihagyott egy 11-est. Kiesés.
Bajnokság, HARMADIK HELY!!!!!! 35 meccsen 30 gól
Spanyol kupa, nyerték, döntőbe két gól, azon kívül az egész sorozatban 1 gól, pedig szinte az összes meccset végignyomta.
Szuperkupa, bukták, se gól, se gólpassz
Copa Amerika, nyerték, 4 gól és 5 gólpassz 7 meccsen és lényegében az elődöntőbe meg a döntőben is a csapat cipelte az ő hátát, de legalább Boliviának rúgott 2-t!!
ARANYLABDA!!!!!!

Aztán ezzel a másodikkal tényleg felhúztam magam teljesen és inkább hagytam a fenébe :D

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: istimester » 2023. november 2., csütörtök 22:57

TakiLaci2023 írta: Azért durva, hogy pár embernél a legnagyobb kupa amit egy játékos megnyerhet, leminősült egy 7 meccses meccses semmire, csak mert messi megnyerte.
Inkább a durva, hogy a klubfutball csúcsát mennyire félretették időszakosan. Csak mert.

Eleve szar az egesz téli VB rendezés.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég