Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. október 26., csütörtök 21:55

hehetheoriginal írta: en csak annyit mondok hozzá, hogy néztem az anri kereger micahricsardz meg a némberes beellműsort hét közben - cbs sports, vagy hol vannak -, behozták az aranylabdát mutatóba, és ahogy beszéltek messiről, az az ömlengés, az egész feelingje a témának, plusz, hogy az mls-ben játszana az aktuális aranylabdás, hogy ez mekkora marketing, ne is legyen kérdés! hogy messi fogja kapni. full politika, mindenkinek áll a fasza tőle, teljesen mindegy mit csinált a pályán vagy mit nem, teljesen mindegy halland mit nyert hány gólt lőtt.
Kate Abdo, a némber. :D
Csinálnám vele… a reggelit.
Na mindegy. Én is néztem a műsornak ezt a részét.
Számomra meglepő volt h a Citys Richards számára sem kérdés.
De akkor mi a brének nem adták oda már januárban…
Szerintem nem érdemli meg Messi, volt Haalandnak annyira kiemelkedő éve, most az mindegy h a BL végső fázisában nem volt jó, de azon kívül elképesztő mennyiségű gólt lőtt.
VB akkor volt döntő, ha egyébként nem volt egyértelműen kiemelkedő teljesítmény a clubszezonban. De idén volt.
Szóval Haaland. Nálam.

De mindegy mert már ez a labda Messié

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. október 26., csütörtök 21:52

dzsi91 írta:
fixX írta: Haaland egy gólgép terminátor amiért meg is kapta az aranycipőjét ami jár neki.Viszont a nagybetűs futbalista az nagyon nem ő.
Ez megint mi a büdös faszom. Hol írják, hogy az aranylabdánál a nagybetűs futballistát keresik :lol: adott évben legjobban teljesítő focista kapta amíg messi megnem jelent. Ennyi erővel 95 és 2005 között lett volna 5 labdája zidanenak meg r9nek
Ez így van. Owen vagy Shevchenko sem voltak nagy zsugások, mégis megkapták.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 26., csütörtök 21:47

dzsi91 írta:
fixX írta: Haaland egy gólgép terminátor amiért meg is kapta az aranycipőjét ami jár neki.Viszont a nagybetűs futbalista az nagyon nem ő.
Ez megint mi a büdös faszom. Hol írják, hogy az aranylabdánál a nagybetűs futballistát keresik :lol: adott évben legjobban teljesítő focista kapta amíg messi megnem jelent. Ennyi erővel 95 és 2005 között lett volna 5 labdája zidanenak meg r9nek
De jó is lenne :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 26., csütörtök 21:45

fixX írta: Haaland egy gólgép terminátor amiért meg is kapta az aranycipőjét ami jár neki.Viszont a nagybetűs futbalista az nagyon nem ő.
Ez megint mi a büdös faszom. Hol írják, hogy az aranylabdánál a nagybetűs futballistát keresik :lol: adott évben legjobban teljesítő focista kapta amíg messi megnem jelent. Ennyi erővel 95 és 2005 között lett volna 5 labdája zidanenak meg r9nek
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 26., csütörtök 21:40

rashidm írta:
fixX írta: Haaland egy gólgép terminátor amiért meg is kapta az aranycipőjét ami jár neki.Viszont a nagybetűs futbalista az nagyon nem ő.
De Messi se az. Illetve már nem. Az emberek többségének nem kimondottan vele van baj, hanem amiatt es ahogy megkapja a feltehetőleg ujabb lasztit. Ne azert kapja meg, mert ő a nagy Messi, hanem mert szétalazott mindenkit, egész évben, a pöcsén pörgette a labdát, csukott szemmel, majd ollozva lőtt volna gólt félpályáról. Kétszer. De focizott kb 7 meccsen.
Nem tudom már ki írta, de egyet tudok érteni azzal, hogy idén inkább ki sem kene osztani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. október 26., csütörtök 21:39

fixX írta: Haaland egy gólgép terminátor amiért meg is kapta az aranycipőjét ami jár neki.Viszont a nagybetűs futbalista az nagyon nem ő.
De Messi se az. Illetve már nem. Az emberek többségének nem kimondottan vele van baj, hanem amiatt es ahogy megkapja a feltehetőleg ujabb lasztit. Ne azert kapja meg, mert ő a nagy Messi, hanem mert szétalazott mindenkit, egész évben, a pöcsén pörgette a labdát, csukott szemmel, majd ollozva lőtt volna gólt félpályáról. Kétszer. De focizott kb 7 meccsen.

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. október 26., csütörtök 21:33

Haaland egy gólgép terminátor amiért meg is kapta az aranycipőjét ami jár neki.Viszont a nagybetűs futbalista az nagyon nem ő.

florentino007
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2023. április 24., hétfő 21:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Cristiano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: florentino007 » 2023. október 26., csütörtök 21:22

Remy & co.-t azért rendesen a gyűlölet fűti, ezt nem árt szem előtt tartani, amit én megértek (én csak a bárszá iránt tudok így érezni :mrgreen: )...mondjuk az már más kérdés, hogy a mentális egészségre nincs túl jó hatással ez. :D
De egy új nézőpont..én Haaland aranylabdájának se tudnék kifejezetten örülni, amitől számomra teljesen érdektelen az idei díj. Azért O rendesen beleült a tutiba, mint Pepcsó szokott. Egész évben egy top2es kp tömte labdákkal, lerakott belőle rengeteg gólt de hány volt abból az igazán emlékezetes? És akkor a nagy meccseken mutatott, khm kifogásolható teljesítményekrol nem is beszélve. Azt érzem, hogy ha Pepnél jogosan, cinikusan megjegyezzük, hogy ennyi pénzből már illett neki..akkor ez erősen a norvég kritikája is. Itt meg Messihez vissza kanyarodhatunk kicsit: 2010 körül hányszor lett felhozva, hogy a Xavi-Iniesta duo nélkül mit érne/hány gólt lőne? Sajnos a törpe végül megmutatta, hogy azért O playmakerkent se szar.
Szóval mérges is vagyok nyilván, hogy Haaland se minket választott de mégse tudnék teljesen őszintén tapsolni neki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 26., csütörtök 21:06

hehetheoriginal írta: en csak annyit mondok hozzá, hogy néztem az anri kereger micahricsardz meg a némberes beellműsort hét közben - cbs sports, vagy hol vannak -, behozták az aranylabdát mutatóba, és ahogy beszéltek messiről, plusz, hogy az mls-ben játszana az aktuális aranylabdás, hogy ez mekkora marketing, ne is legyen kérdés! hogy messi fogja kapni. full politika, mindenkinek áll a fasza tőle, teljesen mindegy mit csinált a pályán vagy mit nem, teljesen mindegy halland mit nyert hány gólt lőtt.
Ez már tavaly decemberben eldőlt, kérdés sem lehetett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 26., csütörtök 21:05

en csak annyit mondok hozzá, hogy néztem az anri kereger micahricsardz meg a némberes beellműsort hét közben - cbs sports, vagy hol vannak -, behozták az aranylabdát mutatóba, és ahogy beszéltek messiről, az az ömlengés, az egész feelingje a témának, plusz, hogy az mls-ben játszana az aktuális aranylabdás, hogy ez mekkora marketing, ne is legyen kérdés! hogy messi fogja kapni. full politika, mindenkinek áll a fasza tőle, teljesen mindegy mit csinált a pályán vagy mit nem, teljesen mindegy halland mit nyert hány gólt lőtt.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 26., csütörtök 21:03

Onnantól kezdve, hogy 7 meccsre nem kap lasztit, teljesen nem érdekel, hogy hányadik. Legyen a VB-nek valami boostja, de ne érjen instant aranylabdát, ha nincs mellette tényleges extra.

A 2. és 3. helyezett úgysem érdekel senkit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 26., csütörtök 21:03

Realista24 írta:
Remy írta: 1 - Haaland

2-3 Messi & Bappé

4-5 KdB, Rodri

De lényegtelen a sorrend Haaland mögött.
Eddig a semmibe kutyaztad Messit de azért meg nálad is masodik lehetne. :mrgreen: az komoly.
Nála is csak a vb számít :( :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 26., csütörtök 21:01

Remy írta: 1 - Haaland

2-3 Messi & Bappé

4-5 KdB, Rodri

De lényegtelen a sorrend Haaland mögött.
Eddig a semmibe kutyaztad Messit de azért meg nálad is masodik lehetne. :mrgreen: az komoly.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 26., csütörtök 20:58

1 - Haaland

2-3 Messi & Bappé

4-5 KdB, Rodri

De lényegtelen a sorrend Haaland mögött.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. október 26., csütörtök 20:57

A teki egye is meg amit főzött magának, nagyon helyes, hogy nincs fenn semmilyen listán, azok után, hogy nem igazolt ide. :D
Ha fehérbe öltözik, hozzuk a ligát, gólkirály, vb. döntő és sima aranylabda.
Így meg max az aranytömbök.. :vivo:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 26., csütörtök 20:52

egy hehe-mero duo meg becsatlakozhatna azert egy ket gondolattal szinesiteni a palettat. :D

oke remy, erti mindenki, hogy ne messi kapja, es szerintem senki nem is veri a tamtamot, hogy marpedig mindenkeppen de.
viszont azert egy top 5-ot dobj mar be, kivancsi vagyok, hogy allna nalad ossze.


Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 26., csütörtök 20:46

Remy írta: Amúgy te tényleg egyáltalán nem akarod megérteni az embert. Semennyire. Meg sem próbálod.

Pont ez az, hogy Bappénak sem adnám, de a tag szóba sem kerül, pedig Messi csapattársa volt és egy utolsó másodperces Kolo Mauni van kettejük között. Ennyi dönt, nem több. Csak az egyik ezért aranylabdát kap, a másik szóba sem kerül. Le sincs írva a neve, mintha nem is létezne vagy nem csinált volna semmit.
Mert a labda Haaland és Messi között mozgott mindvégig.

És értem hogy gyűlölöd Messit, ne aggódj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 26., csütörtök 20:44

Amúgy te tényleg egyáltalán nem akarod megérteni az embert. Semennyire. Meg sem próbálod.

Pont ez az, hogy Bappénak sem adnám, de a tag szóba sem kerül, pedig Messi csapattársa volt és egy utolsó másodperces Kolo Mauni van kettejük között. Ennyi dönt, nem több. Csak az egyik ezért aranylabdát kap, a másik szóba sem kerül. Le sincs írva a neve, mintha nem is létezne vagy nem csinált volna semmit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 26., csütörtök 20:40

Remy írta: Mutatott bármi olyat, abban a semmi ligában, ami jó egy aranylabdához? Nem. Az, hogy 32 G+A-ja volt, egy farmerligában, az miért ér aranylabdát?

Amúgy igazából miért kötözködsz? Úgy véded ezt az argentin tagot, mintha Karimot kéne bevédened. Ráadásul semmitérő statokkal.

Komolyan a PL-t és a La ligát tesszük egy lapra a franciákkal? Komolytalan.

Mondjuk, ha nem én írnám, fix elengedted volna már.
Kezdjük az elején.

Azt írtad semmi nem szól mellette. Cáfolva van a VB címmel.

Azt írtad semmit nem mutatott a franciaknal. Cáfoltam, 41/41 a statja.

Mbappet írod hogy miért nem ő kapja? Úgy velem, ő is a franciaknal játszik, nem Angliában vagy a spanyoloknál.

Aztán melle meg Cavani meg Ibra van felhozva…és egyéb irreleváns dolgok.

Remelem kielégítő választ kaptal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 26., csütörtök 20:37

Mutatott bármi olyat, abban a semmi ligában, ami jó egy aranylabdához? Nem. Az, hogy 32 G+A-ja volt, egy farmerligában, az miért ér aranylabdát?

Amúgy igazából miért kötözködsz? Úgy véded ezt az argentin tagot, mintha Karimot kéne bevédened. Ráadásul semmitérő statokkal.

Komolyan a PL-t és a La ligát tesszük egy lapra a franciákkal? Komolytalan.

Mondjuk, ha nem én írnám, fix elengedted volna már.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég