Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. május 9., kedd 16:04

Természetesen Messi lesz a top3-ban, és nem 3-nak, hanem 2. lesz a BL győztes után.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. május 9., kedd 14:57

Realista24 írta:A France Footballnál nem számolnak Messivel és Neymarral. CR vagy Buffon fogja nyerni az Aranylabdát.
Várjunk még ezzel én azt mondom. Döntő lesz ebben az hogy ki nyeri a bl-t. A végső győzelemre mondjuk már talán most kijelenthető hogy a CR-Buffon kettős mehet, de nem tudom ki lehet még ott 3.-nak.

Ha mi nyerjük a bl-t és a bajnokságot is akkor nem kérdés. Ha csak bajnokságot és a Juve nyeri a bl-t akkor Buffon, megérdemelten, egy szavunk nem lehet majd. Ha bl-t nyerünk és bajnokságot nem, akkor azért szoros lesz, de ha CR így termel továbbra is, és a döntőben betalálna Buffonnak ott sem lehetne gond.

Harmadik helyre ha a Monaco bajnok lesz akkor Mbappe odaférhet, mint a csapat leggólerősebb játékosa a bl-ben, de én nem tartom kizártnak hogy Messi lesz, idén jól termelt, tényleg jól játszik, ha az egyéni dolgokat nézzük.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. május 9., kedd 14:15

Realista24 írta:A France Footballnál nem számolnak Messivel és Neymarral. CR vagy Buffon fogja nyerni az Aranylabdát.
Nagyon félek, hogy oda adják Buffonnak a labdát, mint életműdíj.
Bár, ha Ők nyerik a BL-t, akkor lehet meg is érdemli... nagyot ment idén eléggé. :agree:


De én azt akarom látni, ahogy a sok facebookhuszár felgyújtja magát :lol: :lol: !!!
ZIDANE

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 9., kedd 14:08

Realista24 írta:A France Footballnál nem számolnak Messivel és Neymarral. CR vagy Buffon fogja nyerni az Aranylabdát.
Nem is értem, Messi meg Neymar mire fel kerülhetne be a top 5-be. Odaférhetne még Ramos mondjuk. Főleg, ha győztes gólt fejel a bl döntőben... :shifty:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 9., kedd 13:57

A France Footballnál nem számolnak Messivel és Neymarral. CR vagy Buffon fogja nyerni az Aranylabdát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 14., kedd 11:27

Remy írta:Arra azért kíváncsi lennék, hogy mivel magyarázzák azt, hogy a portugál bajnokságnak 2-es szorzója van, míg a franciának csak 1,5. (Aranycipő)

Elnézve a jelenlegi rangsort. Dost a 2. helyen van 22 góllal, míg egy Cavani 7. 27 góllal. :hmmm:
Google segít ha baj van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 14., kedd 11:16

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mivel magyarázzák azt, hogy a portugál bajnokságnak 2-es szorzója van, míg a franciának csak 1,5. (Aranycipő)

Elnézve a jelenlegi rangsort. Dost a 2. helyen van 22 góllal, míg egy Cavani 7. 27 góllal. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. január 10., kedd 23:01

Steve írta:Szerintem a legrémisztőbb, hogy elvileg a szakma szavaz és olyan döbbenetes baromságokat lehet látni, hogy az nem igaz.

Ennyire tényleg nem lehetnek vakok olyan emberek akik non-stop ennek a sportnak a világában élnek...Döbbenet tényleg. :hmmm:
+1

Ez a rész is mutatja, hogy hol és hová tart a foci...
Elkurvult rinyagép már a mezőny (legalább)fele. És ez a szavazás csak csak egy apró homokszem volt a gépezetben.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. január 10., kedd 21:41

Szerintem a legrémisztőbb, hogy elvileg a szakma szavaz és olyan döbbenetes baromságokat lehet látni, hogy az nem igaz.

Ennyire tényleg nem lehetnek vakok olyan emberek akik non-stop ennek a sportnak a világában élnek...Döbbenet tényleg. :hmmm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. január 10., kedd 21:27

kodo írta:Kanté-hoz plusz egy, érthetetlen, hogy nem fért be az év csapatába. Ja, meg minden szubjektivitás nélkül, Pepének is ott lenne a helye.

Nem akarom magamat ismételni, de ez nem szakmai alapokon dől el, egyszerű szimpátia szavazás amit a média éves "munkája" terelget jobbra vagy balra. Alapvetően egy adott ember vagy drukker vagy kapitány nem a szemének vagy a tudásának(ha egyáltalán van olyan, a többségnek nincsen) hisz és ez által dönt, hanem a fejében motoszkáló több kevesebb infó, hatás, negatív - pozítiv feedback hatására szavaz.

Olyan aki ténylegesen szimplán a szakmaiságot veszi alapul ritka mint a fehér holló és utált, meg nem értett alak....vagyis, a véleménye állandóan vita téma. Jobb és egyszerűbb odahatárolódni a divat felé és akkor mindig egyetértésben vagy....ezt teszi a többség. Ez elfogadott és megértett.

Ronaldo egyértelmű volt, ez kétségtelen, akinek nem az, az vak mint steve wonder, attól még szeretheti ezt a sportot, de jobb ha nem szólal meg, a másik pepe, mindig is top védő volt, bár ezt a többség nem látta meg, a média meg a kötsögösködései miatt ráhúzta a lepedőt ami miatt a zöme alulértékelte, nyilvánvalóan a világ egyik legjobb védője, ezt amióta először láttam vallom....most hogy kicsit "elkopott" az ellenkedés már elismertebbé vált egyből......
Messi nálam top, ő az aki egymaga húzza a barcát, ha nem lenne, akkor kb a dobogóra sem férnének oda.
Neymar helye egy vicc. Az első 10 be sem fér be egy normális világban, de a 20 is necces.
Piké messze pepe és ramos mögött tudásra.

stb....stb....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 10., kedd 20:35

kodo írta:Ja, meg minden szubjektivitás nélkül, Pepének is ott lenne a helye.
Nálam is előbb került volna be Pepe mint Piqué, ez nem is kérdés, gyakorlatilag a legkonzisztensebb teljesítmény az övé volt, Ramos pedig iszonyat fontos gólokat tud fejelni. Dani Alves nekem érthetetlen ott, még azt is jobban megértettem volna ha Bellerín kerül be (félre értés ne essen, semmi keresnivalója nem lett volna neki sem). Kanté pedig olyan munkát pakol/pakolt le, hogy egyszerűen meccseket jelent a jelenléte.

@Morientes

Griezmann szerintem azért nem fért be, mert mégiscsak Suárez lett az aranycipős csatár.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 10., kedd 20:21

morientes írta:Szerintem Pepe volt a szezon védője, még tán picit jobb is mint Ramos. Erre az a bolond Pique hogy mi alapján... Aztán ugye Dani Alves. Azt se nagyon tudom hova tenni, az ő fénykora már leáldozott. No meg Suarez. Griezmann aranylaszti várományos, hát akkor csak őt illette volna... És ezt 26ezer, álítólag profi focista nem látja...
Latjak, de ez is csak szimpatiaszavazas, szoval..
:goat:

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. január 10., kedd 20:20

Szerintem ha leszűkítenék a jelöltek számát max 10 de inkább 5 főre, sokkal reálisabb szavazatok születnének, de a végeredményen nem változtat mit sem, Ronaldo megérdemelte. Szerintem egy adott évben 5 kiemelkedő teljesítményt simán ki lehetne emelni objektívan, (még az első hármast is 99%-os pontossággal meg szoktuk tippelni a fórumon).

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. január 10., kedd 19:45

Kanté-hoz plusz egy, érthetetlen, hogy nem fért be az év csapatába. Ja, meg minden szubjektivitás nélkül, Pepének is ott lenne a helye.

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 10., kedd 19:25

Seraf írta:
a csúnya gonosz CR meg aki utálja Bale-t megtette 1. helyre :-(
Tavaly Karimra tette,jól emlékszem? :hmmm:
Vagy az aranylabda szavazáson tett rá? :hmmm:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. január 10., kedd 16:37

Szerintem Pepe volt a szezon védője, még tán picit jobb is mint Ramos. Erre az a bolond Pique hogy mi alapján... Aztán ugye Dani Alves. Azt se nagyon tudom hova tenni, az ő fénykora már leáldozott. No meg Suarez. Griezmann aranylaszti várományos, hát akkor csak őt illette volna... És ezt 26ezer, álítólag profi focista nem látja...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. január 10., kedd 16:35

KAG írta:Mi alapján vontál volna kérdőre?!
Én csak beírtam egy storyt erre te rávágtál egy tök más állítást úgy, hogy beidéztél.
Gondoltam nekem szólt
Én meg csak Kanté említésére reagáltam.

Písz. :cheers:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. január 10., kedd 16:12

Mi alapján vontál volna kérdőre?!
Én csak beírtam egy storyt erre te rávágtál egy tök más állítást úgy, hogy beidéztél.
Gondoltam nekem szólt
ZIDANE

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. január 10., kedd 16:04

KAG írta:Azt írtam, hogy nem? :roll:
Én se vontalak kérdőre, hogy igen vagy nem. :roll:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. január 10., kedd 16:02

Azt írtam, hogy nem? :roll:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég