Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: matador » 2017. december 8., péntek 10:21

dzsi91 írta:
Berti írta:Olvastam egy cikket, amit azóta nem találok, ami szerint kik lennének az aranylabdások, ha nem lett volna CR és Messi. Jópofa, hogy a cikk szerint Xavi kétszeres lenne, plusz lenne egy Griezmann és két Neymar.

:lol: Ezt kifejthetné a feltaláló bővebben,hogy xavi hogy a jó istenbe került volna aranylabda közelbe az európa ligából ha nincs messi :lol: de ezeket a neveket hallgatva,inkább legyen messinek 5 minthogy grízman meg xávi aranylabdát kapjon, owen aranylabdája elég volt erre az évszázadra poénnak.
Raúl azóta is röhög :angry:
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. december 8., péntek 10:17

Kár, hogy nem lehet többre is szavazni. 2-3-4-es lehetőség ment volna. :kivagyhe:

Nagyon sír a világ. Bárkivel beszélek fociról (még csak nem is kell aranylabdáról), csak röhögő smileyk, vicc írások, stb jelzőkkel jellemzik CR aranylabdáját. Bezzeg, ha az adott csapat játékosa kapná meg egymás után többször, akkor semmi bajuk nem lenne a díjjal. Irigység.

Fele ennyire nem sírtak Messi bogyóinál. Egyiknél sem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 8., péntek 10:02

Szavazás.
Flame on B-) :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 8., péntek 9:13

H.E.H.E. írta:nálam krósz második céronaldo mögött.

kérdés nélkül
amúgy igen, de Toni túl egyszerű zseni a mai világnak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. december 8., péntek 9:05

Berti írta:Olvastam egy cikket, amit azóta nem találok, ami szerint kik lennének az aranylabdások, ha nem lett volna CR és Messi. Jópofa, hogy a cikk szerint Xavi kétszeres lenne, plusz lenne egy Griezmann és két Neymar.

:lol: Ezt kifejthetné a feltaláló bővebben,hogy xavi hogy a jó istenbe került volna aranylabda közelbe az európa ligából ha nincs messi :lol: de ezeket a neveket hallgatva,inkább legyen messinek 5 minthogy grízman meg xávi aranylabdát kapjon, owen aranylabdája elég volt erre az évszázadra poénnak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. december 8., péntek 9:01

nálam krósz második céronaldo mögött.

kérdés nélkül
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. december 8., péntek 8:55

Berti írta:Olvastam egy cikket, amit azóta nem találok, ami szerint kik lennének az aranylabdások, ha nem lett volna CR és Messi. Jópofa, hogy a cikk szerint Xavi kétszeres lenne, plusz lenne egy Griezmann és két Neymar.
tehat senijder igy sem kapta volna meg 2010re? akkor ggwp.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 8., péntek 8:52

Berti írta:Olvastam egy cikket, amit azóta nem találok, ami szerint kik lennének az aranylabdások, ha nem lett volna CR és Messi. Jópofa, hogy a cikk szerint Xavi kétszeres lenne, plusz lenne egy Griezmann és két Neymar.
Én ilyet találtam:
https://www.fourfourtwo.com/news/ballon ... aldo-years
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. december 8., péntek 8:44

Olvastam egy cikket, amit azóta nem találok, ami szerint kik lennének az aranylabdások, ha nem lett volna CR és Messi. Jópofa, hogy a cikk szerint Xavi kétszeres lenne, plusz lenne egy Griezmann és két Neymar.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 8., péntek 8:28

Hogy on is legyen. Megy a sírás Cé győzelme miatt, de Messi és Neymar helyét az emberek 80%-a nem kérdőjelezi meg :lol: :lol:
Cé, Modric, Ramos. Ez lett volna a korrekt hármas, esetleg Kroos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 8., péntek 8:26

Solari írta:
Remy írta:Neveket nem mondanak a hangos emberek, de egy a lényeg, ne CR.

4 kupa, golrekordok, fontos meccseken golok. Ki mas?
tudod, pont a magadfajta fórumozók miatt nem mondok neveket mert ez egy újabb vitaforrás. Majd ha nem egy 10 évesen értelmi szintjén lesz a fórumozók nagy része és nem támadólag reagál egy ilyen kommentre akkor TALÁN majd írok neveket.
Aztán te ki vagy, hogy lenézzél bárkit is? Nem kötelező a fórumozás, gondoltam szólok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. december 8., péntek 8:22

nem csak a fifa ev jatekosat adjak az elmult szezonra? mar identol az aranylabdat is?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 8., péntek 7:32

Solari írta:
Remy írta:Neveket nem mondanak a hangos emberek, de egy a lényeg, ne CR.

4 kupa, golrekordok, fontos meccseken golok. Ki mas?
tudod, pont a magadfajta fórumozók miatt nem mondok neveket mert ez egy újabb vitaforrás. Majd ha nem egy 10 évesen értelmi szintjén lesz a fórumozók nagy része és nem támadólag reagál egy ilyen kommentre akkor TALÁN majd írok neveket.

Én is nagyon örültem hogy cr ennyire felpörgött a végére. Viszont mint írtam ez egy elég rövid intervallumban történt.
Előtte fék volt, nem is véletlen lett átrakva másik posztra de javíts ki. Idén pedig biztos úgy játszott mint egy aranylabda várományos.
Első körben az Aranylabdát már szezonra adják és nem évre. Tehát 16/17-es évre. 16-ban nem játszott túl jól (tényleg írhatnál pár játékost, hogy kik voltak egész évben jó, de inkább kiemelkedőek). CR meg konkrétan lehozta a BL-t 32 évesen és tetemes hátrányból gólkirály lett. Fogalmam sincs, hogy te kinek adtad volna. Esetleg Modric vagy Ramos, de tőlük kellett volna pár meccset befolyásoló gól.
Solari írta: Az aranylabdát pedig nem megnyert kupára adják, nem is valamirekordra hanem idézem:
"A Ballon d’Or, vagyis az Aranylabda az európai labdarúgás legfontosabb egyéni trófeája, melyet a legjobb teljesítményt nyújtó labdarúgó kaphatott meg"

Valamikor ez a díj ért valamit, mára már szimpátia szavazás. A fórumon amúgy elég sav érte a játékát de most mindenki azzal jön hogy megérdemelt.

Persze ha most is valaki valami nagyon vicces kommentet szeretne írni inkább te tegye. A konstruktív vita mindig jobb.
Én sokat savaztam, sőt a mai napig nem bekélek meg vele, de egy percig sem volt bennem kérdés, hogy a tavalyi szezonra ne érdemelte volna meg. A másik 2 dobogós a vicc kategória, mert semmit az égvilágon nem értek el. Meg úgy igazán Buffonon kívül még kit emelnél ki? Aztán ő is lebőgött CR-rel szembe keményen.

Remélem meghaladtam a 10 éves szintet. Sentry féle magas IQjú fórumot amúgy felkereshetnéd.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. december 8., péntek 5:44

Remy írta:Neveket nem mondanak a hangos emberek, de egy a lényeg, ne CR.

4 kupa, golrekordok, fontos meccseken golok. Ki mas?
tudod, pont a magadfajta fórumozók miatt nem mondok neveket mert ez egy újabb vitaforrás. Majd ha nem egy 10 évesen értelmi szintjén lesz a fórumozók nagy része és nem támadólag reagál egy ilyen kommentre akkor TALÁN majd írok neveket.

Én is nagyon örültem hogy cr ennyire felpörgött a végére. Viszont mint írtam ez egy elég rövid intervallumban történt.
Előtte fék volt, nem is véletlen lett átrakva másik posztra de javíts ki. Idén pedig biztos úgy játszott mint egy aranylabda várományos.
Az aranylabdát pedig nem megnyert kupára adják, nem is valamirekordra hanem idézem:
"A Ballon d’Or, vagyis az Aranylabda az európai labdarúgás legfontosabb egyéni trófeája, melyet a legjobb teljesítményt nyújtó labdarúgó kaphatott meg"

Valamikor ez a díj ért valamit, mára már szimpátia szavazás. A fórumon amúgy elég sav érte a játékát de most mindenki azzal jön hogy megérdemelt.

Persze ha most is valaki valami nagyon vicces kommentet szeretne írni inkább te tegye. A konstruktív vita mindig jobb.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. december 8., péntek 5:07

Jezusom. Azt hiszem erre szoktak azt irni, hogy inkabb nem kommentalom.

Gratula CR-nek, 100%-ig megerdemelte. Na es akkor innentol kezdve tiszta lappal, fej-fej mellett uj szinpadon folytatjak a versenyfutast. 2018 vizvalaszto lehet, ha sikerul meg egy nagyot robbantania CR-nek, akkor Messi fole kerulhet. Egy szenzacios BL ideny, jo teljesitmeny a VB-n nagyon sokat szamithat. Messi is jelen lesz az esemenyen, ebbol a szempontbol is pikans ev lesz. Ugyan 2017-ben lesz, de az El Clasicoval kezdetet veszi az uj versenges
:goat:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. december 8., péntek 1:20

Elolvastam néhány nso kommentet a díjátadóval kapcsolatban. Jóéjt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 8., péntek 0:09

Aki kétségbe vonja a díj elnyerésének jogosságát, nézzen curlinget.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. december 8., péntek 0:03

Itt senki nem bánná ha Ramos is nyerne egy bogyót vagy modric,de nem realitás mert ha CR nem hoz egy ilyen parádés évet de mi ugyanúgy duplázunk akkor szerinted ki kapja? Messi csak úgy megsúgom vagy Neymar és ez látszik a rangsoron is.Full realos top 3 kellene legyen erre oda erőltették messit meg neymar a 0 teljesítményükkel,ja nem, brillíroztak a levante ellen meg a spanyol kupában...

Aranylabdát meg mindig is a támadók kapták 1-2 kivétellel és ez így is fog maradni.Meg amúgy sokan megszokták ezt a gól mennyiséget amit Cé és messi 10 éve produkál de még mindig rohadtul emberfeletti... csak példának régen valaki 8-9-10 góllal gólkirály lett a a bl-ben,most meg ezek elraknak ennyit a csoportban...

Ja és az aranylabdát az adott év legjobb teljesítményéért adják, és nem akarok meglepni senkit,de soha nem bajnokikra adták hanem vb-eb-bl teljesítményre,a nagy színpadra.Kutyát nem érdekli ,hogy messi mekkorát játszik a levante ellen,ha A bl-ben azt se tudja milyen rendezvényen van torinóban.És Cr is ugyanígy járt amikor fosta a ligában az egyébként életmentő gólokat a kicsik ellen míg messi nl-eket nyert.Csak ugye barszáék hangosak,buták és az emlékezetük is szar,mert ez volt az egyik legnagyobb érvük messi mellett,hogy ő a fontos meccseken villog.Hát az elmúlt 4 évben van egy nagy meccse a bayern ellen,meg egy ellenünk,a többit lehúzhatja...

A világ legjobbja szubjektív,nekem Cr másnak neymar ízlés kérdése.De ha a világ legjobbja kapta volna mindig és nem a legjobb teljesítményt nyujtó játékosa akkor R9nek lenne 6 aranylabdája Zidanenak 5 stb...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. december 7., csütörtök 23:48

Kívánom, hogy legyen igazatok. Én örülök majd a legjobban, ha gólkirály lesz. Komolyan. A mottója meg nem a savazás volt, mert leírtam, hogy az első négyet jogosan kapta, klublegenda, elévülhetetlen érdemekkel, de az ötödiket továbbra sem tartom megérdemeltnek.
Azt is fenntartom, hogy a jelenlegi rangos focigálák csak a góllövőkről meg a felhajtásról szólnak. Kapust, hátvédet, ilyesmit kár is nevezni. Az nem is futballista. (Mindig védő voltam, talán ezért esik zokon kicsit). Itt is mindenki a gólok számával dobálózik. Azt a labdát el is kell venni az ellenféltől, általában nem szívesen adják oda, fel is kell vinni, meg is kel játszani, stb. Csapatsport. Nem csak a catárok nyerik meg.
Itt befejeztem, úgy látom, most én megyek szemben az autópályán mindenkivel egyedül, biztosan nektek van igazatok. Úgy legyen. Akkor ő a legjobb. 40 meg 50 évesen is az lesz.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. december 7., csütörtök 23:41

Minek ellenség... :lol:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég