Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Matyi » 2016. december 20., kedd 20:57

Nem tudom, nálad mi számít fontos meccsnek, de például : Atlético elleni bajnoki itthon még tavasszal(télen), kupadöntő a Sevilla ellen, Arsenal elleni két meccs(főleg az odavágó), Sevilla és Valencia elleni idegenbeli rangadó most ősszel.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. december 20., kedd 20:47

Pff

+4 gól és 5 meccsel több :lol: meg egy világegyetembe lőtt 11essel...

Ha mondanak egy fontos meccset amin messi idén ott volt akkor talán röhögés nélkül is elgondolkozok a második helyén ... :roll:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. december 20., kedd 20:36

M1Ö írta:De egyébként Messi hány góllal lőtt többet, mint CR 2016ban?
http://messivsronaldo.net/calendar-year-stats/

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. december 20., kedd 19:49

De egyébként Messi hány góllal lőtt többet, mint CR 2016ban? Mert ha jól tudom Messi 55 körül áll. Nem hiszem, hogy CR annyival le lenne maradva, hogy csak pár gól meg assziszt (mert ugye ezek is szajkózzák ezerrel) miatt Messi felé billenjen a mérleg nyelve. Vagy már úgy állunk, hogy akár +10 gól, +10 assziszt, spanyol bajnokság, kupa >>> BL, EB, amihez azért CR góljai is kellettek bőven?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 20., kedd 19:48

Gascoigne írta:
Realista24 írta:A MundoDeportivo szerint a FIFA év legjobb játékosa is Cristiano Ronaldo lesz. Messi a második Griezmann pedig a harmadik.
A katalán lap korábban az Aranylabdával kapcsolatban is megszellőztette a dolgot, biztos forrásokra hivatkozva.
Remélem is. A hungarokatalánok most szépen átállítják az órát a fejükben. Egy évig se a kupák, se az egyéni díjak nem számítanak, az igazi klassszisok azok, akik a legtöbb gólt rúgják.
Meg aki fel év utan csinál harom szép cselt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2016. december 20., kedd 19:13

Realista24 írta:A MundoDeportivo szerint a FIFA év legjobb játékosa is Cristiano Ronaldo lesz. Messi a második Griezmann pedig a harmadik.
A katalán lap korábban az Aranylabdával kapcsolatban is megszellőztette a dolgot, biztos forrásokra hivatkozva.
Remélem is. A hungarokatalánok most szépen átállítják az órát a fejükben. Egy évig se a kupák, se az egyéni díjak nem számítanak, az igazi klassszisok azok, akik a legtöbb gólt rúgják.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 20., kedd 13:26

A MundoDeportivo szerint a FIFA év legjobb játékosa is Cristiano Ronaldo lesz. Messi a második Griezmann pedig a harmadik.
A katalán lap korábban az Aranylabdával kapcsolatban is megszellőztette a dolgot, biztos forrásokra hivatkozva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. december 15., csütörtök 15:56

Counting only journalists votes, Ballon d'Or would have changed like this:
2010 Sneijder in place of Messi
2013 Ribery in place of Cristiano
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. december 14., szerda 17:39

Toti írta:
BLaZE írta:Könyörgöm, hagyjátok már abba ezt a grízesezést. Még olvasni is rossz... :( :fpalm:
én attól szoktam kilenni mikor: fent van a polcon
ncore és kész :lol:
Azért ez általában azért van, mert a fórumok szabályzatában megtalálhatók a Tiltott Warez Torrent szavak, így ezzel kerülik ki a szabálysértést :D

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2016. december 13., kedd 15:24

Toti írta:Realista24 írta:
Ezeket a Ronci es Pepsi múlja csak alul. Mondjuk ezek nagyon

utóbbit egyelőre csak egy embertől olvastam itt, de ja, az is elég.

Mondjuk a "playa" az mindennek az alja.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. december 13., kedd 15:04

Realista24 írta:Ezeket a Ronci es Pepsi múlja csak alul. Mondjuk ezek nagyon :lol:
utóbbit egyelőre csak egy embertől olvastam itt, de ja, az is elég. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 13., kedd 14:36

kuszkusz írta:
Realista24 írta:A gólokra ott az Aranycipő, az tökéletes néhány botnak, aki azon kívül sok értelmeset nem tud hozzátenni a játékhoz. Szóval én igenis keresem az értelmes indokot, hogy miért Suarez és miért nem Modric vagy Pepe vagy Ramos vagy Bale mondjuk?
Az hogy ez a négy játékos Realos, hát véletlen egybeesés. De az EB és a BL mellettük szól, gólok nélkül is.
én arra szerettem volna rávilágítani, hogy szerintem nem suárez 91 pontján múlt, hogy az általad említettek nem értek el előkelőbb helyezést, hanem inkább cr irreálisan nagy fölényén. a madrid és portugálok sikere ronaldo szavazataiban összpontosult.
Én tudom mire gondoltál. Most elolvashatod újra, hogy mit írtam, és értelmezheted, ha gondolod. Nem muszáj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2016. december 13., kedd 14:31

Realista24 írta:A gólokra ott az Aranycipő, az tökéletes néhány botnak, aki azon kívül sok értelmeset nem tud hozzátenni a játékhoz. Szóval én igenis keresem az értelmes indokot, hogy miért Suarez és miért nem Modric vagy Pepe vagy Ramos vagy Bale mondjuk?
Az hogy ez a négy játékos Realos, hát véletlen egybeesés. De az EB és a BL mellettük szól, gólok nélkül is.
én arra szerettem volna rávilágítani, hogy szerintem nem suárez 91 pontján múlt, hogy az általad említettek nem értek el előkelőbb helyezést, hanem inkább cr irreálisan nagy fölényén. a madrid és portugálok sikere ronaldo szavazataiban összpontosult.

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2016. december 13., kedd 13:38

MesQueUnClub írta:
G. V.tinho írta:...
Azért azt vegyük figyelembe, hogy tavasszal Suárez az utolsó 5 fordulóban közel 20 gólt lőtt, ami miatt megnyerte a Barca ligát, Messi pedig ha nem is nyert Copát, de a döntőig, elég komoly tényező volt a válogatottban, a BL-ben pedig eddig ő lőtte a legtöbbet. Értem én, hogy Ramos helyezése zavar, én se értem, hogy nem kapott pontot, de ott van Iniesta is, ő sem kapott pontot. Neymarnal valóban többet tett Bale a tavaszi kiírásban, ezt nem is vitatom, de az előbbi 2 azért nem futott rossz évet.
na látod.. ez külön nevetséges. lehet, hogy inkább a szánalmas szót kéne használnom.

de ádvent van. egye fene, legyen annak az 5 hétnek az aranycipőse, aranylabdása. no.

.. de az aranylabda szavazás elvileg meg ugye mégiscsak az egész évről szól. ugyebár.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 13., kedd 13:32

A gólokra ott az Aranycipő, az tökéletes néhány botnak, aki azon kívül sok értelmeset nem tud hozzátenni a játékhoz. Szóval én igenis keresem az értelmes indokot, hogy miért Suarez és miért nem Modric vagy Pepe vagy Ramos vagy Bale mondjuk?
Az hogy ez a négy játékos Realos, hát véletlen egybeesés. De az EB és a BL mellettük szól, gólok nélkül is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2016. december 13., kedd 13:20

G. V.tinho írta:egy nagy vicc ez az egész bóvlidíj évek óta.

hol a címek számítanak, hol nem -- ez eleve érthetetlen.

ha az adott évet - nem évadot évet - nézzük, teljesen érthetetlen, hogy Suarez, Neymar, vagy éppen Messi miért azt a helyezést foglalja el, amit..

Sohase fogom szeretni a brit focit, és Bale sem lesz soha a szívem csücske, de hogy nincs a dobogón...

a tavaszi szereplésünkben óriási szerepe van. húzóember, fontos gólokkal.

a walesi válogatottat meg egyértelműen ő húzta be az EB 3. helyre.. és ez nem ér dobogót sem Messzike meg Szuárez miatt..

Ramos pontot SEM kap...

olvasom az NSO-n az indoklást, hogy miért úgy voksolt, ahogy.. csillag péter.. szándékosan kisbetűvel.. egy fogalmatlan divatszavazó...

lehetne sorolni hosszasan.. nevetséges ez az egész..
véleményem szerint cr indokolatlanul sok szavazatot kapott. az hogy több pontja van, mint a mögötte lévő ötnek enyhén szólva túlzó, ennyire egyértelműen nem volt jobb másoknál.. szóval én nem az aranycipős és az év legeredményesebb játékosán keresném a másoknál elmaradt pontokat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. december 13., kedd 13:19

Toti írta:
BLaZE írta:Könyörgöm, hagyjátok már abba ezt a grízesezést. Még olvasni is rossz... :( :fpalm:
én attól szoktam kilenni mikor: fent van a polcon
ncore és kész :lol:
Ezeket a Ronci es Pepsi múlja csak alul. Mondjuk ezek nagyon :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. december 13., kedd 11:56

BLaZE írta:Könyörgöm, hagyjátok már abba ezt a grízesezést. Még olvasni is rossz... :( :fpalm:
én attól szoktam kilenni mikor: fent van a polcon
ncore és kész :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. december 13., kedd 11:50

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... aign=nsofb

A katalánokra mindig lehet számítani... :roll: :lol: Az egész világ újságírása elismeri, náluk meg persze, hogy az aranylabda történelmének legigazságtalanabb nyertese! :| Iniesta meg Sneijder tudna erről mesélni... :shifty:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2016. december 13., kedd 11:07

Könyörgöm, hagyjátok már abba ezt a grízesezést. Még olvasni is rossz... :( :fpalm:
halálomig madridista leszek


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég