Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
TakiLaci2023
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2023. március 21., kedd 19:59
Kedvenc játékosaid: Messi
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: TakiLaci2023 » 2023. október 26., csütörtök 13:58

miro. írta: Par szurkolo meg mindig ezen rugozik,meg evek utan is sajat maguk harcanak tekintik ezt a messi-aranylabda sztorit.
A jatekosok meg szora se meltatjak.
Jatszanak,penzuk megvan,lenyeg hogy a csapatukkal sikeresek legyenek,ne legyenek serultek,szezon kozben egy het utan senkit nem erdekel,lapoznak tovabb.
Par ember meg birkat aldozna fel legszivesebben,csak meg ne tortenjen megint egy ilyen.
Ez a messi olyan traumakat szabadit fel az emberekben,hogy nem is sejti. :lol:
Nagyon durva. Ha Cr nyert volna vb-t, ugyanúgy megkapná ő is.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 26., csütörtök 13:56

Azért a 2022es vb-re megkapni a 2023 aranylabdát akkor is nice :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1254
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 26., csütörtök 13:50

Par szurkolo meg mindig ezen rugozik,meg evek utan is sajat maguk harcanak tekintik ezt a messi-aranylabda sztorit.
A jatekosok meg szora se meltatjak.
Jatszanak,penzuk megvan,lenyeg hogy a csapatukkal sikeresek legyenek,ne legyenek serultek,szezon kozben egy het utan senkit nem erdekel,lapoznak tovabb.
Par ember meg birkat aldozna fel legszivesebben,csak meg ne tortenjen megint egy ilyen.
Ez a messi olyan traumakat szabadit fel az emberekben,hogy nem is sejti. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. október 26., csütörtök 13:46

Egyrészt a vb az vb, bármilyen is volt, tizi gólok ide vagy oda, kevés meccs...
Fordított esetben, ha Cr nyerne így, nemhiszem hogy ennyi reklamálás lenne itt.
Másrészt Haaland sok gólt lőtt, viszont a nagy meccseken a végjátékban észrevétlen volt.

Én nem tudok dönteni, mindkét oldalnak van igaza, egyik győzelem se lenne indokolatlan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 26., csütörtök 13:11

Remy írta: Durva lenne, ha egyszer nem jönne ez a magas lóról beszélés.

Persze rugózhatunk a nulla érves részen. Elnézést, túlzó volt. A berúgott tizik óriási dolgok. Nem megy mindenkinek.

Ettől függetlenül a többi részt szerintem meg lehet érteni.
Igaza van a kollégának, mint Raisen. Ő sem ért a szóból, meg nem érti hogy mi a gond.

Én megértem hogy a színtiszta utálat és gyűlölet beszél belőled. Visszaolvastam a hszeid a topicban (elég sokat), csodálom hogy meg nem kaptal agyvérzést.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 26., csütörtök 13:09

Durva lenne, ha egyszer nem jönne ez a magas lóról beszélés.

Persze rugózhatunk a nulla érves részen. Elnézést, túlzó volt. A berúgott tizik óriási dolgok. Nem megy mindenkinek.

Ettől függetlenül a többi részt szerintem meg lehet érteni.

Ha meg irritál valakit a sok smiley, legyen lekorlátozva a használata, és akkor nincs baj azzal. Persze ez megint csak XY embernél baj, máskor le sincs szarva.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 26., csütörtök 13:07

Durva lenne ha egyszer értened hogy mit ír az ember.
Meg is lepődnék.

Addig is, idegeskedj ezen, mert ez a legfontosabb dolog, való igaz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 26., csütörtök 13:05

Realista24 írta: Én értem poronty, én se adnám neki.

De ez a nagy betűs nulla meg hatszáz rohogo fej baromi irritáló. Érvek meg nincsenek csak az utálat.

Ha csak érveket és statisztikákat keresek is tudok találni olyat, ami mellette szól és nem ellene.


For club and country, Messi produced 67 goal contributions during the Ballon d’Or voting period. For context, this is one more than Haaland managed in the same time frame.

– No player in Europe’s top five leagues assisted more goals than Messi did in 22-23. In Ligue 1, the Argentine playmaker produced 16 assists – the same as Antoine Griezmann and Kevin De Bruyne. Messi also had a higher xA (expected assists) than any other player in Europe.

– Across all competitions, Messi averaged a goal contribution every 89 minutes for PSG as he chipped in with 21 goals and 20 assists throughout the campaign.

Ismétlés a tudás anyja: ÉN SEM ADNÁM NEKI.
Irritáló az is, hogy megkapja NYOLCADJÁRA is. Egy francia ligából, ami eddig mindig ki volt röhögve, szarba se volt nézve. Most már az is jó, ha ott gólt meg gólpasszokat adsz. Most már számít, mert Lionel Messi a francia ligában focizott.

Többiek leírták, korábban miért nem számított Messi ellen a VB?

Faszák ezek a számok, Ibra anno 51 meccsen rakott 50 gólt meg adott 20 gólpasszt. Tény, VB-t ugyan nem nyert, de le se volt szarva a statja. Pláne nem érdekelt senkit az aranylabdán. Top 10-be se.

vagy Cavani 50 meccsen 49 gól és 6 gp. Kit érdekelt? Senkit.

Ez nem utálat, minden idők egyik legjobb játékosa, de évek óta köze nincs ahhoz a szinthez, amit anno tudott, vannak játékosok, akik oda kellett volna, hogy férjenek és nem fértek. Mert már prime Messi se kell ahhoz, hogy lasztit kapjon. Ez egyszerűen a többi focista arconköpése. Nem több.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

poronty
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. október 26., csütörtök 12:54

De ez a nagy betűs nulla meg hatszáz rohogo fej baromi irritáló. Érvek meg nincsenek csak az utálat.
De ezzel meg sajnos nem lehet mit kezdeni. Raisen is meg lett kérve sokszor, hogy tanuljon meg fórumozni, de hiába :D
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 26., csütörtök 12:48

Én értem poronty, én se adnám neki.

De ez a nagy betűs nulla meg hatszáz rohogo fej baromi irritáló. Érvek meg nincsenek csak az utálat.

Ha csak érveket és statisztikákat keresek is tudok találni olyat, ami mellette szól és nem ellene.


For club and country, Messi produced 67 goal contributions during the Ballon d’Or voting period. For context, this is one more than Haaland managed in the same time frame.

– No player in Europe’s top five leagues assisted more goals than Messi did in 22-23. In Ligue 1, the Argentine playmaker produced 16 assists – the same as Antoine Griezmann and Kevin De Bruyne. Messi also had a higher xA (expected assists) than any other player in Europe.

– Across all competitions, Messi averaged a goal contribution every 89 minutes for PSG as he chipped in with 21 goals and 20 assists throughout the campaign.

Ismétlés a tudás anyja: ÉN SEM ADNÁM NEKI.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 26., csütörtök 12:48

Mindig az számít, ami Leonak kedvez, picit 2010ben számított, mert Iniesta meg Xavi beelőzte a triplázó, VB ezüst Sneijdert, de annyira már nem számított, hogy ne Messi nyerjen... :lol:
Most csak az számít, hiába nem fociztál évek óta egy normálisat klub szinten :lol: :roll:

Adják neki oda, azt legyen ennek vége komolyan.

3 BL címre meg egy Copára (amit miatta már évente rendeztek), egy VB címre kapni fog az ember kapni 8 Aranylabdát :lol:

CR kapott 5öt, 5 BL címre meg egy EB-re. :lol:


szerk: az a baj Messi nem tényező a BLben már 8. éve zsinórban, 8.

3 meg 4 gólos előnyöket adtak le folyamat, kabaré.

Messi meg ezeket végignézte sétálva. Mit kap cserébe? Aranylasztit.

Szépek ezek a Messi számok, de érdemi eredményt nem ér el velük.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. október 26., csütörtök 12:53-kor.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 26., csütörtök 12:47

Semmi baj nincs azzal, ha valaki egy vb győzelem után odaér. Messi a vb-n több meccsen is elég jól játszott, látszott rajta, hogy egész évben arra a pár meccsre tartalékolta magát és sem előtte sem utána nem akar már semmit. Az egészet viszont nagyon árnyalja az ahogy az argentin válogatottat végig nyomták a vb-n, a döntőben majd a győzelem utáni szopkodás. Nem argentina nyert vb-t a világ sajtója szerint hanem Messi.

Egy normális világban top 5 okés, top 3-ba már nem férne be. Normális világban élünk ami a focit illeti? NEM! Min csodálkoztok? Mindent a pénz meg a marketing hajt előre, a nézők pár edzők de még a játékosok jelentős része is teljesen idióta. Senkit nem zavar, hogy az uefa maffia szerűen intézi a dolgait, korrupt vezetőikkel. A city, a psg és a barca pénzügyi csalásait is mindenki leszarja. Haaland még csak nem is járt a vb-n, szerintem a fifa az Ő nevét ott ki is húzta a listáról. MBappe nem nyert semmit amit Messi ne nyert volna meg, hiába eredményesebb, hogy nézne ki ha a jó fiút megelőzné valaki akinek tökös nője van/volt.
Ez az egész már rég nem statokról, eredményekről vagy arról szól amit a játékosok a pályán mutatnak. Legyen jó sajtója, lehessen megmagyarázni miért Ő és akkor viheti. Ezerszer lerágott csont ez már, addig meg változás úgy sem lesz amíg egy partvonalra tett játékos nem szólal fel, hogy ébresztő emberek. Haaland legnagyobb pechje, hogy az edzője sem fog kiállni érte mert az is szerelmes Messibe. A mi legnagyobb pechünk meg az, hogy a világ felháborodás helyett tapsolni és elégedetten vigyorogni fog Messi "teljesen jogos és megcáfolhatatlan" 8 aranylabdájához.

poronty
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. október 26., csütörtök 12:43

A VB cím az miért nulla érv Remy?
Nem mondanám, hogy nulla érv lenne, de ne felejtsük el, hogy 2010-ben a kis lionel semmit nem csinált a VB-n és megkapta az aranylabdát (még BL-t se nyert). Akkor miért nem volt érv ellene, hogy lófaszt nem csinált, idén meg ennél fontosabb szempont nincs is? Vagy, hogy egyik évben azt nézik, hogy egyénileg mit csinált, másik évben, amikor CR hozott jobb egyéni számokat, akkor megint az a döntő tényező, hogy csapatszinten mit nyert a két játékos. Aztán arról ne is beszéljünk, hogy Lewától elvesznek egy címet és kreálnak neki egy újat, mert lionel éppen megnyerte a falu napi Copa Americát.

Jó lenne, ha létezne valami konzisztencia a szavazást illetően, és nem minden évben úgy alakítani a dolgokat, hogy éppen messinek jó legyen. Az meg tényleg vicc, hogy a francia bajnokságból 2 aranylabdát nyer valaki miközben a BL-be megég, pedig sose volt tényező, hogy ott mi történik.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 26., csütörtök 12:40

Remy írta:
Realista24 írta: A VB cím az miért nulla érv Remy?
Miért kéne érvnek lennie annak a pár meccsnek?

Van egy szezon, letolsz kb 60 meccset. 80%-án semmi extrát csinálsz, csak olyat, amit amúgy más is megcsinál, majd a maradék 20%-al aranylabdát nyersz?

Továbbra is WTF szint, hogy Bappé szóba sem kerül, pedig egy tizipárbaj volt csak a különbség kettejük között a VB-n. Ahol nem is rajtuk múlott. Minden másban viszont például a francia jobb volt. De szóba sem kerül.

A norvégról meg ne is beszéljünk. Tudom-tudom, csak 5 méteres gólokat rúgott. És? Olyanokat rúgott, sokat. Gólrekordok és gólkirályi címeket nyert, és a csapatával triplázott, ami tudjuk, hogy mennyire ritka a klubcsapatoknál.

És ez sem lesz elég a lasztira.

Owen, Nedved, Sheva sokkal kevesebbekre is kapott lasztit. És lehetne még sorolni...
Négyévente egyszer van VB, a foci legnagyobb válogatott tornája. Ha te erre azt írod hogy NULLA érv, akkor komoly gondok vannak a toronyban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 26., csütörtök 12:32

Realista24 írta: A VB cím az miért nulla érv Remy?
Miért kéne érvnek lennie annak a pár meccsnek?

Van egy szezon, letolsz kb 60 meccset. 80%-án semmi extrát csinálsz, csak olyat, amit amúgy más is megcsinál, majd a maradék 20%-al aranylabdát nyersz?

Továbbra is WTF szint, hogy Bappé szóba sem kerül, pedig egy tizipárbaj volt csak a különbség kettejük között a VB-n. Ahol nem is rajtuk múlott. Minden másban viszont például a francia jobb volt. De szóba sem kerül.

A norvégról meg ne is beszéljünk. Tudom-tudom, csak 5 méteres gólokat rúgott. És? Olyanokat rúgott, sokat. Gólrekordok és gólkirályi címeket nyert, és a csapatával triplázott, ami tudjuk, hogy mennyire ritka a klubcsapatoknál.

És ez sem lesz elég a lasztira.

Owen, Nedved, Sheva sokkal kevesebbekre is kapott lasztit. És lehetne még sorolni...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. október 26., csütörtök 12:27

nyilvan akinek eselye van ilyen dijat nyerni, es kritikat fogalmazna meg akkor utana meg is lenne az eredmenye, hogy nem valasztjak meg. en inkabb azt furcsalom, hogy mas edzok, neves “ujsagirok” de akar random jatekosok sem teszik fel a kerdest, hogy ez most mi a makk. mondjuk nem tudom mit csodalkozok mikor a legnagyobb eselyesnek az edjozenek konkretan messibe log a nyelve azt kozbe 10 eve nem edzi mar :lol: :lol:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 26., csütörtök 12:26

A VB cím az miért nulla érv Remy?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 26., csütörtök 12:17

doncsontos írta:
Remy írta: Nagyon kemény, hogy a francia ligából, ahol nem a legjobb voltál, majd fél éve már az MLS-ben focizó player aranylabdát visz el. :lol: :lol: :lol:
szerintem meg az meg kemenyebb hogy a foci vilaga ezt teljesen elfogadja, es senki nem kerdojelezi meg. hanyinger amit mediaval ellehet erni sajnos.
Az a része is, igen. Érdekes, hogy se Lewa, gondolom se Haaland nem fog kiégni a közösségi médiában, hogy akkor mégis mit csináljanak már, hogy aranylabdát kaphassanak.

Nyugodtan lehetne egy elég komoly kampányt erre is felhúzni, hogy bedőljön ez a határ szar Messi-díj.

Nulla, NULLA darab érv van amellett, hogy ez a tag megkapja a 8. lasztiját is.

Ember, NYOLC darab. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Felháborító, a topfocisták arconhugyozása ez az egész, sokadjára.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. október 26., csütörtök 12:12

Remy írta: Nagyon kemény, hogy a francia ligából, ahol nem a legjobb voltál, majd fél éve már az MLS-ben focizó player aranylabdát visz el. :lol: :lol: :lol:
szerintem meg az meg kemenyebb hogy a foci vilaga ezt teljesen elfogadja, es senki nem kerdojelezi meg. hanyinger amit mediaval ellehet erni sajnos.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 26., csütörtök 12:04

Nagyon kemény, hogy a francia ligából, ahol nem a legjobb voltál, majd fél éve már az MLS-ben focizó player aranylabdát visz el. :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég