Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. szeptember 13., szerda 10:53

2000-es évek elején voltak furcsaságok az Aranylabda nyerteseknél. Pl 2000-ben Raúl a dobogóra sem fért fel, pedig BL-t nyert a Reallal, sok góllal segítve csapatát, ligában se volt rossz, bár abban az évben a Depor nyerte. 2003-as Nedved győzelem is, ahogy Remy is írta, sokkal inkább megérdemelte volna Henry. Nem is értem amúgy mire kapta a cseh azt a díjat. :roll: 2006-osat meg nyugodtan kaphatta volna Ronaldinho még egyszer.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. szeptember 13., szerda 10:33

Zsobo írta:
Toni Kroos has only been shortlisted in the top 30 Ballon d’Or nominees 3️⃣ times in his career...🤯
Mondjuk sztem ahhoz merten, hogy Messi - Ronaldo fix 1. vagy 2. volt fenykorukban es a 3. helyert mehetett az osszes tobbi focista ez a 3 alkalom egesz soknak mondható. Az o elsoseguk nalam is egyertelmu lett volna.

Reszemrol Henryt ereztem nagyon meglopva, amikor Cannavaro kapta, meg egy Messit Iniestanak adtam volna, a többit meg lehet magyarazni a szamok tükrében.
Henry nem 2006ban lett meglopva, hanem amikor Nedved kapta. A tag elrakott 30+ golt es majdnem ugyanannyi golpasszt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Zsobo
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2023. szeptember 13., szerda 10:25

Toni Kroos has only been shortlisted in the top 30 Ballon d’Or nominees 3️⃣ times in his career...🤯
Mondjuk sztem ahhoz merten, hogy Messi - Ronaldo fix 1. vagy 2. volt fenykorukban es a 3. helyert mehetett az osszes tobbi focista ez a 3 alkalom egesz soknak mondható. Az o elsoseguk nalam is egyertelmu lett volna.

Reszemrol Henryt ereztem nagyon meglopva, amikor Cannavaro kapta, meg egy Messit Iniestanak adtam volna, a többit meg lehet magyarazni a szamok tükrében.

florentino007
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2023. április 24., hétfő 21:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Cristiano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: florentino007 » 2023. szeptember 12., kedd 21:44

Pad'em írta: Pedig nem túl bonyolult, azért hőbörgünk mert a legnagyobb presztizzsel bíró egyéni elismerés a fociban, hiába lett Messilabda. Minden játékos arról álmodik, hogy nyerjen egyszer, ezért is bosszantó, hogy totál logikátlan szelektálásokat csinál a sok agyhalott aki odaítéli. Bár az idei 30 szerintem rendben van, egyedül Courtois hiányzik a listáról. Na meg a győztes lesz nonszensz több mint valószínű...

Viszont Kroos szinte biztos, hogy az elmúlt 10 év legjobb 5 középpályása közt ott van, tényleg nevetséges, hogy ezt ennyire nem honorálták az évek során.
Nem nagyon jött át amit írtam, meg nem is rád gondoltam feltétlen. Mindegy

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 12., kedd 21:08

Pedig nem túl bonyolult, azért hőbörgünk mert a legnagyobb presztizzsel bíró egyéni elismerés a fociban, hiába lett Messilabda. Minden játékos arról álmodik, hogy nyerjen egyszer, ezért is bosszantó, hogy totál logikátlan szelektálásokat csinál a sok agyhalott aki odaítéli. Bár az idei 30 szerintem rendben van, egyedül Courtois hiányzik a listáról. Na meg a győztes lesz nonszensz több mint valószínű...

Viszont Kroos szinte biztos, hogy az elmúlt 10 év legjobb 5 középpályása közt ott van, tényleg nevetséges, hogy ezt ennyire nem honorálták az évek során.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

florentino007
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2023. április 24., hétfő 21:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Cristiano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: florentino007 » 2023. szeptember 12., kedd 20:48

zsuninnyo írta: Minden evben mindenki leirja az aranylabda mekkora egy vicc szar 5-10 eve, aztan minden evben mindenki kiakad valamin az aranylabdaval kapcsolatban :).
Ezt én se értem. Már megszoktam hogy egyesek mindenen hőbörögnek de akkor legyenek már konzisztensek az aranylasztival kapcsolatban is..csak költői kérdés: ezek az emberek Benz és Modric lasztijanal nem örültek, mert csak egy poén volt az egész?

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 12., kedd 20:46

realistahuni írta:
dzsi91 írta:

:lol: gvardiola te kókler fasz.
Nekem van egy olyan érzésem, hogy lassan Ibra szinten utálni fogja gvardiolát, akkor lehetne esélyünk elhozni ha kigyógyulnának Perezék a bappé függőségükből.

Áh, imadja Pepet. Allandoan olyan szinten balvanyozza, hogy szerintem lassan a spanyol felesege elkezdhet feltekenykedni…

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. szeptember 12., kedd 20:29

Minden evben mindenki leirja az aranylabda mekkora egy vicc szar 5-10 eve, aztan minden evben mindenki kiakad valamin az aranylabdaval kapcsolatban :).

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. szeptember 12., kedd 20:23

dzsi91 írta: Toni Kroos has only been shortlisted in the top 30 Ballon d’Or nominees 3️⃣ times in his career...🤯

:lol: :lol: :lol: :lol: ez mekkora szánalom
Bezzeg majd Pedri,Gavi,Yamal hányszor lesznek!...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 12., kedd 19:57

Toni Kroos has only been shortlisted in the top 30 Ballon d’Or nominees 3️⃣ times in his career...🤯

:lol: :lol: :lol: :lol: ez mekkora szánalom
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 7., csütörtök 13:48

Mondjuk fabregas is a pogba-isco vonal. Volt pár jó szezonja az arsenallal aztán leolvadt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. szeptember 7., csütörtök 12:31

ANDS írta:
M1Ö írta:

Talán itt jobb helye lesz. Ki az a 9? Nálam Rooney, Messi, Agüero, meg még lehet M'Bappé és Haaland. Esetleg még Isco fér bele, de nekem ő inkább "csak" egy zseni. A 9 nem tudom, hogy hogy jön ki?
Nehezen.

2004  Wayne Rooney
2005  Lionel Messi
2006  Cesc Fàbregas
2007  Sergio Agüero

2012  Isco
2013  Paul Pogba
2014  Raheem Sterling

2017  Kylian Mbappé
2020  Erling Haaland
Nálam az Isco-Pogba-Sterling hármas kiesik ezek közül. Pogba a Juve után max. a VB-n mutatta, hogy klasszis, de messze elmaradt a hozzűá fűzött reményektől. Sterling sem az az alkat nálam, sose volt igazán hű de kimagasló szezonja.
Isco meg nem tudott nálunk sosem stabil kezdő lenni, CR távozása után meg ő is csalódás volt.

A többi névvel viszont egyetértek.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. szeptember 7., csütörtök 8:25

Rozsabimbo2019 írta:9 közülük klasszis.
Talán itt jobb helye lesz. Ki az a 9? Nálam Rooney, Messi, Agüero, meg még lehet M'Bappé és Haaland. Esetleg még Isco fér bele, de nekem ő inkább "csak" egy zseni. A 9 nem tudom, hogy hogy jön ki?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 6., szerda 23:15

Courtois kimaradása tényleg érthetetlen,
főleg úgy, hogy Bono ott van...

ne vicceljünk már :roll:

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: cart » 2023. szeptember 6., szerda 23:07

Tobb norveg van a listan mint brazil
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 6., szerda 22:56

Nekem egyedül Kolo Muani neve hat furán a listán, ő nem tudom mivel érdemelte ki. Se a Frankfurtban nem csinált nagy csodát, vb-n csere volt meg kihagyta a meccslabdát.

Courtois felháborító, hogy lemaradt, bár tudjuk az okát.

Barcából meg ja egy szem Lewa. Az mondjuk dícséretes :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2023. szeptember 6., szerda 22:20

dzsi91 írta: Legalább Gavi nincs ott
:salute:

Meg Pedri. Meg is lepődtem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 6., szerda 22:06

Legalább Gavi nincs ott
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 6., szerda 21:35

Szerintem borzasztó példa, neki a tavalyi szezonja simán oda való a top 30-ba.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. szeptember 6., szerda 21:11

Nyilván senkit nem érdekel egy 30-as lista, de vannak olyan nevek amiket nem értek, még inkább nem értem, hogy a világ legjobb kapusa hol van? Egy Odegaard (vannak többen a listán akik neve behelyettesíthető ide) odafér, az arsenalból, meg a norvég válogatottból, de Courtois nem. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég