Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3392
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. január 16., kedd 9:42

Kinézem fedeből meg modricból is hogy röhögtek egyet és már trollkodásból is rá szavaztak

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 16., kedd 9:40

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta:
Mert mikor messi lodozte nekunk a triplakat, mintha nem lenne holnap, meg amik akkoriban mentek a clasicokon, az nem maradt meg bennuk.....
Kabaré ez a ket ember.
Amugy anno volt valami olyan (legalabbis par orszagnal), hogy a csapat szavaz, a kapitany leadja a tobbseg donteset.
Biztos ez volt most is. Tavaly Alaba nyilatkozta hogy azert nem Benzemára szavazott mert a válogatott megszavazta Messit.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 16., kedd 9:35

hehetheoriginal írta:
realistahuni írta:

Szerintem maradt bennük némi sértődöttség a 4-0-ás manchesteri bl elődöntő miatt, más magyarázatot nem látok. Gondolom ment a trashtalk is Haalandtól, nem az a visszafogott gyerek ő sem.
Mert mikor messi lodozte nekunk a triplakat, mintha nem lenne holnap, meg amik akkoriban mentek a clasicokon, az nem maradt meg bennuk.....
Kabaré ez a ket ember.
Amugy anno volt valami olyan (legalabbis par orszagnal), hogy a csapat szavaz, a kapitany leadja a tobbseg donteset.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1853
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 16., kedd 9:34

Pad'em írta:
gutihaz14 írta: nekem meg mindig felfoghatatlan hogy modric es fede hol elnek hogy betettek elsonek. de szoboszlai is 2. helyre. agyrak az egesz
Kapják is szegények IG-n a social terrort.

Voltak még páran akiknek nem jött át a dolog. A 13 kapitány akik miatt nyert

The players who voted for Leo Messi in 1st for The Best 2023:

- Luka Modric
- Fede Valverde
- Kylian Mbappé
- Mohamed Salah
- Harry Kane
- Robert Lewandowski
- Virgil Van Dijk
- Romelu Lukaku
- Robertson
- Jan Oblak
- Donnarumma
- Radamel Falcao
- Granit Xhaka

Igazabol Modric es Valverde tenyleg erdekes, de Salah, Robertson, van Dijk, egyertelmuen azert nem szavazott Haalandra, mert Liverpool - City rivalizalas van. Kane feltekeny Haaland eredmenyeire, ez tobbszor is lejott mar a nyilatkozataibol. Lewa is valami olyasmit erezhet, hogy ha o nem kapott dijat csatarkent, Haaland se kapjon. Szegyen az egesz igazabol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 16., kedd 9:34

Pad'em írta:
hehetheoriginal írta: Konkretan a mi 2 zseninknek koszonheti :lol:
Jar a vastaps
Amúgy nem, szavazott minden FIFA ország csk-ja, Szváziföldtől Tuvaluig, szóval nem csak 13 kapitányról van szó. Van vagy 50+ első helye.
Most nezek egy legujabb "bizonyitekot".
Messi 107 pontot szerzett elso helyekbol, Haaland 64-et.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 16., kedd 9:32

hehetheoriginal írta: Konkretan a mi 2 zseninknek koszonheti :lol:
Jar a vastaps
Amúgy nem, szavazott minden FIFA ország csk-ja, Szváziföldtől Tuvaluig, szóval nem csak 13 kapitányról van szó. Van vagy 50+ első helye.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 16., kedd 9:27

realistahuni írta:
hehetheoriginal írta: arra meg nem is mondok semmit, hogy modri meg valvi a hatalmas eszükkel mit szavaztak....
ha meg valoban igy is gondoljak, akkor nalam modri nyugdij, valvi meg sale :lol:
Szerintem maradt bennük némi sértődöttség a 4-0-ás manchesteri bl elődöntő miatt, más magyarázatot nem látok. Gondolom ment a trashtalk is Haalandtól, nem az a visszafogott gyerek ő sem.
Mert mikor messi lodozte nekunk a triplakat, mintha nem lenne holnap, meg amik akkoriban mentek a clasicokon, az nem maradt meg bennuk.....
Kabaré ez a ket ember.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 16., kedd 9:26

realistahuni írta:
hehetheoriginal írta: arra meg nem is mondok semmit, hogy modri meg valvi a hatalmas eszükkel mit szavaztak....
ha meg valoban igy is gondoljak, akkor nalam modri nyugdij, valvi meg sale :lol:
Szerintem maradt bennük némi sértődöttség a 4-0-ás manchesteri bl elődöntő miatt, más magyarázatot nem látok. Gondolom ment a trashtalk is Haalandtól, nem az a visszafogott gyerek ő sem.
Guardiolat azert be tudtak ikszelni :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2024. január 16., kedd 9:23

hehetheoriginal írta: arra meg nem is mondok semmit, hogy modri meg valvi a hatalmas eszükkel mit szavaztak....
ha meg valoban igy is gondoljak, akkor nalam modri nyugdij, valvi meg sale :lol:
Szerintem maradt bennük némi sértődöttség a 4-0-ás manchesteri bl elődöntő miatt, más magyarázatot nem látok. Gondolom ment a trashtalk is Haalandtól, nem az a visszafogott gyerek ő sem.

VVd is nagy forma. vébén Messi konkrétan nyilvánosan küldte el az összes hollandot a halál faszára, erre megválasztja első helyre. Zseni. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realistahuni 2024. január 16., kedd 9:27-kor.
Love football, hate antifa.

marcell
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2023. augusztus 4., péntek 12:53

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: marcell » 2024. január 16., kedd 9:18

Csabi írta: kurva ciki valverde meg modric, de ezek a díjak ma már valóban szart nem érnek. vagy lefizetett újságírók szavaznak vagy általánost alig kijárt analfabéták, akik nem tudják a számokat megkülönböztetni. én azért privátban úgy négyszemközt azért csak elbeszélgetnék velük perez helyében.
Azt hiszem a médiánál simán Haaland nyert. Kapitányok szavazata volt a döntő. Ki tudja csóri Alaba is kire szavazott volna, ha nem kapja tavaly a rasszista kommenteket.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2024. január 16., kedd 9:17

Nagyon örültem, mikor már végre elment innen, a ligából. (Amúgy Cr-nek is, nem kedveltem soha kifejezetten, de nagyon tiszteltem amit tett a csapatért, a végén a szívembe zárta magát). Végre elmentek, vissza lehetett állni a normális rendre, nem jönnek állandóan ezzel a kecske dologgal. Ezekkel csak az unatkozó tiktok meg instagram gyerekek foglalkoznak, nem kell ezzel foglalkozni. Én láttam az előttük lévő korszakot is, Zidane, R9, Baggio sem volt rosszabb játékos semmivel sem mint ők, sőt. Mint ahogyan minden bizonnyal lesznek még ilyenek, vagy ehhez hasonlók. Például a mi angol játékosunk is ilyen, de Vini sem épp rossz játékos, csak elég butuska szegény. De majd őket is felkapja pár statisztika fétises kölyök, aztán jönnek majd a kecskés videók. Mindenesetre jó volt látni, hogy a döntőben szét voltak futballozva a Barcások. :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 16., kedd 9:16

Pad'em írta:
gutihaz14 írta: nekem meg mindig felfoghatatlan hogy modric es fede hol elnek hogy betettek elsonek. de szoboszlai is 2. helyre. agyrak az egesz
Kapják is szegények IG-n a social terrort.

Voltak még páran akiknek nem jött át a dolog. A 13 kapitány akik miatt nyert

The players who voted for Leo Messi in 1st for The Best 2023:

- Luka Modric
- Fede Valverde
- Kylian Mbappé
- Mohamed Salah
- Harry Kane
- Robert Lewandowski
- Virgil Van Dijk
- Romelu Lukaku
- Robertson
- Jan Oblak
- Donnarumma
- Radamel Falcao
- Granit Xhaka
ez egy igazi szégyen lista, több játékos is van akikről azt hittem azért nem igaz rájuk a buta focista kifejezés, de ez elszomorított

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6619
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. január 16., kedd 9:05

flori írta: Ma van a The Best, ez csak nekem maradt ki? :lol: Egyik jelölt sincs ott személyesen.
Szerintem Messinek ez már annyira kínos, hogy inkább nem vállalta, a másik kettő meg kiborult, amikor megtudták, hogy Messit hozták ki 2023 legjobbjának, amikor tavaly még Joselu is jobb volt nála. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:goat:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 16., kedd 8:57

Konkretan a mi 2 zseninknek koszonheti :lol:
Jar a vastaps
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 16., kedd 8:56

Pad'em írta:
gutihaz14 írta: nekem meg mindig felfoghatatlan hogy modric es fede hol elnek hogy betettek elsonek. de szoboszlai is 2. helyre. agyrak az egesz
Kapják is szegények IG-n a social terrort.

Voltak még páran akiknek nem jött át a dolog. A 13 kapitány akik miatt nyert

The players who voted for Leo Messi in 1st for The Best 2023:

- Luka Modric
- Fede Valverde
- Kylian Mbappé
- Mohamed Salah
- Harry Kane
- Robert Lewandowski
- Virgil Van Dijk
- Romelu Lukaku
- Robertson
- Jan Oblak
- Donnarumma
- Radamel Falcao
- Granit Xhaka
Haaland 11 elso helyet kapott a kapitanyoktol, szoval koszi sracok :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 16., kedd 8:55

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: en amugy elsportolokent, profi focistakent nyiltan publikusan kiallnek ez ellen afaszsag ellen, plane ha vilagsztar lennek, azon a szinten kompetitiv es mindent megnyerni akaro ember, nem tudnam ezt elviselni, hogy a semmire meg a ket szep szemere kapja valaki ezeket a szarokat, es veszik el mastol. pl pappe, levandovszki vagy halland nem ertem miert nem allnak bele 10 körömmel meg ket labbal a temaba, eleg lagymatag kis kilora megvett figuranak hatnak igy.........
Kylian Mbappé’s votes for FIFA The Best Player:

1st: Leo Messi
2nd: Erling Haaland
3rd: Kevin De Bruyne

Robert Lewandowski's votes for the Fifa The Best award:
1. Lionel Messi
2. İlkay Gündoğan
3. Erling Haaland

Hogy alljon ki az, aki maga is igy szavaz?

Messi legalabb Haalandra szavazott.
Mondom semmi emberek ezek.
Nem igy kell tiszteletet meg haversagot kifejezni.
Szanalmas bazmeg :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 16., kedd 8:54

gutihaz14 írta: nekem meg mindig felfoghatatlan hogy modric es fede hol elnek hogy betettek elsonek. de szoboszlai is 2. helyre. agyrak az egesz
Kapják is szegények IG-n a social terrort.

Voltak még páran akiknek nem jött át a dolog. A 13 kapitány akik miatt nyert

The players who voted for Leo Messi in 1st for The Best 2023:

- Luka Modric
- Fede Valverde
- Kylian Mbappé
- Mohamed Salah
- Harry Kane
- Robert Lewandowski
- Virgil Van Dijk
- Romelu Lukaku
- Robertson
- Jan Oblak
- Donnarumma
- Radamel Falcao
- Granit Xhaka
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Csabi » 2024. január 16., kedd 8:53

kurva ciki valverde meg modric, de ezek a díjak ma már valóban szart nem érnek. vagy lefizetett újságírók szavaznak vagy általánost alig kijárt analfabéták, akik nem tudják a számokat megkülönböztetni. én azért privátban úgy négyszemközt azért csak elbeszélgetnék velük perez helyében.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. január 16., kedd 8:53

hehetheoriginal írta: en amugy elsportolokent, profi focistakent nyiltan publikusan kiallnek ez ellen afaszsag ellen, plane ha vilagsztar lennek, azon a szinten kompetitiv es mindent megnyerni akaro ember, nem tudnam ezt elviselni, hogy a semmire meg a ket szep szemere kapja valaki ezeket a szarokat, es veszik el mastol. pl pappe, levandovszki vagy halland nem ertem miert nem allnak bele 10 körömmel meg ket labbal a temaba, eleg lagymatag kis kilora megvett figuranak hatnak igy.........
Ha nem Messirol lenne szo, mar biztosan igy lenne. A csavo mar nem is futballista, hanem eszme, vallas.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 16., kedd 8:52

hehetheoriginal írta: en amugy elsportolokent, profi focistakent nyiltan publikusan kiallnek ez ellen afaszsag ellen, plane ha vilagsztar lennek, azon a szinten kompetitiv es mindent megnyerni akaro ember, nem tudnam ezt elviselni, hogy a semmire meg a ket szep szemere kapja valaki ezeket a szarokat, es veszik el mastol. pl pappe, levandovszki vagy halland nem ertem miert nem allnak bele 10 körömmel meg ket labbal a temaba, eleg lagymatag kis kilora megvett figuranak hatnak igy.........
Kylian Mbappé’s votes for FIFA The Best Player:

1st: Leo Messi
2nd: Erling Haaland
3rd: Kevin De Bruyne

Robert Lewandowski's votes for the Fifa The Best award:
1. Lionel Messi
2. İlkay Gündoğan
3. Erling Haaland

Hogy alljon ki az, aki maga is igy szavaz?

Messi legalabb Haalandra szavazott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég