Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...

Kinek adnád a Real Madrid Aranylabdáját?

A szavazás 2020. augusztus 2., vasárnap 8:32-kor befejeződött.

Benzema
34
38%
Carvajal
1
1%
Casemiro
11
12%
Courtois
6
7%
Kroos
3
3%
Mendy
1
1%
Modric
0
0 szavazat
Ramos
34
38%
Varane
0
0 szavazat

Szavazatok száma: 90

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 20., hétfő 19:52

babaking írta:
dzsi91 írta: Mondjuk Cr még lehet olaszbajnok és aranycipős is. Erre kapta messi tavaly a balondort. Ja és bl-t is nyerhet még Céronaldo.

De mi is nyerhetünk bl-t és siman kaphatná Ramos vagy benzema.

Lewandowski meg jó szezont fut de megint tulvan kicsit fújva.Bundesliga nem mérvadó,mutasson valamit végre már a bl meccseken és akkor oké az aranykabda.
Egyelőre tényleg nem megy neki a Blben. Épp hogy vezeti a góllövő listát :mrgreen:
csoportkör után olyan szokott lenni mint Zlatan. Volt egy meccse ellenünk azt ennyi. Rúgjon gólokat a vége felé és akkor ok.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: füst » 2020. július 20., hétfő 19:43

illgner írta: Azért, mert a nem túl acélos francia bajnokság nem ment végig, hát ez a kutyát sem érdekli. Meg tudja valaki mondani, hogy utoljára mikor nyert valaki aranylabdát a francia ligából?
Az hogy régen nyertek onnan, nem cáfolja meg a tényt, hogy igazságtalan az ottani jelöltekkel szemben.

De miattatok inkább elolvastam a L’Équipe nyilatkozatát, és valóban ez volt az egyik érv, amit mondtam. :D

De csak másodsorban, elsősorban azért döntöttek így, mert a vírus miatt kiesett két hónap, és ebből fakadóan a szezon érdemleges része a nyári 2 hónapra lett bezsúfolva. Ami azt jelenti, hogy nem egész éves teljesítmény alapján kellene dönteniük, ami ugye a fő irányelve az egészenk, pláne hogy a BL szezon is meg lett rövidítve.

Én el tudom ezt fogadni, ez a szezon sok csorbát szenvedett el, az aranylabda nem oszt nem szoroz.

illgner

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. július 20., hétfő 19:34

Én csak arra utaltam, hogy itt most megint valami sumákolás van a háttérben, mert szinte biztos, hogy nem a francia bajnokság lefújása miatt nem adják át az idén az aranylabdát. Szinte az összes bajnokság lement, a BL-ben egy nagyon látványos végjáték várható. És mi van, ha ott valaki világklasszis teljesítményt nyújt, és ez lett volna élete utolsó esélye, hogy aranylabdás legyen? Ezzel megint a játékosokkal csesztek ki rendesen, pláne azokkal, akiknek az idei évben van kiemelkedő szezonjuk.

Az a magyarázat meg egészen röhejes, hogy "a járvány a díjról döntő zsűri 220 tagjának életét is kizökkentette a megszokott kerékvágásból, ami lehetetlenné teszi, hogy a szokásos alapossággal figyeljék a világ legjobb futballistáinak teljesítményét". Hát az eszem megáll :smile:

babaking
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 20., hétfő 19:34

dzsi91 írta: Mondjuk Cr még lehet olaszbajnok és aranycipős is. Erre kapta messi tavaly a balondort. Ja és bl-t is nyerhet még Céronaldo.

Lewandowski meg jó szezont fut de megint tulvan kicsit fújva.Bundesliga nem mérvadó,mutasson valamit végre már a bl meccseken és akkor oké az aranykabda.
Egyelőre tényleg nem megy neki a Blben. Épp hogy vezeti a góllövő listát :mrgreen:
“Nem lettem sztár Ancelotti, Benítez és Zidane irányítása alatt sem, én pedig nem vagyok bolond, hogy ott keressem a problémákat, ahol nincsenek. Én vagyok ezért a felelős, a javulásra kell törekednem.” - Isco

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 20., hétfő 19:26

Mondjuk Cr még lehet olaszbajnok és aranycipős is. Erre kapta messi tavaly a balondort. Ja és bl-t is nyerhet még Céronaldo.

Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

illgner

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. július 20., hétfő 19:21

Van egy olyan halvány sejtésem, hogy mivel sem Messi, sem CR nem igazán esélyes az idén, ezért hozták ezt a döntést. Azért, mert a nem túl acélos francia bajnokság nem ment végig, hát ez a kutyát sem érdekli. Meg tudja valaki mondani, hogy utoljára mikor nyert valaki aranylabdát a francia ligából? Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Elárulom, Papin nyert még 1991-ben a Marseille-ből, slussz-passz.

_Bushido_
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real, Tottenham
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. július 20., hétfő 18:58

M@dridista@ írta:
Realista24 írta: Mé nem lesz Aranylabda? Szezon 90%-ban befejezve, BL is be lesz fejezve.

Nem értem.
Ez vicc. Lényegi dolgok bőven lezajlanak, csak az Eb marad el.
De máskor is van aranylabda attól, h nincs nemzetközi futlabb esemény. Én ezt nem tartom indokoltnak. Nagy bajnokságok közül csak a francia zárult be idő előtt ha jól tudom. Érthetetlen.
Bár a BL még nem zárult le, s így nem tudjuk az eredményét, de mivel messi "csak" éppen hogy gólkirály lett, erre nem elhet aranylabdát adni. úgyhogy inkább akkor nem kapja senki - döntöttek a döntéshozók.
Bár igaz, ha a Bayern sikeres lesz a BL-ben, Lewa simán megkaphatná.
:salute: "A tifosinak új hőse van." :salute:

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 20., hétfő 18:30

Az lenne a keci kemény ha a barsza bl-t nyerne. Biztos vagyok benne,hogy kisírnák Valahogy messinek :lol: Találnának valami csicska indokot és hirtelen mégis csak lenne balondor.

M@dridista@

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. július 20., hétfő 18:17

A sötét oldalon azt írják, hogy Messi már valszeg tudta, hogy nem osztanak ki idén aranylabdát és neki egy bajnoki serleg már nem elég motiváló. Szóval, hogy tudjátok... csak azért nyertünk mert Messi hagyta... :kalapos:

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. július 20., hétfő 17:49

ez akkor lenne elfogadható érv, ha:
- nem hirdettek volna eredményt a francia bajnokságban
- elkaszálták volna a bl-t is (de nem tették, és ott is vannak francia játékosok, akik pont a bl miatt lehetnek aranylabda esélyesek)
- a francia bajnokság bármilyen tényező lenne az aranylabda kiosztásakor.

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2020. július 20., hétfő 17:15

Ne feledjétek, hogy egy francia lapról van szó, és a francia bajnokságot elkaszálták. Így az ottani játékosok hendikeppel indulnának.
Nem olvastam el a cikket, de én ezzel érvelnék, és lenne is benne valami.

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 20., hétfő 16:57

Realista24 írta: https://blog.lequipe.fr/communiques/the ... d-in-2020/

Hivatalos közlemény a díjról.
:lol:

Ha még nem tolták volna le a szezon hátralevő részét akkor oké de így az egész arról szól,hogy messit nemtudják betolni elsőnek ...Szánalmas

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. július 20., hétfő 16:21

mi a szar?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 20., hétfő 16:20

Nem lehet Messit betolni ne kapja meg senki :mrgreen:
Nem ertem amugy, de ez van, miattam nem valtoztatnak majd rajta

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 20., hétfő 14:57

https://blog.lequipe.fr/communiques/the ... d-in-2020/

Hivatalos közlemény a díjról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 20., hétfő 14:54

Gólkirály is lett, gólpassz király is, szóval ha akarják, ráhúzzák.

Inkább csak félnek ZZ Madridjától, hogy oda kéne valakinek adni, mert BL-t nyerünk.

De ha okosak lettek volna, megvárják, amíg kiesünk és akkor nem kell skippelni. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

flori

HozzászólásSzerző: flori » 2020. július 20., hétfő 14:53

Gólpasszokra már nem lett volna pofájuk neki adni. :mrgreen:
courtois, hakimi/carvajal, sergio ramos, varane, mendy, casemiro, valverde, kroos/odegaard, hazard, ??, mbappe

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. július 20., hétfő 14:51

Biztos semmi koze nincs hozza hogy a Barca nem lett bajnok. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

csababarca
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. július 20., hétfő 14:35

Az indoklás komikus.
Miért kéne megcsillagozni az eredményt? Bajnoki címet is megcsillagozzák, hogy jajjaj, covid miatt volt?

Ezt nem is értem, miért döntöttek így, semmi értelme, ha eltöröltek volna mindent, vagy tényleg a BL-t lefújják, akkor oké.
De így hogy a lényegi nagy bajnokságok lementek, kivéve francia (de onnan meg senki nem volt esélyes, de ha mondjuk MBappé alkotna a bl-ben, arra is megkaphatná), érthetetlen a törlés.

Akkor ne legyen spanyol gólkirály, meg Zamora díjas, mert nem volt fair.

Kíváncsi vagyok, hogy az uefa vagy fifa a saját díjait kiosztja e, gondolom igen.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 20., hétfő 14:28

:lol: Fairplay szelleme lvl 9999999999. Az összes topliga lemegy és ez van.... hagyjuk. :lol:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Vissza: “Labdarúgás”