Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...

Szerinted hol végez a csoportban a válogatottunk?

A szavazás 2023. december 18., hétfő 10:28-kor befejeződött.

1.
8
15%
2.
21
38%
3.
18
33%
4.
8
15%
 
Szavazatok száma: 55

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. március 26., péntek 8:38

'shutterisland írta:sajnos elol morata a legjobb opcio.
Ott van a jo Hugo Duro is. Pedrivel kepviselnek a jovo generaciojat.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. március 25., csütörtök 23:16

ez mar kozeleben sincs az aranygeneracionak amikor kb real es barca jatekosokbol allt a kezdo.

hirtelen talan igy raknam ossze ha mindenki behivhato lenne es egeszseges is :

simon - alba,ramos,nacho,carvajal - llorente,koke,thiago,oyarzabal,pedri - morata

kapuban mivel kepa es de gea csak padozik, igy marad simon, a vedelem es kp azert boven rendben lenne, de ott meg lehet varialni is saullal, rodrival, ferran torressel, canalessel, olmoval, ha nem torik meg a karrierje, fatival is.
sajnos elol morata a legjobb opcio.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2021. március 25., csütörtök 22:17

Dest első válogatott gólját - még ha Jamaica ellen is - azért érdemes megnézni, szép suhintás volt. B-)
Som i Serem!
6oat

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 25., csütörtök 22:07

lordgabi írta: Nachón én is meglepődtem, Marcos Llorrente pedig teljesen megérdemelten a kezdőben.
oké de jobbhátvédként? :kivagyhe:
mexes írta: Biztos semmi köze hozzá hogy megy a Barcába... vicc hogy válogatott és főleg h kezdő.
így van, alig játszik a Cityben...

fura döntéseket hozott most Luis Enrique, ennél azért egy jobb csapatot össze tudnánk
mi állítani :lol:

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. március 25., csütörtök 21:47

Jim írta:
Pad'em írta: Mondjuk úgy, hogy tartalékos az egész keret :lol:
tény
pl így hogy Nacho játszik folyamatosan, nem értem hogy keretben sincs, miközben az a Garcia kezd, aki alapvetően csere a Cityben :hmmm:
+ Pau Torres sérült, akit szóba hoztak velünk is
Carvajal sincs sérülés miatt, Llorente a jobbhátvéd :ozil:
és Asensio sincs a keretben :kalapos: stb
Biztos semmi köze hozzá hogy megy a Barcába... vicc hogy válogatott és főleg h kezdő.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. március 25., csütörtök 21:34

Pad'em írta:Ő azért kevésbé válogatott szintű azt hiszem :lol: Mellesleg ebbe a határszar keretbe ő is beférne az tény
Először viccnek szántam, de jobban belegondolva ott lenne tényleg a keretben a helye.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 25., csütörtök 21:28

lordgabi írta: Nachón én is meglepődtem, Marcos Llorrente pedig teljesen megérdemelten a kezdőben.
Pad'em írta:

Amúgy ja, Nacho klasszis hetek óta, érdemelt volna egy behívót, nem tudom Luis Enrique mit néz.
És hol van akkor LV? :sly:

Zlatan is a kezdőben a svédeknél, eddig egy gólpasszt osztott ki.
Ő azért kevésbé válogatott szintű azt hiszem :lol: Mellesleg ebbe a határszar keretbe ő is beférne az tény
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. március 25., csütörtök 21:22

Nachón én is meglepődtem, Marcos Llorrente pedig teljesen megérdemelten a kezdőben.
Pad'em írta:
Jim írta: tény
pl így hogy Nacho játszik folyamatosan, nem értem hogy keretben sincs, miközben az a Garcia kezd, aki alapvetően csere a Cityben :hmmm:
+ Pau Torres sérült, akit szóba hoztak velünk is
Carvajal sincs sérülés miatt, Llorente a jobbhátvéd :ozil:
és Asensio sincs a keretben :kalapos: stb
Amúgy ja, Nacho klasszis hetek óta, érdemelt volna egy behívót, nem tudom Luis Enrique mit néz.
És hol van akkor LV? :sly:

Zlatan is a kezdőben a svédeknél, eddig egy gólpasszt osztott ki.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 25., csütörtök 21:16

Jim írta:
Pad'em írta: Mondjuk úgy, hogy tartalékos az egész keret :lol:
tény
pl így hogy Nacho játszik folyamatosan, nem értem hogy keretben sincs, miközben az a Garcia kezd, aki alapvetően csere a Cityben :hmmm:
+ Pau Torres sérült, akit szóba hoztak velünk is
Carvajal sincs sérülés miatt, Llorente a jobbhátvéd :ozil:
és Asensio sincs a keretben :kalapos: stb
Amúgy ja, Nacho klasszis hetek óta, érdemelt volna egy behívót, nem tudom Luis Enrique mit néz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 25., csütörtök 21:11

Pad'em írta: Mondjuk úgy, hogy tartalékos az egész keret :lol:
tény
pl így hogy Nacho játszik folyamatosan, nem értem hogy keretben sincs, miközben az a Garcia kezd, aki alapvetően csere a Cityben :hmmm:
+ Pau Torres sérült, akit szóba hoztak velünk is
Carvajal sincs sérülés miatt, Llorente a jobbhátvéd :ozil:
és Asensio sincs a keretben :kalapos: stb

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 25., csütörtök 21:06

Mondjuk úgy, hogy tartalékos az egész keret :lol: Max Thiago van a padon, aki komoly szintet képvisel még meg pár veterán katalán.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 25., csütörtök 20:53

ez egy tartalékos spanyol csapat
Ramos kezdetését sem értem, nem épült fel a sérülésből rendesen... :hmmm:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 25., csütörtök 20:50

Csak eredmenyeken meglestem a spanyol kezdot es hat, ez mi a tokom? Ennyire nincsenek jo spanyol jatekosok?
Koltoi kerdes volt, mielott valaki megvalszolja :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. március 25., csütörtök 15:15

ziro4vr írta: Majd reaktiválják Robbent, ő még játszik nem? Múltkor Riberyt is elcsíptem a Fio meccsen. Azért az egy baszó páros volt.
Visszavonult egy évre a Bayernből, utána visszatért a Groningen színeiben, ahol folyamatosan sérült, legutóbb október 18-án állt be csereként a 76. percben.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 25., csütörtök 13:01

Közben Hofmann pozitív, úgyhogy lehet meszelik a németek Izland elleni meccsét. Elvileg Kroos negatív, meg már Valdebebasban van.

Hollandok amúgy tényleg semmi extrák, már amikor az Ajax nagyot ment se értettem miért vannak ennyire szopkodva, van 3-4 jegyzett játékosuk aztán kész. A fiataljaik azért nem azok a kaliberek, akik hátukon cipelnék a csapatot - De Jong, De Ligt meg van de Beek, klubváltásuk után látszik, hogy távol vannak ők azért a nagy dolgoktól. Elől meg nagyon lufik. Egy jó edzővel lehetne esélyük egy-két bravúrra EB-n/VB-n de hát kókler De Boerral még ez sincs meg.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 25., csütörtök 12:46

Majd reaktiválják Robbent, ő még játszik nem? Múltkor Riberyt is elcsíptem a Fio meccsen. Azért az egy baszó páros volt.
Nem illik.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. március 25., csütörtök 12:41

ziro4vr írta: Több potenciál mint az elmúlt években, de azért túl is voltak fújva az ajaxos csodatrióval, a kicselezhetetlennel..egy normál támadót azóta se sikerült kinevelniük.
Van 3-4 kiemelkedo jatekosuk, meg nehany jo mediaval, de a keret nagyjabol NL B liga. Barkit elkaphatnak, de barkitol ki is kapnak, ha a selejtezok alatt kifognak egy jobb sorozatot, akkor a VB meglesz nekik, de amilyen hektikusak, lehet megint marad a kanape.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. március 25., csütörtök 12:28

ziro4vr írta: Több potenciál mint az elmúlt években, de azért túl is voltak fújva az ajaxos csodatrióval, a kicselezhetetlennel..egy normál támadót azóta se sikerült kinevelniük.
Mondjuk Virgil kidőlése biztos nem tett jót nekik. Ezen a poszton nagyon jól állnának, ott van még De Vrij is De Ligt mellett. Van most az Ajaxban egy Gravenberch nevű középpályás, benne elvileg nagyon nagy potenciál van, plusz a fiatalok közül De Jong és Van de Beek. Szerintem elég baba középpályát lehetne majd ebből kihozni a későbbiekben, dehát ehhez pl. kapásból az kéne, hogy Van de Beek meneküljön Manchesterből, mert szemlátomást Solskjear egyáltalán nem számít rá, és ha a gerinc (Pogba, Bruno) marad, akkor nem is látom, hogy a későbbiekben sok babér teremne ott neki, pedig benne is bőven lenne kakaó. Nem mondom, hogy francia, vagy akár angol , portugál szinten van ez a keret/utánpótlás, de azért illene már alakulnia ennek a csapatnak ilyen játékosokkal. Igaz elöl annyira nem nagy a kínálat, Depayt én annyira nem tudom hova tenni, kutyaütőnek azért nem nevezném, Bergwijn meg semmit nem fejlődik a Spursben, pedig azt hittem belőle lesz valami. Ha Koeman maradt volna, akár sötét lovak is lehettek volna az EB-n, így nem várok sokat tőlük.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 25., csütörtök 12:08

Több potenciál mint az elmúlt években, de azért túl is voltak fújva az ajaxos csodatrióval, a kicselezhetetlennel..egy normál támadót azóta se sikerült kinevelniük.
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. március 25., csütörtök 11:23

ziro4vr írta:
giuseppemeazza írta: gyalázatosan energiatakarékos volt a portugál,meg a francia csapat is...itt pihennek majd a sztárok,továbbjutnak úgyis,ilyen nudli csoportokból,meg se kell szakadni...1-1-nél a francia csapaton 1 percig nem láttam hogy megfeszülne a győzelemért...így alakult...majd nyernek máshol....vicc,mi lett a válogatott fontosságából...
Azért a hollandok bekezdtek ismét, nehogy még egy vb fail összejöjjön nekik. :lol:
Sürgősen meg kell szabadulniuk attól a kókler De Boertól. Nem is értem, az embert mindenhonnan kivágták, miért is nevezték akkor ki szövetségi kapitánynak? Azért most bőven több potenciál van ebben a holland csapatban, mint az elmúlt pár évben. Már látom előre, hogy az EB-n is lebőgnek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég