Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...

Szerinted hol végez a csoportban a válogatottunk?

A szavazás 2023. december 18., hétfő 10:28-kor befejeződött.

1.
8
15%
2.
21
38%
3.
18
33%
4.
8
15%
 
Szavazatok száma: 55

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. június 7., kedd 9:48

nagyon korlatozottnak vagy komplexusosnak kell lenni ahhoz hogy probokalva erezd magad mert mas terdel 3 mpig
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. június 7., kedd 9:35

Donát írta:
zsuninnyo írta:

12 evesen, amikor a Szpari aranycsapata az nb1-ben tolta, uvoltottem Szucs Lalinak meg Geranak, hogy mekkora prostitualt az anyjuk, Lipcsei Petinek meg hogy egy lofeju spermium. Csak azert,m ert a fradiban jatszottak. Vagy akik a diosgyorben, vagy debrecenben. Aztan megsem lettem rasszista tomeggyilkos.
Oké, én meg 12 évesen GTA-ztam, mégse lettem rasszista tömeggyilkos. Hogyan jön ez ide? Annyi az állítás, hogy nem kéne felülni a provokációnak, fütyülés helyett inkább ne adjunk semmi reakciót a térdelésre.

Amúgy meg milyen provokációnak? Azért térdelnek, hogy egy (az ö országukban jelen lévő) társadalmi problémára felhívják a figyelmet. Azt nem tudom, hogy ez nekünk (pontosabban a fújjoló szurkolóknak) miért fáj? Nekik kell térdelni? Nem. Akkor meg csináljanak amit akarnak. (Pláne, hogy mi egy elfogadó ország vagyunk ahol amúgy sincs rasszizmus).

A szivárványos karszalagot lehet provokációnak értelmezni, szerintem részben annak is van szánva. (Másrészt me a magyar LGBT embereknek, hogy nincsenek egyedül), de nem csak ök szólaltak fel ebben a témában hanem pl F1-esek is - és itt azért valljuk be őszintén, házhoz megyünk a pofonért.

Egyébként meg win-win-win-lose. A nagy cégek/ szervezetek tetszeleghetnek a dicső védelmező szerepében, csak a probléma gyökerével és más társadalmi problémákkal ne kelljen foglalkozni, a média kattintást generál mindkét oldalon, a kormány meg harcolhat egy nem létező/ jelentéktelen ellenséggel, és erősítheti a pozícióját. Veszíteni meg "csak" a társadalom veszít ami egyre polarizáltabb lesz, ahelyett, hogy szeretnénk egymást.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: flori » 2022. június 6., hétfő 22:43

gutihaz14 írta: grizes :lol: :lol: :lol: melyik laba rosszabb mar :lol: :lol:
21 meccse nem lőtt gólt. :lol:

Az egyik legtúlértékeltebb játékos ever.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 6., hétfő 22:34

zsuninnyo írta:
Donát írta:

Van ez a videó, bár Hajdú B. dumál közben, én inkább booo-zást hallok.
Azért ez 10-14 éves kölyköktől gáz. És oké, túl van fújva, de ha nem lettek volna az előzmények, akkor ez sem lenne. Mondjuk eleve eleve ezek a "béközepes" focidrukkerek többnyire ostobábbak, mint a játékosok, és mivel hergeli őket a politika, ez elkerülhetetlen. Eleve nem lenne helye a pályán a térdelésnek, de ha már ott van, mennyivel elegánsabb lenne levegőnek nézni.
12 evesen, amikor a Szpari aranycsapata az nb1-ben tolta, uvoltottem Szucs Lalinak meg Geranak, hogy mekkora prostitualt az anyjuk, Lipcsei Petinek meg hogy egy lofeju spermium. Csak azert,m ert a fradiban jatszottak. Vagy akik a diosgyorben, vagy debrecenben. Aztan megsem lettem rasszista tomeggyilkos.
Oké, én meg 12 évesen GTA-ztam, mégse lettem rasszista tömeggyilkos. Hogyan jön ez ide? Annyi az állítás, hogy nem kéne felülni a provokációnak, fütyülés helyett inkább ne adjunk semmi reakciót a térdelésre.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. június 6., hétfő 22:31

grizes :lol: :lol: :lol: melyik laba rosszabb mar :lol: :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

zsuninnyo
Hozzászólások: 1216
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. június 6., hétfő 22:03

Donát írta:
Donát írta: Az angolok ellen a térdelésnél tényleg fütyültek a kicsik, vagy túl van fújva a történet? Értsd; csak egy-két kósza füttyszó volt, vagy tényleg meghatározó tömeg csinálta? Esetleg akinek van videója megoszthatná.

Amúgy a témáról van ez a friss írás, és nem nagyon tudok belekötni.
Van ez a videó, bár Hajdú B. dumál közben, én inkább booo-zást hallok.
Azért ez 10-14 éves kölyköktől gáz. És oké, túl van fújva, de ha nem lettek volna az előzmények, akkor ez sem lenne. Mondjuk eleve eleve ezek a "béközepes" focidrukkerek többnyire ostobábbak, mint a játékosok, és mivel hergeli őket a politika, ez elkerülhetetlen. Eleve nem lenne helye a pályán a térdelésnek, de ha már ott van, mennyivel elegánsabb lenne levegőnek nézni.
12 evesen, amikor a Szpari aranycsapata az nb1-ben tolta, uvoltottem Szucs Lalinak meg Geranak, hogy mekkora prostitualt az anyjuk, Lipcsei Petinek meg hogy egy lofeju spermium. Csak azert,m ert a fradiban jatszottak. Vagy akik a diosgyorben, vagy debrecenben. Aztan megsem lettem rasszista tomeggyilkos.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 6., hétfő 20:44

Benz padon, Csuaméni, Modric kezdenek.. (küldöm mindenkinek aki szereti)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 6., hétfő 17:06

h3x0r írta:
hehe meg biztos nem vegzett a pisis parkoloban a kislannyal (szigoruan 18+), ugyhogy helyette belinkelem ezt a tavalyi Puzser cikket a temarol
Én ezt értem, ugyanezt írtam két mondatba tömörítve. Most ez a cikk miért indok arra, hogy fütyülni kell? Vagy mit akarsz mondani vele?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. június 6., hétfő 16:13

hehe meg biztos nem vegzett a pisis parkoloban a kislannyal (szigoruan 18+), ugyhogy helyette belinkelem ezt a tavalyi Puzser cikket a temarol

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 6., hétfő 15:46

Donát írta: Az angolok ellen a térdelésnél tényleg fütyültek a kicsik, vagy túl van fújva a történet? Értsd; csak egy-két kósza füttyszó volt, vagy tényleg meghatározó tömeg csinálta? Esetleg akinek van videója megoszthatná.

Amúgy a témáról van ez a friss írás, és nem nagyon tudok belekötni.
Van ez a videó, bár Hajdú B. dumál közben, én inkább booo-zást hallok.
Azért ez 10-14 éves kölyköktől gáz. És oké, túl van fújva, de ha nem lettek volna az előzmények, akkor ez sem lenne. Mondjuk eleve eleve ezek a "béközepes" focidrukkerek többnyire ostobábbak, mint a játékosok, és mivel hergeli őket a politika, ez elkerülhetetlen. Eleve nem lenne helye a pályán a térdelésnek, de ha már ott van, mennyivel elegánsabb lenne levegőnek nézni.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 6., hétfő 15:36

Az angolok ellen a térdelésnél tényleg fütyültek a kicsik, vagy túl van fújva a történet? Értsd; csak egy-két kósza füttyszó volt, vagy tényleg meghatározó tömeg csinálta? Esetleg akinek van videója megoszthatná.

Amúgy a témáról van ez a friss írás, és nem nagyon tudok belekötni.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 6., hétfő 13:29

alexoxladjackoxi írta: Ha nem egy töketlen konzervatív edző lenne Santos, akkor simán feltehetne egy Bernardo Neves Renato Sanches középpályát. Renato összeszedte magát, elvileg a Milan viszi is a nyáron, Neves meg százszor jobban diktálja mélységből a ritmust, mint ilyen Danilo félék. Silva pedig a Cityben is inkább 8-ast játszik. Nyilván nem ez lesz. Mondjuk én nem szeretem a portugálokat, szóval... :mrgreen:

Hogy milyen formában van Sanchez, milyen játékos Neves, erről semmi gőzöm nincs, a tegnapi meccsből indultam ki..
Abban biztos vagyok, hogy Silva jobb, mint Fernandes (őket láttam is játszani idén).. Mondom.. Várom, mi lesz végül 433, vagy az óvatosabb 4231..
Nekem am. semmi bajom se Daniloval, se Carvalhoval, én szeretem ha van egy ilyen ütköző, gyilkos is a középpályán.. Bár a kis bajszos mozgása egyébként ritka komikus, mint valami barnamedve (ami épp nem biztos, hogy összeveszett-e a reggeli kávé az esti lekváros kenyérrel és jön-e cifra), úgy cammog. De a bogyót irtó jól fedezi, gyak. nincs passza, ami nem csapattárshoz megy és elnyomni lehetetlen.. Nyilván egy Vini 3-at ver rá 5 méteren :D

De Pepe+CR miatt húz hozzájuk a szívem..
halamadrid írta: *A védelem is igen komoly lesz. Patrício mindig nagyot megy, előtte meg:
Cancelo-Dias-Pepe-Mendes*
Igen, a védelem, az kész, az jó.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. június 6., hétfő 12:16

raul 4 ever írta:
gutihaz14 írta: hat ez a bernardo silva meg mindig piszok mod jo jatekos
Várom mit talál ki F.Santos a vb-re.. Ha lesz Rubendias, átáll-e esetleg 4231-re a 2 verőlegénnyel (W. Carvalho - Danilo), elöl meg:
Leao?-B.Silva-Jota
CR7?

Van 1 szint PenaltyFernandes meg Silva között az utóbbi javára, de nagy kár, hogy 433-hoz nincs egy 10-14 évvel fiatalabb Moutinho-juk..
Az mi volna:
Danilo
Mout.-Silva
Jota-Cé-Akárki...

Ha esetleg novemberig előkerül vmi közepes kkp, vagy Neves/Palhinha tolnának egy 2016-os R.Sanchezt, komolyan a tűz közelébe kerülhetnének a portugálok... Így is-úgy is persze nekik (meg a braziloknak, horvátoknak) drukkolok majd a vb-n, de örülnék, ha legjobb4ig elmennének, hisz onnantól aztán bármi lehet..

De tényleg nagyon komoly kis playa Silva.. Kár, hogy egy Santos ül a padon :mrgreen: :mrgreen:
A védelem is igen komoly lesz. Patrício mindig nagyot megy, előtte meg:
Cancelo-Dias-Pepe-Mendes

Utóbbi tegnap a büntető-szabadrúgás szituációnál is milyen szépen csinálta már. A PSG nem érdemli meg őt és Hakimit.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. június 6., hétfő 12:09

raul 4 ever írta:
gutihaz14 írta: hat ez a bernardo silva meg mindig piszok mod jo jatekos
Várom mit talál ki F.Santos a vb-re.. Ha lesz Rubendias, átáll-e esetleg 4231-re a 2 verőlegénnyel (W. Carvalho - Danilo), elöl meg:
Leao?-B.Silva-Jota
CR7?

Van 1 szint PenaltyFernandes meg Silva között az utóbbi javára, de nagy kár, hogy 433-hoz nincs egy 10-14 évvel fiatalabb Moutinho-juk..
Az mi volna:
Danilo
Mout.-Silva
Jota-Cé-Akárki...

Ha esetleg novemberig előkerül vmi közepes kkp, vagy Neves/Palhinha tolnának egy 2016-os R.Sanchezt, komolyan a tűz közelébe kerülhetnének a portugálok... Így is-úgy is persze nekik (meg a braziloknak, horvátoknak) drukkolok majd a vb-n, de örülnék, ha legjobb4ig elmennének, hisz onnantól aztán bármi lehet..

De tényleg nagyon komoly kis playa Silva.. Kár, hogy egy Santos ül a padon :mrgreen: :mrgreen:
Ha nem egy töketlen konzervatív edző lenne Santos, akkor simán feltehetne egy Bernardo Neves Renato Sanches középpályát. Renato összeszedte magát, elvileg a Milan viszi is a nyáron, Neves meg százszor jobban diktálja mélységből a ritmust, mint ilyen Danilo félék. Silva pedig a Cityben is inkább 8-ast játszik. Nyilván nem ez lesz. Mondjuk én nem szeretem a portugálokat, szóval... :mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 6., hétfő 11:50

gutihaz14 írta: hat ez a bernardo silva meg mindig piszok mod jo jatekos
Várom mit talál ki F.Santos a vb-re.. Ha lesz Rubendias, átáll-e esetleg 4231-re a 2 verőlegénnyel (W. Carvalho - Danilo), elöl meg:
Leao?-B.Silva-Jota
CR7?

Van 1 szint PenaltyFernandes meg Silva között az utóbbi javára, de nagy kár, hogy 433-hoz nincs egy 10-14 évvel fiatalabb Moutinho-juk..
Az mi volna:
Danilo
Mout.-Silva
Jota-Cé-Akárki...

Ha esetleg novemberig előkerül vmi közepes kkp, vagy Neves/Palhinha tolnának egy 2016-os R.Sanchezt, komolyan a tűz közelébe kerülhetnének a portugálok... Így is-úgy is persze nekik (meg a braziloknak, horvátoknak) drukkolok majd a vb-n, de örülnék, ha legjobb4ig elmennének, hisz onnantól aztán bármi lehet..

De tényleg nagyon komoly kis playa Silva.. Kár, hogy egy Santos ül a padon :mrgreen: :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. június 6., hétfő 11:28

ikarus93 írta:
Remy írta: Vini és Haaland is kommentelt Szoboszlai insta posztja alá. :D
Azt nem értem hogy nemtud pl a Fradi utánpótlás olyan játékosokat kinevelni mint Dominik, viszont a Főnix FC tud.

Mit tudnak jobban a Főnixnél mint a többi magyar klub utánpotlásánál?
Az apja utanpotlas edzo, 3 eves kora ota folyamatosan foglalkozik vele. Valoszinuleg tobb egyeni edzesen vett reszt, ahol csak vele foglalkoztak, mint barki. Szalai Attila apja nyilatkozta egyszer - o is ex focista, utanpotlas edzo - hogy mennyit foglalkozott a fiaval, szemelyre szabott edzestervuk volt, stb. Azert a legtobb jatekosnak es szulonek nincs ilyen tudasa, lehetosege.

Morta
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2022. május 19., csütörtök 19:06

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Morta » 2022. június 6., hétfő 9:52

Realista24 írta: Twitteren szembejott az egyik gólja...hát öcsém. Az ellenfél leall, mert fetreng egy argentin, ő meg fogta és kapura ment :lol:

Troefat is kapott megint?
A fair play trofeat mindenképp. Meg ugye a szokasos torna legjobbja/meccs legjobbja.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. június 6., hétfő 8:47

Realista24 írta: Twitteren szembejott az egyik gólja...hát öcsém. Az ellenfél leall, mert fetreng egy argentin, ő meg fogta és kapura ment :lol:

Troefat is kapott megint?
Már volt róla szó.
gutihaz14 írta:
ha en vagyok a vedo aki mogotte fut akkor nyujott paroslabbal erkeztem volna az 100

mennyire szetlehet idegileg ha egy barimeccsen az esztek ellen ilyet csinal?!
Mennyei megyeiben simán jön a piros lap/csere kombó egy ilyen eset után még a középkezdés előtt. :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 6., hétfő 6:21

Twitteren szembejott az egyik gólja...hát öcsém. Az ellenfél leall, mert fetreng egy argentin, ő meg fogta és kapura ment :lol:

Troefat is kapott megint?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. június 5., vasárnap 23:24

gutihaz14 írta: hat ez a bernardo silva meg mindig piszok mod jo jatekos
Kit érdekel? Majd Asensio megoldja a posztot :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég