Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...

Szerinted hol végez a csoportban a válogatottunk?

A szavazás 2023. december 18., hétfő 10:28-kor befejeződött.

1.
8
15%
2.
21
38%
3.
18
33%
4.
8
15%
 
Szavazatok száma: 55

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. szeptember 23., szombat 15:11

Igen, pont, hogy a helyen kene kezelni. Nem VB vagy EB, de tetmeccs, vegso soron kupat is kapsz erte.

Felkeszulesi szempontbol is sokkal jobb, ha szintet lep a valogatott.

Szoval nem, nem baratsagos meccs, legalabbis olyan ertelemben, mint korabban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: mero » 2023. szeptember 23., szombat 14:40

ferni írta:

Most Nemzetek Ligájában egy Olasz, Német, Angol csoportot majdnem megnyertük, utolsó meccsen előztek be minket az Olaszok, ahol többet volt nálunk a labda és többet lőttünk kapura és azt a felejthetetlen angol alázást se felejtsük el. Oda-vissza vertük őket, de még a németeket is megvertük idegenben :lol:
Ez sajna nehéz téma, mert sok szurkoló nem képes a helyén kezelni ezt. Az NL egy barátságos torna, nem több, kb akkora az értéke, mint amikor a Milant verte a ZTE.
A 2000-es években is sikerült barátságos meccsen verni nagy nevű válogatottakat.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. szeptember 23., szombat 13:43

'shutterisland írta: azzal en is tisztaban vagyok, hogy konnyebb eb-re kijutni, ez is termeszetesen szerepet jatszik, ahogy rossi es a keret minosegi javulasa is.
de en is a ferni altal osszefoglaltakra gondoltam, azert az elmult kb 7-8 evben, kulonosen az utobbi nehanyban szembetuno a javulas.

a szollosy vs egri vita kb errol szolt es egri oldala allt hozzam kozelebb (ar/ertek arany ugye) de ettol meg az elorelepes teny.

kozben elkezdtek zaporozni a jegyuzeres screenshotok a trollfocin, a 10k-s jegyek 50-ert eladoak.
Nem sikerult bejutni a legjobb 16-ba*, ami azt jelenti, hogy egy regebbi rendezesre ki se jutottak volna. Ennyit ert, helyen kell kezelni. (ellenben Izlandnak sikerult...).
Ami pedig a nagyok elleni eredmenyti lleti, erdemes megnezni az o erejuket is. Mennyi er most helytallni a nemetek ellen vs 20 eve peldaul.
* javitom a 16 megvolt, ott sikerult egybol kiesni

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2023. szeptember 23., szombat 13:27

ram8nes írta:
ferni írta: Halálcsoportban mindhárom csapat ellen derekasan helytálltunk, sőt…

Akkor előtte EB-n csoportelsők lettünk a későbbi győztes Portugálok csoportjában.

Pótselejtezőkben is játszottunk felejthetetlen meccseket.

Most Nemzetek Ligájában egy Olasz, Német, Angol csoportot majdnem megnyertük, utolsó meccsen előztek be minket az Olaszok, ahol többet volt nálunk a labda és többet lőttünk kapura és azt a felejthetetlen angol alázást se felejtsük el. Oda-vissza vertük őket, de még a németeket is megvertük idegenben :lol:


Nem tudom ki mit szeretne, de parádé ami a válogatottban megy évek óta.

És ami a legfontosabb emellett még hogy nagyon szerethető is az egész csapat.
ez mind semmit nem ér, mert régen mennyivel jobb volt, hogy szabadnapot kellett kivenni a jegyek miatt is, hogy lasd hogyan szopat le kb akármelyik ellenfel. atyaúristenem... :hmmm: :ike:
Nem neked való ennek az értelmezése, nem ért meg az agyad hozzá.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. szeptember 23., szombat 13:23

Most először kerültem közvetlen konfrontációba a rendszerrel.

Szóval elvileg az a lényege, hogy a lehető legtöbb eszközről és böngészőből, mindegy hány perccel 10 előtt, csak menj fel a várószobába, majd reménykedj a megnövekedett szerencsédben? Illetve persze haverokkal is érdemes összebeszélni a 4 jegy vásárlásának lehetősége miatt.

Ennyi lenne a lényeg?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 23., szombat 13:20

azzal en is tisztaban vagyok, hogy konnyebb eb-re kijutni, ez is termeszetesen szerepet jatszik, ahogy rossi es a keret minosegi javulasa is.
de en is a ferni altal osszefoglaltakra gondoltam, azert az elmult kb 7-8 evben, kulonosen az utobbi nehanyban szembetuno a javulas.

a szollosy vs egri vita kb errol szolt es egri oldala allt hozzam kozelebb (ar/ertek arany ugye) de ettol meg az elorelepes teny.

kozben elkezdtek zaporozni a jegyuzeres screenshotok a trollfocin, a 10k-s jegyek 50-ert eladoak.

ram8nes
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2023. július 20., csütörtök 13:20
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ram8nes » 2023. szeptember 23., szombat 13:14

ferni írta: Halálcsoportban mindhárom csapat ellen derekasan helytálltunk, sőt…

Akkor előtte EB-n csoportelsők lettünk a későbbi győztes Portugálok csoportjában.

Pótselejtezőkben is játszottunk felejthetetlen meccseket.

Most Nemzetek Ligájában egy Olasz, Német, Angol csoportot majdnem megnyertük, utolsó meccsen előztek be minket az Olaszok, ahol többet volt nálunk a labda és többet lőttünk kapura és azt a felejthetetlen angol alázást se felejtsük el. Oda-vissza vertük őket, de még a németeket is megvertük idegenben :lol:


Nem tudom ki mit szeretne, de parádé ami a válogatottban megy évek óta.

És ami a legfontosabb emellett még hogy nagyon szerethető is az egész csapat.
ez mind semmit nem ér, mert régen mennyivel jobb volt, hogy szabadnapot kellett kivenni a jegyek miatt is, hogy lasd hogyan szopat le kb akármelyik ellenfel. atyaúristenem... :hmmm: :ike:

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2023. szeptember 23., szombat 12:47

Lehet itt a kákán is csomót keresni, én akkor is szívesen emlékszem azokra az időkre, csapatoka, játékosokra. Akkor, hogy jegyed legyen és nem laktál városban ahol talán volt jegyiroda szabadságot kellett kivenned és feljönni Pestre jegyet venni, csak a jegyvásárlás egynapos program volt, nem lehetett az irodából, munka közben elintézni.Nem is volt ennyi divat szurkoló, családostól, gyerekestől a Micimackó szektorban. Elnézést de én hányok ettől a mesterségesen felszopott Magyar focitól, stadionostól, mindenestől, Szoboszlaistól együtt akinek bár szurkolok és minden jót kívánok de annyira nyomják a pofámba a napi harminc+ cikükkel, hogy szegénytől a hideg futkos a hátamon ha meglátom.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8406
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. szeptember 23., szombat 12:47

Halálcsoportban mindhárom csapat ellen derekasan helytálltunk, sőt…

Akkor előtte EB-n csoportelsők lettünk a későbbi győztes Portugálok csoportjában.

Pótselejtezőkben is játszottunk felejthetetlen meccseket.

Most Nemzetek Ligájában egy Olasz, Német, Angol csoportot majdnem megnyertük, utolsó meccsen előztek be minket az Olaszok, ahol többet volt nálunk a labda és többet lőttünk kapura és azt a felejthetetlen angol alázást se felejtsük el. Oda-vissza vertük őket, de még a németeket is megvertük idegenben :lol:


Nem tudom ki mit szeretne, de parádé ami a válogatottban megy évek óta.

És ami a legfontosabb emellett még hogy nagyon szerethető is az egész csapat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. szeptember 23., szombat 12:48-kor.

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2023. szeptember 23., szombat 12:33

Jim írta:
zoli0415 írta: Régi szép idők....mikor a Mogyoródi úton voltam kollégista az összes válogatott meccsen ott voltam, hetekkel előtte lehetett jegyet venni mindenféle kártya nélkül, leballagtam a stadionhoz, minden nap nyitva volt a pénztár reggeltől estig, ott ült a mama a kőbódéban és egyszerűen megvettem a jegyet, db korlátozás nélkül amennyit akartam.
mennyire régre gondolsz? :hmmm:

mert 1990 elött rendben van

de a 2000 évek környékén volt hogy alig lézegtek a tényleg rossz állapotú stadionokban
hangulattalan meccsek voltak…
1977-es kiadas vagyok

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: mero » 2023. szeptember 23., szombat 12:32

Igazából annyira nagy különbség eredményekben sincs.
A vb selejtezőkön Rossival is leszerepeltünk, eb szereplések sem lettek volna ha nem emelik 16-ról, 24-re a létszámot.
Ez a mostani selejtező kör egyedül amiben jobban szereplünk, mint a 2000-es években.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. szeptember 23., szombat 12:31

'shutterisland írta: az az idoszak, mikor maltak ellen is remegve kapcsolta be a tevet az ember ? :mrgreen:
persze hogy jobb a mostani garnitura de az eredmenyek kozott klasszis kulonbseg van.
lehet ennyit jelent egy rossi aki koncepcioban gondolkozik es erzi a bizalmat, vagy csak hehenek van igaza es "lepusztult" a nemzetkozi foci hozzank.
Dehogy van klasszis kulonbseg, csak akkor meg nem 120 csapat jutott ki egy eb-re meg vb-re. A selejtezo csoportok kb formalitasok voltak.
A 90-es evek vege pedig egy budos netto szegyen volt, aztan volt egy kicsit jobb idoszak, aztan ismet egy kikurt szegyen, amikor sikerult kikapni kb a fokaktol is.
Rossi erdemeit nem akarom elvenni, o az egyetlen ertelmes eredmenye a mai magyar focinak.
De osszesegeben a helyezesek nem "klasszisokkal" jobbak, csak egy hangyafasznyival.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuninnyo 2023. szeptember 23., szombat 12:32-kor.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. szeptember 23., szombat 12:31

'shutterisland írta: az az idoszak, mikor maltak ellen is remegve kapcsolta be a tevet az ember ? :mrgreen:

egyebkent erdekes, hogy nevekre annyival nem volt gyengebb valogatott a 2000-es evek elejen, voltak hertha, werder, stuttgart, schalke, hannover, fulham, crystal palace, psv, anderlecht stb szeru csapatokban jatekosok, megsem voltunk sehol.
persze hogy jobb a mostani garnitura de az eredmenyek kozott klasszis kulonbseg van.
lehet ennyit jelent egy rossi aki koncepcioban gondolkozik es erzi a bizalmat, vagy csak hehenek van igaza es "lepusztult" a nemzetkozi foci hozzank.
nem kovetem a magyar valogatottat de valszeg kokler ki ha en nem edzok lehettek akkoriban a szov kapok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gutihaz14 2023. szeptember 23., szombat 12:32-kor.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 23., szombat 12:13

az az idoszak, mikor maltak ellen is remegve kapcsolta be a tevet az ember ? :mrgreen:

egyebkent erdekes, hogy nevekre annyival nem volt gyengebb valogatott a 2000-es evek elejen, voltak hertha, werder, stuttgart, schalke, hannover, fulham, crystal palace, psv, anderlecht stb szeru csapatokban jatekosok, megsem voltunk sehol.
persze hogy jobb a mostani garnitura de az eredmenyek kozott klasszis kulonbseg van.
lehet ennyit jelent egy rossi aki koncepcioban gondolkozik es erzi a bizalmat, vagy csak hehenek van igaza es "lepusztult" a nemzetkozi foci hozzank.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 23., szombat 11:35

zoli0415 írta: Régi szép idők....mikor a Mogyoródi úton voltam kollégista az összes válogatott meccsen ott voltam, hetekkel előtte lehetett jegyet venni mindenféle kártya nélkül, leballagtam a stadionhoz, minden nap nyitva volt a pénztár reggeltől estig, ott ült a mama a kőbódéban és egyszerűen megvettem a jegyet, db korlátozás nélkül amennyit akartam.
mennyire régre gondolsz? :hmmm:

mert 1990 elött rendben van

de a 2000 évek környékén volt hogy alig lézegtek a tényleg rossz állapotú stadionokban
hangulattalan meccsek voltak…

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 23., szombat 11:10

Nem ilyen irreális emelésre gondoltam, de jegyenkent pár ezer meg nem okozott volna kevesebb érdeklődést.
De amúgy ne is emeljenek, jusson ki az egyszerű ember is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 23., szombat 10:54

szerintem is, ha ramenne egy kettes szorzo, akkor is ugyanigy elment volna nehany ora alatt az osszes.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 23., szombat 10:49

Sztem drágábban is tele lenne. Nagy az érdeklődés, elmúlt évtizedek legjobb csapata és koncepciója, reális kijutási esélyekkel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Béla
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Béla » 2023. szeptember 23., szombat 10:48

'shutterisland írta: nyilvan ez valtozo, de egyebkent mennyibol jon ki egy valogatott meccs most egy videki embernek/haveri tarsasagnak egy normalis (kozepkategorias) hellyel, utazassal, bufevel ?
30k/fo takarja ?
akkor nem csodalom, hogy par ora alatt elkapkodjak az egeszet, ennyi penzbol mar egy bogracs babgulyast se lehet lassan csinalni.
Litvánok elleni meccs 108as szektor(kapu mögötti szektor nem az ultra szektor) 3.sor. 3400 Ft volt a jegy + 2 metró jegy 350/db meg 20km-re a benzin oda-vissza Kelenföld Budaörs.
Nem ettem semmit, még oda értem meg ittam a fél liter vizemet és ennyi volt.
2013.05.28
11.45

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 23., szombat 10:41

na hat ha ennyire olcson jon ki egy kaputol kapuig kor, akkor meg olcsobb is, mint a metafora babgulyas. :mrgreen:

nem csodalom, hogy ilyen roham volt erte, es ugye itt az is benne van, hogy gyakorlatilag kijutunk aznap este.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég