Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...

Szerinted hol végez a csoportban a válogatottunk?

A szavazás 2023. december 18., hétfő 10:28-kor befejeződött.

1.
8
15%
2.
21
38%
3.
18
33%
4.
8
15%
 
Szavazatok száma: 55

weah
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: weah » Tegnap, 13:31

Jó kis meccs volt,de ilyen könnyű tiziket nem szoktak befujni mostanában.Szinte kontakt nélküli volt az első,a Carvajal e még akció után kicsit hozzáért és ennyi.Endrick és Yamal volt a főattrakció. Elképesztő hogy két serdülő kamaszrol szól egy ilyen meccs.Lesz mit nézni az elkövetkezendő években azt hiszem.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11137
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Tegnap, 13:28

Pad'em írta: Spain coach Luis de la Fuente: “Morata getting whistled at by the Bernabéu… it hurts me to the core that in my country, they boo a player of the national team, the captain who is a role model for us, an example”.

“It really hurts. When I hear those boos I feel ashamed”.

Büszke vagyok a szurkolókra :D Morata mint role model, az igen. Yamalt amúgy megtapsolták szépen.
sztem azért fütyülték, mert fehér :coffee:
thereisonly1ronaldo

weah
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: weah » Tegnap, 13:18

Pad'em írta: Spain coach Luis de la Fuente: “Morata getting whistled at by the Bernabéu… it hurts me to the core that in my country, they boo a player of the national team, the captain who is a role model for us, an example”.

“It really hurts. When I hear those boos I feel ashamed”.

Büszke vagyok a szurkolókra :D Morata mint role model, az igen. Yamalt amúgy megtapsolták szépen.
Nem csodálkozok hogy megtapsolták.A mezőny legjobbja volt.Elkèpesztő tudása van ennek a gyereknek.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Pad'em » Tegnap, 12:45

Spain coach Luis de la Fuente: “Morata getting whistled at by the Bernabéu… it hurts me to the core that in my country, they boo a player of the national team, the captain who is a role model for us, an example”.

“It really hurts. When I hear those boos I feel ashamed”.

Büszke vagyok a szurkolókra :D Morata mint role model, az igen. Yamalt amúgy megtapsolták szépen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » Tegnap, 10:45

Szerintem meg akkor fog igazan szintet lepni a norveg, ha kikerul a Guardiola gepeztbol. Oda egyszeruen nem valo a jatekstilusa, viszont mashol nagyobb hasznat tudnak venni, ha nagyobb fajsulyt kapna a jateka.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: doncsontos » Tegnap, 10:23

hehetheoriginal írta: egybol nincs szukseg halira :kalapos:
sose volt, o ide nagyon test idegen, jo neki angliaba meccsenket otszor labdahoz erni.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11137
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Tegnap, 10:17

egybol nincs szukseg halira :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Remy » Tegnap, 10:06

Vini topicbol athozva Endrét.

A hozzaallasa patika. Kis agressziv golyo. Ez sok golt hozhat a konyhara.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11137
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Tegnap, 9:39

braziliaban tengert lehet rekeszteni ezekbol a kozepszeru, vagy kozepszer teteje szintu jatekosokbol, csak az igazan elit, a teteje, a krem, az hianyzik jelenleg is.
neymar volt azt utolso, remelhetoleg pl ez a gabriel mec is lesz olyan fasza, mindenesetre tetszik, ahogy lát, kombinál és ahogy a labdahoz er.
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » Tegnap, 8:44

Halfkey írta:
realmadrid95 írta:

Douglas Luiz az egyik legjobb kp a plben, az Aston Villa motorja. Nyaron 70-80-90 millios ajanlatokat fognak tenni erte a nagyok, amit az Aston Villa elvileg el is fogad majd az ffp miatt.
Értem amit mondasz és szerintem is jó játékos, de azért értsd meg a másik oldalt is. A brazil válogatott általában nem olyanokból áll, akiknek a bemutatását úgy kell kezdeni hogy az Aston Villa motorja.
A tobbiek nekem is erthetetlen, de a brazil valogatottban rengeteg ilyen jatekos volt mindig, akik peldaul a brazil ligabol tolteleknek jottek. Egyebkent az Aston Villa konnyen blben indulhat iden, most is a 4.helyen all! :mrgreen: Szoval nem egy Luton kulcsjatekosarol beszelunk azert.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Halfkey » Tegnap, 8:13

realmadrid95 írta:
Pad'em írta: Endrick szépen alárúgott a parókás Cinderellának futás közben hátulról, jó lesz a gyerek :D Bíztató a kölök, sok mindent ugyan nem tudott mutatni, a combja is megsérült a félidő elején meg nagyon gyenge ez a brazil csapat. Andreas Pereira, Douglas Luiz, Joao Gomes, Andre tejóég kik ezek. Jó paprikás volt a hangulat legalább, Vini itt is tudott kicsit élni a perlekedő hajlamainak.

Youngest Yamal azért meg kell hagyni kegyetlen jól cselez, kapura veszélytelen még általában, de piszok ügyes.

Ha jól láttam Carvajal is megsérült a 11-es rulettje végén...
Douglas Luiz az egyik legjobb kp a plben, az Aston Villa motorja. Nyaron 70-80-90 millios ajanlatokat fognak tenni erte a nagyok, amit az Aston Villa elvileg el is fogad majd az ffp miatt.
Értem amit mondasz és szerintem is jó játékos, de azért értsd meg a másik oldalt is. A brazil válogatott általában nem olyanokból áll, akiknek a bemutatását úgy kell kezdeni hogy az Aston Villa motorja.

realmadrid95
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » Tegnap, 8:09

Pad'em írta: Endrick szépen alárúgott a parókás Cinderellának futás közben hátulról, jó lesz a gyerek :D Bíztató a kölök, sok mindent ugyan nem tudott mutatni, a combja is megsérült a félidő elején meg nagyon gyenge ez a brazil csapat. Andreas Pereira, Douglas Luiz, Joao Gomes, Andre tejóég kik ezek. Jó paprikás volt a hangulat legalább, Vini itt is tudott kicsit élni a perlekedő hajlamainak.

Youngest Yamal azért meg kell hagyni kegyetlen jól cselez, kapura veszélytelen még általában, de piszok ügyes.

Ha jól láttam Carvajal is megsérült a 11-es rulettje végén...
Douglas Luiz az egyik legjobb kp a plben, az Aston Villa motorja. Nyaron 70-80-90 millios ajanlatokat fognak tenni erte a nagyok, amit az Aston Villa elvileg el is fogad majd az ffp miatt.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ELSiete » Tegnap, 7:51

Pad'em írta: Youngest Yamal azért meg kell hagyni kegyetlen jól cselez, kapura veszélytelen még általában, de piszok ügyes.
Persze, nem rossz a srác, de ennyire rossz brazil védelmet még sosem láttam. A legalapabb cselre is dőltek, vagy rúgtak, közük nem volt a meccshez. A 2 tizi sem véletlen. Vitatható volt mindkettő, de két viszonylag ártalmatlan szituban rúgtak oda, amit végül a bíró kihasznált. Rutinosabb, vagy éppen csak egy minimalisan jobb védő nem csinál ilyet és akkor máris nem csinalunk Yamalbol meccs emberét (drága Farkas Norbert), mert amúgy még igy is akadt jopar elszórt labdája, vagy sikertelen probalkozasa.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: illgner » Tegnap, 2:10

realistahuni írta:
Kercsó írta:

twitteren néztem csak :x

már a friccek sem a régiek :roll:

https://www.uefa.com/returntoplay/news/ ... euro-2024/


Még rátettek egy lapáttal, januári hír de most jött szembe velem.
Nesze neked európai autógyártás fellegvára. :x
A foci Eb-t az UEFA szervezi, nem a német kormány vagy a DFB, így aztán sok közük nincs ahhoz, hogy kivel kötnek szerződést a torna hivatalos szállítójaként.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 26., kedd 23:41

Endrick szépen alárúgott a parókás Cinderellának futás közben hátulról, jó lesz a gyerek :D Bíztató a kölök, sok mindent ugyan nem tudott mutatni, a combja is megsérült a félidő elején meg nagyon gyenge ez a brazil csapat. Andreas Pereira, Douglas Luiz, Joao Gomes, Andre tejóég kik ezek. Jó paprikás volt a hangulat legalább, Vini itt is tudott kicsit élni a perlekedő hajlamainak.

Youngest Yamal azért meg kell hagyni kegyetlen jól cselez, kapura veszélytelen még általában, de piszok ügyes.

Ha jól láttam Carvajal is megsérült a 11-es rulettje végén...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. március 26., kedd 23:30

ELSiete írta: Vini megint pofazik. Ostoba.
Moratával vitatkozik én ebben nem látok kivetni valót. Magyaráznak a spanyolok, hogy nem tizi hagyjuk már.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 26., kedd 23:27

Vini megint pofazik. Ostoba.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. március 26., kedd 23:25

Carvajal :lol: fair play

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 26., kedd 23:25

Carvajal visszaadta a tizit. :D
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. március 26., kedd 23:18

ez is puha de még csak csak na de az első az valami világ vicce kategória


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég