Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...

Szerinted hol végez a csoportban a válogatottunk?

A szavazás 2023. december 18., hétfő 10:28-kor befejeződött.

1.
8
15%
2.
21
38%
3.
18
33%
4.
8
15%
 
Szavazatok száma: 55

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5357
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. június 21., kedd 19:04

el kell fogadni az ottani torvenykeket szabalyokat. mi is ugyanezt varjuk el toluk. remelem sok pias brit megtanulja egyszer hogyha vendegsegbe megy hogy kell viselkedni
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. június 21., kedd 18:19

Realista24 írta: Sexual relations outside the marriage will be prohibited during the World Cup in Qatar (valid for players & fans), under penalty of a prison sentence of up to 7 years. @RMCsport
Remélem az angolok meg a fifa itt is nyomják majd a szivárvány propagandát.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 21., kedd 18:05

Sexual relations outside the marriage will be prohibited during the World Cup in Qatar (valid for players & fans), under penalty of a prison sentence of up to 7 years. @RMCsport
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 17., péntek 7:49

World Cup 2026 host cities revealed, with 11 venues in U.S., 3 in Mexico and 2 in Canada.

"Today is a historic day -- for everyone in those cities and states, for FIFA, for Canada, the USA and Mexico who will put on the greatest show on Earth.

úgy érzem több lesz a DuaLipa koncert, mint a jó meccs. :oops:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. június 15., szerda 18:43

Kerlon írta: Nem tudom, hogy volt-e amúgy már, de:

Dibusz > Gulácsi
Válogatottban amúgy simán, Gulácsi nem tudja hozni az extrát, míg Dibusz szerencsére eddig nem hozza a potyázós énét a Fradiból. Jelenleg én is őt tenném be.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. június 15., szerda 17:02

Nem tudom, hogy volt-e amúgy már, de:

Dibusz > Gulácsi
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. június 15., szerda 11:35

Realista24 írta:
sebydani írta:
Egy normális világban amúgy is ma délután már valami fasza kivetítőn néznék Vb meccset sörrel a kezemben :'(
Az attól függ, hogy hol kerülne megrendezésre :mrgreen:

Mondjuk szerintem nem kell neked vb, hogy sörrel a kezedbe ülj délután :D csak nyomd be mellé az idei bármelyik egyenes kieséses meccsünket.
:lol:

Touché. :kalapos: :agree:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 15., szerda 11:33

sebydani írta:
Egy normális világban amúgy is ma délután már valami fasza kivetítőn néznék Vb meccset sörrel a kezemben :'(
Az attól függ, hogy hol kerülne megrendezésre :mrgreen:

Mondjuk szerintem nem kell neked vb, hogy sörrel a kezedbe ülj délután :D csak nyomd be mellé az idei bármelyik egyenes kieséses meccsünket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. június 15., szerda 11:31

Realista24 írta:
Remy írta: De miért felesleges? Ha ez nem lenne, ezek a meccsek ugyanúgy meglennének, csak barátságos meccs címszóval.
Biztos, hogy nem raktak volna be a szezon után 1 héttel 3-4 barátságos meccset.
Jó, de nem is kéne így sűríteni a naptárat ha nem lenne ez a rohadt katari VB. Minden baj forrása az, már ahogy ezt leírtam felidegesítettem magam. :lol:

Egy normális világban amúgy is ma délután már valami fasza kivetítőn néznék Vb meccset sörrel a kezemben :'(
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Marky » 2022. június 15., szerda 11:29

Persze, hogy egyelore nincs presztizse… de majd 4-5 torna utan, amikor mar lesz nehany gyoztes, akkor az ilyen nagyzolo angoloknak is jo lenne megnyerni. Legjobb pelda erre a VB, 1930-ban alig tudtak osszehivni par csapatot, az angolok 1950-ig nem is indultak, holott addigra volt egy olasz duplazas es egy magyar ezust is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 15., szerda 11:27

Remy írta: De miért felesleges? Ha ez nem lenne, ezek a meccsek ugyanúgy meglennének, csak barátságos meccs címszóval.
Biztos, hogy nem raktak volna be a szezon után 1 héttel 3-4 barátságos meccset.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 15., szerda 11:23

De miért felesleges? Ha ez nem lenne, ezek a meccsek ugyanúgy meglennének, csak barátságos meccs címszóval.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. június 15., szerda 11:20

Szerintem azzal mindenki egyet ért, hogy felesleges. Viszont ha már van és ott vannak a csapatok nekem senki ne mondja, hogy nem akarnak nyerni :lol: Egyébként elnézve a vb csoportokat, ez már most egy komolyabb szintű torna, mint amilyen az lesz, azt meg ha valaki csoportot vezet, amiben ott vannak az angolok, németek meg olaszok, azt nem lehet kimagyarázni.

Visszakanyarodva a vb-hez, azok a csoportok tényleg nagyon szegényesek, a nem eu csapatokon kívül igazából semmi komolyat nem látni. Messiék szerintem leszerepelnek majd ahogy a braziloktól sem várok sokat. Ha nem az lenne a franciák edzője aki, messze Ők lennének a nagy esélyesek, így csak simán esélyesek :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 15., szerda 11:14

Ez tipikusan az a torna, ha egy nagy csapat megnyeri, akkor fontos, és egyéni díjnál döntő tényező.
Ha nem nyerik meg, akkor semmitérő, barátságos, fölösleges szarakodás és egyébként sem volt kedvük megnyerni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 15., szerda 11:07

Ez gyerekek tegnap brutál komoly volt :ozil:

Le lehet húzni, hogy csak egy nemzetek ligája meccs volt, de az 50-100 milliós csupa fiatal, potens világklasszissal meg Kanenel felálló angol válogatottat így megcsapni Angliában, le a kalappal. Nem igen szoktak kikapni otthon.

Az meg ha elsők leszünk nagyon nagy eredmény, arra már az egész világ felfigyelne ha bejutnánk a 4-es döntőbe. Jáékosaink ázsiójának is jót tenne. Hiába csak a középszar csapatok veszik komolyan, a spanyolok meg a hollandok valahogy csak ott vannak az első helyen. Benzemánál is meg meg említjük, hogy NL-t nyert, ér ez annyit, hogy büszkék legyünk, ha egy ilyen 4-esből elsők/másodikak vagyunk, hatalmas respekt. Azt hittem 0 v 1 ponttal kiesünk a pcsába.

Rossi egy mágus.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. június 15., szerda 10:12

realistahuni írta:
p.csabi1 írta: Jót nevettem tegnap este. :lol:
Idióták! :lol:
Gondolom a magyar himnusz kifütyülésével meg bekiabálásával semmi gond nem lesz.
A bbc tudósítója szó szerint úgy fogalmazott, hogy az angolok kinyilvánították a véleményüket a himnuszunk alatt. :smile:
Ez ma a kettős mérce.
Gratulálok nekik! :-*
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. június 15., szerda 10:08

realistahuni írta:
p.csabi1 írta: Jót nevettem tegnap este. :lol:
Idióták! :lol:
Gondolom a magyar himnusz kifütyülésével meg bekiabálásával semmi gond nem lesz.
A bbc tudósítója szó szerint úgy fogalmazott, hogy az angolok kinyilvánították a véleményüket a himnuszunk alatt. :smile:
Ez ma a kettős mérce.
dicso cselekedet
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. június 15., szerda 10:01

p.csabi1 írta: Jót nevettem tegnap este. :lol:
Idióták! :lol:
Gondolom a magyar himnusz kifütyülésével meg bekiabálásával semmi gond nem lesz.
A bbc tudósítója szó szerint úgy fogalmazott, hogy az angolok kinyilvánították a véleményüket a himnuszunk alatt. :smile:
Ez ma a kettős mérce.
Love football, hate antifa.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 15., szerda 9:46

Lehet ezt csak én gondolom így, de a Magyar válogatott mentalitása az utóbbi időkben hasonlít a Madridéhoz.
még ha focizni is tudnánk :lol:
de amugy igen, kellemes meglepetés, amiota elek, mindig hanyinger kerulgetett a valogatott meccsek alatt, hogy mennyire balfasz, semmirekello, megalazottan nyomorultul jatszo béta emberek, nulla futballtudassal es onbizalommal, fejben gyenge ostoba megoldasokkal egytol egyig az osszes az elmult evtizedekbol, mindig alarandelt szerep, mindig gyorsabb az ellenfel, mindig o eri el eloszor a labdat es mindig meg tudja csinalni az osszjatekot, az osszes magyar meccs egy szenvedes egy bicskanyitogato szanalom volt mindig.

most fejben legalabb ugy tunik ossze vannak kapva, vagy annyira ostobak, hogy tenyleg elhiszik es fel tudjak baszni magukat, hogy olyan nincs, hogy egy holmi angol/nemet/barki engem 1v1ben megverjen, vagy gyorsabb es jobb legyen nalam, szemelyes ugy a parharcok, latom a gyozni akarast, es nem csak a pofazast es a magyarazkodast.

mint mondtam, ha meg ehhez jönne az a 5-6 szuk elit szintu ember, akit kitermelne az utanpotlas egy olyan orszagban, ahol a nepesseg nagysagrendekkel magasabb, mint a kornyezo, de jobb, erosebb csapatokkal es vilagsztarokkal biro orszagokban, akinek a konkret futballtudasa es a fizikuma, na meg a feje, esze is rendben van, akkor meredek leirni, de nagy tornán is baszok lennénk, plane a mai fullsablon es statra alapulo betanitott egyenmunkasokbol allo nemzeti valogattak kozott, es nem csak a csoportban nem erne veget az ejjel....
thereisonly1ronaldo

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. június 15., szerda 9:36

Lehet ezt csak én gondolom így, de a Magyar válogatott mentalitása az utóbbi időkben hasonlít a Madridéhoz.

Ez a sose adjuk fel akarás, futunk minden labda után és a meccset csak akkor tekintjük lezártnak amikor a sipszó elhangzik.

Plusz az xg nálunk minden meccsen gyengébb, mégis az angolokat oda vissza tosztuk.

A madridnál is hasonló volt a BLben nekünk szinte mindigvgyengébb xg volt mégis mi emeltük fel a trófeát.

Ennyit is ér ez az xg :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég