Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...

Szerinted hol végez a csoportban a válogatottunk?

A szavazás 2023. december 18., hétfő 10:28-kor befejeződött.

1.
8
15%
2.
21
38%
3.
18
33%
4.
8
15%
 
Szavazatok száma: 55

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2020. november 18., szerda 13:56

Marky írta:
zoli0415 írta: Nem tudom melyik lenne a megfelelő topic, ha rossz helyen van elnézést...tudjátok, hogy miért utálja ennyire mindenki Sebők Vilit? Mást se hallok csak negatívumot, ha róla van szó. Pályafutása közben tett valamit vagy mi az oka? Komolyan érdekel mert ez a story kimaradt nekem és kíváncsi vagyok.
Nekem mar az eleg, hogy o volt az egyik legnagyobb bundakiraly, most pedig kepes eloadni, hogy az o idejeben micsoda kiralysag volt meg a futballunk... khm 1-12 :lol:
A kiralyi teve nagyon jo megelhetest biztosit neki es Bozsik maltankikaptam Peternek. Beboffentenek valami kozhelyet es a 2 bites nezoknek ez boven eleg.
Ilyesmit olvasgattam én is, hogy karrierje közben nem vetette meg az egyéb pénzszerzési lehetőségeket, ezért lettem rá kíváncsi.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. november 18., szerda 13:51

zoli0415 írta: Nem tudom melyik lenne a megfelelő topic, ha rossz helyen van elnézést...tudjátok, hogy miért utálja ennyire mindenki Sebők Vilit? Mást se hallok csak negatívumot, ha róla van szó. Pályafutása közben tett valamit vagy mi az oka? Komolyan érdekel mert ez a story kimaradt nekem és kíváncsi vagyok.
Nekem mar az eleg, hogy o volt az egyik legnagyobb bundakiraly, most pedig kepes eloadni, hogy az o idejeben micsoda kiralysag volt meg a futballunk... khm 1-12 :lol:
A kiralyi teve nagyon jo megelhetest biztosit neki es Bozsik maltankikaptam Peternek. Beboffentenek valami kozhelyet es a 2 bites nezoknek ez boven eleg.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. november 18., szerda 13:36

zoli0415 írta: Nem tudom melyik lenne a megfelelő topic, ha rossz helyen van elnézést...tudjátok, hogy miért utálja ennyire mindenki Sebők Vilit? Mást se hallok csak negatívumot, ha róla van szó. Pályafutása közben tett valamit vagy mi az oka? Komolyan érdekel mert ez a story kimaradt nekem és kíváncsi vagyok.
:lol: :lol:
Fogadni merek, hogy tegnap te is elkaptad a Farm VIP c. alkotást, amelyik egyik műsorvezetője Gáspár Zsolti. :fpalm:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3912588690

Ha pedig csak olvastad, akkor nézd vissza az adást, és kb. érthető lesz. Nem, nem nézem, csak amíg fürödtem, barátnőm átkapcsolta a spanyol meccsről, és épp az fogadott, hogy szavazzák kifelé sorban, mint anno a Való Világban a kultúrbarbár embereket.

Off vége.

Szoboszlai sem lesz ma ugye, kíváncsi vagyok nagyon mire megyünk a csapat magja nélkül. :sly: Jó lenne egy szép búcsú egy ilyen ősz után, de nézők sincsenek, belefér minden most, csak ha negatív irányba történne, akkor ne botlodjanak az oroszok, mert az dühítő lenne, benne van a csoportelsőség is. :shifty:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. november 18., szerda 13:04

zoli0415 írta: Nem tudom melyik lenne a megfelelő topic, ha rossz helyen van elnézést...tudjátok, hogy miért utálja ennyire mindenki Sebők Vilit? Mást se hallok csak negatívumot, ha róla van szó. Pályafutása közben tett valamit vagy mi az oka? Komolyan érdekel mert ez a story kimaradt nekem és kíváncsi vagyok.
A Blikk azt mondja kecskeszar lapátolás helyett inkább kajált.. :mrgreen: de amúgy jól elcelebesedett
Som i Serem!
6oat

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2020. november 18., szerda 12:49

Nem tudom melyik lenne a megfelelő topic, ha rossz helyen van elnézést...tudjátok, hogy miért utálja ennyire mindenki Sebők Vilit? Mást se hallok csak negatívumot, ha róla van szó. Pályafutása közben tett valamit vagy mi az oka? Komolyan érdekel mert ez a story kimaradt nekem és kíváncsi vagyok.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. november 18., szerda 11:39

babaking írta: pannonbajor Facebookposztkját amely Ramos elszomorításáról szól azért
Nekem mindig feldobálja a face a bejegyzéseiket.
Kriminális ami ott megy, nehéz szó nélkül olvasgatni amiket ott írnak,de végül mindig továbbgörgetem.. :D

On: spanyolok jók voltak tegnap,ez már nem a tökölködős tiki-taka.
Sokkal direktebb a játékuk,gyors emberekkel,mellette azért megmaradt a labda biztonságuk is.
Bár a német csapat tegnap San marino szinten volt. :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 18., szerda 11:32

Na az a bayernes fb oldal a legalja, mindent megtesznek hogy ellenérzést váltsanak ki a csapatukból, akkora arcuk lett hirtelen. :lol:
Nem illik.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. november 18., szerda 11:23

flori írta: Luis Enrique: “Ramos’ injury? It’s a minor muscle injury, the club shouldn’t worry.”
Akkor csak 6 hét nem 6 hónap :agree:

A pannonbajor Facebookposztkját amely Ramos elszomorításáról szól azért ajánlom :lol:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 18., szerda 11:07

Franciák meg Portugálok mellett el fognak vérezni, ha velük is itthon játszanánk sztem el is lehetne őket kapni.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. november 18., szerda 10:59

Addig ne legyen edzo csere, amig ellenunk nem jatszottak az EB-n. Ha mar tolunk is kikaptak, utanna levalthatjak. :D
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 18., szerda 10:44

Nagy rajongója vagyok a németeknek, a tegnapi meccset azonban nem láttam. Elég csufi lett.
Semmi bajom sincs Löw-vel (márnint AZT leszámítva), de az méltatlan hogy kirakta Muellert, Hummelst és Boatenget. Főleg az előbbi kettőt. Ez a védelem elég hitványul muzsikálhatott, ugyanakkor már nevek alapján sem ígért sok jót.
A válogatott miatt nem aggódok, mert bitangerős a választék, de vélek felfedezni némi személyi-, és érdekellentétet a válogatotton belül, ami rányomja a bélyegét a csapat játékára.

Egy edzőcsere gyorsan helyre billentheti őket, hátha. :)
Müllert pedig vissza kell rakni szépen a válogatottba,mert egy nemzetközi kincs. :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. november 18., szerda 10:23

Azert a nemeteknek lassan elkene gondolkodni egy edzo cseren. Ha van tet, ha nincs, a nemetek 6 ot kapni... Allhat a bal most ott

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. november 18., szerda 7:27

Anthony írta:
sonic írta:

Van barmi tetje ennek a meccsnek?
Nulla
Az egész Nemzetek Ligája egy új elnevezés a barátságos meccseknek. Legalábbis a nagy csapatok nem innen akarnak kijutni az EB-re.
Trófeát azért lehet nyerni, aminek a portugálok is nagyon örültek.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. november 18., szerda 7:26

Kivették aszünszaot a csapatbol es rugtak 6-t. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. november 18., szerda 7:15

sonic írta:
gólvonal írta: Hogy lehet hogy a gyenguszka spanyolok 4-0ra vezetnek a bomba németek ellen? Nem értem...
Van barmi tetje ennek a meccsnek?
Nulla
Az egész Nemzetek Ligája egy új elnevezés a barátságos meccseknek. Legalábbis a nagy csapatok nem innen akarnak kijutni az EB-re.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: flori » 2020. november 17., kedd 23:38

Luis Enrique: “Ramos’ injury? It’s a minor muscle injury, the club shouldn’t worry.”
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 17., kedd 23:21

ferni írta: Hogy volt ennyire impotens elől a támadójátéka a németeknek?
Ok, hogy a védelem szar, de az a középpálya meg a támadórészleg elég jól nézett ki nevek alapján.
Nyilvánvaló, hogy itt nem az egyénekkel van a probléma 6-0-nál. Ha befuccsol minden, akkor az az edző felelősségét veti fel leginkább, nem 1-2 gyenge teljesítményről beszélünk, hanem komoly rendszer szintű, és hozzáállásbeli problémáról. Szerintem lord orrtúrónak az EB lesz a végállomás, meglepődnék ha kiejtenék a franciákat vagy a portugálokat a csoportból. Az 1. hely meg nyilván adva van. :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. november 17., kedd 23:15

Hogy volt ennyire impotens elől a támadójátéka a németeknek?
Ok, hogy a védelem szar, de az a középpálya meg a támadórészleg elég jól nézett ki nevek alapján.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 17., kedd 23:04

Vicc, micsoda tutyimutyi semmi lett ez a német válogatott. Már a VB után simán fel kellett volna állítani Löwöt. A múltból nem lehet megélni. Oké, tény, hogy sok erős karakter kikopott a válogatottból, nem feltétlen labdazsonglőrök, de a Lahm, Mertesacker, Hummels, Boateng, Schweinsteiger, Müller vonalat nem fogják a mostani fiatalok pikk-pakk pótolni az öltözőben, akiknek meg az átmenetet kéne képezni, nem ilyen karakterek, Kroos vagy Gündogan például. Van Neuer ilyen, és vicces, hogy egy fiatal, de Kimmich is hasonló. A keret maga tudás alapján nem lenne rossz, főleg középpályától felfelé. Persze Löw néha fogja magát, aztán kiáll 4-5 belső védővel, nem is értem.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 17., kedd 22:42

Jogi Löw dühös lesz a zuhany alatt.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég