Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...

Szerinted hol végez a csoportban a válogatottunk?

A szavazás 2023. december 18., hétfő 10:28-kor befejeződött.

1.
8
15%
2.
21
38%
3.
18
33%
4.
8
15%
 
Szavazatok száma: 55

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. június 7., kedd 22:07

Szalai Attila olyan szinten kimagaslik a védelmünkből minden tekintetben, mint a prime Varane anno, amikor a két El Clásicon mindenkinél jobb volt, lenullázta Messit, és gólt is lőtt akkor, BL-ben szerepelhet ősszel, ha marad Törökországban, télen olyan hangok voltak, hogy a Chelsea meg az ATMA jelentkezett be érte, nagy tehetség, az biztos. :agree:

Na de majd mindjárt visszaregisztrál a druszája, és megírja róla a tutit. :lol:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. június 7., kedd 21:53

lordgabi írta: Láttátok, hogy Nadal a bíró a meccsünkön? :mrgreen:
Jó hát egy bizonyos szint alatt nem fizet jól a tenisz, ahhoz az elitben kellene lenni :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. június 7., kedd 21:10

Láttátok, hogy Nadal a bíró a meccsünkön? :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2022. június 7., kedd 18:38

Hali!
Nem tudjátok Budapesten lesz valahol szabadtéren, kivetítőn a mai Olaszország-Magyarország?

zsuninnyo
Hozzászólások: 1213
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. június 7., kedd 14:11

Donát írta:
zsuninnyo írta:

12 evesen, amikor a Szpari aranycsapata az nb1-ben tolta, uvoltottem Szucs Lalinak meg Geranak, hogy mekkora prostitualt az anyjuk, Lipcsei Petinek meg hogy egy lofeju spermium. Csak azert,m ert a fradiban jatszottak. Vagy akik a diosgyorben, vagy debrecenben. Aztan megsem lettem rasszista tomeggyilkos.
Oké, én meg 12 évesen GTA-ztam, mégse lettem rasszista tömeggyilkos. Hogyan jön ez ide? Annyi az állítás, hogy nem kéne felülni a provokációnak, fütyülés helyett inkább ne adjunk semmi reakciót a térdelésre.
Ugy jon ide, hogy ezt csinaltam, mert ezt csinalta mas is, es kesz. Semmilyen sajat gondolat nem volt mogotte.
Ezek gyerekek, a gyerekek igy mukodnek. Az mar mas kerdes, mit gondolnak valojaban a vilagrol, de az intelligencia es neveles kerdese, es nem egy focimeccsen, ill. a kormany altal rajuk zuditott faszsagokon fog mulni.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5167
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. június 7., kedd 11:49

ja az a legjobb hogy nem tudom azok a fradistak akik meg a venaszkenner ellen tuntetgettek mert a nagyja mind visszaeso lokupec bortontoltelek, azok hogy viselik hogy sok eve a fradi legjobbjai mind feketek :lol: gondolom ugyanugy orulnek minden goljuknak de azert ha kulfoldre mennek akkor meg kell mutatni hogy megiscsak az ember szine feher...
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 7., kedd 11:34

En mondjuk feher hetero ferfi vagyok a baloldali, pc, migransokkal teli libsi nyugaton, de nagyon meg nem tapasztaltam a cancel culturet, vagy barmifele ellensegkepet.
Marky írta: Erre mondjuk jo valasz lenne az, ha nem fekete poloban, naci karlenditessel fujolnanak a dicso feher hetero honfitarsaink, hanem meltosagteljesen viselkednenek. Eroszak eroszakot szul.
+1. Amugy ha Nego francia valogatottban jatszana, akkor menne ra a banandobalas, igy meg Lajosozzak. :roll:

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Marky » 2022. június 7., kedd 11:12

Donát írta: Nem lehet letagadni, hogy így van, napi mint nap tapasztaljuk a cancel culturet, a fehér heteró férfi ellenségképet és mindent ami ezzel jár
Erre mondjuk jo valasz lenne az, ha nem fekete poloban, naci karlenditessel fujolnanak a dicso feher hetero honfitarsaink, hanem meltosagteljesen viselkednenek. Eroszak eroszakot szul.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 7., kedd 10:53

Halfkey írta:
Mert ez a PC baloldal egyáltalán nem vesz tudomást a társadalmi problémákról,
Ez itt a magyar politika sikere kérem szépen. Csak sikerül megosztani úgy a világot hogy legyen egy "túltolt PC baloldal" és "mi normálisak".

Az hogy kifütyülök-e valakit mikor valami neki fontosat csinál, az nem politikai beállítottság kérdése, hanem intelligencia. Nem kérte senki, hogy éljenezz valaminek, ami nem tetszik.
Figyelj, értelek és egyet is értek veled. De szennyes mind2 oldal én mindegyiktől hányok. A túltolt PC baloldalt globálisan értettem. Nem lehet letagadni, hogy így van, napi mint nap tapasztaljuk a cancel culturet, a fehér heteró férfi ellenségképet és mindent ami ezzel jár. Az elit célja a társadalom megosztása, ehhez kell a gusztustalan jobb oldal és a gusztustalan baloldal. Meg is van mind2, napi szinten tapasztalhatjuk.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. június 7., kedd 10:47

Halfkey írta:
Mert ez a PC baloldal egyáltalán nem vesz tudomást a társadalmi problémákról,
Ez itt a magyar politika sikere kérem szépen. Csak sikerül megosztani úgy a világot hogy legyen egy "túltolt PC baloldal" és "mi normálisak".

Az hogy kifütyülök-e valakit mikor valami neki fontosat csinál, az nem politikai beállítottság kérdése, hanem intelligencia. Nem kérte senki, hogy éljenezz valaminek, ami nem tetszik.
Kicsit messzebb vezet ez, mert nekik sem fontos, csak rajuk van eroltetve, de egyebkent igazad van.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. június 7., kedd 10:46

Mert ez a PC baloldal egyáltalán nem vesz tudomást a társadalmi problémákról,
Ez itt a magyar politika sikere kérem szépen. Csak sikerül megosztani úgy a világot hogy legyen egy "túltolt PC baloldal" és "mi normálisak".

Az hogy kifütyülök-e valakit mikor valami neki fontosat csinál, az nem politikai beállítottság kérdése, hanem intelligencia. Nem kérte senki, hogy éljenezz valaminek, ami nem tetszik.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. június 7., kedd 10:20

Donát írta: Társadalmi szinten értem a hergelést. Mert tök igaz, hogy a feketék élete is számít, és senkit ne érjen hátrány a bőrszíne miatt, senkit ne bántsunk. Csak a két oldal megint nem vesz tudomást a másikról. Mert ez a PC baloldal egyáltalán nem vesz tudomást a társadalmi problémákról, amik nagyrészt a feketékhez köthető. Például a BL döntő után történtekről.Ha csak arról szólna ez a BLM, amiről kéne, nem lenne vele semmi gond. Csak ez is túl van tolva, mint kb minden a politikában. A kvóták, a gender, meg a cancel culture. Ezekhez tartozik a térdelés, így válik hergeléssé, hiába nem kéne annak lennie. Persze butaság egy kalap alá venni, jó lenne, ha ezt megérténk a fütyülő szurkolók. Meg eleve csak egy 3 mp-es gesztus, ahogy írjátok. Én is azt mondtam, hogy butaság kifütyülni. Változásra ettől még nem számítok, már csak azért sem, mert remekül be lehet illeszteni a Brüsszel elleni harc narratívájába.
Én is így látom. Hogy ne offoljuk szét a topicot - mert már nem a meccsről van szó ez az utolsó hszm a témában (ebben a topicban legalábbis). A BLM alapvető céljai nemesek és fontosak. Sajnos teljesen mássá nőtte ki magát az a szervezet, és pont a probléma megoldásáért nem tesz semmit, cserébe ott is rasszizmust kiált ahol nincs. És nem egyenlő lehetőségeket, hanem egyenlő eredményt akarnak.

(ps. kedvencem amikor feketék számára akarnak safe spaceket, meg olyan iskolákat ahová csak feketék mehetnek. Egy generációval ezelőtt emberek az életüket adták volna, hogy megszüntessék a szegregációt - egy páran erre meg visszahozzák :lol: )
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. június 7., kedd 10:20

babaking írta:
Donát írta:

Oké, én meg 12 évesen GTA-ztam, mégse lettem rasszista tömeggyilkos. Hogyan jön ez ide? Annyi az állítás, hogy nem kéne felülni a provokációnak, fütyülés helyett inkább ne adjunk semmi reakciót a térdelésre.

Amúgy meg milyen provokációnak? Azért térdelnek, hogy egy (az ö országukban jelen lévő) társadalmi problémára felhívják a figyelmet. Azt nem tudom, hogy ez nekünk (pontosabban a fújjoló szurkolóknak) miért fáj? Nekik kell térdelni? Nem.
Egy evvel ezelott az EB elott minden arrol szolt, hogy melyik valogatott fog terdelni es melyik nem. Nem volt kotelezo, de aki nem terdel, az RASSZISTA!!! legalabbis a media egy reszeben igy voltak elkonyvelve.
Donát írta:
h3x0r írta:
hehe meg biztos nem vegzett a pisis parkoloban a kislannyal (szigoruan 18+), ugyhogy helyette belinkelem ezt a tavalyi Puzser cikket a temarol
Én ezt értem, ugyanezt írtam két mondatba tömörítve. Most ez a cikk miért indok arra, hogy fütyülni kell? Vagy mit akarsz mondani vele?
Pont ezert linkeltem be a cikket, mert abban is ennek a hattererol ir Puzser, hogy ez a sztori nem csak annyirol szol, hogy az angolok leterdeltek, tiszteletuket fejeztek ki, a rasszista, vagy epp tudatlan, megvezetett szurkolok meg kifutyultek. Ennek multja van. Kezdve az amerikai valasztasi kampannyal, nem csak azt kell nezni, hogy a terdeles minek indult, hanem hogy az egyik politikai part/oldal egyik fo szimbolumava valt. Azt meg azert tudjuk, hogy minden politikai part arrol is szol, hogy a sajt ideologiajat normava tegyek. Azt is tudjuk, hogy a focira jaro szurkolok, foleg Kelet-Europaban tobbnyire jobb oldali beallitottsaguak, a kemeny magrol nem is beszelve. Ha a jobb oldali azt latja, hogy a bal oldali valamit ra akar kenyszeriteni, mert igen, az EB-n ott volt a nyomas, hogy mindenkinek terdelni kell, akkor ott lesz az ellenallas. Es akkor is ott lesz, amikor mar szo sincs arrol, hogy elvart lenne.

En se azt mondom, hogy ezaz kicsik, buszke vagyok ratok, mert megmutattatok a ferto nyugatnak. En se fujolnek, meg csak meg sem emelkedne a vernyomasom.

Erre lehet irni, hogy de hat senkinek sem artanak az angolok. Valoszinuleg igy van, de a vegeredmeny megis az, hogy sok embert frusztral, kifutyulik, a vegen meg a ket "oldal" csak osszevesz rajta. Akkor viszont nem kene eroltetni. Nem lesz futtykoncert, nem lesz osszeveszes, hanem arrol szolnak a meccsek, amirol kene, a focirol. Ezzel a lendulettel tiltanam ki a terdelest, a szivarvanyos karszalagot, a verekedoket, a palyara uvegeket bedobalokat vagy epp huhogokat, mert ni mar, egy fekete jatekos. (mar varom, hogy valaki szandekosan bele kosson es elkezdje bepotyogni, hogy 'nalad annyit er egy szivarvanyos karszalag, mint aki huhog vagy szetveri a stadiont?' rovid valasz: nem)

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2022. június 7., kedd 10:18

Rátapintottak sokan a lényegre, akiből indulatot vált ki a térdelés, meg egy lmbtq karszalag az kezdje el vizsgálni önmagát. Mert ilyenkor az ember projektál.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 7., kedd 10:10

Társadalmi szinten értem a hergelést. Mert tök igaz, hogy a feketék élete is számít, és senkit ne érjen hátrány a bőrszíne miatt, senkit ne bántsunk. Csak a két oldal megint nem vesz tudomást a másikról. Mert ez a PC baloldal egyáltalán nem vesz tudomást a társadalmi problémákról, amik nagyrészt a feketékhez köthető. Például a BL döntő után történtekről.Ha csak arról szólna ez a BLM, amiről kéne, nem lenne vele semmi gond. Csak ez is túl van tolva, mint kb minden a politikában. A kvóták, a gender, meg a cancel culture. Ezekhez tartozik a térdelés, így válik hergeléssé, hiába nem kéne annak lennie. Persze butaság egy kalap alá venni, jó lenne, ha ezt megérténk a fütyülő szurkolók. Meg eleve csak egy 3 mp-es gesztus, ahogy írjátok. Én is azt mondtam, hogy butaság kifütyülni. Változásra ettől még nem számítok, már csak azért sem, mert remekül be lehet illeszteni a Brüsszel elleni harc narratívájába.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5167
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. június 7., kedd 9:48

nagyon korlatozottnak vagy komplexusosnak kell lenni ahhoz hogy probokalva erezd magad mert mas terdel 3 mpig
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. június 7., kedd 9:35

Donát írta:
zsuninnyo írta:

12 evesen, amikor a Szpari aranycsapata az nb1-ben tolta, uvoltottem Szucs Lalinak meg Geranak, hogy mekkora prostitualt az anyjuk, Lipcsei Petinek meg hogy egy lofeju spermium. Csak azert,m ert a fradiban jatszottak. Vagy akik a diosgyorben, vagy debrecenben. Aztan megsem lettem rasszista tomeggyilkos.
Oké, én meg 12 évesen GTA-ztam, mégse lettem rasszista tömeggyilkos. Hogyan jön ez ide? Annyi az állítás, hogy nem kéne felülni a provokációnak, fütyülés helyett inkább ne adjunk semmi reakciót a térdelésre.

Amúgy meg milyen provokációnak? Azért térdelnek, hogy egy (az ö országukban jelen lévő) társadalmi problémára felhívják a figyelmet. Azt nem tudom, hogy ez nekünk (pontosabban a fújjoló szurkolóknak) miért fáj? Nekik kell térdelni? Nem. Akkor meg csináljanak amit akarnak. (Pláne, hogy mi egy elfogadó ország vagyunk ahol amúgy sincs rasszizmus).

A szivárványos karszalagot lehet provokációnak értelmezni, szerintem részben annak is van szánva. (Másrészt me a magyar LGBT embereknek, hogy nincsenek egyedül), de nem csak ök szólaltak fel ebben a témában hanem pl F1-esek is - és itt azért valljuk be őszintén, házhoz megyünk a pofonért.

Egyébként meg win-win-win-lose. A nagy cégek/ szervezetek tetszeleghetnek a dicső védelmező szerepében, csak a probléma gyökerével és más társadalmi problémákkal ne kelljen foglalkozni, a média kattintást generál mindkét oldalon, a kormány meg harcolhat egy nem létező/ jelentéktelen ellenséggel, és erősítheti a pozícióját. Veszíteni meg "csak" a társadalom veszít ami egyre polarizáltabb lesz, ahelyett, hogy szeretnénk egymást.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: flori » 2022. június 6., hétfő 22:43

gutihaz14 írta: grizes :lol: :lol: :lol: melyik laba rosszabb mar :lol: :lol:
21 meccse nem lőtt gólt. :lol:

Az egyik legtúlértékeltebb játékos ever.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. június 6., hétfő 22:34

zsuninnyo írta:
Donát írta:

Van ez a videó, bár Hajdú B. dumál közben, én inkább booo-zást hallok.
Azért ez 10-14 éves kölyköktől gáz. És oké, túl van fújva, de ha nem lettek volna az előzmények, akkor ez sem lenne. Mondjuk eleve eleve ezek a "béközepes" focidrukkerek többnyire ostobábbak, mint a játékosok, és mivel hergeli őket a politika, ez elkerülhetetlen. Eleve nem lenne helye a pályán a térdelésnek, de ha már ott van, mennyivel elegánsabb lenne levegőnek nézni.
12 evesen, amikor a Szpari aranycsapata az nb1-ben tolta, uvoltottem Szucs Lalinak meg Geranak, hogy mekkora prostitualt az anyjuk, Lipcsei Petinek meg hogy egy lofeju spermium. Csak azert,m ert a fradiban jatszottak. Vagy akik a diosgyorben, vagy debrecenben. Aztan megsem lettem rasszista tomeggyilkos.
Oké, én meg 12 évesen GTA-ztam, mégse lettem rasszista tömeggyilkos. Hogyan jön ez ide? Annyi az állítás, hogy nem kéne felülni a provokációnak, fütyülés helyett inkább ne adjunk semmi reakciót a térdelésre.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5167
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. június 6., hétfő 22:31

grizes :lol: :lol: :lol: melyik laba rosszabb mar :lol: :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég