Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...

Szerinted hol végez a csoportban a válogatottunk?

A szavazás 2023. december 18., hétfő 10:28-kor befejeződött.

1.
8
15%
2.
21
38%
3.
18
33%
4.
8
15%
 
Szavazatok száma: 55

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 9., csütörtök 15:56

Arsenal Wenger: “146 federations have asked to change the World Cup to every two years and in December, we’ll see. The response of all has been very positive, even active footballers. On December 19, it will be known, if the federations approve it.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. szeptember 9., csütörtök 9:36

Marky írta: Szerintem ideje elgondolkodni azon, hogy mennyire erdemes eroltetni a 3-5-2-t ugy, hogy nincs 2-2 szarnyvedo a keretben. Kik johetnenek szoba? Bollat teljesen jegeli a Mister, Nego covidos, Hangya serult. Lehet felmegoldasokat alkalmazni, mint Botka vagy Schon, de az egyik elorejatekban keves es feloldalas lesz a tamadasepites, a masiknak pedig posztidegen az, hogy visszalepjen 5. vedonek.
Tegnap egyetlen egyszer sikerult hozni az EB-n latott 3-4 passzos labdakihozatalt es azutan az ellenkezo oldali sulypontathelyezest: Botka nagy helyzetbe kerult. A jobb-bal irany azert nem ment, mert Botkaval nem lehet ugy kicsiben kigurigazni, hiaba lep vissza Szalai es Sallai is.

A masik szembetuno dolog pedig az volt, hogy Salloi ugyetlen. Meterekre pattogott tole a labda, inkabb nem is keri el kicsiben, mert tudja o is mire kepes. O egy Inzaghi tipusu csatar, aki jol talalja meg a folyosokat, ahova belephet es egy jo utempassz utan akar egyerintobol golt lohet. A gond ismet ott van, hogy ebbe a 3-5-2 szisztemaba nem illik bele, Szalai szerepere alkalmatlan. A meccs vegere Rossinak elmehetett az esze, amikor ezt a megilletodott sracot berakta baloldali szarnyvedonek….

En ezt a meccset egyertelmuen Rossi nyakaba varrnam, nem hiaba a meccs utani paprikas nyilatkozata sem. Hiaba ker taktikailag valamit, ha az adott jatekos posztidegen szerepkorre kenyszerul.
Teljesen egyetértek, erről beszéltem már az előző meccsen is. Szép és jó ez a taktika és felfogás ha teljes kerettel, komoly csapatok ellen játszunk. De ha sok a sérülés, vagy kicsit dominálni kéne és nekünk kezdeményezni, akkor nem kéne ehhez foggal-körömmel ragaszkodni, semmi értelme hogy egy Salloi legyen a balhátvéd például, aki labdát se nagyon tud átvenni, ellenben vszeg jobban fejezne be meg érne a kapu elé mint a 99 éves Nikolics már.
Nem illik.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. szeptember 9., csütörtök 9:32

Szerintem ideje elgondolkodni azon, hogy mennyire erdemes eroltetni a 3-5-2-t ugy, hogy nincs 2-2 szarnyvedo a keretben. Kik johetnenek szoba? Bollat teljesen jegeli a Mister, Nego covidos, Hangya serult. Lehet felmegoldasokat alkalmazni, mint Botka vagy Schon, de az egyik elorejatekban keves es feloldalas lesz a tamadasepites, a masiknak pedig posztidegen az, hogy visszalepjen 5. vedonek.
Tegnap egyetlen egyszer sikerult hozni az EB-n latott 3-4 passzos labdakihozatalt es azutan az ellenkezo oldali sulypontathelyezest: Botka nagy helyzetbe kerult. A jobb-bal irany azert nem ment, mert Botkaval nem lehet ugy kicsiben kigurigazni, hiaba lep vissza Szalai es Sallai is.

A masik szembetuno dolog pedig az volt, hogy Salloi ugyetlen. Meterekre pattogott tole a labda, inkabb nem is keri el kicsiben, mert tudja o is mire kepes. O egy Inzaghi tipusu csatar, aki jol talalja meg a folyosokat, ahova belephet es egy jo utempassz utan akar egyerintobol golt lohet. A gond ismet ott van, hogy ebbe a 3-5-2 szisztemaba nem illik bele, Szalai szerepere alkalmatlan. A meccs vegere Rossinak elmehetett az esze, amikor ezt a megilletodott sracot berakta baloldali szarnyvedonek….

En ezt a meccset egyertelmuen Rossi nyakaba varrnam, nem hiaba a meccs utani paprikas nyilatkozata sem. Hiaba ker taktikailag valamit, ha az adott jatekos posztidegen szerepkorre kenyszerul.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 9., csütörtök 9:09

sonic írta:
dzsi91 írta: Biztos vagyok benne,hogy látni fogom a válogatottat foci vb-n mielőtt meghalok
Ott is felhivitjak majd a mezonyt mint az EB-n hogy ki tudjunk jutni?
Vitya kilép nem csak az Eubol de Europából is es csatlakozik óceániához. Bár ott meg a sok utazás és jet lag miatt fogunk Palautól kikapni :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. szeptember 9., csütörtök 9:07

sonic írta:
dzsi91 írta: Biztos vagyok benne,hogy látni fogom a válogatottat foci vb-n mielőtt meghalok
Ott is felhivitjak majd a mezonyt mint az EB-n hogy ki tudjunk jutni?
Lesz még itt 64 fős VB :x

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. szeptember 9., csütörtök 8:57

dzsi91 írta: Biztos vagyok benne,hogy látni fogom a válogatottat foci vb-n mielőtt meghalok
Ott is felhivitjak majd a mezonyt mint az EB-n hogy ki tudjunk jutni?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 9., csütörtök 0:45

Bántani nem kell őket, viszont attól még szerintem kritikát nyugodtan meg lehet fogalmazni.

Az más kérdés, hogy ezt illene kulturált formában az meg a legtöbb szurkolónak nem erőssége :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11455
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. szeptember 8., szerda 23:50

Biztos vagyok benne,hogy látni fogom a válogatottat foci vb-n mielőtt meghalok :D
feltetelezem, ha 91es szuletesu vagy, akkor kereken 109 eves korodig kene huznod, vagy meg tovabb.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. szeptember 8., szerda 23:04

Egy ilyen eb után, vagy mondhatnám azt is ,hogy az elmúlt két eb után nem is értem,hogy lehet ezeket a srácokat bántani(ezt most az egész ország hangulatára gondolom,nem a forumra) Kb ugyanaz a helyzet mint 3 bl győzelem után verni az asztalt :D

Persze vannak ilyen szar időszakok,messze vagyunk még mindig az élmezőnytől de szerintem egy nagyon szerethető csapat ami képes megdögleni a pályán a mezért.

Biztos vagyok benne,hogy látni fogom a válogatottat foci vb-n mielőtt meghalok :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. szeptember 8., szerda 22:42

sebydani írta:Ez a lengyel egyenlítés nem jött jól sajnos
Ilyen játékkal amúgy sincs nagyon esélyünk a 2.helyre…

Eddig nem alakul jól az ősz
Leeresztett mindenki az eb után

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 8., szerda 22:38

Ez a lengyel egyenlítés nem jött jól sajnos
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. szeptember 8., szerda 22:36

ezt a meccset se tesszük ki a kirakatba... fontos 3 pont, de ez a játék nagyon semmi
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. szeptember 8., szerda 22:32

Rossi eléggé vakon van az elmúlt meccseken.
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 8., szerda 22:28

Remy, ha beírod, h ezt már úgyis kihúzzuk, véged :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. szeptember 8., szerda 21:03

sebydani írta: A hangulat elég jónak tűnik a stadionban
Kihasznaljak amíg nincs zartkapu
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 8., szerda 20:49

A hangulat elég jónak tűnik a stadionban
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2021. szeptember 8., szerda 12:03

TheBull6 írta: Valamint nála nem érzem ezt az álmom a Real Madrid feelinget mint Mbappe-nál. Odamegy majd szerintem, ahonnan Raiola a legtöbbet akasztja magának.
Azt figyelembe véve, hogy a Mbappé-Haaland páros mekkora durranás lenne és, hogy Don Flo mekkora megalomán állat, kizártnak tartom, hogy ne próbálnánk meg ezt a duót összehozni. Ha összejönne az "ingyen" Mbappé, még valószínűleg a pénz is meglenne rá, pláne, hogy jövőre jelentős fizukeret is felszabadul.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. szeptember 8., szerda 11:55

Haalandnál az is lehet a gond, hogy Odegaard a legjobb haverja kb. Együtt utaznak a válogatottnál, szobatársak stb. Martin meg valószínűleg nem sok szépet mesél Madridról. :lol: :lol:

Persze a két játékos nem ugyanaz, de ki tudja, hogy mennyire érdekli és érinti ez meg Haalandot. Valamint nála nem érzem ezt az álmom a Real Madrid feelinget mint Mbappe-nál. Odamegy majd szerintem, ahonnan Raiola a legtöbbet akasztja magának.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 8., szerda 10:15

Berti írta:
'shutterisland írta: valoban nagyot megy kicsi memphis fiam iden is, de en valahogy nem hiszek benne hosszu tavon.

szerintem tipik az a top polc alatti jatekos, akinek mikor megy akkor nagyon dob a gep de osszessegeben sosem lesz konzisztensen topjatekos.
Én úgy gondolom, hogy Griezhez hasonlóan ő is egy a jónál jobb játékos, de addig hozza ezt a szintet amíg megvan az önbizalom. Komoly meccse még nem nagyon volt, ahol lebőghet szóval még egy darabig tartani fogja magát. Remelem nem túl sokáig :D

Igen, én is ettől féltem, miközben írtam :D

De egyetértek Shutterrel, hónapokig nem fog kitartani ez a forma.. Valószínű pont makkja lesz a Barcának, arra a pár hétre kapta-kapja most össze magát, amíg a (papíron) meghatározó játékosokra nem számíthat még Qman.
De ha már egészséges Fati, Agü, Dembele, se 5-10 percekre fogja gondolom bedobni, annál több van benne valószínű.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 8., szerda 9:19

'shutterisland írta: valoban nagyot megy kicsi memphis fiam iden is, de en valahogy nem hiszek benne hosszu tavon.

szerintem tipik az a top polc alatti jatekos, akinek mikor megy akkor nagyon dob a gep de osszessegeben sosem lesz konzisztensen topjatekos.
Én úgy gondolom, hogy Griezhez hasonlóan ő is egy a jónál jobb játékos, de addig hozza ezt a szintet amíg megvan az önbizalom. Komoly meccse még nem nagyon volt, ahol lebőghet szóval még egy darabig tartani fogja magát. Remelem nem túl sokáig :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég