Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...

Szerinted hol végez a csoportban a válogatottunk?

A szavazás 2023. december 18., hétfő 10:28-kor befejeződött.

1.
8
15%
2.
21
38%
3.
18
33%
4.
8
15%
 
Szavazatok száma: 55

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. október 8., szombat 9:51

babaking írta:
'shutterisland írta: nezegetem a kalapokat a holnapi sorsolasra.
az elso kalapban vagyunk ugye.

papiron szerintem a legrosszabb es legjobb forgatokonyv :

mo, francia, sved, torok, szlovak, andorra
mo, finn, ormeny, feroer, gibraltar, san marino

asszem sose volt ennyire fontos a szerencsefaktor, mint most. :shifty:
1 vagy 2 jut ki egyenes ágon?
2
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. október 8., szombat 8:39

'shutterisland írta: nezegetem a kalapokat a holnapi sorsolasra.
az elso kalapban vagyunk ugye.

papiron szerintem a legrosszabb es legjobb forgatokonyv :

mo, francia, sved, torok, szlovak, andorra
mo, finn, ormeny, feroer, gibraltar, san marino

asszem sose volt ennyire fontos a szerencsefaktor, mint most. :shifty:
1 vagy 2 jut ki egyenes ágon?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. október 8., szombat 8:36

nezegetem a kalapokat a holnapi sorsolasra.
az elso kalapban vagyunk ugye.

papiron szerintem a legrosszabb es legjobb forgatokonyv :

mo, francia, sved, torok, szlovak, andorra
mo, finn, ormeny, feroer, gibraltar, san marino

asszem sose volt ennyire fontos a szerencsefaktor, mint most. :shifty:

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: cart » 2022. október 4., kedd 11:54

Majd Kadhafi állít saját pénzen akkor minden sarokra egy kivetítőt :lol:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. október 4., kedd 11:33

Realista24 írta:
Realista24 írta: Lille-ben egyetlen meccset sem fog adni egy hely sem, tiltakozásuk jeléül.
Marseille és Párizs is csatlakozott. Nem lesznek óriáskivetítős események.
Párizs?? Ők megtehetik? :lol: Amúgy respect, még sok ilyet!
Realista24 írta: Ukrajna be akar csatlakozni Spanyolorszag es Portugalia melle harmadik resztvevonek a 2030as VB-re...

No komment kategoria.
Izé, ahhoz nem kéne közös határ? :mrgreen: De amúgy csodálnám, ha a kér ország ebbe belemenne.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 4., kedd 9:42

Realista24 írta: Ukrajna be akar csatlakozni Spanyolorszag es Portugalia melle harmadik resztvevonek a 2030as VB-re...

No komment kategoria.
Es az a durva, hogy meg eselyuk is van, hogy megkapjak.
:goat:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. október 4., kedd 8:30

Realista24 írta: Ukrajna be akar csatlakozni Spanyolorszag es Portugalia melle harmadik resztvevonek a 2030as VB-re...

No komment kategoria.
Majd az EU meg az USA küld rá pénzt :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 4., kedd 8:22

Ukrajna be akar csatlakozni Spanyolorszag es Portugalia melle harmadik resztvevonek a 2030as VB-re...

No komment kategoria.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 4., kedd 6:40

Realista24 írta: Lille-ben egyetlen meccset sem fog adni egy hely sem, tiltakozásuk jeléül.
Marseille és Párizs is csatlakozott. Nem lesznek óriáskivetítős események.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. október 2., vasárnap 17:17

kb beturol beture egyetertek dzsivel most.

ilyen ez a mai vilag, az atlagember vigan betolja a steaket, pedig levagjak erte a marhat, rugja a nike lasztit, pedig 9 eves pakisztani kisfiuk varrjak oket kenyszermunkan vagy covid idejen hazibulikat szerveznek kockaztatva ezzel tobb tucat ember eletet.
hogy ez jo vagy sem az mar egy masik moralis kerdes, de nekem speciel tok evidens, hogy nem hagyom ki a foci top esemenyet amibol kb 15-ot lathat erdemben az ember elete soran.

a masik pedig az, hogy ha vagy 40 ev utan kijutottunk volna mi is egy vb-re, akkor gondolom a vb-t bojkottalo magyarok nagy resze meg is nezne.

na mindegy, mindenki azt csinal termeszetesen, amit akar. :)

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. október 2., vasárnap 14:13

kiserik írta: Kicsit fura, hogy ellene vagy, mégis nézni fogod. Nesze semmi fogd meg jól :)
Jó, de most akkor ne néztem volna a válogatottat is, amikor fletó volt a sportminiszter (mert utáltam)? A "mieinknek" drukkolni minimum fogok, meg ha olyan időpontban lesznek a meccseik, nézni is fogom őket..

Meg meglapogatom a hátát annak, aki elvből nem fogja nézni.. Tiszteletre méltó..

Amit kb Dzsi írt.. Próbálom különvenni ebben a kérdésben a sportot és a politikát.. A keményen dolgozó sportolók nem tehetnek arról, hogy alapból meg sem kellett volna ezeknek kapniuk a rendezést.

Mondjuk nem az lesz, mint eddig mindig volt, hogy állandóan mentek a vb meccsek, azt a párat fogom megnézni, amelyikhez "kötődöm".. Remélem sokan fogják bojkottálni és a csökkenő nézőszámok esetleg üzennek fentre a nagyfejűeknek (nem fognak, nem áltatom magam).
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 2., vasárnap 13:05

Én nekem hánynom kell az egész qatari vb feelingtől de ugyanakkor önmagában a meccsek érdekelnek és nézni fogom. Egyszerűen külön kell választani a kettőt. Ugyanúgy gusztustalan ami az országunkban folyik politikai szempontból pl de ettől még nem fogok nem elmenni a balatonra vagy kirándulni stb.. nem egészséges ennyire ráfeszülni olyan dolgokra amire az embernek nincs befolyása és igen ha mibdenki egységesen sztrájkolva nem csinálna vmit akkor jól kibaszhatnánk a hatalommal kb mindenben csakhát az emberek soha nem egy egységként működnek.

Talán a szurkolói lét az egyetlen a mai világban ami úgy ahogy 1 egységként működik még.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. október 2., vasárnap 11:54

Remy írta: Ugyanúgy fogja mindenki nézni. :lol: Beszédtéma lesz, a kocsmákban meg mindenhol ez fog menni. :roll:

Az, hogy Szaud Arábia - Mexikó meccset kevesebben fogják nézni, mint a Francia - Dánt, az oké, eddig is voltak jobb és rosszabb párosítások. Aztán jön a kieséses szakasz és mindenki a TV előtt fog ülni.
Ezért "nyer" mindig az elit, és ezért gondolják, hogy bármit megtehetnek, mert így is van.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 2., vasárnap 11:50

'shutterisland írta:
Bennem az összes politikai szélsőség ez ellen a vb ellen van. A bolygóforralás közben klímával hűtött stadionoktól kezdve, az araboknak kutyába lemenő fifától, az elnyomott nőkön át, az építkezések közben meghalt több100? munkás miatt..
es ha nem nezed a meccseket ezek miatt, azzal valtozik barmi ?
en is sajnalom az embereket, akik meghaltak, de a tobbi dolog, mint a politika vagy a klimas stadionok engem pontosan hidegen hagynak.

a szavazast en is megneznem, csak a nezni fogod vagy nem nezed-en kivul kellene meg egy felszemmel kovetem szeru opcio is, mert szerintem a tobbseg arra nyom.
Hat ez a szokasos “ez csak egy darab szivoszal” esete. Ha sok millioan gondolnak igy, lenne hatasa, persze a tobbseg szarik ra magasrol, csak legyen cirkusz.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. október 2., vasárnap 11:39

'shutterisland írta: es ha nem nezed a meccseket ezek miatt, azzal valtozik barmi ?
Ez az elvekről szól. Én nem nézem, mert ezt diktalja a lelkiismeretem. Én nyilván egy senki vagyok, semmit nem ér, ha egyedül nem nézem. De minél többen nem nézik, annál nagyobb hatása lehet, egyedül gyengék vagyunk, de együtt erősek, bármilyen hatalommal, hatalmassággal szemben. Persze arra van nagyobb esély, hogy nem érünk el semmit. Akkor ne is csináljunk semmit, se a foci vbvel szemben, se a sok szarral, ami a világban történik. Ennek örülnek az elitek, azt csinálnak, amit akarnak.

Szóval én nem nézem, ha semmit nem érek el vele, akkor sem. De azért bízok benne, hogy sokan leszünk majd így, persze erre kisebb az esély. Akkor csak annyit érek majd el, hogy tiszta lesz a lelkiismeretem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 2., vasárnap 11:39

Ugyanúgy fogja mindenki nézni. :lol: Beszédtéma lesz, a kocsmákban meg mindenhol ez fog menni. :roll:

Az, hogy Szaud Arábia - Mexikó meccset kevesebben fogják nézni, mint a Francia - Dánt, az oké, eddig is voltak jobb és rosszabb párosítások. Aztán jön a kieséses szakasz és mindenki a TV előtt fog ülni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2022. október 2., vasárnap 11:41-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. október 2., vasárnap 11:32

Bennem az összes politikai szélsőség ez ellen a vb ellen van. A bolygóforralás közben klímával hűtött stadionoktól kezdve, az araboknak kutyába lemenő fifától, az elnyomott nőkön át, az építkezések közben meghalt több100? munkás miatt..
es ha nem nezed a meccseket ezek miatt, azzal valtozik barmi ?
en is sajnalom az embereket, akik meghaltak, de a tobbi dolog, mint a politika vagy a klimas stadionok engem pontosan hidegen hagynak.

a szavazast en is megneznem, csak a nezni fogod vagy nem nezed-en kivul kellene meg egy felszemmel kovetem szeru opcio is, mert szerintem a tobbseg arra nyom.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. október 2., vasárnap 11:06

raul 4 ever írta:
wZoLee7 írta:
Nem gondolom, hogy magad vagy, de én meg pont fordítva vagyok ezzel. Még azt sem tartom kizártnak, hogy nem fogom nézni a meccseket. Majd kiderül, ha nem lesz épp semmi dolgom akkor lehet, de nem várom és nem is fogom erőltetni, hogy lássam. Akár szavazhatnánk is ki, hogy tervezi jelenleg :) Érdekelne mennyire megosztó itt a dolog
Bennem az összes politikai szélsőség ez ellen a vb ellen van. A bolygóforralás közben klímával hűtött stadionoktól kezdve, az araboknak kutyába lemenő fifától, az elnyomott nőkön át, az építkezések közben meghalt több100? munkás miatt..

Spanyoloknak felesleges lesz szurkolni, nagyon gyengék, maradnak a brazilok, az ő meccseiket nézni fogom, meg a horvátokat Luka miatt nyilván.. (Benz csak ha játszik, franciákat max akkor)..

Nekem telj. negatív a hozzáállásom.
Kicsit fura, hogy ellene vagy, mégis nézni fogod. Nesze semmi fogd meg jól :)

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. október 2., vasárnap 11:02

wZoLee7 írta:
'shutterisland írta: magat az elvi reszet termeszetesen adom, sot, tiszteletre melto, hogy igy osszefogott tobb ezer vendeglatoegyseg, termeszetesen a sajat tarcajuk ellen is cselekdve.

egyebkent lehet en vagyok a szivtelen, meg az egyetlen is itt, de attol fuggetlenul, ami ott tortenik es hogy az mennyire elitelendo, en attol fuggetlenul mar alig varom a meccseket es kivancsi leszek erre a teli vb feelingre is.
Nem gondolom, hogy magad vagy, de én meg pont fordítva vagyok ezzel. Még azt sem tartom kizártnak, hogy nem fogom nézni a meccseket. Majd kiderül, ha nem lesz épp semmi dolgom akkor lehet, de nem várom és nem is fogom erőltetni, hogy lássam. Akár szavazhatnánk is ki, hogy tervezi jelenleg :) Érdekelne mennyire megosztó itt a dolog
Bennem az összes politikai szélsőség ez ellen a vb ellen van. A bolygóforralás közben klímával hűtött stadionoktól kezdve, az araboknak kutyába lemenő fifától, az elnyomott nőkön át, az építkezések közben meghalt több100? munkás miatt..

Spanyoloknak felesleges lesz szurkolni, nagyon gyengék, maradnak a brazilok, az ő meccseiket nézni fogom, meg a horvátokat Luka miatt nyilván.. (Benz csak ha játszik, franciákat max akkor)..

Nekem telj. negatív a hozzáállásom.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. október 2., vasárnap 9:59

Engem teljesen hidegen hagy. Valószínűleg fogok nézni meccseket de mindentől függetlenül már ez téli időpont is kiborít.. már most a következőt várom :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég