EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 25., kedd 7:56

Benzema:

“Playing with Griezmann and Mbappe will be different from playing Vinicius and Mariano because they are not the same type of player, but I get along with everyone. Football is about adaptation, you have to analyze the characteristics of each player.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. május 25., kedd 0:29

25+ éve mindig a spanyoloknak szurkoltam. grande Enrique elérte hogy most ne így tegyek. unszimpatikus edző, unszimpatikus kerettel, mellé szar focival. remélem buknak aztán lapát.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 24., hétfő 23:32

szerintem o az egyetlen tipik vonalszelso, a tobbiekrol az az emlekem, hogy inkabb beljebb jatszanak vagy kapuhoz kozelebb.
navas ha jol tudom, mar egy sorral hatrebb jatszik, de en is kivittem volna ettol fuggetlenul.

amugy mindegy is, szerintem jatszani sem igen fog a baby oil guy, de legalabb ha verekedes lesz majd bevedi a schoolboyokat. :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 24., hétfő 23:29

Llorentét viszi Ramos helyett :lol: Nevenincs semmi Eric Garciát Nacho helyett :lol:

Ilyen dilettáns, kisebbségi komplexusos, kicsinyes hát egyszóval cigány viselkedést még nem nagyon baszott Európa. Elmegy a picsába. Busquets is bmeeg. Xavit nem hívta be? Igazi semmirekellő ember, remélem csúnyán leégnek. A sok kivénhedt meg semmire felszopkodott Barcással, Moratával, Asensio-díjas babaolaj Traoréval igazán szimpatikus csapat lesznek.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 24., hétfő 23:27

De ez is mi a fasz hogy 26 játékost lehet vinni és 24et visz? Nincs pénz +2 ember kajájára? :lol:
Nem illik.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. május 24., hétfő 23:26

Adama egy nulla. Akkor már ott van Navas aki ugyanaz a stílus csak 6szor hasznosabb. Védhetetlen az egész listája.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 24., hétfő 23:23

Call up a player with 2 goals and 2 assists all season, just because he has a strong body and is muscular.
mondjuk adama meg egy taktikai szempontbol vedheto dontes is lehetne.

ezzel a fizikummal, sebesseggel nagyon elter a keret profiljatol, szerintem jo huzas bevalogatni egy teljesen mas tipusu alternativat is, peldaul ha vezetnek es behozzak a vegere futkoraszni, az elsulhet jol.

meg csak azt sem lehet mondani, hogy miatta maradt volna ki akarki is, mert lett volna meg 2 ures hely.

a fura dontesek kozul nekem ez a legkevesbe az.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 24., hétfő 23:11

Ramos ide vagy oda, tényleg óriási vicc ez az enrike. :lol:
Igazi culémániás, aki kettőig nem lát az elfogultsága miatt. Mindent megértenék, de ezt az Eric Garciát miért szívják ennyire? A city reservesbe se fér be az ember, de cibálják EB-re, válogatott meccsekre meg a nou campba is. Őrület nagy lufi, ha nem Pep alatt "pallérozódik" azt sem tudjuk hogy a világon van.

Maga alatt vágja a fát enrike, nagy pökhendiség két helyet is szabadon hagyni. Ramost talán lehet védeni, de mégis ikonikus alakja a csapatnak, aki tényleg vezér volt mindig. Nachot nem kommentálnám, a dilettanizmus felsőfoka. Meg fognak égni, júliusra nem is lesz munkája. :)
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. május 24., hétfő 23:00

Az egyik FB oldal össze is szedte pontról pontra ezeket, amikről írtatok, egymással szembefordítva a dolgokat

Drop your national captain Ramos by saying that he has been injured most of the time, and he didn't have a lot of game time.
- But then select Diego Llorente, who has been injured for most of the season, and isn't even considered as his club's starter at times. And he's currently injured to make it worse.
- Don't even consider Nacho, who had a great season and has been one of the best Spanish CBs in 2020/21.
- But select Eric Garcia, who has played 383 minutes in the league all season, and has been average to say the least.
- Call up only 24 players when 26 players can be called up.
- Call up a player with 2 goals and 2 assists all season, just because he has a strong body and is muscular.
- Don't even consider calling up players like Iago Aspas and Inigo Martinez.

What a joke of a manager. Never seen such a ridiculous selection.

Egy haszna lesz ennek, hogy legalább Nacho(ék) rendesen kipihenhetik magukat - vagyis kettő, lehet ellenük szurkolni! :mrgreen:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. május 24., hétfő 22:08

Most az egyszer (a spanyolok ellen) fogok a szlovákoknak szurkolni :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 24., hétfő 21:46

Garcia mellett az egyetlen érv, hogy Barcás lesz a nyáron.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 24., hétfő 21:45

Garcia, amikor játszott a PL-ben:
6 meccs, 12 kapott gól. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. május 24., hétfő 21:40

Busi lesz a csk :lol: :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 24., hétfő 21:32

Ramos kihagyása teljesen védhető lenne, ha nem lenne ott az az eric garcia pl, aki 5. számú khv a man cityben...a 3. is odakerült mondjuk. :lol:

Nem mintha sokat számítanának a spanyolok, de Enrique egyértelműen haveri és nem szakmai alapon irányít, ő baja.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 24., hétfő 21:27

ikarus93 írta: Nachot meg Carvajalt nem nevezni vicc...
Dani sérült, se formában, se fittségben nem lenne játékra alkalmas és bőven visszasérülthetne. Én se vittem volna, ahogy Ramost se vitték.


Nacho kihagyása a telj blődség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. május 24., hétfő 20:39

Nachot meg Carvajalt nem nevezni vicc...
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. május 24., hétfő 19:49

A marca szavazók 2/3ának nem tetszik enrique kis csapata. Én is ezeket erősítettem. Ezer éve ész, agy gondolkodás nélkül mindig spanyol drukker voltam, kivéve, amikor a jó luis az edző. Remélem, minél nagyobb égés lesz a vége.
Maga a spanyol lap is csodálkozva vesz tudomásul néhány bejáratott nevet "Las grandes ausencias de la lista de Luis Enrique: Ramos, Nacho, Aspas, Canales, Iñigo..." Én sem értem. Aspas mindig nagy kedvencem volt, Nacho hibátlanul focizott, Canales és Inigo szintén jó formában voltak. Ha Ramos sérült, akkor a mellőzése jogos. Nem baj, megkapja majd a szükséges pofonokat az ámokfutó edző, aztán mehetnek haza.
Ugyanott rövid hírben hozzák, hogy a jó Hazard már el akarja hagyni a Real Madridot. Istennek legyen hála ! Mindenben támogatni kell.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 24., hétfő 18:27

wZoLee7 írta: Nyilvan a szerzo neve nem szerepel a cikknel, annyira nem bator
Valamelyik kirúgott fórumozó lehet innen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 24., hétfő 18:23

Nyilvan a szerzo neve nem szerepel a cikknel, annyira nem bator

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 24., hétfő 18:08

Remélem kihozzák, hogy öngyilkos merénylő is volt korábban..

Origo.. mész te az anyádba..

Remélem azért ha úgy alakul a sorsolás, beengedik az országba és nem viszik vallatásra a Terror Házába..
Édes f@szom..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég