EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 13., vasárnap 11:00

Igen, hála az égnek itt megvolt a megfelelő emberállomány, tudtak rajta szakszerűen segíteni, abban a pillanatban.
"Odakint", nem megy minden "ilyen simán"...tapasztaltam már.

Visszavonulás, sztm simán benne van a pakliban, egyértelműen az egészsége a legfontosabb, minél többet a számára legfontosabb környezettel töltsön el, ezt meg Ő tudja, de gondolom a családja az.

Ő már elég sokat letett az asztalra, válogatottban és klubcsapat szinten is. Van mit felmutatnia, megvan gondolom az egzisztencia, minden szerettének biztosítva van minden, sztm.

Hagyja a picsába, ha arról van szó. Majd ezt kiokoskodják az illetékesek, meg ő és mindenki más a környezetében.

:agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. június 13., vasárnap 10:52

ez nem is kérdés, hogy vissza kell vonulnia szerintem. 30 lesz már, még játszhatna 4-5 évet, de nem hiszem, hogy ez ennyit megérne neki meg a családjának. nem arról van szó, hogy 21 évesen kell szögre akasztania.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. június 13., vasárnap 10:51

Realista24 írta: De amúgy mit gondoltok hogy folytatodhatott volna gyorsabban? Normálisak vagytok?

Senki nem tudta hogy él-e vagy meghalt. Ahogy kiderult, írták is hogy befejezik a meccset.

Vagy szerintetek reális lett volna úgy folytatni, hogy aggódnak közben a jatekosert?
Mar kijottek a kepek hogy felult es fogta a fejet es magahoz tert amikor meg mindig nem tudtak hogy mi legyen. Senki nem azt mondja h miert nem ugy folytattak hogy kozben ot az oldalvonal mellett apoltak, hanem hogy miutan levittek es mindenki tudta hogy jol van, utana jott hogy majd 19:45ig dontenek,amit szinten tovabb huztak.
En abba a pillanatba lefujtam volna, nezok, fotosok haza es masnap reggel folyt kov. Itt a bizonytalansag volt sokak problemaja hangsulyoznam mielott 10en tamadtok hogy a bizonytalansag azutan hogy mar nyilvanvalo volt h stabil az allapota.
wZoLee7 írta: Most olvastam, hogy olaszoknal torveny tiltja, hogy tovabb jatszon valaki sziv problemak utan.
Casillas is pont ezert hagyta abba a porto a nem? Ezek utan ne folytassa szerintem.
Es az a "legszerencsesebb" neki hogy ez itt a palyan tortent es ilyen hamar segitseget kapott, egy atlag ember esik igy ossze az utcan, oda mire mento er ki,mar keso.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 13., vasárnap 10:41

Donát írta:
Kerlon írta: Ennyi, ha meghal, akkor a Dánok kb. vissza is lépnek, de talán az EBt is lefújják.
Egy normális világban igen, az lenne a természetes ha ilyen tragédia történne a pályán, hogy az egész tornát lefújják. De szerintem sajnos nem abban a normális világban élünk, itt csak a pénz számít szinte minden döntésnél. Aztán lehet, hogy nincs igazam, szerencsére úgy néz ki nem tudjuk meg.

Eriksennek kívánom, hogy épüljön fel teljesen! Ha a focit esetleg abba kell hagynia, az legyen a legnagyobb baja! Éljen boldogan, hosszan a családjával!
Most olvastam, hogy olaszoknal torveny tiltja, hogy tovabb jatszon valaki sziv problemak utan. Ahogy irod, legyen ez a legkisebb gondja. Egyebkent ha engednek, egy ikyen utan en akkor sem folytatnam

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. június 13., vasárnap 10:39

Realista24 írta: De amúgy mit gondoltok hogy folytatodhatott volna gyorsabban? Normálisak vagytok?

Senki nem tudta hogy él-e vagy meghalt. Ahogy kiderult, írták is hogy befejezik a meccset.

Vagy szerintetek reális lett volna úgy folytatni, hogy aggódnak közben a jatekosert?

Hát nem gondoltam volna hogy a kilenc éves gyerekemben több empátia van mint bennetek, aki csak annyit mondott, hogy egy meccset bármikor le lehet játszani, a lényeg hogy Eriksen legyen rendben.
+1
Minden szavaddal egyet tudok érteni.
Borzongva olvastam pár ember hozzaszolasat itt es fb on is.
ZIDANE

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. június 13., vasárnap 10:36

Kerlon írta: Ennyi, ha meghal, akkor a Dánok kb. vissza is lépnek, de talán az EBt is lefújják.
Egy normális világban igen, az lenne a természetes ha ilyen tragédia történne a pályán, hogy az egész tornát lefújják. De szerintem sajnos nem abban a normális világban élünk, itt csak a pénz számít szinte minden döntésnél. Aztán lehet, hogy nincs igazam, szerencsére úgy néz ki nem tudjuk meg.

Eriksennek kívánom, hogy épüljön fel teljesen! Ha a focit esetleg abba kell hagynia, az legyen a legnagyobb baja! Éljen boldogan, hosszan a családjával!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 13., vasárnap 10:34

Ellenuk golt unnepelni sem fog senki, de a reszukrol valoszinuleg a tobbseg a torna veget varja.
Borzaszto elkepzelni, ott allsz a tarsad mellett mikozben ujraelesztik, a felesege meg par meterrel odebb all es azt sem tudja mi van. A kapitanyuknak egyebkent nem semmi lelekjelenlete van, de az orvosi csapat is szep munkat vegzett. Szerencsere ritkan tortenik ilyen, de jo tudni, hogy ha baj van ott a segitseg

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 13., vasárnap 10:22

Realista24 írta: De amúgy mit gondoltok hogy folytatodhatott volna gyorsabban? Normálisak vagytok?

Senki nem tudta hogy él-e vagy meghalt. Ahogy kiderult, írták is hogy befejezik a meccset.

Vagy szerintetek reális lett volna úgy folytatni, hogy aggódnak közben a jatekosert?

Hát nem gondoltam volna hogy a kilenc éves gyerekemben több empátia van mint bennetek, aki csak annyit mondott, hogy egy meccset bármikor le lehet játszani, a lényeg hogy Eriksen legyen rendben.
Ennyi, ha meghal, akkor a Dánok kb. vissza is lépnek, de talán az EBt is lefújják.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 13., vasárnap 10:21

füst írta: Én is gondolkozás nélkül felfüggesztettem volna a meccset, kár volt ilyen körülmények között tegnap folytatni. Pár nap pihi ráfért volna a dánokra, amíg megemésztik a történteket, és nem az jár a fejükben hogy a társukkal mi van.
Nem tudod ezt elpakolni, vagy 1,5 naponta jatszanak. Sajnalatos, de nem hiaba egyeztek bele ok is a lejatszasba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 13., vasárnap 10:12

füst írta: Én is gondolkozás nélkül felfüggesztettem volna a meccset, kár volt ilyen körülmények között tegnap folytatni. Pár nap pihi ráfért volna a dánokra, amíg megemésztik a történteket, és nem az jár a fejükben hogy a társukkal mi van.
Egyet ertek. Nyilvan a nezoknek nem mind1, gondolom veluk sem akart senki kicseszni, de en is halasztottam volna.
A dan csapat tagjaival egyebkent pszichologus foglalkozik az eset utan, elkepzelni nem tudom egy ilyenen, hogy lehet olyan szinten tullepni, hogy a tobbi meccsen fejben ott legyen mindenki.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. június 13., vasárnap 10:00

'shutterisland írta: bognarrol nincs valahol full video?
megneznem, hogy hergeljem magam.
https://youtu.be/PTNkYRbG3mE

Közel sem full, de erről tudok.

Az ellenzéki sajtóban többnyire megírták. Meg a blikk is, az nem kormánypárti?
Az egyértelmű, h a népharag elsöpörné, kíváncsi leszek, hogy elküldik-e. Ismerve hogyan mennek itt a dolgok közel sem vagyok biztos benne.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 13., vasárnap 9:51

Én is gondolkozás nélkül felfüggesztettem volna a meccset, kár volt ilyen körülmények között tegnap folytatni. Pár nap pihi ráfért volna a dánokra, amíg megemésztik a történteket, és nem az jár a fejükben hogy a társukkal mi van.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 13., vasárnap 9:45

doncsontos írta:
füst írta:

Bognár úrnak nem az álláspontja volt felháborító, hanem a stílus amiben előadta.

bognár Úr mi? :lol: :lol: faszt nem volt felháborító
Rohadtul felháborító volt sztm is, az előadásmód is, meg amit mondott, az is.

Mikor a döntéshozásról esett szó...azt hiszem "fél" volt és "45" re tették a bejelentést....ezen is puffogott, hogy ezt valami 5 perc alatt el lehet dönteni. Azt hiszem valahogy így, szó szerint.
Meg amit Petrynek is odaszólt, hogy ne foglalkozzon a dán játékosokkal, azt hiszem...stb..

De, kibaszta a biztosítékot, nagyon is.
Az alpári stílus, erőszakossága, már "csak" hab volt a tortán.

Nem, ezek a dolgok nem így működnek az én olvasatomban, ezzel a véleménnyel nem tudok azonosulni, sem a magatartásával.
Persze, ha valami csoda történik is előbb megy a mérkőzés...de jó lett volna. persze...de sztm az is elég nagy csoda, hogy ezt így megúszták. ráadásul le is tudták játszani...

De az a retardált rendező is, premier plánba mutatja a feleségét és magát a játékost is. Ehhez is tudok gratulálni.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2021. június 13., vasárnap 9:38

Én így sem értettem miért játszották le. Az is lehet hogy konkrétan sokkot kaptak néhányan, nekem biztos nem lett volna erőm játszani ilyen lelki állapotban. Ha megjött a hír hogy stabil az állapota akkor sem hevered ki 30 perc alatt csak úgy. Abba is belegondolsz hogy bármelyik pillanatban egy másik játékossal is megtörténhet, vagy saját magaddal és nem úgy mész bele a párharcokba mondjuk. A torna lebonyolítása érdekében kedvező döntés született, a két résztvevő csapat (és főleg a dánok) játékosai szempontjából emberileg biztos hogy nem.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2021. június 13., vasárnap 9:37

füst írta:
M@dridista@ írta:

Ön az Bognár úr?

Kitartás Christian!
Bognár úrnak nem az álláspontja volt felháborító, hanem a stílus amiben előadta.

bognár Úr mi? :lol: :lol: faszt nem volt felháborító
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 13., vasárnap 9:11

De amúgy mit gondoltok hogy folytatodhatott volna gyorsabban? Normálisak vagytok?

Senki nem tudta hogy él-e vagy meghalt. Ahogy kiderult, írták is hogy befejezik a meccset.

Vagy szerintetek reális lett volna úgy folytatni, hogy aggódnak közben a jatekosert?

Hát nem gondoltam volna hogy a kilenc éves gyerekemben több empátia van mint bennetek, aki csak annyit mondott, hogy egy meccset bármikor le lehet játszani, a lényeg hogy Eriksen legyen rendben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 13., vasárnap 8:47

ziro4vr írta: Jók ezek a belgák, rendszer megvan, tudatos játék folyik. Pufito nem hiányzik, Kevin elférne még, lehet ebből dobogó.
Azert pufitoval lennenek ok fobaszok.

Ennel a Bognarnal nagyobb barmot meg a vilag nem latott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 13., vasárnap 8:46

Elég meredek v olt ez a tegnap.....bassza meg, pedig jó hangulatot csináltak a stadionban, utána oroszoknál is rendben volt a nézőtér ( nem ilyen illúzióromboló, foghíjas szarság ) és a közönség is ( persze mikor kipukkadtak az oroszok, kicsit leültek ) .

Dán Finn meccs is egész nézhető volt, ugyan ez igaz a Belga Orosz párharcra is, egész jó volt, bár az utolsó Belga gólt már nem vártam meg, előtte léceltem valamivel, a diszkófrontos hazardunk nagyon nem hiányzott, azt láttam.
Még a Wales Svájc is, szódával...bár ebből sok nem maradt meg, csak a gólok meg pár svájci próbálkozás,bár itt a bakui stadion nekem nagyon nem adta a feelinget.el is ment a kedvem.
Összességében Béláék pontszerzése, és a Finn győzelem....számomra nagyon nem várt fordulatok, és a későbbiekben ez még okozhat a semleges nézőnek jó pillanatokat.

Csak az a fasság ne lett volna, meg ahogy előadta magát Bognár...A vélemény egy dolog, sőt én sem bántam volna, ha "gyorsban" tud folyni a mérkőzés, ésszerű és emberi keretek között.Persze. De b+...akkor sem vagyok ilyen seggarc, a világ szeme láttára...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. június 13., vasárnap 8:48-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. június 13., vasárnap 8:04

M@dridista@ írta:
Galacticos írta: Idiota stilusba tolja es szelsosegesek a peldai (nem talaljak a labdat stb) de tenyleg erthetetlen, hogy ezen a dontesen mi tart egy orat.
Szornyu ami tortent, de akkor fujjak le.
Ha pedig a jatekosok ugy gondoljak vagy ugy szavaznanak hogy folytassak akkor menjen tovabb. De ez a bizonytalansag senkinek sem jo.
Ön az Bognár úr?

Kitartás Christian!
Legkozelebb ha nem ertesz valamit, szerintem olvasd el 2x mielott irsz ra egy hozzaszolast.
füst írta: Bognár úrnak nem az álláspontja volt felháborító, hanem a stílus amiben előadta.
Ezzel egyetertek, foleg akkor tolta tul amikor poenkodott hogy mivan nem talaljak a labdat.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 13., vasárnap 7:38

M@dridista@ írta:
Galacticos írta: Idiota stilusba tolja es szelsosegesek a peldai (nem talaljak a labdat stb) de tenyleg erthetetlen, hogy ezen a dontesen mi tart egy orat.
Szornyu ami tortent, de akkor fujjak le.
Ha pedig a jatekosok ugy gondoljak vagy ugy szavaznanak hogy folytassak akkor menjen tovabb. De ez a bizonytalansag senkinek sem jo.
Ön az Bognár úr?

Kitartás Christian!
Bognár úrnak nem az álláspontja volt felháborító, hanem a stílus amiben előadta.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég