EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 13., vasárnap 14:58

ziro4vr írta: Sok pepet nézett ez a southgate is ahogy látom.

Bognáron meg lépjetek túl, egy tahó, ennyi.

Szerk: ez mi a tököm hogy a tiktok a hivatalos támogató? :lol:
Haló, csókolom !

Melyik eb-t nézte eddig? :mrgreen:

szrk:
Sancho nem egy fasza játékos?
Akkor hogy a vérbe nem fért oda a padra, sem? :lol: sérült, vagy mi a szitu? vagy csak az edző faktor? :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. június 13., vasárnap 14:57

Sancho még a padra se fér oda. ha nem Southgate lenne az edző...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 13., vasárnap 14:57

ziro4vr írta: Sok pepet nézett ez a southgate is ahogy látom.

Bognáron meg lépjetek túl, egy tahó, ennyi.

Szerk: ez mi a tököm hogy a tiktok a hivatalos támogató? :lol:
Nézz rá, hogy a tiktok alapitojanak mekkora a vagyona, aztan rájössz. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. június 13., vasárnap 14:52

Soutghate. :lol:

Ott egy top 3-as keret, erre kirak egy ilyen kezdot...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 13., vasárnap 14:50

Sok pepet nézett ez a southgate is ahogy látom.

Bognáron meg lépjetek túl, egy tahó, ennyi.

Szerk: ez mi a tököm hogy a tiktok a hivatalos támogató? :lol:
Nem illik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 13., vasárnap 14:44

Azért túl sokat se várjunk, meg nem történtté nem tudja tenni a tegnapit.
A bocsánatkérés viszont megvolt, ezt azért lehet a javára írni. Ennél többet egy nap távlatából nem nagyon lehet tenni, de legalább az elvárható minimumot sikerült megugrani, sokan idáig se jutnak el.
Remélhetőleg azért lesz következménye, mert a büntiért megdolgozott, bízom benne hogy nem lesz alkalmazva egy jó ideig.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. június 13., vasárnap 14:35

M@dridista@ írta: Csak azt nem értjük sokan mások , hogy Te miért vagy még itt.
Az jo, en eddig azt se tudtam hogy te a forumon vagy.
Elotte egy oraval azt irtad hogy te nem reagalsz ram tobbet, ugy latom a szovegertelmezes valahol a szavahihetosegeddel lehet egy szinten. :)
realistahuni írta: De már hány éve nyomják a bullshitet a tv-ben, ő meg iván, meg egy csomó paraszt akinek a nevére sem emlékszem
Mondjuk ez szerintem amit ivan kepvisel szorakoztatobb mint a fiatal xg huszar szabo peet. Azt multkor kerdeztek a 06 vagy 07es bl dontorol es kozolte h o akk meg nem nezett focit. Ezek utan vegkepp hiteles amit pl a legujabb teljes terjedelembe lenyom ahol konkretan gunyolodik perezen es az egesz real madridon, arsenal szurkolokent.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. június 13., vasárnap 14:31

Swineherd írta: Gyuri jobb esetben szociopata, rosszabb esetben pszichopata.

Ezért van az, hogy rá kellett szólni, hogy ez így nagyon nem volt rendben tegnap és reagáljon. (Tudok annyit a paksiaktól róla, hogy önvizsgálatra képtelen, szóval magától nem reagált volna "megbánóan".)

Az ilyen személyek nem értik az emberi érzelmeket, lényükből fakadóan képtelenek az empátiára, hiszen nincsen lelkük.

Nagyon csalódott leszek, ha képernyőn hagyják őt...
De már hány éve nyomják a bullshitet a tv-ben, ő meg iván, meg egy csomó paraszt akinek a nevére sem emlékszem. Én meg sem lepődtem ezen a tegnapi dolgon.
Love football, hate antifa.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. június 13., vasárnap 14:27

Gyuri jobb esetben szociopata, rosszabb esetben pszichopata.

Ezért van az, hogy rá kellett szólni, hogy ez így nagyon nem volt rendben tegnap és reagáljon. (Tudok annyit a paksiaktól róla, hogy önvizsgálatra képtelen, szóval magától nem reagált volna "megbánóan".)

Az ilyen személyek nem értik az emberi érzelmeket, lényükből fakadóan képtelenek az empátiára, hiszen nincsen lelkük.

Nagyon csalódott leszek, ha képernyőn hagyják őt...
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 13., vasárnap 14:14

Zseniális, magyarázni a bizonyítványt, ez szép :taps:
Nem a szakmaisággal van itt a gond, kérem szépen !


Közben pedig jönnek MOdricék B-) remélem anglusék csinálják majd a fesztivált a Wembleyben , lesz valami foci meccsre emlékeztető játék és hangulat :iszunk:

Jók ezek az angolok, névre, mert egyébként alig ismerem őket játék alapján. De ők is csak angolok.... :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2021. június 13., vasárnap 13:58

ronaldo99 írta: B Gy:
Számomra is világossá vált, hogy rengeteg ember érzelmi világára bántóan hatott a Dánia-Finnország mérkőzés közbeni véleménnyilvánításom.
Miután több forrásból is értesültünk a stúdióban, hogy a dán válogatott Christian Eriksen állapota stabil, szakmai szempontokat kezdtem figyelembe venni, figyelmen kívül hagyva a történtek komoly lélektani hatását. Utóbbi miatt ezúton szeretnék elnézést kérni minden sportrajongótól és mindenki mástól, aki félreértett, és akaratomon kívül megbántottam az érzéseiben. A történtek rám is sokkolóan hatottak, érzelmileg megviseltek, éppen ezért szerettem volna sürgetni, hogy ennek a találkozónak minél előbb vége legyen.
Kívánom, hogy soha többé ne kelljen átélnünk ilyen esetet, hogy Christian, akiért egy világ aggódik, mielőbb felgyógyuljon, pályára léphessen, ahogy csapattársaitól is ezt kérte.
Bognár György
ez a baj te kretén fasz, hogy VÁLT világossá a dolog, amíg más nem szól Te észre se veszed magad te szerencsétlen. gyönyörű mentőbeszéd mindjárt meg is sajnálom
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. június 13., vasárnap 13:56

pr bullshit. havert nem lehet kitenni a stúdióból. ugyanúgy ott lesz.

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. június 13., vasárnap 13:52

B Gy:
Számomra is világossá vált, hogy rengeteg ember érzelmi világára bántóan hatott a Dánia-Finnország mérkőzés közbeni véleménnyilvánításom.
Miután több forrásból is értesültünk a stúdióban, hogy a dán válogatott Christian Eriksen állapota stabil, szakmai szempontokat kezdtem figyelembe venni, figyelmen kívül hagyva a történtek komoly lélektani hatását. Utóbbi miatt ezúton szeretnék elnézést kérni minden sportrajongótól és mindenki mástól, aki félreértett, és akaratomon kívül megbántottam az érzéseiben. A történtek rám is sokkolóan hatottak, érzelmileg megviseltek, éppen ezért szerettem volna sürgetni, hogy ennek a találkozónak minél előbb vége legyen.
Kívánom, hogy soha többé ne kelljen átélnünk ilyen esetet, hogy Christian, akiért egy világ aggódik, mielőbb felgyógyuljon, pályára léphessen, ahogy csapattársaitól is ezt kérte.
Bognár György

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4952
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. június 13., vasárnap 13:03

Egyébként elképesztő profin volt kezelve a helyzet, sajnos emlékeim szerint amikor így összeesett valaki akkor mindig halállal végződött, hihetetlen szerencsés Eriksen.

Ez a Bognár meg... A finnek annyira le akartak vonulni a helyzetet kihasználva 0-0-nál, hogy utána megnyerték a meccset 1-0-ra. :x

Én szerintem még nem láttam ilyen szintű érzéketlenséget élő egyenes adásban. Ez van amikor elfelejti valaki hogy itt elsősorban mindenki ember, és csak utána focista/sportoló. Szociopata.

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2021. június 13., vasárnap 12:54

Galacticos írta:
lestat írta: Mindenki posztolja hogy micsoda csapat hogy körbeállták a játékost.
Kjaerrol viszont szerintem meltatlanul keves szo esik. Mar ott amiket en olvastam.
O igazi kapitanykent viselkedett.
M@dridista@ írta: Tényleg szóra sem vagy érdemes.... Gáz....! főképp az, hogy még mindig nem érted
Koszi a velemenyt, akkor legalabb nem reagalsz tobbet ram regenyekkel. :)
Realista24 írta:Nem kell neked figyu, van elég baj a fejedben.
Koszi, igy mar ertem nehanyan miert maradtak meg itt. :lol:
Csak azt nem értjük sokan mások , hogy Te miért vagy még itt.
Főképp, hogy nem csak a véleményed egészen bosszantó , de még flegmázol is mindenkivel még R24-el is.
Pedig csak a szemed próbáltuk felnyitni. Erre a Te reakciód csak flegmázás és röhögcsélés.
Már értem azt miért nem értetted meg a tegnapi meccsen a döntés számodra elviselhetetlen lassúságát is. 🙂

Norbi90
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2021. június 13., vasárnap 12:36

Hála Istennek úgy néz ki van még dolga itt Eriksennek. Adjon hálát az égnek, hogy profi lebdarúgó és nem pl. egy gyári munkás mert akkor nagy valószínűséggel már nem élne.
nagy valószínüséggel nem is esett volna össze egy eb csoportmeccsen ha gyári munkás.

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2021. június 13., vasárnap 12:26

Hála Istennek úgy néz ki van még dolga itt Eriksennek. Adjon hálát az égnek, hogy profi lebdarúgó és nem pl. egy gyári munkás mert akkor nagy valószínűséggel már nem élne.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 13., vasárnap 12:24

Galacticos írta: Idiota stilusba tolja es szelsosegesek a peldai (nem talaljak a labdat stb) de tenyleg erthetetlen, hogy ezen a dontesen mi tart egy orat.
Szornyu ami tortent, de akkor fujjak le.
Ha pedig a jatekosok ugy gondoljak vagy ugy szavaznanak hogy folytassak akkor menjen tovabb. De ez a bizonytalansag senkinek sem jo.
Röviden:

A bizonytalanság a show, a játék miatt fontos? Közben a játékos élete volt bizonytalan, a többi játékosnak meg a lelkiállapota.

Mondjuk lehet a 11-t is a folytatásban normál esetben beveri a dán játékos, de nem egy ilyen nap után, mikor a csapattársad,barátod haldoklik kicsivel előtte a szemed láttára.


A kommentátorhoz. Az a sajnálatos, hogy itt is van aki elemezgeti, hogy igaza van-e. Ezt az embert le kellett volna szedni egy reklámmal és hazaküldeni, majd folytatni nélküle.

Már a fele elég lenne annak amit és ahogy mondott, hogy egy normális világban ne egy országnak ossza az észt, hanem szertárosként dolgozzon tovább.

Nincs mit megmagyarázni ilyen érzéketlenségen.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. június 13., vasárnap 12:22

lestat írta: Tegnapi nap ugy ahogy volt egy katasztrófa volt amugy.
Mindenki posztolja hogy micsoda csapat hogy körbeállták a játékost. Nyilván az élő nézők miatt is. De számomra undorito volt hogy közvetitettek minden pillanatat. Konkrétan látni lehetett az ujraélesztést.
A játékosok siro arcat veszi a kamera. A feleségét.
Igen valamilyen szinten szép dolog, hogy tisztelgünk a résztvevők előtt, de amikor ők majd ezeket a képeket meglátják a social median nem hiszem, hogy jó érzést vált ki belőlük, pláne Eriksen feleségéből :| Valószínűleg élete egyik legrosszabb napját élte át... De nyilván senki nem rosszat akar ezzel. Mint említetted, itt a rendezőknek kellett volna ezt kordában tartani, de biztos felkerültek volna egyéni felvételek az internetre így is úgy is.

A legfontosabb, hogy rendbe jöjjön Eriksen!

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. június 13., vasárnap 12:21

Egy másik nézőpontot had dobjak be a kalapba.

Felháborító ami történt, de én meg azt nem értem személy szerint, aki olyanokat ír, hogy könnyes szemmel ült otthon a TV előtt Magyarországról, ez meg már a másik véglet.

De ez is egy személyes dolog mindenkinél, ki mit élt át eddig, milyen beállítottságú stb.
Ezért nem kell elítélni alapból senkit, viszont egy TVben ilyen ámokfutást nem lehet lerendezni, mert vannak akik erre érzékenyebbek.

Én láttam mi történt, sajnáltam persze, de ennyi, túlzottan nem mozgatott meg a dolog.
Sajnos én személyesen éltem át egy ugyanilyen esetet egy olyan emberrel, akit nagyon kedveltem és sokra tartottam, ott is a szív ment el és összeesett egyszer csak. Hiába próbaltam és próbáltunk mindent, majd a mentősök is mikor kiértek, esélytelen volt.

Szóval ki tudja ki mit élt át eddig, nekem nem vitte át emiatt az ingerküszöbömet a dolog, hogy egy dán futballista összeesett a pályán, nem remegő kézzel, könnyes szemmel izgultam érte, mert a kibaszott életbe is sajnos pontosan ugyanezt át kellett élnem és sokkal rosszabb lett a vége.

Szóval emiatt én nem ítelem el Bognárt, viszont egy közszereplő nem engedhet meg magának ilyen hangnemet mindenki előtt, mert ha ezt előadja egy kocsmában nem érdekel, de ez ami le lett rendezve és ezt végig is hagyták menni az M4-en arra szavak nincsenek


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég