EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 16., szerda 13:42

istimester írta:
rashidm írta: Szerintem is botrányos volt a játék. Védekezés rendben volt, bár lehetett volna több is közte, néha nagy mákunk volt. Azonban védekezésen kívül semmi, 2-3 passz volt max aztán elvesztettük a labdát: hajam égnek állt amikor mehetett volna a kontra féleség, erre Kleini elkezdi a labdát bámulni meg totyogni vele, szélen kint Szalai, erre belövi középre, oda ahova visszaértek a portugálok 1-2 másodperccel korábban. De sok ember eljátszotta ezt. Szóval ja, fejben nagyon gyengék vagyunk. Ebben talán javulni fogunk. Viszont pozitív csalódás a Schafer gyerek. Abszolút jó volt, nem is teljesen értettem, miért őt kapta le, Szalai rég lemehetett volna, nem volt jó labdája a többiek felé, jól átvenni a labdát nem láttam tőle.
Bőrfoteles stadionközepi szektorból néztem végig a meccset, kb. a tökéletes helyről. A meccs után big screenen is átpörgettem.

Nyilván Kázsé, Szobi és Hangya kezdett volna ha elérhetőek, de ez már veszett fejsze nyele.

Szalai jól játszott. Amíg nem kellett cserélni, rendben volt a dolog és nyilván szerencsénk is volt CR első félidős 4 méteres helyzeténél és a portugálok középpályás balfaszskodásánál.

Aki szerint botrányosan játszottunk, annak a szemorvost tudnám ajánlani.

Megjegyzem, ez most összességében egy gyengébb képessű gárda, ha a 2016-os csapattal hasonlítom össze.
Nincs szükségem szemorvosra, köszi. :mrgreen: Maximum más a skálánk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. június 16., szerda 13:41

rashidm írta: Szerintem is botrányos volt a játék. Védekezés rendben volt, bár lehetett volna több is közte, néha nagy mákunk volt. Azonban védekezésen kívül semmi, 2-3 passz volt max aztán elvesztettük a labdát: hajam égnek állt amikor mehetett volna a kontra féleség, erre Kleini elkezdi a labdát bámulni meg totyogni vele, szélen kint Szalai, erre belövi középre, oda ahova visszaértek a portugálok 1-2 másodperccel korábban. De sok ember eljátszotta ezt. Szóval ja, fejben nagyon gyengék vagyunk. Ebben talán javulni fogunk. Viszont pozitív csalódás a Schafer gyerek. Abszolút jó volt, nem is teljesen értettem, miért őt kapta le, Szalai rég lemehetett volna, nem volt jó labdája a többiek felé, jól átvenni a labdát nem láttam tőle.
Bőrfoteles stadionközepi szektorból néztem végig a meccset, kb. a tökéletes helyről. A meccs után big screenen is átpörgettem.

Nyilván Kázsé, Szobi és Hangya kezdett volna ha elérhetőek, de ez már veszett fejsze nyele.

Szalai jól játszott. Amíg nem kellett cserélni, rendben volt a dolog és nyilván szerencsénk is volt CR első félidős 4 méteres helyzeténél és a portugálok középpályás balfaszskodásánál.

Aki szerint botrányosan játszottunk, annak a szemorvost tudnám ajánlani.

Megjegyzem, ez most összességében egy gyengébb képessű gárda, ha a 2016-os csapattal hasonlítom össze.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. június 16., szerda 13:08

tudom ti nagyon profik vagytok, rá is értek :mrgreen:


nincs valami gif vagy ilyesmi tegnapról hogy varane/karim pacsiznak kroosal

el magico
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. június 16., szerda 11:32

A szurkoláshoz: én is baromira utálom az alpári stílust, sose voltam partner a büdös románozásban meg a szar szlovákiázásban... románok itt sincsenek az EB-n, Szlovákiát is messze elkerültük, a Cristiano homosexual meg ugyanilyen gáz, olyannyira ostobák az emberek, hogy ezredjére sem esik le nekik, hogy ezzel semmire se mennek ellene, pont hogy csak még jobban feltüzelik :lol: aztán meg megy a csodálkozás meg a háborgás amikor vicsorít a gólörömnél :roll: egyik támadásunknál meg majdnem megpattant egy bedobott poháron a labda :lol:

De egyébként a B középben ültem, elenyésző kisebbség volt, akik ezeket próbálták erőltetni, a közönség nagy része nem vette fel szerencsére. Ellenben a ria ria és a hajrá Magyarország szinte végig csutkán B-)

A fiúk szvsz teljesen tisztességesen helyt álltak, a nemzetközi fórmumokon is elismerően nyilatkoznak rólunk. 3 gól abszolút nem volt közte. Kicsin múlott a csoda is :'( ennél többet szerintem fölösleges is elvárni ebben a csoportban, Kalmár és Domi nélkül. Állítom bármelyik másik csoportban realitás lehetne a továbbjutás, de ezért is borzasztó hálásak lehetünk, hogy megajándékoztak minket egy hazai EB-vel, ekkora csapatok és játékosok ellen :salute: Bazki egy 10 éve mennyire elképzelhetetlen volt ez :ozil:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 16., szerda 11:24

Ez a pohár dobálósdi, meg a CR szidás engem is felhúzott amúgy.

De szerintem ez a foci szurkoló “kultúra” ez menthetetlen amúgy. Mindig jönni fog valami egysejtű, aki rázendít a cr homoszexuál baromságaira a túliskolázott réteg meg követi.

Én már feladtam a hitet abban, hogy ez változhat. Mondjuk legalább az új stadion nem lett szétverve, régen nagyobb meccseken a székek is repültek..fejlődés nyomai.

A francia válogatott elleni meccsen meg jönni fog a trianonozás garantáltan. Ami kimondottan vicces ránézve a francia keretre..A játékosaiknak és azok felmenőinek sem sok köze van Trianonhoz.

Nem hiszem, hogy a kis N’ Golo anyukája és apukája éppen a trianoni egyezmény miatt forgolódtak az ágyban.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 16., szerda 10:38

Botrányosan szarul játszottunk szerintem is, ha elfogultság nélkül nézzük :D Ilyen kerettel persze nem meglepő, pláne Szoboszlai nélkül, de azért 2-3 passz lehetett volna a 90 perc során hébe-hóba. Védelmet nagyon rendbe tette a kopasz, majdnem bejött a 0-0 sztem erre mentünk eleve. Pech, hogy pont mikor már kicsit kijöttünk miután beállt Nego, akkor jött a góljuk a semmiből.

Akarásból, alázatból jeles, játékból hát értékelhetetlen. Valamit kicsit változtatni kell előrefele a franciák ellen. Sajnos ott is egy 3-0 a realitás, de hátha valamit ki talál Rossi. Negot pl kezdetném. Portugálok amúgy semmi extrák, kimondottan gyengék voltak, ahhoz képest milyen bomba keretük van.

A telt stadion meg... végre :sziv:

*
Benz nekem eléggé idegen elemnek hat még a franciáknál, persze nem csoda. A góljánál azért látszott mit jelent ő a csapatnak, mindenki a nyakában volt 2 mp alatt :)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 16., szerda 10:29

rashidm írta: Szerintem is botrányos volt a játék. Védekezés rendben volt, bár lehetett volna több is közte, néha nagy mákunk volt. Azonban védekezésen kívül semmi, 2-3 passz volt max aztán elvesztettük a labdát: hajam égnek állt amikor mehetett volna a kontra féleség, erre Kleini elkezdi a labdát bámulni meg totyogni vele, szélen kint Szalai, erre belövi középre, oda ahova visszaértek a portugálok 1-2 másodperccel korábban. De sok ember eljátszotta ezt. Szóval ja, fejben nagyon gyengék vagyunk. Ebben talán javulni fogunk. Viszont pozitív csalódás a Schafer gyerek. Abszolút jó volt, nem is teljesen értettem, miért őt kapta le, Szalai rég lemehetett volna, nem volt jó labdája a többiek felé, jól átvenni a labdát nem láttam tőle.
Schafer elfaradt, Szalai meg az egyetlen opcionk volt a labdakihozatalra. Kleinheisleren latni lehetett, hogy ez nem az o szintje, ennyire korulmenyes jatekos nem tud megelni 3 ilyen szintu kozeppalyas kozott.
Szerintem teljesen rendben volt ez a jatek, a portugalok nagyon megszenvedtek ellenunk. Cristianot teljesen levalasztottuk a csapatrol, mar kinjukban atrugtak a kozeppalyat, hatha be lehet futtatni. A vegeredmeny csaloka, mert talan 2 helyzetuk volt a golig, a gol pedig eleg nagy flipperezesbol jott. Kihoztak a maximumot a meccsbol, ez mar igy is csoda.

A feketepolos baromarcoktol a legalja az Erdelyezes mellett a vesszentrianonozas volt... egy magyar-portugal meccsen :lol: Eg a pofam ezektol...

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2021. június 16., szerda 10:28

p.csabi1 írta: Ami nekem nem tetszett tegnap a nézőktől az a dobálás volt.Mennyi palack volt már a földön a meccs végégre a portugál kapunál?
Nem értem miért kell ezt csinálni.
Amúgy le a kalappal azok előtt a nézők előtt akik normálisak voltak.
ugyanezt beszéltük mi is, egyszerűen nem értem, miért kell lemenni ennyire alpáriba. Szurkolásban nagyon jók vagyunk, csak legyen már egy szint. A sok gyökér még elkezdte skandálni a cristiano homosexault is, de gyorsan csendre intették őket legalább.
halálomig madridista leszek

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. június 16., szerda 10:27

Kalmár és Dominik hiánya ennyit jelent sajnos. Velük azért lehetett volna több labdatartás, több átlövés és kidolgozott helyzet. Kleini tipikus egyszezonos csoda volt még 2015-16-ban, azóta csúnyán leeresztett.
Love football, hate antifa.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. június 16., szerda 10:19

Ami nekem nem tetszett tegnap a nézőktől az a dobálás volt.Mennyi palack volt már a földön a meccs végégre a portugál kapunál?
Nem értem miért kell ezt csinálni.
Amúgy le a kalappal azok előtt a nézők előtt akik normálisak voltak.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 16., szerda 10:06

Steve írta:
Realista24 írta:

Sztem ez a rossz portugál felállásból adódott, amúgy meg botrányosan játszottunk. Mindamellett egy hajszálon múlott a meglepetés.
Miért gondolod azt, hogy bottányosan játszottunk?
Mert láttam a meccset, itthonról, így nem vitt el az eufória :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. június 16., szerda 10:06

abban bízok a többi meccset illetően, hogy Orbán tuti nem fog ki még egy ilyen peches szar napot, mint tegnap. nagyon sok volt a forced és unforced error nála egész meccsen.




kár, hogy Benzi gólját elvették. iszonyat fontos lett volna neki ez pszichésen is. amúgy mezőnyben többet várok tőle. de jó látni a kémiát a csapattársakkal. szerintem a többiek is jobban csípik őt, mint Giroudot.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. június 16., szerda 9:55

Szerintem is botrányos volt a játék. Védekezés rendben volt, bár lehetett volna több is közte, néha nagy mákunk volt. Azonban védekezésen kívül semmi, 2-3 passz volt max aztán elvesztettük a labdát: hajam égnek állt amikor mehetett volna a kontra féleség, erre Kleini elkezdi a labdát bámulni meg totyogni vele, szélen kint Szalai, erre belövi középre, oda ahova visszaértek a portugálok 1-2 másodperccel korábban. De sok ember eljátszotta ezt. Szóval ja, fejben nagyon gyengék vagyunk. Ebben talán javulni fogunk. Viszont pozitív csalódás a Schafer gyerek. Abszolút jó volt, nem is teljesen értettem, miért őt kapta le, Szalai rég lemehetett volna, nem volt jó labdája a többiek felé, jól átvenni a labdát nem láttam tőle.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 16., szerda 9:43

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:

Lenyegesen gyengebb meccset vartam a csapattol. Voltak reszek amikor a portugalok abszolut semmit nem tudtak kezdeni azzal, hogy naluk a labda. Nyilvan egy meccs ment le stb, de nekem igy jott le.
Sztem ez a rossz portugál felállásból adódott, amúgy meg botrányosan játszottunk. Mindamellett egy hajszálon múlott a meglepetés.
Miért gondolod azt, hogy bottányosan játszottunk?

Szerintem a védekezés beton volt, a taktika a védekezéshez jó. Szalai kb egyedül verekedett ott elöl és ha lett volna egy Szoboszlai aki meg is tud indulni és gólt tud szerezni akkor támadásban is jobbak lehettünk volna.

Ez van, nincs olyan keretünk, mint a portugáloknak.Viszont amink van,abból ki lett hozva a max, azt érzem.

Az nyilvánvaló, hogy a portugál-német-francia szint az nem a mi szintünk, de szerintem egy ukrán,román,lengyel..stb akikkel mi jó esetben egy szinten vagyunk is meg lettek volna csapva tegnap.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 16., szerda 9:24

Magyar meccsről érdemben nem tudok nyilatkozni, elvitt a hangulat meg az 1250es Heineken, de tisztességgel kűzdöttek a fiúk, a szint meg hát túl magas ami a csoportban van.

Német-Francia nem volt egy klasszikusan jó meccs, de minőségi volt, jó ez a két csapat, csak a franciák erőből meg tudják ezeket nyerni, annyival jobb a keretük bárkinél.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: pheco » 2021. június 16., szerda 9:17

Dupla D írta: Tippjáték szempontjából tökéletes nappal átvettem a vezetést, innentől már nem engedem ki a gyeplőt a kezemből. :mrgreen:
Csak holtversenyben vagy elso :shifty: Olasz meccsre lemaradtam a tipprol, szoval igy en vezetek :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 16., szerda 9:14

wZoLee7 írta:
Realista24 írta:

Miben okozott kellemes meglepetést a magyar csapat?

A francia németen az volt, amit nagyjából várni lehetett, és ebből adódik szerintem a francia csapat ereje is, hogy félelmetesen nagy a potenciál bennük. Kérdés, hogy ki akarják-e hozni vagy csak flegmán elfocizgatnak néhány szebb dolgot leszámítva.
Lenyegesen gyengebb meccset vartam a csapattol. Voltak reszek amikor a portugalok abszolut semmit nem tudtak kezdeni azzal, hogy naluk a labda. Nyilvan egy meccs ment le stb, de nekem igy jott le.
Sztem ez a rossz portugál felállásból adódott, amúgy meg botrányosan játszottunk. Mindamellett egy hajszálon múlott a meglepetés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. június 16., szerda 8:44

A spanyolok panaszt tettek a saját gyepük miatt

A spanyolok panaszt tettek a sevillai stadion gyepének állapota miatt, de jelezték, nem emiatt lett gól nélküli döntetlen hétfőn este a svédek elleni labdarúgó Európa-bajnoki mérkőzésük.

Luis Enrique szövetségi kapitány hangsúlyozta, ő és a játékosai sem voltak elégedettek a talajjal, több helyen egyenetlen volt, és a fű néhol ki volt száradva.
Na ez is egy szint :lol:

Eddig egy csapat sem volt igazán meggyőző az EB-n, továbbra is a franciák a favoritok, mert ők úgy is nyertek, hogy tudnak ennél jobban is játszani. Igazából amennyit láttam a meccsből, a németek sem voltak rosszak.

Jelenleg francia győzelmen kívül minden más kb. meglepetés lenne.
Belgium, Olaszország, Portugália, Németország, akik még jobbak, a többiektől nem sokat lehet várni. Igaz ez kb. eddig is így volt, max. a spanyolok és a hollandok vannak megzuhanva.

Szerk: tudtam hogy kifelejtek valakit, az angolok is megkavarhatják a dolgokat, így belegondolva egész jó kis EB lehet ez. Idén valamiért nem nagyon ütött be nálam az EB láz, még a csoportokat sem tudom, máskor már az ágrajzokat számolgattam :))

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 16., szerda 8:24

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Ahhoz kepest, hogy ebben a csoportba vartam a legkemenyebb jatekot, egyik csapat sem volt meggyozo. De a korabbi a meccseken sem lattam hihetetlen nagy dolgokat. Ebben a csoportban a magyar csapat jateka okozott kellemes meglepetest, minden vicc nelkuk
Miben okozott kellemes meglepetést a magyar csapat?

A francia németen az volt, amit nagyjából várni lehetett, és ebből adódik szerintem a francia csapat ereje is, hogy félelmetesen nagy a potenciál bennük. Kérdés, hogy ki akarják-e hozni vagy csak flegmán elfocizgatnak néhány szebb dolgot leszámítva.
Lenyegesen gyengebb meccset vartam a csapattol. Voltak reszek amikor a portugalok abszolut semmit nem tudtak kezdeni azzal, hogy naluk a labda. Nyilvan egy meccs ment le stb, de nekem igy jott le.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. június 16., szerda 8:18

Szerintem is a Magyarok kellemes meglepetések voltak. 80 percig tartani a 0-0t ez ellen a Portugál csapat ellen akik EB és VB esélyes kerettel játszanak az valami.

Amugy én szerintem a Portugálok elfogják kapni a Franciákat.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég