EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 18., péntek 22:22

'shutterisland írta:
sebydani írta: Azért kemény, hogy ezzel a garnitúrával is ilyen gyengék az angolok.
en arra lennek amugy kivancsi, hogy volt e mar valaha ilyen alacsony atlageletkoru kezdotizenegy eb-n.

ahogy nezegettem a korukat az eredmenyek.com-on, kb 25 lehet az atlageletkor. :ozil:
Azt mondták a félidőben, hogy nem volt korábban.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Fieldvik
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Fieldvik » 2021. június 18., péntek 22:20

ziro4vr írta:
sebydani írta: Azért kemény, hogy ezzel a garnitúrával is ilyen gyengék az angolok.
Csodák továbbra sincsenek, nem véletlen hogy egy hazai eseményen sikerült eddig alkotni. Ész is kéne meg koncepcio is nem csak futkosni meg buzulni.
Én azt nem értem, hogy miért nem neveznek ki sosem egy értelmes edzőt? Mindig ezek a sótlan, nulla angol fószerek.
Lehet egy komoly edzővel többre mennének. Mondjuk egy nem angollal.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. június 18., péntek 22:19

sebydani írta: Azért kemény, hogy ezzel a garnitúrával is ilyen gyengék az angolok.
en arra lennek amugy kivancsi, hogy volt e mar valaha ilyen alacsony atlageletkoru kezdotizenegy eb-n.

ahogy nezegettem a korukat az eredmenyek.com-on, kb 25 lehet az atlageletkor. :ozil:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 18., péntek 22:16

Na vegre Grealish :coffee:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 18., péntek 22:13

sebydani írta: Azért kemény, hogy ezzel a garnitúrával is ilyen gyengék az angolok.
Csodák továbbra sincsenek, nem véletlen hogy egy hazai eseményen sikerült eddig alkotni. Ész is kéne meg koncepcio is nem csak futkosni meg buzulni.
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 18., péntek 22:05

Azért kemény, hogy ezzel a garnitúrával is ilyen gyengék az angolok.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. június 18., péntek 21:46

Ez a Foden megint jó nagy alibi.
Love football, hate antifa.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 18., péntek 21:42

Kerlon írta:
Steve írta: A magyar meccs után mint expert kommentátor meg volt hívva itt a svéd tv-ben egy korábbi bíró Jonas Eriksson, aki EB-t, VB-t,BL meccseket fújt, most meg nemzetközi bírói szinten ügyködik, meg szakkommentátor…

Na most ő mondta, hogy a partjelzőknek már csak pár évük van hátra. Állítólag már Qatarban tesztelni akarják a gépi partjelzőt(ő mondta én ilyet nem olvastam sehol eddig).

Mindenesetre azt is mondta a mi gólunk kapcsán, hogy a partjelző látja a lest, de ki kell várja, hogy mi lesz a helyzet vége és ha ellőtte a játékos, akkor befújni. Ez volt a mi lesgólunknál is, meg most itt az angoloknak is volt egy ilyen szituáció.

De ez miért jó?Ebbe mi az előny?Minek kivárni, hogy a játékos örül a lesgólbak, majd pangg jön a fogon és zászló fel..nem értem.
Az a jó ebben, hogyha benézi a spori lesnek az indítást és nem az, akkor be tudják fejejzni a helyzetet, ha ez nincs akkor hogy adod vissza ezt korrektül? Sehogy.
Szóval akkor csak a VAR miatt van. Így érthető, viszont továbbra is kicsit fura, hogy 100%-os leseket is tovább engednek.

Valószínűleg csak én vagyok túl konzervatív, de kicsit tartok attól, hogy agyon lesz szabályozva a foci és totál gépiesítve.

Persze azért ígyis sok előnye volt már pl a VAR-nak, nekünk egy bajnoki címet hozott. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 18., péntek 21:32

Steve írta: A magyar meccs után mint expert kommentátor meg volt hívva itt a svéd tv-ben egy korábbi bíró Jonas Eriksson, aki EB-t, VB-t,BL meccseket fújt, most meg nemzetközi bírói szinten ügyködik, meg szakkommentátor…

Na most ő mondta, hogy a partjelzőknek már csak pár évük van hátra. Állítólag már Qatarban tesztelni akarják a gépi partjelzőt(ő mondta én ilyet nem olvastam sehol eddig).

Mindenesetre azt is mondta a mi gólunk kapcsán, hogy a partjelző látja a lest, de ki kell várja, hogy mi lesz a helyzet vége és ha ellőtte a játékos, akkor befújni. Ez volt a mi lesgólunknál is, meg most itt az angoloknak is volt egy ilyen szituáció.

De ez miért jó?Ebbe mi az előny?Minek kivárni, hogy a játékos örül a lesgólbak, majd pangg jön a fogon és zászló fel..nem értem.
Az a jó ebben, hogyha benézi a spori lesnek az indítást és nem az, akkor be tudják fejejzni a helyzetet, ha ez nincs akkor hogy adod vissza ezt korrektül? Sehogy.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 18., péntek 21:26

A magyar meccs után mint expert kommentátor meg volt hívva itt a svéd tv-ben egy korábbi bíró Jonas Eriksson, aki EB-t, VB-t,BL meccseket fújt, most meg nemzetközi bírói szinten ügyködik, meg szakkommentátor…

Na most ő mondta, hogy a partjelzőknek már csak pár évük van hátra. Állítólag már Qatarban tesztelni akarják a gépi partjelzőt(ő mondta én ilyet nem olvastam sehol eddig).

Mindenesetre azt is mondta a mi gólunk kapcsán, hogy a partjelző látja a lest, de ki kell várja, hogy mi lesz a helyzet vége és ha ellőtte a játékos, akkor befújni. Ez volt a mi lesgólunknál is, meg most itt az angoloknak is volt egy ilyen szituáció.

De ez miért jó?Ebbe mi az előny?Minek kivárni, hogy a játékos örül a lesgólbak, majd pangg jön a fogon és zászló fel..nem értem.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2250
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. június 18., péntek 21:17

És erre a meccsre berakják Lahoz atyánkat, csodálatos. :lol: :mrgreen:
A kommentátor meg még jó,hogy a himnuszok előtt elmondta,hogy az FA külön kérte,hogy ne fütyüljenek már bmeg, de hát nem hiszem,hogy komoly eredményre számítottak ez ügyben. :D

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. június 18., péntek 21:14

'shutterisland írta: angol pubban nezem, ne tudd meg milyen hangulat van. :box:
Fő a kölcsönös tisztelet és persze a térdeplés :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. június 18., péntek 21:13

csehek eddig jok, ha mas nem, harmadik helyen tovabb kellene libbenjenek, de innen mar csalodas lenne nekik az is.

na nezzuk a yorkshire-i pirlot, most o a legujabban felkapott arc itt angliaban. :mrgreen:

istimester írta:Szép kis oda-vissza füttykoncert volt.
angol pubban nezem, ne tudd meg milyen hangulat van. :box:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. június 18., péntek 21:11

Szép kis oda-vissza füttykoncert volt.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 18., péntek 19:09

Az szép...
1-1 ez jót tesz a meccsnek
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 18., péntek 19:02

istimester írta: Jólvan Rebič, okos vagy :lol:
megbugyetlen is
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. június 18., péntek 18:39

Jólvan Rebič, okos vagy :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 18., péntek 18:36

Lényegesen jobb meccs, var intézi a tizit a cseheknek....rendesen eltrafálták az orrát.
Csehek sztm behúzzák.( már ha.... :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. június 18., péntek 17:39

1-0-ra tippeltem úgy emlékeztem, mondom megnézem már mennyit dobott előre a 25 pontom, hogyne, mai naptól egyáltalán nem voltak már tippjeim. :lol:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 18., péntek 17:30

KAG írta: Isaak gyereket tenyleg meg kéne próbálni.
70M a kivásárlási ára. Arsenal, Chelsea, Liverpool kopogtat érte.

Amugy a BVBnek van 35M körüli buybackje rá, helyükben eladnám 150-ért Haalandot és visszavenném a svédcsokit.

Nem gondoltam, hogy wzyx egy egykori felfedezettjéből valaha épkézláb focista lesz - persze ő már az AIK U17-ben követte. Bár azért ez az Isak is csetlik botlik sokszor mint Vini, meg nem egy Benzema féle rakétamérnök csatár, de lőni meg futni tud. Szépen felfűzte a szlovákokat
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég