EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 4., vasárnap 22:52

illgner írta:
alexoxladjackoxi írta: Egyénekre lebontva én nem tartom túlértékeltnek az angol csapatot. Sőt, franciák után nálam ők következnének. Viszont ha azt kell értékelnem, amit a pályán látok, akkor valóban túlértékeltek. Ez mondjuk nem a játékosok hibája, hanem az edzőé, aki vissza fogja őket. Meg qrvára nem azokat játszatja, akikkel mehetne a bugi. :sly:
Mielőtt Southgate lett volna a kapitány, az eredménysor a következő:
2010: kiesés a 16 között a vb-n
2012: kiesés a 8 között az Eb-n
2014: kiesés a csoportkörben a vb-n
2016: kiesés a 16 között (Izland ellen!) az Eb-n

Jön Southgate, bevezeti őket a vb elődöntőbe, aztán az Eb-n kapott gól nélkül már elődöntősök. Nem igazán tudom, mit kéne csinálnia, hogy elismerjék. Lehet, ha feláll egy támadóbb szellemű csapattal a németek ellen, átfutnak rajtuk, és már simán kiestek volna. Ez az angol csapat eddig atom védekezésben, még gólt sem kaptak, elől meg pont annyira veszélyesek, hogy minden meccsen meglőjék azt a gólt/gólokat, amivel nyerhetnek. Szerintem az eredményeik önmagukért beszélnek, és teljes mértékben alátámasztják Southgate taktikájának helyességét.
Javaslom akkor nekik, hogy nézzenek meg egy olasz válogatott meccset. Úgyis lehetsz eredményes, hogy közben nem ölöd a futballt, pláne, ha nálad a minőségbeli fölény. :hmmm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 4., vasárnap 22:00

illgner írta:
Mielőtt Southgate lett volna a kapitány, az eredménysor a következő:
2010: kiesés a 16 között a vb-n
2012: kiesés a 8 között az Eb-n
2014: kiesés a csoportkörben a vb-n
2016: kiesés a 16 között (Izland ellen!) az Eb-n
Azért nézd meg a kereteket is, az öregedő Lampard/Gerrard vonalat, a James Milnereket. Illetve a riválisok kereteit/csapatát.

Szép ahogyan kinéz nekik ez az idei eb, de a 7/6 potenciális hazai meccs vicc, és a sorsolásuk is több mint kedvező most is, meg az előző vb-n is. Ez nem vesz el tőlük mert nem tehetnek róla, de attól még tény.
Nem illik.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 4., vasárnap 21:58

Taktikai helyesseg van.
Foci nincs.

Lehet es az angoloknak mar nem is fontos, ugy vannak vele nyerjunk valamit barmi aron.
De nekem pl csalodas hogy ilyen szar a jatek egy ilyen jo kerettel.
Plusz en Grealish miatt is morgok :mrgreen:


Szep ez a statisztika. De igy evekre lebontva ugy hogy minden EB es VB es generacio mas, nekem nem sokat szamit.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. július 4., vasárnap 20:38

Csabi írta: dánia simázza őket.
Hol lehet aláírni Csabesz?

#teamdenmark

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. július 4., vasárnap 20:11

alexoxladjackoxi írta: Egyénekre lebontva én nem tartom túlértékeltnek az angol csapatot. Sőt, franciák után nálam ők következnének. Viszont ha azt kell értékelnem, amit a pályán látok, akkor valóban túlértékeltek. Ez mondjuk nem a játékosok hibája, hanem az edzőé, aki vissza fogja őket. Meg qrvára nem azokat játszatja, akikkel mehetne a bugi. :sly:
Mielőtt Southgate lett volna a kapitány, az eredménysor a következő:
2010: kiesés a 16 között a vb-n
2012: kiesés a 8 között az Eb-n
2014: kiesés a csoportkörben a vb-n
2016: kiesés a 16 között (Izland ellen!) az Eb-n

Jön Southgate, bevezeti őket a vb elődöntőbe, aztán az Eb-n kapott gól nélkül már elődöntősök. Nem igazán tudom, mit kéne csinálnia, hogy elismerjék. Lehet, ha feláll egy támadóbb szellemű csapattal a németek ellen, átfutnak rajtuk, és már simán kiestek volna. Ez az angol csapat eddig atom védekezésben, még gólt sem kaptak, elől meg pont annyira veszélyesek, hogy minden meccsen meglőjék azt a gólt/gólokat, amivel nyerhetnek. Szerintem az eredményeik önmagukért beszélnek, és teljes mértékben alátámasztják Southgate taktikájának helyességét.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 4., vasárnap 12:49

Toti írta: Mondjuk ennek a jordan hendersonnak akkora arca van, h csoda h elfer a palyan. Bocs a padon,mert philips kiszoritotta vagy rice.

Hé-hé, van mire, #alltime legjobb csapat tagja.. Tudod, 2 szezonon belül CL + PL cím.. Több tiszteletet..









:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. július 4., vasárnap 12:43

dánia simázza őket.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 4., vasárnap 12:27

Egyénekre lebontva én nem tartom túlértékeltnek az angol csapatot. Sőt, franciák után nálam ők következnének. Viszont ha azt kell értékelnem, amit a pályán látok, akkor valóban túlértékeltek. Ez mondjuk nem a játékosok hibája, hanem az edzőé, aki vissza fogja őket. Meg qrvára nem azokat játszatja, akikkel mehetne a bugi. :sly:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 4., vasárnap 12:21

Toti írta:
lestat írta: Hajra angolok! :D

Szerintem van jo par szimpatikus figura ott.

Es nem ok a bekepzeltek hanem a sajtojuk akik korulveszik oket.
Mondjuk ennek a jordan hendersonnak akkora arca van, h csoda h elfer a palyan. Bocs a padon,mert philips kiszoritotta vagy rice.

Ilyen arc minden csapatban van. :/
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. július 4., vasárnap 12:10

lestat írta: Hajra angolok! :D

Szerintem van jo par szimpatikus figura ott.

Es nem ok a bekepzeltek hanem a sajtojuk akik korulveszik oket.
Mondjuk ennek a jordan hendersonnak akkora arca van, h csoda h elfer a palyan. Bocs a padon,mert philips kiszoritotta vagy rice.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 4., vasárnap 10:35

Nekem fngm sem volt az eb-ről meg a válogatottakról, nem érdekelt. De úgy alakult, hogy az elmúlt években, összesen nem néztem annyi meccset,mint ezen a tornán....és ez az EB-t minősíti, jól.
A játék és a körülmények miatt, a Squadra Azzurranak és a Dánoknak szurkolok, egyébként itália is csak egy gólt kapott, a rendes játékidőben...azt is tiziből.(lőttek is párat) Sajnálom hogy Spinazzola kiesett tőlük. A Dánok 2 vereséggel indultak, ótvar eseménnyel karöltve...de oda értek, respect !
Spanyol meg angol foci nem győzött meg, de sztm bárki behúzhatja ezt a tornát...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 4., vasárnap 10:15

Hajra angolok! :D

Szerintem van jo par szimpatikus figura ott.

Es nem ok a bekepzeltek hanem a sajtojuk akik korulveszik oket.

Az edzo mondjuk egy kokler es idegesito hogy szar a foci es nincs kihasznalva a keret. De a nulla kapott golt nem kell magyarazni szerintem.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 4., vasárnap 9:21

alexoxladjackoxi írta:
halamadrid írta: Mi itt ez a nagy angol utálat? :lol:
Az, hogy ezzel a kerettel az egyik legjobb focit kéne tolniuk, ehhez képest egy nézhetetlen szar az egész. Tele vannak remek játékosokkal, akikből jó, ha egy pályára kerül egy meccsen. Grealish is csak akkor kell, ha ég a ház, de akkor nagyon persze. Remélem Dánia megfingatja ezt a beszari Southgate-et.
Beképzelt, túlértékelt parasztok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. július 4., vasárnap 8:55

az angol menetelés tipik olyan, mint Hamilton VB győzelmei.
a többségnek fáj, de nem érdemtelenül vannak ott.
0 góllal elődöntőben lenni, szerintem rekord.

és tartom, hogy Southgate egy kókler, mert a keret még így is csak 80%ban van kihasználva.

az biztos, hogy az angolnál arrogánsabb nemzet nem nagyon létezik... rossz lenne a szemnek, ha ők húznák be.

hajrá digók!
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. július 4., vasárnap 0:10

addig oltogatjatok az angolokat meg spanyolokat amig bejinxelitek oket a dontobe es a forum fele meg sem fogja nezni. :lol:

angliaban elek 5 eve, nem kell bemutatni oket, a coming home-ot es az arroganciajukat eloben is atelem.
de azert lehoztak a cseh-horvat-skot-nemet-ukran otost 8:0-as golkulivel, amibol egyedul a skotok lennenek pofozogep kategoria.
ugy, hogy rashfordokat, grealisheket meg fodeneket is padoztathatnak.

en is orulnek egy olasz-dan dontonek es a vegen a skandinavok gyozelmevel ez egy bazi emlekezetes torna lehetne, de azert ne a spanyolok vagy angolok hibaja legyen, hogy a tobbi tradicionalis nagycsapat, mint a franciak, nemetek, hollandok leszerepeltek vagy hogy a szimpatikus belgakat balszerencsere a megjobb digokkal hozta ossze a sors.

sajnos vagy nem sajnos de a vakok kozt a felszemu a kiraly.


Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 3., szombat 23:59

Mondjuk a potenciális 7/6 hazai meccs se semmi. Az eb az angoloké a foci meg mindenkié.
Nem illik.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. július 3., szombat 23:57

Jaa értem, kösz a válaszokat. Én azért kíváncsi vagyok mit játszanak majd, ha összejön az olasz-angol döntő. Sok maradt még ebben a keretben, nem igazán volt eddig nagy ellenfelük és szerintem még meglepetést is okozhatnak.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 3., szombat 23:12

halamadrid írta: Mi itt ez a nagy angol utálat? :lol:
Az, hogy ezzel a kerettel az egyik legjobb focit kéne tolniuk, ehhez képest egy nézhetetlen szar az egész. Tele vannak remek játékosokkal, akikből jó, ha egy pályára kerül egy meccsen. Grealish is csak akkor kell, ha ég a ház, de akkor nagyon persze. Remélem Dánia megfingatja ezt a beszari Southgate-et.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. július 3., szombat 22:58

Nalam nincs mar senki fele utalat. Kolyok fejjel utaltam a nemeteket, de fogalmam nincs miert. Mondjuk Kahn meg Effenberg nem voltak azok a finom uriemberek.

Most csak azert irritalnak az angolok, mert arrogansnak erzem oket, ez a szlogen is egy vicc, valogatott szinten miota nincsenek sehol? A PL is egy nagyon profin felepitett brand, de egyebkent nemzetkozi szinten egyaltalan nem kiemelkedok az angol klubcsapatok, hazi dontok ide vagy oda. Kozben meg #besztlig, meg hasonlo buzisagok mennek. Raadasul most is a vegtelen penzes City ert oda egyiknek, amihez semmi koze nincs a PL-nek, kizarolag az arab lovenak. Szerencsere a geniusznak sikerult ezt is tulkombinalnia.

Igy maradt Olaszorszag, pedig oket a catenaccio miatt nem szivleltem, de most korrekt focat tolnak.

LE-fele spanyolok meg szora sem erdemesek, borzalmas valogatasi elvek, borzalmas kozepszeru jatekosok.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

MVPP
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: MVPP » 2021. július 3., szombat 22:46

halamadrid írta: Mi itt ez a nagy angol utálat? :lol:
Nálam a szlogen miatt van. Ezt nyomatják mióta fotbalt nézek, és soha sehol nincsenek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég