EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. június 29., kedd 17:22

Pad'em írta: ENG: Pickford, Walker, Maguire, Stones, Trippier, Phillips, Rice, Shaw, Saka, Kane, Sterling
v
GER: Neuer, Ginter, Hummels, Rüdiger, Kimmich, Goretzka, Kroos, Gosens, Havertz, Müller, Werner

Gyóhe az az angol kezdő :roll:

Kroos miatt is plusz a nagypofájú angolok miatt hajrá németek!
Ez milyen szarfos angol kezdő? 2 db JHV, 1 BHV, 2 KH...2 VKP, meg 3 támadó... Hát, oké. Azért ebből a keretből jobbat is kihozhatnának...

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 29., kedd 17:18

ENG: Pickford, Walker, Maguire, Stones, Trippier, Phillips, Rice, Shaw, Saka, Kane, Sterling
v
GER: Neuer, Ginter, Hummels, Rüdiger, Kimmich, Goretzka, Kroos, Gosens, Havertz, Müller, Werner

Gyóhe az az angol kezdő :roll:

Kroos miatt is plusz a nagypofájú angolok miatt hajrá németek!
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 29., kedd 17:17

Southgate 7 védekező emberrel áll fel. Undorító. Bár legalább Saka bennmaradt. Ezzel együtt is továbbmennek úgy érzem, nem fog ízleni a németeknek az, hogy vélhetően vissza fognak állni az angolok.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 29., kedd 17:01

Pont Zidanera gondoltam.

Jó lenne, ha gatyába rázná ezt a keretet, ilyen garnitúrával...neki feküdne ez a felállás. Adott a minőség, " egy egy " találkozóra kellene összerántani a bandát.

ha még a válogatott élén is maradandót nyújtana, all time edző lehetne sztm.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 29., kedd 16:35

De Boert már ki is tették a hollandok, reméljük holnapra Deschampsnak se lesz munkája.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 29., kedd 14:52

ToniKroos írta:
Mickey írta: Én.
Édenre reagáltam, az ÉDER helyett !
Elnéztem.benéztem.
De amúgy te el is olvasod amire reagálsz? 2016ban nem nyertek a belgák EB-t és most sem estek ki a legjobb 16 között. Realban meg nem játszott 26 meccset. Semmi nem stimmel vele kapcsolatban. Jó lehet a 2 gólpassz igen, azt nem tudom.
Nem leírtam ,hogy elnéztem, benéztem? Hogy olvasnék már...sosem nem.
Édent, és a "vele nélküle" dolgot figyeltem, olvastam, meg a csapnivaló statisztikát.

szrk
Egyébként nem, most nem figyeltem oda, csak egyből beugrott Hazard... és a zseniális teljesítménye, nálunk.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. június 29., kedd 14:43

Mickey írta: Én.
Édenre reagáltam, az ÉDER helyett !
Elnéztem.benéztem.
De amúgy te el is olvasod amire reagálsz? 2016ban nem nyertek a belgák EB-t és most sem estek ki a legjobb 16 között. Realban meg nem játszott 26 meccset. Semmi nem stimmel vele kapcsolatban. Jó lehet a 2 gólpassz igen, azt nem tudom.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 29., kedd 14:00

Én.
Édenre reagáltam, az ÉDER helyett !
Elnéztem.benéztem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

MVPP
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: MVPP » 2021. június 29., kedd 13:59

Mickey írta:
MorataMartin írta:

Most megnéztem: 26 meccsen idén 2 gólt lőtt és 2 gólpasszt adott :lol: Már-már vetekszik Vini Jr 49 meccsen elért 6 góljával :lol:
Ázár mester mutatóit, azt amit lepakolt....össze sem lehet hasonlítani, senkivel sem. Negatív értelemben persze.
Vinicius, Rodry vagy Ase, de LV -t is ide lehet venni...( Benzema egy másik kávézó )

Ez a faszi, sehol nincs, a Real Madridban.
De majd jövőre ! ( mármint idén )
Ki beszél itt Hazardról?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 29., kedd 13:57

MorataMartin írta:
alexoxladjackoxi írta: Közben Éder: "Velem 2016-ban megnyerték az Eb-t, most, nélkülem, a legjobb 16 között kiestek. Nem kell magyarázni, mi volt a különbség" Bexarok :lol:
Most megnéztem: 26 meccsen idén 2 gólt lőtt és 2 gólpasszt adott :lol: Már-már vetekszik Vini Jr 49 meccsen elért 6 góljával :lol:
Ázár mester mutatóit, azt amit lepakolt....össze sem lehet hasonlítani, senkivel sem. Negatív értelemben persze.
Vinicius, Rodry vagy Ase, de LV -t is ide lehet venni...( Benzema egy másik kávézó )

Ez a faszi, sehol nincs, a Real Madridban.
De majd jövőre ! ( mármint idén )....csak most még egy darabig diszkófrontos lesz, az eb sérülése miatt, meg egyébként is meleg van a nyáron.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. június 29., kedd 13:59-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2021. június 29., kedd 13:39

alexoxladjackoxi írta: Közben Éder: "Velem 2016-ban megnyerték az Eb-t, most, nélkülem, a legjobb 16 között kiestek. Nem kell magyarázni, mi volt a különbség" Bexarok :lol:
Most megnéztem: 26 meccsen idén 2 gólt lőtt és 2 gólpasszt adott :lol: Már-már vetekszik Vini Jr 49 meccsen elért 6 góljával :lol:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 29., kedd 13:08

Közben Éder: "Velem 2016-ban megnyerték az Eb-t, most, nélkülem, a legjobb 16 között kiestek. Nem kell magyarázni, mi volt a különbség" Bexarok :lol:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 29., kedd 12:07

Egyedül Benz miatt sajnálom, hogy kiestek, viszont egy 1000x szimpibb csapat ment tovább, ami jó :)
Az meg pláne kár, hogy Benz a vb diadalból kimaradt, pedig most látszik, hogy micsoda gyémánt.. Nembaj, még tol egy goat szezont 21-22-ben, Dösamp helyett jön ZZ, aztán helyére kerül a világ focijában ő is..

A meccsről még annyit, hogy jó volt nézni a svájciak lendületét, tüzét.. Tetszett. Akárhányszor volt "huddle" érdemes volt figyelni, a játékosok tüzelték, fűtötték egymást, ment a bíztatás 1000rel.
Főleg a 2 edző arca volt árulkodó, Petkovic is gyakorlatilag vért ittam a meccs előtt fejjel volt, Deschamps meg mint amikor egyetemen vki beült egy zh-ra úgy, hogy azt se tudja ki a tanár és még a kérdéseket sem érti a lapon maga előtt..

Jó kis EB ez..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 29., kedd 12:02

A tegnapi meccs is bebizonyitotta, hogy hiaba tied a vilag legjobb kerete, ha 2 golos vezetesnel elkezdenek flegmazni gyorsan atbillen a palya. Nevetseges, hogy a franciak megint a sajat hulyesegukbe buktak bele azutan, hogy a nemetek ellen mar majdnem rafaztak...
Zizouval jol fognak jarni, a kritikus meccsekre ossze fogja rantani a tarsasagot.

Tjacks
Hozzászólások: 2679
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. június 29., kedd 11:20

Sorrentino írta:
nmate írta:

Azt néztem Pogba egyszerre 5-6 gólörömöt tolt, elment vele vagy 15 perc. Volt ott még Melo tripla ünneplés is.
Labda már rég a kezdőkörben volt, de ők még nyomták a koreo-t Kimpembével... :lol: :lol: :lol:
Nagy gólt lőtt, iszonyat nagy játékos, de siralmas amit letolt a gólja után. Ráz a hideg a faszitól.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. június 29., kedd 10:58

Berti írta: Úgy gondolom, hogy sokkal szervezetebbek a csapatok taktikailag és ezáltal a közepes játékosok gyengeségei nem jönnek ki akkora mértékben. Ezáltal a kiemelkedően jó játékosok nem tudják megmutatni a tudásukat, mert az ellenfelek jobbak. Ebben látom azt, hogy kevés szembetűnő kiemelkedően jó játékos.
Ha a valogatott focinal maradunk, en azt erzem, hogy edzok teren elerkezett egy generacio valtas. Eddig eleg volt a nagy csapatok elere egy nyugdijas edzo, mert a vegen ugyis a keret minosege meg nehany sztar dontott. Most viszont egy jo edzo, szervezett jatekkal egy kozepes csapattal is meg tudja fogni ezeket a nagyokat. Svajciak, danok, csehek, svedek, osztrakok. De a magyar valogatottat is ide vehetjuk, csak itt a keret egy szinttel gyengebb. Flick es ZZ is jo valasztas lesz.

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. június 29., kedd 10:14

Ez a tegnapi nap nagyon komoly volt. :lol:
Imádom ezt az EB-ét! :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 29., kedd 10:02

Ha jól olvastam, végül Xhaka lett a meccs embere. Azért nem rossz az sem egynek ilyen mezőnyben. Épp most adjuk oda 12+3 millióért a Romának, ami nevetséges összeg. Megvoltak mindig a hülyeségei, a gyökér elszórt labdák saját térfélen, de amikor nem kapott pressinget, kifejezetten magas minőségű volt a passzjátéka, én ezt szerettem benne. Meg nagyobb vezéregyéniség, mint Auba. :lol: Persze nem pótolhatatlan.

Dembelé és Coman a két porcelánbaba. Egyik sem bírta végig a tornát. Ilyen játékosokra nen lehet alapozni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 29., kedd 9:59

Pogba végig jól játszott, ő meg Benzema húzta a csapatot, Kante volt még jó, a többiek nem hoztak különösebben jó teljesítményt. Szerintem így hogy van benzema, Grízes kb felesleges, Dembelé vagy egy jó formában levő Coman jobban illene oda. Meghát a teknősember jó lenne ha meg tudna verni egy embert meg egyeneset rúgni a labdába. Volt szar tornája mindnekinek, de az arc meg a teljesítmény nem jó ha fordítottan arányos.
Nem illik.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. június 29., kedd 9:54

azért nem kell temetni Mbappét. most kapott egy jó nevelő pofont most nagyon fontos hogy ezt hogy kezeli és merre halad tovább. továbbra is 22 éves most jönnek a sorsdöntő évek. az biztos hogy a PSGből lépnie kell. mindenkinek benne van egy rossz torna vagy egy kihagyott tizi. Ramos meg Ronaldo is hagyott ki tizit kiélezett szituban és szintet léptek, Ronaldonak is volt nulla tornája de aztán elkattant. a következő 1-2 eldönti mi lesz belőle. minden adott mindkét véglethez.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég