EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. július 2., péntek 12:53

Nekem nagyjàból így néz ki az EB:

Mivel a kedvencek kiestek, maradt az ellenszurkolás :kalapos: és az új kedvencek keresése. :)


Egy dolog a lényeg:

Angolok és a spanyolok ne nyerjék, mindenki más nyerhet! :agree:

Dánok szimpatikusak, sváj igazi harcosok, olaszok játéka a legszebb. Amúgy nekem mindegy ki nyeri, csak legyen jó foci.

Drámai 11-es párbaj, igazi küzdelmek, sok gól, jó hamgulat. Ennyit akarok.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. július 2., péntek 12:42

A spanyol csapat fociját már az ezelőtti tornán sem szerettem, pedig akkor még voltunk kint mi is.
Ez az agyonjáratott labda, szinte semmi rizikóvállalás nélkül nekem az igazi antifoci. Mourinho kontracsapatai ezerszer érdekesebbek számomra.
Attól, hogy most LE-t kell nézni a padon és még Alba vagy Busi savanyú fejét, úgy hogy ott a szalag rajtuk mégjobban feljön egy kis cucc amit visszanyelek.

Nincs kint egy fiúnk se, nagyképűek és szép focit sem játszanak. Remélem kizúgnak. Ha így viszont döntőig mennek még az lesz a vége, hogy fel lesz szopva ez a Pedri-Olmo vonal, miközben semmivel sem jobbak mint a tucatspanyoljaink, akik ugyan úgy a karrier elején 1-2 szezonra fel tudtak pörögni.

Ja és amúgy valószínüleg a Jim nevű jelenség is tett rá egy lapáttal, hogy rühellem őket :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 2., péntek 12:37

Én a jó meccsért szurkolok,sokszor írtam már...a mezőny eléggé kiegyenlített, ami jó, innen bárki megnyerheti sztm.
Olaszok, Belgák egyben vannak(kár hogy összementek már most ), de a fiatalos Angolok is nyerik a meccseket, valahogy. Dánok szépen visszajöttek.

Spanyol keret és a kezdő sem mindig szimpatikus, a két csoport meccs pedig csapnivaló volt sztm.(bsztt jó labdabirtoklás ide vagy oda) viszont jól haladnak, sokadjára írom...Még lehet ebből egy sikeres és jó eb szereplés, összességében.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. július 2., péntek 12:42-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. július 2., péntek 12:24

Engem, összességében még nem győztek meg spanyolék. Téged lehet, ahogy gondolod.
kicsit elbeszelunk egymas mellett.
en sem arra gondoltam, hogy engem aztan meggyoztek, hanem hogy meg mindig az egyik legmeggyozobbnek tunnek, ami sokat elmond a mezonyrol.

en korant sem latom oket olyan negativan, de most attol fuggetlenul, amit irtam, en is siman el tudom kepzelni, hogy kiesnek svajc ellen, azert oket biztosan beboostolja a fo eselyes kipattintasa.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 2., péntek 12:21

Engem, összességében még nem győztek meg spanyolék. Téged lehet, ahogy gondolod.
De az elmúlt meccseken már jó irányba haladtak.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 2., péntek 12:18

'shutterisland írta:
pedig a spanyolok bőven megérdemelnék a kiesést, az első 2 meccset odaadták,
ertem en, hogy nachoek kihagyasa miatt eleg spanyolellenes itt a kozhangulat (jogosan, teszem hozza) de gyakorlatilag az osszes meccset nyerhettek volna, ha nem toketlenkednek elol.
morata benazasaival vagy moreno kapufara rugott tizijevel nehez mit kezdeni, persze azon kivul, hogy az oreg aspas ott lehetne helyettuk es akkor TALAN nincs ez.

nem vilagklasszis, de stabil csapatok ellen toltak, akiket nem konnyu lenyomni.

akar milyen hulye elvek szerint is rakta ossze LE a keretet, ez a csapat osszessegeben szerintem az egyik legmeggyozobb.
ez persze a tobbi nagycsapat kritikaja is.
Nekem ez, hogy nincsenek Realosok a keretben, kvázi megkönnyebbülés, nem kell nekik szurkolni :D
Így objektíven tudom nézni, hogy nagy f*s volt, ami az első 2 meccsen ment..
Amúgy tisztelem-elismerem LE-t, csak lehet kicsit tüske lenne, ha realos nélkül jönne az eb cím --> szóval akár ki is eshetnének ma, Svájc meg írná tovább a csodát :D :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. július 2., péntek 12:14

mert ki az igazan meggyozo ?

talan az olaszok, bar az osztrakok ellen nekik sem sokon mulott.
a belgak egy konnyebb csoportbol mentek tovabb de pl a portugalok ellen siman kieshettek volna.
angoloktol sem ajulok el.

igazabol szinte senki sem brillirozik, mondhattam volna a meggyozo helyett azt is, hogy az egyik legkevesbe gyenge ? :D

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 2., péntek 12:10

Összességében az egyik legmeggyőzőbb?
Az első 2 meccsen, megvolt a piszi paszi tikem tököm taka, és lett vele szép statisztika, a labdabirtoklást tekintve. Ezt leszámítva, nagyon nem voltak meggyőzőek.

Az utóbbi 2 meccs alapján, már én is azt mondtam,írtam...hogy alakulnak, jó irányba.

De hogy összességében az egyik legmeggyőzőbb lenne, azt nem mondanám. Ha bemennek a döntőbe, és meg is nyerik, értelmes játékkal. az sokat dobna az egészen. ( szrk, jó, a győzelem a torna végén, az már erős. de jussanak el odáig )

szrk:
Szerintem nem feltétlen Nacho kihagyása miatt olyan a "közhangulat", amilyen....inkább a játékuk meg a keret összetétele miatt, kezdő miatt. De ezt már magam nevében írom inkább.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. július 2., péntek 11:58

pedig a spanyolok bőven megérdemelnék a kiesést, az első 2 meccset odaadták,
ertem en, hogy nachoek kihagyasa miatt eleg spanyolellenes itt a kozhangulat (jogosan, teszem hozza) de gyakorlatilag az osszes meccset nyerhettek volna, ha nem toketlenkednek elol.
morata benazasaival vagy moreno kapufara rugott tizijevel nehez mit kezdeni, persze azon kivul, hogy az oreg aspas ott lehetne helyettuk es akkor TALAN nincs ez.

nem vilagklasszis, de stabil csapatok ellen toltak, akiket nem konnyu lenyomni.

akar milyen hulye elvek szerint is rakta ossze LE a keretet, ez a csapat osszessegeben szerintem az egyik legmeggyozobb.
ez persze a tobbi nagycsapat kritikaja is.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. július 2., péntek 11:35

Persze aztán majd R24 megoldaná ezt is itt okosba, mint a 12db KAMU Steve hatert az off topicban.

Nem bízok én már senkiben. Nem tippszmikszeülök. :(

:mrgreen:


Kérdés mit lehetne nyerni?

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 2., péntek 10:19

EB után nem lehetne tipszmiksz rovatot nyitni? Adminok az első 5 legtöbb telitalálatos, a nyereményből 10% fix az övék? :mrgreen: :mrgreen:

Mondjuk nem rajtam keresnétek magatok degeszre, évente ha 3szor fogadok b365-ön, de gondoljatok bele az üzleti modellbe :D


Am. a mai meccseken nálam teljes a tanácstalanság.
Nagyon szeretném, ha Svájc menne tovább, de lehet 2szer egymás után nem hozzák a csodát, pedig a spanyolok bőven megérdemelnék a kiesést, az első 2 meccset odaadták, a végén kiszakadt a gólzsák, és a horvátok ellen meg a végén tele lett a gatya, Svájc meg végig 1000x jobban akarta a meccset.. Ilyenkor már nehezen tudom eldönteni melyik a jobb csapat (bár sztem előző kör alapján Svájc)

A Belga-Olasz sztem hosszabbításba megy, két nagyon jó csapat, ha Chiesa megkapja Berardi helyett a jobbost, komoly meccs lehet, a Sassulós fiú jól kezdett, aztán kifújt..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. július 2., péntek 9:55

Kerlon írta: Szerintem én vezetek, mert a legtöbb kimenetelt én találtam el, illetve Dupla D, de neki kevesebb a pontja, a barcások meg amúgysem számítanak. :kalapos:
Most nézem, hogy itt a 90 perc számított, nem 120. Mióta belőtték a 121. percben az ukránok a győztesgólt nem volt kedvem felmenni megnézni, hogy állok, mert 1-1-re raktam. Hát így mindjárt jobb a helyzetem. :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 2., péntek 9:32

Ehh, több helyen olvasni, hogy a franciák ízlésének nem volt elég nívós a pesti szállásuk, Pogbával az élen, aki egyenesen utálta, aminek hangot is adott. Még egy fényűző néger wakandából, mindjárt térdre is rogyok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 1., csütörtök 18:41

Kerlon írta: Szerintem én vezetek, mert a legtöbb kimenetelt én találtam el, illetve Dupla D, de neki kevesebb a pontja, a barcások meg amúgysem számítanak. :kalapos:
Csak azért nem én vezetek mert hű vagyok a nickemhez és a 24. helyen kell lennem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 1., csütörtök 18:13

Szerintem én vezetek, mert a legtöbb kimenetelt én találtam el, illetve Dupla D, de neki kevesebb a pontja, a barcások meg amúgysem számítanak. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. július 1., csütörtök 13:13

Ne is mondjátok… ha pár meccsen az az eredmény születik amit vártam simán vezetnék! :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2021. július 1., csütörtök 13:09

Én konkrétan 2 csoportnak asszem a 2. fordulóját vagy 3.at hagytam ki, mert nem volt kedvem mindent azonnal kitölteni. Viszont le voltak írva már nekem, hog ymiket szeretnék majd felvinni és ez alatt a 6 meccs alatt 3db 100%-om lett volna....mellé a sallangot már nem is számoltam :cens:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. július 1., csütörtök 11:31

Én most vezetek, de nem tudom hogy :lol:
innentől minden teli tipp 50 pontos?

illetve a gólkirály illetve végső győztesért mennyi jár?
azt nagyon benéztem a francia-MBappé kettőssel :lol:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. július 1., csütörtök 11:26

Én 7., és több meccsre elfelejtettem tippet leadni. :sly: :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. július 1., csütörtök 9:55

El Sie7e írta:
csababarca írta: a tippjátékban (tipper.io) a 4. negyeddöntő nincs kiírva. (Angol-ukrán)

Nem tudom ki az illetékes, csak gondoltam jelzem.
Sztem a rendszer írja ki mert egy másik tipper tippjatekban sincs meg kiírva :)
Amúgy én 9. vagyok, úgy hogy az egész csoportkört telibe előretippeltem :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég