EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. július 7., szerda 10:44

Amúgy a tegnapi meccs kedvenc jelenete, ahogy a 11esek előtt Chiellini szivatja Albát mint vmi durcás gyereket. :lol: :lol: :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. július 7., szerda 10:36

ikelemen5 írta: Amit láttam tőle, az egy közepes Isco szint. :kivagyhe:
Mondjuk Iscot is szerették/szeretik páran. :kalapos:
A mostanit hagyjuk, de azért a fiatal Isco elég magas szinten volt pár évig. Nyugodtan dőlnék hátra a középpálya kapcsán, ha Odegaard azon a szinten lenne.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. július 7., szerda 10:33

Berti írta:
alexoxladjackoxi írta:

Nem értem hogyan lehet úgy véleményt alkotni valakiről, hogy nem, vagy alig látta játszani. Én nem a hype miatt kedvelem, hanem mert hétről hétre követem a PL-t, és vele együtt Grealisht is, ezáltal pedig látom, hogy egy kumma jó játékos.

Tottival csak azt akartam szemléltetni, hogy nem attól lesz valaki nagy spíler, hogy feltétlen a világ legjobb csapatában játszik.
Nincs értelme.
Volt már néhány próbálkozás, hogy amúgy ő gecijó játékos, de aki angol-PLellenes, annak hiába magyarázol. Plusz ugye a két madridom véglet: valaki flop és tulhyepolt vagy aranylabda kategoria.

Az nem tudom miért kellene hátrány legyen, hogy a magánélete miatt későérőn típus és hogy a szerett klubbjában játszik még. Amúgy könnyen lehet, hogy már most nyáron váltani fog, mert ahol nem végletekig elfogultak a szurkolók, ott minden csapat szívesen látná.
Csak hozzánk kevés, mert...angol :ike:
+1.

Én aztán tényleg nem vagyok egy nagy angol/PL-fan, de Grealish miatt megéri leülni focit nézni, jó a tag nagyon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. július 7., szerda 10:28

Realista24 írta: Bytheway ez a Donnarumma hatalmas nagy cula, de amilyen nagy, olyan bizonytalan volt tegnap.
Kicsit Mbappé szindróma, megragadt, mert nincsen sok komoly meccse. Milannal nyilván nem volt, olaszok meg a legtöbb meccsükön nem sokakat engednek a kapujuk közelébe. Ezért nem volt jó deal neki se a PSG szerintem. Bár a Milanhoz képest mindenképp előrelépés komoly ellenfelek szempontjából, ha sokáig mennek BLben.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. július 7., szerda 10:20

alexoxladjackoxi írta:
lestat írta: No offense de csak azert mert egy ket ember most hall rola az nem az ö hibaja.

En meg leszarom hogy tulhypolt vagy sem.
Remelem szabad attol valakinek drukkolni mert epp nem egy aranylabda kaliber.

Nekem tetszik a jateka meg a karaktere. Es kicsit tobb meccset lattam tole mint itt a nagy kritikusok tobbsege...

Akinek meg nem tetszik gorgesse tovabb a hozzaszolasom.
Peace :)
Nem értem hogyan lehet úgy véleményt alkotni valakiről, hogy nem, vagy alig látta játszani. Én nem a hype miatt kedvelem, hanem mert hétről hétre követem a PL-t, és vele együtt Grealisht is, ezáltal pedig látom, hogy egy kumma jó játékos.

Tottival csak azt akartam szemléltetni, hogy nem attól lesz valaki nagy spíler, hogy feltétlen a világ legjobb csapatában játszik.
Nincs értelme.
Volt már néhány próbálkozás, hogy amúgy ő gecijó játékos, de aki angol-PLellenes, annak hiába magyarázol. Plusz ugye a két madridom véglet: valaki flop és tulhyepolt vagy aranylabda kategoria.

Az nem tudom miért kellene hátrány legyen, hogy a magánélete miatt későérőn típus és hogy a szerett klubbjában játszik még. Amúgy könnyen lehet, hogy már most nyáron váltani fog, mert ahol nem végletekig elfogultak a szurkolók, ott minden csapat szívesen látná.
Csak hozzánk kevés, mert...angol :ike:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. július 7., szerda 8:39

Amit láttam tőle, az egy közepes Isco szint. :kivagyhe:
Mondjuk Iscot is szerették/szeretik páran. :kalapos:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 7., szerda 8:36

lestat írta: No offense de csak azert mert egy ket ember most hall rola az nem az ö hibaja.

En meg leszarom hogy tulhypolt vagy sem.
Remelem szabad attol valakinek drukkolni mert epp nem egy aranylabda kaliber.

Nekem tetszik a jateka meg a karaktere. Es kicsit tobb meccset lattam tole mint itt a nagy kritikusok tobbsege...

Akinek meg nem tetszik gorgesse tovabb a hozzaszolasom.
Peace :)
Nem értem hogyan lehet úgy véleményt alkotni valakiről, hogy nem, vagy alig látta játszani. Én nem a hype miatt kedvelem, hanem mert hétről hétre követem a PL-t, és vele együtt Grealisht is, ezáltal pedig látom, hogy egy kumma jó játékos.

Tottival csak azt akartam szemléltetni, hogy nem attól lesz valaki nagy spíler, hogy feltétlen a világ legjobb csapatában játszik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. július 7., szerda 7:53

Aki nagy tehetség arról hall az ember, de o mar 25 vagy mennyi.

azert ha valaki kovette a pl-t, lehetett mar rola hallani az ezt megelozo szezonban is.

de mindig vannak kivetelek, modric asszem 23-24 evesen igazolt el a dinamobol, kante 25 evesen igazolt a leicesterbe es azelott kb senki sem ismerte, de szvsz milito, toni, vardy, klose stb hasonlo utat futottak be.
biztos van meg 100 masik.

ettol fuggetlenul szerintem sem lesz legfelso polcos jatekos, de jo nezni a jatekat a mai mezonyben, amolyan regi vagasu tizes.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 7., szerda 7:36

Bytheway ez a Donnarumma hatalmas nagy cula, de amilyen nagy, olyan bizonytalan volt tegnap.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. július 7., szerda 7:05

No offense de csak azert mert egy ket ember most hall rola az nem az ö hibaja.

En meg leszarom hogy tulhypolt vagy sem.
Remelem szabad attol valakinek drukkolni mert epp nem egy aranylabda kaliber.

Nekem tetszik a jateka meg a karaktere. Es kicsit tobb meccset lattam tole mint itt a nagy kritikusok tobbsege...

Akinek meg nem tetszik gorgesse tovabb a hozzaszolasom.
Peace :)
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 7., szerda 7:00

alexoxladjackoxi írta:
BLaZE írta:

Mindenki ezt mondja. Hagyjal már. Kettő egyenesen rúg a labdába és 100 millió. 25 évesen egy aston villa. Túl hypeolt angol. Semmi több.
Ezen logika alapján Totti egy túlhypeolt olasz játékos volt, semmi több. Nem hülyeség egyébként megnézni néhány meccsét, és aztán véleményezni.
A logikád logikátlan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 7., szerda 6:59

Az 1-1-es tippem bejött. :luck:
Gabikám, azért a megérzésedről ne feledkezz meg.
lordgabi írta: Tudnak azért focizni a spanyolok a sok kárörvendő és a csoportban történt kezdetbeli nehézségek ellenére. Tippjátékban 1-1-re tettem, 1-2-re akartam módosítani a spanyolok javára, volt egy megérzésem a meccs előtt. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. július 7., szerda 6:00

alexoxladjackoxi írta:
BLaZE írta:

Mindenki ezt mondja. Hagyjal már. Kettő egyenesen rúg a labdába és 100 millió. 25 évesen egy aston villa. Túl hypeolt angol. Semmi több.
Ezen logika alapján Totti egy túlhypeolt olasz játékos volt, semmi több. Nem hülyeség egyébként megnézni néhány meccsét, és aztán véleményezni.
Ha nem tulhypeolt, akkor miert csak most hallunk rola először? :lol: Aki nagy tehetség arról hall az ember, de o mar 25 vagy mennyi. :lol: Nincs vele bajom, csak hat angol aztan az angolok meg tudjuk…

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 7., szerda 2:34

BLaZE írta:
lestat írta: Na holnap meg anglia hozza remelem :D

Utana meg egy Grealish gollal nyerjenek vasarnap :box:
Mindenki ezt mondja. Hagyjal már. Kettő egyenesen rúg a labdába és 100 millió. 25 évesen egy aston villa. Túl hypeolt angol. Semmi több.
Ezen logika alapján Totti egy túlhypeolt olasz játékos volt, semmi több. Nem hülyeség egyébként megnézni néhány meccsét, és aztán véleményezni.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 7., szerda 0:41

hosszabbítást már nem néztem végig teljesen, annyira nem kötött le...összességében örülök az Olasz döntőzésnek, a tornán mutatott játék alapján, bőven megérdemlik. spanyolok nagyon nem.

Vártam a tiki takát spanyoléknál, itáliától meg kontrákat. Hosszabbítástól tartottam (kommentár elsőben 4-5 olasz játékosról beszélt, aki többet ment, mint LE csapatából a legtöbbet mozgó )
Spinazzolat egész tűrhetően hozta Emerson, elsőben az a 4-5 lehetőség azon az oldalon ment, benne is volt a játékban. de nem volt teljesen új a helyzet... selejtezőkben is pótolnia kellett.(egyébként ami a keretet illeti, egész egyben vannak, lehet számítani az emberekre)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2021. július 7., szerda 0:33

lestat írta: Na holnap meg anglia hozza remelem :D

Utana meg egy Grealish gollal nyerjenek vasarnap :box:
Mindenki ezt mondja. Hagyjal már. Kettő egyenesen rúg a labdába és 100 millió. 25 évesen egy aston villa. Túl hypeolt angol. Semmi több.
halálomig madridista leszek

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 7., szerda 0:19

Sokkal jobbak voltak a spanyolok, de ilyen támadókkal nem lehet, Oyarzabal, Moreno, Morata kabaré a köbön. Hogy lehet odaengedni egy ilyen rapszódikus hülyegyereket 11est lőni? Ramos bizony tényleg sokat jelentett volna ilyen helyzetekben, plusz lőtt is volna biztos. De ugye 2 helyet szabadon hagyunk inkább a keretben, minthogy kivigyük a kapitányt.

Bőven túlteljesítettek amúgy, elég volt nekik ez az elődöntő.

Chiesa fasza, a Juve fiatal igazolásai közül az egyetlen, akivel jót húztak.

Dánok a legszimpibbek, remélem 92 után megint hoznak valami meglepit :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. július 7., szerda 0:05

alvaro... hero to zero. :D

enrique-t mondjuk megkerdeznem, hogy ha mar kivitte traoret akkor miert nem dobta be a vegere izmozni a mar lepni nem biro olaszok ellen.
ha mas nem, jot szorakoztunk volna rajta. :mrgreen:

jobbak voltak ma a spanyolok, de azert 5 dontetlen, 3 hosszabbitas es 2 tiziparbaj utan dontobe jutni is eleg meredek lett volna, a portugalok 16-os gyozelmet idezte volna.

olasz-dan dontot szeretnek, mert maskulonben 60 ezer ember elott a wembleyben bedaraljak a digokat az angolok.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: flori » 2021. július 6., kedd 23:58

Ha Ramosék kint vannak, akkor most szomorú lennék. Nem volt vezére ennek a válogatottnak, ez nagyon látszódott. Ramos közel sem volt csúcs tavaly, de már a kerettagsága is sokat jelentett volna. Így jártak, szerintem már ezzel is túlteljesítettek.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 6., kedd 23:57

Az egész tornát figyelembe véve ennek így kellett lennie. Azt meg nagyon adom, hogy Morata qrta el a végén. Világi balek. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég