EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. június 29., kedd 0:23

ToniKroos írta:
Swineherd írta: A teknős kevés fejben.
Nyilván még bőven lehet, de nem gondolnám, hogy a '20as évek sztárja ő lesz majd...
Hagyjuk már, hogy kevés, mert kihagyott egy 11est. CR is hagyott ki, Ramos is volt, hogy kilőtte a világból. Deschamps egy 0, egy ilyen francia csapatból semmit nem bír kihozni, rég le kellett volna már váltani. Ez nem Mbappe EB-je volt, tény, de én inkább úgy mondanám, hogy ez nem a francia csapat EB-je volt és ennek a fő felelőse Deschamps. Mindenki gyenge volt, kivéve Benzema, de hát ő meg már megszokta, hogy elől nem tényező körülötte senki.
Az elmúlt 3 évben csak stagnál. Oké nemnézek ligue 1 meccseket nem is érdekel de a blben egy raklap kihagyott helyzet amit láttam(vagy még annyit se) meg egyszer megszórta a barszát amit manapság már boldog boldogtalan megtesz.

Ha van terület futni azt megfutja, es akkor 50-50 hogy belövi vagy nem. Nyilván vinicuszokhoz képest óriási szintlépés lenne,de ha a jézuska csak egy ajándékot hozna én nem őt kérném.

Halaand nekem nagyobb egyéniségnek tűnik és van karizmája,csk alapanyag is lehet ami támadóknál ritka.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. június 29., kedd 0:22

alexoxladjackoxi írta:
mexes írta:

Na ezt írd ki az Allianz arénára :lol: . De amúgy tényleg, fociban kajak így van...
Más sportokban ott vannak *pályafutásokon át* (NBA, atlétika), de fociban pár jó év aztán viszlát.
Henry
Henry inkább félvér, valami egzotikus szigetről származnak az ősei.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 29., kedd 0:17

mexes írta:
dzsi91 írta: Halaand lesz a baszógép. Fizikumra egy állat, gólérzékeny mr champions league és fehér. Szerintem fejben sokat számít. Minden tiszteletem a negruké, de nemképesek hosszútávon topteljesítményre. Főleg az ilyen sztár támadók.
Na ezt írd ki az Allianz arénára :lol: . De amúgy tényleg, fociban kajak így van...
Más sportokban ott vannak *pályafutásokon át* (NBA, atlétika), de fociban pár jó év aztán viszlát.
Henry

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. június 29., kedd 0:12

ToniKroos írta:
Swineherd írta: A teknős kevés fejben.
Nyilván még bőven lehet, de nem gondolnám, hogy a '20as évek sztárja ő lesz majd...
Hagyjuk már, hogy kevés, mert kihagyott egy 11est. CR is hagyott ki, Ramos is volt, hogy kilőtte a világból. Deschamps egy 0, egy ilyen francia csapatból semmit nem bír kihozni, rég le kellett volna már váltani. Ez nem Mbappe EB-je volt, tény, de én inkább úgy mondanám, hogy ez nem a francia csapat EB-je volt és ennek a fő felelőse Deschamps. Mindenki gyenge volt, kivéve Benzema, de hát ő meg már megszokta, hogy elől nem tényező körülötte senki.
Oké, akkor nem a kihagyott tizi miatt, amit amúgy előre lehetett látni, amikor odaállt...
Az egész szezon alapján mondom azt, hogy előbb meg kellene várni egy top szinten lerakott teljesítményt ahhoz, hogy a gyereket 180 millás támadóként emlegessék.

Őszintén, mit rakott le idén az asztalra?
Hát még a nyomorult francia ligát sem tudták behúzni, holott korlátlan pénzük van...
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. június 29., kedd 0:07

dzsi91 írta: Halaand lesz a baszógép. Fizikumra egy állat, gólérzékeny mr champions league és fehér. Szerintem fejben sokat számít. Minden tiszteletem a negruké, de nemképesek hosszútávon topteljesítményre. Főleg az ilyen sztár támadók.
Szerintem is.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. június 29., kedd 0:03

dzsi91 írta: Halaand lesz a baszógép. Fizikumra egy állat, gólérzékeny mr champions league és fehér. Szerintem fejben sokat számít. Minden tiszteletem a negruké, de nemképesek hosszútávon topteljesítményre. Főleg az ilyen sztár támadók.
Na ezt írd ki az Allianz arénára :lol: . De amúgy tényleg, fociban kajak így van...
Más sportokban ott vannak *pályafutásokon át* (NBA, atlétika), de fociban pár jó év aztán viszlát.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. június 29., kedd 0:03

Whiteheart írta:
Buitre írta:

Én meg ettől bukok ki, a folyamatos fikázástól. Lassan top már csak Ronaldo9 meg Puskás mert őt nem láttátok játszani. F...ért nem mentek át sakkra?...
Ki jobb mint Benzema ezen az ebn
Kleinheisler
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. június 29., kedd 0:02

Buitre írta:
Whiteheart írta: Egyszerűen nincsenek jó focisták mostanság.. ki jobb mint Benzema ezen az eb-n?
Én meg ettől bukok ki, a folyamatos fikázástól. Lassan top már csak Ronaldo9 meg Puskás mert őt nem láttátok játszani. F...ért nem mentek át sakkra?...
Ki jobb mint Benzema ezen az ebn
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. június 29., kedd 0:01

Steve írta: Nem lehet a VB-k helyett csak EB-t csinálni? :kalapos:

Bármelyik “kis” ország 100x jobb, mint a különböző dél-kalkuttai válogatottak.


Nagyon fasza EB.Tényleg minden pillanata élvezetes!

Öröm az üres covid stadionok után
A csoportkör után a VB is EB, 1-2 dél ami kivétellel, just sayin.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1665
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. június 29., kedd 0:01

Amugy tenyleg erthetetlen, hogy miert Mbappe lotte az 5.et, az egesz meccsen szornyen jatszott. Mar amikor odasetalt, mondtam is haveroknak, hogy tuti kihagyja. Durva amugy eddig a kiesesi szakasz. Spanyolok es olaszok epphogy tovabbmentek, hollandok es franciak kiestek. Holnap remelem valahogy nyernek az angolok, de szerintem megint beszari lesz Southgate, es behuzzak a nemetek a jobb taktikajuk miatt.

Kumma jo EB eddig ez, kulon orom, hogy ket meccset is lathattam eloben. :agree:

Akkor Zidane lesz az uj francia szovetsegi kapitany?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Caraway 2021. június 29., kedd 0:02-kor.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1357
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Buitre » 2021. június 29., kedd 0:00

Whiteheart írta: Egyszerűen nincsenek jó focisták mostanság.. ki jobb mint Benzema ezen az eb-n?
Én meg ettől bukok ki, a folyamatos fikázástól. Lassan top már csak Ronaldo9 meg Puskás mert őt nem láttátok játszani. F...ért nem mentek át sakkra?...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. június 28., hétfő 23:59

Halaand lesz a baszógép. Fizikumra egy állat, gólérzékeny mr champions league és fehér. Szerintem fejben sokat számít. Minden tiszteletem a negruké, de nemképesek hosszútávon topteljesítményre. Főleg az ilyen sztár támadók.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2021. június 28., hétfő 23:59

Az uj szov kapitanynak at kell majd gondolnia a vedelem felepiteset es osszetetelet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. június 28., hétfő 23:58

Swineherd írta: A teknős kevés fejben.
Nyilván még bőven lehet, de nem gondolnám, hogy a '20as évek sztárja ő lesz majd...
Hagyjuk már, hogy kevés, mert kihagyott egy 11est. CR is hagyott ki, Ramos is volt, hogy kilőtte a világból. Deschamps egy 0, egy ilyen francia csapatból semmit nem bír kihozni, rég le kellett volna már váltani. Ez nem Mbappe EB-je volt, tény, de én inkább úgy mondanám, hogy ez nem a francia csapat EB-je volt és ennek a fő felelőse Deschamps. Mindenki gyenge volt, kivéve Benzema, de hát ő meg már megszokta, hogy elől nem tényező körülötte senki.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: flori » 2021. június 28., hétfő 23:56

Megérdemelte ezt a pofont. Legalább hamarabb derül ki mi lesz a sorsa. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. június 28., hétfő 23:55

Nyilván nem ez az eb fogja meghatározni bappet, de ideje lenne mentálisan szintet lépni. Ehhez Neymartol jo messze kell költözni :)

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. június 28., hétfő 23:54

Egyszerűen nincsenek jó focisták mostanság.. ki jobb mint Benzema ezen az eb-n?
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. június 28., hétfő 23:54

bappe jöjjön csak ide és örüljön hogy még 1-2 évet játszhat benzemaval.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. június 28., hétfő 23:53

Még egy-két év a PSGben, aztán kuka. Olyan bohóc lesz, mint a többi. Ki kell emelni onnan. Aztán még focizhat egy kicsit Benzema varázslóval is.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: b3tman » 2021. június 28., hétfő 23:52

Karim the king írta: Remélem lemond Dechamps.
Ha igen, jöhet ZZ és mehet asszony, ház a VB győzelemre.
es hajlektalan szingli leszel….


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég