EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 28., hétfő 13:46

ziro4vr írta: Más kérdés hogy ez a Bruno Fernandes Joao Felix duó mekkora alibi semmi..az atmás gyereket akárhányszor láttam, kb köze nem volt az adott meccshez.

Pepe meg egy kibaszott tanár.
Félix mondjuk tudott színt vinni a portugálok játékába szvsz. Fernandessel kapcsolatban pedig azt kell megérteni, hogy a MU-ban minden körülötte forog, ő csinál mindent, rengeteget vállal, és bár hibázik is, de sokszor eredményes ennek köszönhetően. Ellenben itt kb. kuss van neki, amíg Ronaldo van. Két ember nem kaphatja meg a korlátlan szabadságot, és ennek issza a levét Bruno. Mondom ezt úgy, hogy ligán belül pl. Grealisht vagy De Bruynét én is többre tartom, és magát az embert gyűlölöm, mert egy hepciás alattomos féregnek tűnik sokszor, már bocsánat, de alibi semminek nevezni másfél ilyen manchesteri szezon után elég meredek. Én már megnéznék egy Ronaldo nélküli válogatottat is amúgy, mert elég gáz sokszor, hogy mennyire őt keresik. Egyébként vannak ott még emberek, pl. Pedro Goncalves 23 gólt vert a Sportingban és egy percet nem játszhatott. André Silva is kaphatott volna legalább egyszer kezdőként lehetőséget, ugyanis több gólt rúgott a bundásban, mint Haaland. Amúgy meg Pedro Neto is nagy erősségük lehet a későbbiekben. Illetve Ruben Neves jegelését sem értettem, minden jöttmentet előbb betett ez a gyökér Santos, dehát látjuk az eredményét...

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 28., hétfő 13:43

ziro4vr írta: Más kérdés hogy ez a Bruno Fernandes Joao Felix duó mekkora alibi semmi..az atmás gyereket akárhányszor láttam, kb köze nem volt az adott meccshez.

Pepe meg egy kibaszott tanár.
Valóban. Felix sokszor nettó emberhátrány. Tegnap is úgy elválasztották a labdától minden alkalommal, hogy csak nézett, hogy mi történik. Leütközték, elvették tőle a labdát..

Túl lett sztárolva és elhitte..

Lehet, hogy mégtöbb munka és edzés kellene neki, a tehetség mellé. De persze nem lehet mindenki CR.

Viszont, ha CR és Pepe tanárúr befejezik a válogatottban, akkor gondjuk lesz a portugáloknak. Már tegnap is látszott, hogy ha CR nem éles és fárad, akkot kérdéses, hogy ki szerez gólt.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 28., hétfő 13:30

Más kérdés hogy ez a Bruno Fernandes Joao Felix duó mekkora alibi semmi..az atmás gyereket akárhányszor láttam, kb köze nem volt az adott meccshez.

Pepe meg egy kibaszott tanár.
Nem illik.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. június 28., hétfő 12:07

A fodball shaquille o'nealja.
Darabos, mint a szar. Picit ugyetlenkének is tűnik néha, de ha maxosra haszbalja ki az adottságait és ha odakerül bebassza.
A világklasszis szó, amit magára aggatott valóban túlzó, de jelenleg szvsz top5.
Rohadtul sajnálom a portugalokat. Ahogy tegnap is irta valaki, talan ziro, egyszer az életben mennek, mint a gép, lőnek mindenhonnan is nem sikerül. Iszonyú egy emberes csapat egyébként. Santos is kezdet egy moutinhot. Kortisz is jokor jo helyen allt, kapufa, 5vedő.
Ez van. Remélem Pepe ben benn lehet a vb még. Öregem...az a sebesség még mindig az öregnél.
Hihetetlen nagy király. :sziv:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 28., hétfő 11:07

De nálam attól, hogy most kevés a ténylegesen világklasszis center, nem lesz egy jóból az. Akkor most nincs világklasszis, vagy ha van akkor legyen 1-2 és kész, de Lukaku baromira nem tartozik a legjobbak közé a poszton

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 28., hétfő 10:40

Pedig a mai mezőnyben nevezhető annak véleményem szerint. Így hasraütés szerűen azt mondanám, TOP5 centerben tuti ott van jelenleg.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 28., hétfő 10:26

alexoxladjackoxi írta:
wZoLee7 írta: Azert hihetetlen, egy kaput eltalalt lovessel nyertek a belgak
Én nem tudom sajnálni a portugálokat. A múltkor meccset se nyertek kb. egész torna alatt, és behúzták. Karma. Bár tegnap is csak hátrányban kezdték el csipkedni magukat.

Lukakut nem tudom miért bántjátok, nyilván nem olyan technikás játékos, de az alkatához képest nagyon durva pl., hogy milyen sebességgel rendelkezik, és tegnap is számtalan labdát megtartott és megjátszott, ez is s centerjáték része. Ennyi erővel Szalai is egy hulladék még magyar szinten is. Na meg lőtt már három gólt. Akcióból.
senki sem vitatja, hogy Lukaku elég jól használja ki az erejét és nagyon jól tartja meg a labdákat, kapu sem ijeszti meg, de ezokután, hogy világklasszisok közé emelte magát, vicces

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 28., hétfő 9:04

wZoLee7 írta: Azert hihetetlen, egy kaput eltalalt lovessel nyertek a belgak
Én nem tudom sajnálni a portugálokat. A múltkor meccset se nyertek kb. egész torna alatt, és behúzták. Karma. Bár tegnap is csak hátrányban kezdték el csipkedni magukat.

Lukakut nem tudom miért bántjátok, nyilván nem olyan technikás játékos, de az alkatához képest nagyon durva pl., hogy milyen sebességgel rendelkezik, és tegnap is számtalan labdát megtartott és megjátszott, ez is s centerjáték része. Ennyi erővel Szalai is egy hulladék még magyar szinten is. Na meg lőtt már három gólt. Akcióból.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. június 28., hétfő 8:58

wZoLee7 írta:
Kerlon írta:

Az is kapus hiba volt :lol:
Romelul meg felső polcos csatár, csak kb annyira ügyetlen, mint Morata.
Azok közé a játékosok közé tartozik akiknek a mozgásukról nekem egy birodalmi lépehető jut eszembe :lol:
Engem Shaquille O’Neal-ra emlekeztet.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 28., hétfő 8:56

Kerlon írta:
wZoLee7 írta: Azert hihetetlen, egy kaput eltalalt lovessel nyertek a belgak
Az is kapus hiba volt :lol:
Romelul meg felső polcos csatár, csak kb annyira ügyetlen, mint Morata.
Azok közé a játékosok közé tartozik akiknek a mozgásukról nekem egy birodalmi lépehető jut eszembe :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 28., hétfő 8:21

wZoLee7 írta: Azert hihetetlen, egy kaput eltalalt lovessel nyertek a belgak
Az is kapus hiba volt :lol:
Romelul meg felső polcos csatár, csak kb annyira ügyetlen, mint Morata.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. június 28., hétfő 8:14

Jogos, róla megfeledkeztem, de ők németek. Amúgyis, akik hazai pályán a szögletzaszlonal húzzák az időt a magyarok ellen, azokból nem kérek köszönöm. :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 28., hétfő 7:58

ateeemadrid írta: Na így, hogy Cé is kiesett már csak Modric és Karim maradt, akiknek szurkolni tudok, de a horvátok túl gyengék, a francia team meg túl OP, nehéz így csapatot választani.

Tbo miatt még a belgák is szimpik lehetnének, de olyan semmilyenek.
Kroos? Hogy a bivaly nyalja ki a szemed. :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 28., hétfő 7:49

Azert hihetetlen, egy kaput eltalalt lovessel nyertek a belgak

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 28., hétfő 7:26

ateeemadrid írta: Na így, hogy Cé is kiesett már csak Modric és Karim maradt, akiknek szurkolni tudok, de a horvátok túl gyengék, a francia team meg túl OP, nehéz így csapatot választani.

Tbo miatt még a belgák is szimpik lehetnének, de olyan semmilyenek.
Inkabb kifejezetten szarok, pedig a jo jatekos allomany adott lenne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. június 28., hétfő 7:11

Na így, hogy Cé is kiesett már csak Modric és Karim maradt, akiknek szurkolni tudok, de a horvátok túl gyengék, a francia team meg túl OP, nehéz így csapatot választani.

Tbo miatt még a belgák is szimpik lehetnének, de olyan semmilyenek.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. június 28., hétfő 0:50

Hirtelen megnőtt a belga-cseh szavazatok száma :hmmm:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. június 27., vasárnap 23:55

furan hangzik azok utan, hogy majdnem kiejtettuk oket, de elnezve az utobbi napokat is, nalam a nemetek lettek a fo eselyesek, legalabb is en a dontobe oket tippelnem elsosorban.

az angolok elluzerkedik, aztan egy sved/ukran majd dan/cseh azert abszolvalhato, meg ha mind a 4 stabil, nehez ellenfel is.

de valaki irta, hogy kiegyenlitett a mezony, engem egyaltalan nem lepne meg se a spanyol, se a horvat, se az angol de meg talan egy dan bravur sem a vegen.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. június 27., vasárnap 23:35

https://m.facebook.com/groups/194406319 ... 372252425/

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. június 27., vasárnap 23:29

istimester írta: Ha van játékos akinél sajnálom, hogy 3x évesen nem kapta meg a +2 évet, az egyértelműen Pepe.
+1

38 éves bammeg....


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég