EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 24., csütörtök 12:30

Kerlon írta: Ja és külön tisztelt az uriembernek, aki eloadasban erdeklodott Neuer hogy leterol! :salute: :lol: zseni :lol:
Haha mit mondtak már megint? :D

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. június 24., csütörtök 12:28

Tegnap mentem legendanézőbe jó volt végre élőben látni Griezmannt, elképesztő nagy játékos :salute: :mrgreen:

Komolyra fordítva jobbat nem is kívánhattam volna, 2 CR, 2 Benzema gól, imádtam :mrgreen:

Pepe meg Varane is nagy volt, a kis csokigolyó Kantét is imádtam :lol: Bappé, Pogba, Bruno Fernandes, azért bakker, EB és VB címvédő meccse volt itt a Puskásban, nem volt rossz nah :D

De annál semmi nem volt keményebb, mint amikor jött az info, hogy vezetünk, zseniális volt :lol:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 24., csütörtök 12:11

wZoLee7 írta: Az eb egyertelmu meglepetes csapata a magyar. Fura, de boven tovabbjutast erdemeltek volna. Kimmich lett a meccs embere... Ezen mar csak a szemeim forgatom.
A nemetek elleni meccs elott is ugy voltam vele, hogy Rossit ott tartani eleg nehez lesz, most ugy gondolom szinte lehetetlen. Nagyon jo ajalnlatokat fog kapni ebben biztos vagyok. Bizom abban is, hogy nehany magyar jatekos eladta magat komolyabb kluboknak, de mar most is erzodik, hogy bundesligaban edzodott jatekosok alkotjak a csapatot. Minden adott ahhoz, hogy ez csak a kezdet legyen.
+1
Csak annyit remélek (önös érdekből is), hogy ha bárki igazol bárhova, olyan helyre megy, ahol sok percet fog kapni, fejlődik.
Nagy Ádi egy tök jó példa, visszaküzdötte magát, championshipben egész sokat játszott, ennyi kell csak.. Nem hiszem hogy realitás, hogy top csapatok kulcsjátékosai magyarok legyenek a közeli jövőben, de előrébb van a válogatott, ha inkább középszinten, de sokat játszanak a fiúk, mint periférián vannak egy magasabb szinten.

A másik meg, annyira szimpik ezek a srácok, nem azt érdemelnék, hogy eligazolnak padot melegíteni. Egy focistának játszania kell..

Rossi jó lenne ha maradna, itt most tökéletes helyen van, szem előtt van eléggé, elérhet sikereket még, nőhet az ázsiója, stb..
Nem hinném, h bukna ha mondjuk klubcsapatot vállalna, csak rossz lenne ha elmenne.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 24., csütörtök 12:04

Löw egyik nagy hibája hogy Kimmichet kicisnálja ott a szélen, Fiola is simán megette. Gündi meg Kroos meg full közepes, át kéne állniuk 3 kp-s játékra, Gündi helyett meg berakhatja Hulkot nyugodtan.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 24., csütörtök 11:49

Az eb egyertelmu meglepetes csapata a magyar. Fura, de boven tovabbjutast erdemeltek volna. Kimmich lett a meccs embere... Ezen mar csak a szemeim forgatom.
A nemetek elleni meccs elott is ugy voltam vele, hogy Rossit ott tartani eleg nehez lesz, most ugy gondolom szinte lehetetlen. Nagyon jo ajalnlatokat fog kapni ebben biztos vagyok. Bizom abban is, hogy nehany magyar jatekos eladta magat komolyabb kluboknak, de mar most is erzodik, hogy bundesligaban edzodott jatekosok alkotjak a csapatot. Minden adott ahhoz, hogy ez csak a kezdet legyen.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. június 24., csütörtök 11:18

Sziasztok,

Van 1 eladó harmadik kategóriás jegyem a vasárnapi holland-cseh meccsre.
30 euró.
Részletekért PÜ.
Love football, hate antifa.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 24., csütörtök 11:07

Abszolút le a kalappal a válogatott előtt, azt hiszem erre senki nem számított előzetesen. Sokat mondó, hogy végül azon bosszankodunk, hogy nem lett meg a továbbjutás. Engem az idegesít nagyon, hogy igazából normális gólt nem is nagyon kaptunk, vagy potyagól volt, vagy ócska megpattanók, esetleg büntető. És a legdurvább, hogy összesen 6!!! percet voltunk hátrányban a halálcsoportban, azt hiszem ehhez nem kell különösebb kommentárt fűzni. Jó lett volna vagy a tegnapit, vagy a portugálok ellenit kihúzni, és ki tudja mi történhetett volna még. Azért így is köszönet a srácoknak és persze Rossinak is, aki talán még Dárdainál is jobb edzőnek tűnik. Jó lenne egy VB is. :D

Ránéztem az ágakra, azért az egyik elég gyengusz. Lesznek már most is rangadók, cserébe lehet ott lesz mondjuk az a dögunalom svéd csapat a 8 között.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 24., csütörtök 9:55

Ja és külön tisztelt az uriembernek, aki eloadasban erdeklodott Neuer hogy leterol! :salute: :lol: zseni :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 24., csütörtök 9:44

nmate írta: Légvonalban 400 méterre lakok a stadiontól, először azt hittem az utcáról jön csak ez :D
Milyen amúgy az új Puskás akusztikája? Én sajna még csak egyszer voltam benne, még a Loki-Pool bl meccsen, de az félelmetes volt, amikor teli torokból ment a "hajrá Debrecen". Jól felerősödött a hang..
Ez, hogy az új ilyen karimás/félfedett, másabbak lettek a hangok kifele?

Anthony írta: A teknősember még hozhatja magát a komolyabb meccseken, várjuk ki a végét. Mondjuk Dösamp edzőbával nem lehet semmin sem csodálkozni, max. azon hogy behívta Benzemát.

Ja, szerintem is, erre még nem kell adni, Benz se villogott eddig, aztán lám, 2 gól, jó játék volt tegnap, Bappe is majd 1-2szer begyújtja a rakétákat a jobboson, aztán mvp lehet könnyen :)

Kerlon írta: Ronaldo és Benzema jelenetei is. :'( :salute:
Az is tényleg milyen szép volt.. Amikor összemosolyogtak Benz tizije után..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 24., csütörtök 9:43

Elintéztük, hogy a halálcsoport kiesőként, róljnk szóljon. Nem semmi, ezt a két pontot bárki aláírta volna 2 hete...

És még így is két szerencsétlen góllal miatt estünk ki.

Zseniális. :'( :salute: :sziv: :sziv: :sziv:

Ronaldo és Benzema jelenetei is. :'( :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 24., csütörtök 9:25

Elinteztek a fiuk, hogy massziv masnapossaggal ebredjek :mrgreen:

Ilyen magyar csapatot meg nem lattam, taktikailag ezen a meccsen szerintem EB top 3 csapat voltunk. Mindenki tokeletesen vegrehajtotta a feladatat es meg az extrat is beletettek.
A nemetek gatyaja tele volt az egesz meccsen :D A golra golt eset utan mar azthittem meglesz, de azok a franya cserek megint felboritottak a palyat.

Remelem Szoboszlaiek meg valaha vissza tudnak terni, Rossi marad es sikerul a VB selejtezo, mert ilyen jatekkal barki ellen van esely.

Amugy most mar kicsit savanyu a szolo, jo lett volna kibekkelni :'(

p.csabi1
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. június 24., csütörtök 9:06

Hát le a kalappal mindenki előtt. :salute:
Kicsit hihetetlen volt ez a tegnapi este. :lol:
Nagyon rezgett a léc a németeknek enyhén szólva is szarok voltak és erről a magyar csapat is tehetett igencsak. :mrgreen:

A franciáknak meg milyen 11-est fújt be a spanyol bíró. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 24., csütörtök 9:00

Még mindig nem egyszerű.....
Halálcsoportból, vb meg eb győztes csapatok ellenében, az ember a továbbjutáson agyal. Ott volt, nem is olyan távol.

Ilyet a torna előtt gondolni sem mertem... ment a köpködés, lesajnálás és gyűlölködés a csapattal kapcsolatban, meg ami az egész magyar focit illeti ( szokásos, nem erről a fórumról beszélek, nem találkoztam ilyennel itt )....és akkor nyomnak egy ilyet a játékosaink, meg az egész stáb !

:taps:

Ami az EB-t illeti, a meccsekkel elégedett vagyok, nem gondoltam hogy érdekel majd az egész, pár mérkőzés ugyan kimaradt, de összességében megy a játék, jönnek a gólok, jó és nézhető volt a kisebb csapatok összecsapása is, meg persze akadt másmilyen is.

Innentől kezdve kicsit kiélezettebb párharcokat várok, nem annyira bevállalós játékkal ,talán unalmasabb találkozókkal. lehet megy majd a taktik meg az okoskodás.
A Dán továbbjutásnak örülök, megérdemelték.

szrk:
Ami színesíti még az egészet, az a VAR....érdekes. Na a kihagyott tizikről és öngólokról nem is beszélve. De akadtak rohadt nagy találatok is B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. június 24., csütörtök 8:56

ziro4vr írta: Amennyire nem hozott lázba, azért jó ez az EB. Ezek a túltolt klubszezonok, a gépies futball érzelmek nélkül..szakmailag nem feltétlen kiemelkedő ez az EB (bár sztem átlagosan több a jó meccs mint általában de kevesebb a jó csapat) de érzelmek vannak meg azért elég rendesen beleadtuk a magunkét.

Az eb egyik flopja nálam mondjuk a teknősember.
Hja, én is így voltam vele, de akadt pár jó meccs már a csoportban is: Svájc, Dánia pl. meglepően izgalmas meccseket tolt eddig. A sokat szidott spanyolok is csak lőtek 5 gólt, elég meglepő az is.

A teknősember még hozhatja magát a komolyabb meccseken, várjuk ki a végét. Mondjuk Dösamp edzőbával nem lehet semmin sem csodálkozni, max. azon hogy behívta Benzemát.

Groetzkát leigazolhatnánk Modric helyére, úgyis lépni akar a bajoroktól.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 24., csütörtök 8:49

Amennyire nem hozott lázba, azért jó ez az EB. Ezek a túltolt klubszezonok, a gépies futball érzelmek nélkül..szakmailag nem feltétlen kiemelkedő ez az EB (bár sztem átlagosan több a jó meccs mint általában de kevesebb a jó csapat) de érzelmek vannak meg azért elég rendesen beleadtuk a magunkét.

Az eb egyik flopja nálam mondjuk a teknősember.
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 24., csütörtök 8:39

Realista24 írta:
raul 4 ever írta:


For real? De jó.. Az a meccs ment hang nélkül, a mienkén volt..
Ez tök jó.. :agree:
A mi szektorunkban biztos, meg kifelé a stadionból is. :mrgreen:
Hát ez qva jó.. Ilyenkor azért egy kicsivel sokkal jobb magyarnak lenni.. :'( :'(


A mieink miatt meg pláne.. Szép volt fiúk.. 10/10..
2 pont a legutolsó két világbajnok ellen, többet vezettünk ellenük, mint nem...
Utólag nagy kár, előre szerintem meg bárki aláírta volna..


PS: A lenti EB ág mi csöves már, fenn kieshet majd FR/Belgium/PT/Olasz/Horvát, lenn meg becsúszhat a döntőbe Wales Ukrajna ellen..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 24., csütörtök 8:34

nmate írta:
Realista24 írta:

A mi szektorunkban biztos, meg kifelé a stadionból is. :mrgreen:
Légvonalban 400 méterre lakok a stadiontól, először azt hittem az utcáról jön csak ez :D
:mrgreen:
Óriási volt, mögöttem a srác azt mondja, nem tudom mi ez, de nyomjuk :lol:
Izraeli kiscsávó is a magyar srác telóján nézte a magyar meccset a francia-portugál közben :mrgreen:

Zsenális este volt szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. június 24., csütörtök 8:32

Realista24 írta:
raul 4 ever írta:


For real? De jó.. Az a meccs ment hang nélkül, a mienkén volt..
Ez tök jó.. :agree:
A mi szektorunkban biztos, meg kifelé a stadionból is. :mrgreen:
Légvonalban 400 méterre lakok a stadiontól, először azt hittem az utcáról jön csak ez :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. június 24., csütörtök 8:30

Csak hálával tudok tartozni a srácoknak.
Kikapni lehet, de lélek nélkül játszani nem.

Beleadtak mindent ami bennük volt, talán még többet is.

Tényleg le a kalappal előttük, emberes volt! :salute:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 24., csütörtök 8:21

raul 4 ever írta:
Realista24 írta: De a nap végére francia és portugál együtt kiabálta a magyarral, hogy Ria Ria Hungária.

For real? De jó.. Az a meccs ment hang nélkül, a mienkén volt..
Ez tök jó.. :agree:
A mi szektorunkban biztos, meg kifelé a stadionból is. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég