Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. augusztus 30., péntek 0:40

istimester írta:
Drake írta:
mégis erősebb a szlovák bajnokság színvonala,és
Melyik univerzumban?
Pedig nem mondott hulyeseget.
:goat:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. augusztus 29., csütörtök 22:42

Ha bejut a csapat csoportkörbe, akkor verni kell a pénzt, mondván most már ott vagyunk Európában, a keret viszont még nem európai színvonalú, mert a csoportkörben szarrá fognak verni minket, erősíteni kell.
Ha nem jut be a csoportkörbe, akkor meg verni kell a pénzt, mert még mindig gyengék vagyunk ergo erősíteni kell, tehát ugyanaz.

Az elbaszott pénzek miatti ellenszurkolás így aztán total pointless.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: füst » 2019. augusztus 29., csütörtök 22:34

Nna, hát akkor további jó szurkolást a Fradi ellen, lesz még pár lehetőség ősszel. :D
Mi a 6 éves keresztfiammal kettesben végigizgultuk ezt a meccset, és ez egy óriási élmény volt mindkettőnknek. Viszontagságos volt ez a bő másfél évtized, úgy böjtöltem ezt ki mint a tizediket. Más kérdés, hogy még a másodosztályban tengődő Fradi is szimpatikusabb volt a mostaninál, de ez most nem számít, ezek a botlábú teszetoszák csak összehoztak végre valamit. Gála. :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. augusztus 29., csütörtök 22:07

Holnap asszem 1-tol lesz a sorsolas, remelem a Unitedet behuzzak.
meg a mai meccsektol fugg, ezert valtozik folyamatosan a kalapok osszetetele, de elvileg jelenlegi allas szerint lehetne mu-psv-espanyol harmas is, de cszka-astana-partizan is, nagyon random.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: flori » 2019. augusztus 29., csütörtök 22:05

Mondjuk részemről az utolsó bekezdésed megkönnyítti, hogy nem érted ezt az érzést. Nem kéne ennek erről szólnia, de én is csak röhögök ezeken a szerencsétleneken, és örülök minden bekapott gólnak, ami a jelenlegi finanszírozás ún. legitimációját ellensúlyozza. Egészséges gondolkodás? Cseppet sem, elismerem, de sajnos nem tudok elvonatkoztatni, ezek a botlábú faszok és az egész hóbelebanc ne jusson semmilyen siker közelébe, így is végtelen+1 forint áll rendelkezésükre nulla teljesítménnyel. Megváltozik ettől a gondolkodástól bármi? Dehogy.
Nem is értem, hogy nem lehet nem így gondolni. :lol: Ezek az eredmények megerősítik, hogy nyomni kell a pénzt ebbe a szarba. Senkit nem zavarna, ha önerőből lennének tizen milliós fizetések, de két zacskó tejet nem tudna venni a klub, ha nem lennének a kamutámogatások meg a tőkemelések. Évekig jártam Fradi meccsre, nem voltam soha szurkoló, de azért jó volt mindig kimenni. A mai csapatból Lovrencsics kivételivel szinte nincs szimpatikus ember, haver ukránok, meg kiégett tinglitangli brazilok. Most Oroszék büszkén verhetik a tamtamot. Európa. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. augusztus 29., csütörtök 22:03

Azért világi ciki lett volna, ha a Fradi nem megy tovább - papíron 4x többet ér a keretük. De amennyi helyzetet kihagytak, elpazaroltak, mintha Viniciust vagy akármelyik Real játékost láthattuk volna. De hál Isten most felénk billent a mérleg, és 15 év böjt után meglett nekik, aminek már meg kellett volna akár korábban is.
Még védelem is tiszta Realos, kész katasztrófa volt sokszor... :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára _Bushido_ 2019. augusztus 29., csütörtök 22:05-kor.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. augusztus 29., csütörtök 21:59

'shutterisland írta: valahogy csak behuztak.

sorsolasra kivancsi leszek, eleg szeles skalan mozoghat a csoport erossege.

szerintem ahogy a vidinek sorsoltak tavaly, azzal a fradi is jol jarna.
hozzanak el egy nagy halat es ket olyan ellenfelet, akikkel lehet vivni a 2. helyert.

kalapok gondolom kesobb jonnek ki.
Holnap asszem 1-tol lesz a sorsolas, remelem a Unitedet behuzzak. Legalabb legyen valami haszna annak, hogy EL-be kerult a Utd, lathatnam oket elobe. :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. augusztus 29., csütörtök 21:55

Drake írta:
mégis erősebb a szlovák bajnokság színvonala,és
Melyik univerzumban?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. augusztus 29., csütörtök 21:53

valahogy csak behuztak.

sorsolasra kivancsi leszek, eleg szeles skalan mozoghat a csoport erossege.

szerintem ahogy a vidinek sorsoltak tavaly, azzal a fradi is jol jarna.
hozzanak el egy nagy halat es ket olyan ellenfelet, akikkel lehet vivni a 2. helyert.

kalapok gondolom kesobb jonnek ki.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. augusztus 29., csütörtök 21:35

A gólja ellenére ez a Boli... :lol:
Lanzafame ma már 3 gólt lőtt volna kb.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 29., csütörtök 21:25

Drake írta:
Steve írta: [quote=Drake post_id=<a href="tel:1028016">1028016</a> time=<a href="tel:1567102412">1567102412</a> user_id=749]
Fradi :lol: :lol: :lol:
Komolyan mondom ha ezek ellen kiesnek bontsák le a grupit,a helyet meg hintsek ne sóval.
Csak egy ártatlan kérdés, így a beröffentés után:

Akkor jobb lesz Neked? Boldogabb leszel tőle?

Én elhiszem, hogy nagy Arsenal és Barcelona szurkoló vagy, de jobb lesz akkor ha kiesnek? Jó lenne kárörvendeni? :coffee:

Én nem is Magyarországon élek közel tíz éve. Nincs lehetőségem meccsekre járni, mégis csak örülnék a magyar sikereknek európai szinten..legyen az bármelyik csapat. Ha a válogatott veszít, szintén bosszant.

Mindegy, fura nekem ez a stílus.
Egyáltalán nem vagyok karörvendő,csak már kinomban nevetek.Termeszetesen én is szeretném ha lenne legalább 2-3 olyan magyar csapat amelyik állandó BL/EL csoportkörös,de sajnos a magyar foci 10 év múlva sem fog ott tartani ,hiába a bele nyomott kitudja hány milliárd.Mondom ezt úgy,hogy soha nem éltem Magyarországon.Itt Szlovákiában jóval kevesebb pénzből gazdálkodnak a klubok,nincs minden nagyobb faluban stadion mégis erősebb a szlovák bajnokság színvonala,és ahogy elnézem az európai topligakat sokkal több szlovák játékos játszik “tűzközelben” mint magyar.Ez is azért elgondolkodtató.
[/quote]

Nézd, értem amit írsz. A svéd fociba való invesztálást én is megemlíthetem, hogy a közelében sincs a magyarnak, mégis messze sikeresebb a válogatottjuk.

Ezzel együtt mit nyerek én azon, vagy bárki, ha a magyar foci, temérdek pénz után is rossz marad?!

Szerintem ez se nem logikus gondolkozás, sem pedig hasznos. Mindenesetre elfogadom és nyilván érthető/védhető a reakció..de újra, jobb lesz ettől bármi? Nem.

Én így gondolom/gondoltam..

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. augusztus 29., csütörtök 21:23

fel fog robbanni a trollfoci :ike:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 29., csütörtök 21:16

Faust írta:
Steve írta:

Csak egy ártatlan kérdés, így a beröffentés után:

Akkor jobb lesz Neked? Boldogabb leszel tőle?

Én elhiszem, hogy nagy Arsenal és Barcelona szurkoló vagy, de jobb lesz akkor ha kiesnek? Jó lenne kárörvendeni? :coffee:

Én nem is Magyarországon élek közel tíz éve. Nincs lehetőségem meccsekre járni, mégis csak örülnék a magyar sikereknek európai szinten..legyen az bármelyik csapat. Ha a válogatott veszít, szintén bosszant.

Mindegy, fura nekem ez a stílus.
Mondjuk részemről az utolsó bekezdésed megkönnyítti, hogy nem érted ezt az érzést. Nem kéne ennek erről szólnia, de én is csak röhögök ezeken a szerencsétleneken, és örülök minden bekapott gólnak, ami a jelenlegi finanszírozás ún. legitimációját ellensúlyozza. Egészséges gondolkodás? Cseppet sem, elismerem, de sajnos nem tudok elvonatkoztatni, ezek a botlábú faszok és az egész hóbelebanc ne jusson semmilyen siker közelébe, így is végtelen+1 forint áll rendelkezésükre nulla teljesítménnyel. Megváltozik ettől a gondolkodástól bármi? Dehogy. :mrgreen:

A válogatottra világ életemben szartam, lehet antimagyarozni vagy bármi, nekem a focit mindig is a Real Madrid jelentette, a többi hidegen hagy.
Tudod, hogy nem antimagyaroznék, pláne nekem mi jogom lenne..

Nyilván képben vagyok vele, hogy mi történik, még ha nem is ott élek. Nem tartom helyesnek ezt a futball bizniszt, pláne akkor nem, amikor továbbra is vannak emberek akik mélyszegénységben élnek. Ezt írom magyar és úgy eleve a foci világ szintjén is.Szóval ezen sem vesznénk össze.

Viszont ez van, én a fotelből úgysem tudom megoldani, ahogy a 200 millió eurós focisták árát sem. De ettől függetlenül inkább nyerjen bármelyik magyar csapat legalább pénz is jön vissza(más kérdés mi lesz azzal utána). De jobb a siker, mint a sikertelenség és további pénz pumpálás. Akkor legalább eredménye legyen.

Meg úgy eleve, mit nyerek én, vagy Drake kolléga, vagy te, (vagy Kerlon :mrgreen: ) azon, ha egy rakat pénzért, még siker sincs.

Szóval elfogadom az érveket, csak nem értem, meg most egyet sem értek kivételesen. :)

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Drake » 2019. augusztus 29., csütörtök 21:10

Steve írta: [quote=Drake post_id=<a href="tel:1028016">1028016</a> time=<a href="tel:1567102412">1567102412</a> user_id=749]
Fradi :lol: :lol: :lol:
Komolyan mondom ha ezek ellen kiesnek bontsák le a grupit,a helyet meg hintsek ne sóval.
Csak egy ártatlan kérdés, így a beröffentés után:

Akkor jobb lesz Neked? Boldogabb leszel tőle?

Én elhiszem, hogy nagy Arsenal és Barcelona szurkoló vagy, de jobb lesz akkor ha kiesnek? Jó lenne kárörvendeni? :coffee:

Én nem is Magyarországon élek közel tíz éve. Nincs lehetőségem meccsekre járni, mégis csak örülnék a magyar sikereknek európai szinten..legyen az bármelyik csapat. Ha a válogatott veszít, szintén bosszant.

Mindegy, fura nekem ez a stílus.
[/quote]

Egyáltalán nem vagyok karörvendő,csak már kinomban nevetek.Termeszetesen én is szeretném ha lenne legalább 2-3 olyan magyar csapat amelyik állandó BL/EL csoportkörös,de sajnos a magyar foci 10 év múlva sem fog ott tartani ,hiába a bele nyomott kitudja hány milliárd.Mondom ezt úgy,hogy soha nem éltem Magyarországon.Itt Szlovákiában jóval kevesebb pénzből gazdálkodnak a klubok,nincs minden nagyobb faluban stadion mégis erősebb a szlovák bajnokság színvonala,és ahogy elnézem az európai topligakat sokkal több szlovák játékos játszik “tűzközelben” mint magyar.Ez is azért elgondolkodtató.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. augusztus 29., csütörtök 21:06

Ez is egy megközelítés, nem mondom. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 29., csütörtök 21:05

Faust írta:
Steve írta:

Csak egy ártatlan kérdés, így a beröffentés után:

Akkor jobb lesz Neked? Boldogabb leszel tőle?

Én elhiszem, hogy nagy Arsenal és Barcelona szurkoló vagy, de jobb lesz akkor ha kiesnek? Jó lenne kárörvendeni? :coffee:

Én nem is Magyarországon élek közel tíz éve. Nincs lehetőségem meccsekre járni, mégis csak örülnék a magyar sikereknek európai szinten..legyen az bármelyik csapat. Ha a válogatott veszít, szintén bosszant.

Mindegy, fura nekem ez a stílus.
Mondjuk részemről az utolsó bekezdésed megkönnyítti, hogy nem érted ezt az érzést. Nem kéne ennek erről szólnia, de én is csak röhögök ezeken a szerencsétleneken, és örülök minden bekapott gólnak, ami a jelenlegi finanszírozás ún. legitimációját ellensúlyozza. Egészséges gondolkodás? Cseppet sem, elismerem, de sajnos nem tudok elvonatkoztatni, ezek a botlábú faszok és az egész hóbelebanc ne jusson semmilyen siker közelébe, így is végtelen+1 forint áll rendelkezésükre nulla teljesítménnyel. Megváltozik ettől a gondolkodástól bármi? Dehogy. :mrgreen:

A válogatottra világ életemben szartam, lehet antimagyarozni vagy bármi, nekem a focit mindig is a Real Madrid jelentette, a többi hidegen hagy.
Pedig jó, ha bejut a fradi, mert akkor legalább jövőre nem biztos, hogy elkúrnak pár milliót még játékosra, ha viszont nem, akkor egyértelmű lesz a hozzá nem értőknek, hogy még igazolni kell és így kúrják el az adónkat. :mrgreen: hajrá fradi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. augusztus 29., csütörtök 21:03

Steve írta:
Drake írta: Fradi :lol: :lol: :lol:
Komolyan mondom ha ezek ellen kiesnek bontsák le a grupit,a helyet meg hintsek ne sóval.
Csak egy ártatlan kérdés, így a beröffentés után:

Akkor jobb lesz Neked? Boldogabb leszel tőle?

Én elhiszem, hogy nagy Arsenal és Barcelona szurkoló vagy, de jobb lesz akkor ha kiesnek? Jó lenne kárörvendeni? :coffee:

Én nem is Magyarországon élek közel tíz éve. Nincs lehetőségem meccsekre járni, mégis csak örülnék a magyar sikereknek európai szinten..legyen az bármelyik csapat. Ha a válogatott veszít, szintén bosszant.

Mindegy, fura nekem ez a stílus.
Mondjuk részemről az utolsó bekezdésed megkönnyítti, hogy nem érted ezt az érzést. Nem kéne ennek erről szólnia, de én is csak röhögök ezeken a szerencsétleneken, és örülök minden bekapott gólnak, ami a jelenlegi finanszírozás ún. legitimációját ellensúlyozza. Egészséges gondolkodás? Cseppet sem, elismerem, de sajnos nem tudok elvonatkoztatni, ezek a botlábú faszok és az egész hóbelebanc ne jusson semmilyen siker közelébe, így is végtelen+1 forint áll rendelkezésükre nulla teljesítménnyel. Megváltozik ettől a gondolkodástól bármi? Dehogy. :mrgreen:

A válogatottra világ életemben szartam, lehet antimagyarozni vagy bármi, nekem a focit mindig is a Real Madrid jelentette, a többi hidegen hagy.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 29., csütörtök 20:48

Drake írta: Fradi :lol: :lol: :lol:
Komolyan mondom ha ezek ellen kiesnek bontsák le a grupit,a helyet meg hintsek ne sóval.
Csak egy ártatlan kérdés, így a beröffentés után:

Akkor jobb lesz Neked? Boldogabb leszel tőle?

Én elhiszem, hogy nagy Arsenal és Barcelona szurkoló vagy, de jobb lesz akkor ha kiesnek? Jó lenne kárörvendeni? :coffee:

Én nem is Magyarországon élek közel tíz éve. Nincs lehetőségem meccsekre járni, mégis csak örülnék a magyar sikereknek európai szinten..legyen az bármelyik csapat. Ha a válogatott veszít, szintén bosszant.

Mindegy, fura nekem ez a stílus.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. augusztus 29., csütörtök 20:24

Kerlon írta:sőt lövés sem volt
Tökmag azért veszélyesen lövöldözött. 2 lövése is a kapufa töve mellett ment el. De ja, ziccerük tényleg nem volt. Akkor is, meg most is eddig, az a taktika, hogy lövöldözik be ész nélkül a 2 "törpére". Egy kis letámadástól meg megzavarodnak. Tiszta Real :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 29., csütörtök 20:17

Drake írta: Fradi :lol: :lol: :lol:
Komolyan mondom ha ezek ellen kiesnek bontsák le a grupit,a helyet meg hintsek ne sóval.
Nem akarok vészmadár lenni, de idegenben sem bírtak egy értelmes helyzetig sem eljutni, sőt lövés sem volt, most meg kettőt kéne rúgni. Isti meg erre támadt be, hogy mit vártam.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég