Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. november 25., hétfő 17:47

LiamGallagher írta:
lordgabi írta: Kirúgta Marko Nikolićot a MOL Fehérvár FC.
1 kóklerral kevesebb.
Ennek már épp ideje volt. Jóformán amikor a szerbek ellen kiestek a selejtezőben, vagy akár nyáron, amikor a VADUZ (!!!!) ellen kizúgtak a selejtezőből. 17-18ban még egy rettentő szoros bajnokságot sikerült megnyernie, de amit azóta leművelt Nikolic, kész katasztrófa volt. Totál nézhetetlen focit játszat. Rettentően hiányzik a kreativitás a csapatból - pl Nego oké, hogy eljátszik védőként is, de ő a szememben inkább szélső támadó, ha már nincsen épkézláb szélsője a csapatnak.
Nem szépen váltak el Carilloval, de ennél csak jobb lehet.

(fura, hogy most sok nagycsapatnál rezeg a léc az edzőnek, vagy már elébe is mentek - Bayern, Dortmund, Arsenal, Tottenham, MU, stb)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. november 25., hétfő 16:17

„A kialakult helyzetben a vezetőedző felelőssége megkérdőjelezhetetlen. Ha nem tudta beépíteni a távozók helyére érkező játékosokat, akkor azért, ha nem akarta beépíteni őket, akkor pedig azért.
Sajnos Joan Carrillo többszöri iránymutatás ellenére is figyelmen kívül hagyta a klub hosszú távú stratégiai érdekeit, ezzel szakmai, erkölcsi és anyagi kárt is okozott.”
Carillo a Vidi régi-új edzője :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. november 25., hétfő 14:58

lordgabi írta: Kirúgta Marko Nikolićot a MOL Fehérvár FC.
1 kóklerral kevesebb.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. november 25., hétfő 13:06

R. Carlos írta: A realitás talaján maradva... Én nagy fan vagyok, de itt maximum a bolgárokkal vagyunk egy szinten. Persze a play-off rendszerben bármi megtörténhet, egy idegenben szerzett gól jól jönne.

A legjobb csapatot kellene valahogy előszedni, mert az is nagy veszteség volt, hogy a sérültek és eltiltottak miatt sok volt a hiányzó, vagy a lábadozó játékosok nem tudtak csúcson pörögni és 70 perc után cserélni kellett őket (lásd Nagy Ádi).

Dzsudzsákot végképp el kellene felejteni, nem válogatott szint már az, amit ő képvisel. A poszton két játékos is előzi már: Nagy Dominik és Varga Roland személyében.

Amúgy nagyon nem szeretnék a románokkal döntőzni. Ezt a fajta nyomást, amikor egy ilyen rivális és ellenségképként felvázolt nemzettel kell játszanunk, sose bírtuk eddig. Legtöbbször vereség vagy maximum döntetlen lett a vége. Itt ha továbbjutunk nekünk a nálunk - amúgy jobb erőket képviselő - Izland legyen az ellenfél, velük könnyebben meg tudunk birkózni.
1 meccset játszunk mindkét körben, ha nyerni akarunk, akkor muszáj az idegenbeli gól. :mrgreen:

Egyébként a legutóbbi 2 alkalommal nem nyertek nálunk a románok, márpedig itthon játszunk ha játszunk.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. november 25., hétfő 13:04

Kirúgta Marko Nikolićot a MOL Fehérvár FC.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. november 24., vasárnap 11:30

ToniKroos írta:
R. Carlos írta: Amúgy nagyon nem szeretnék a románokkal döntőzni. Ezt a fajta nyomást, amikor egy ilyen rivális és ellenségképként felvázolt nemzettel kell játszanunk, sose bírtuk eddig. Legtöbbször vereség vagy maximum döntetlen lett a vége.
Na de ha a románok ellen sikerülne kivívni a továbbjutást, az kb felérne egy EB győzelemmel, akkora ünneplés lenne utána.
Szerintem az izlandiak legyőzésével is meglenne ez :mrgreen:

De maradjunk a realitás talaján, elsőre arról álmodozzunk, hogy kiejtjük a bolgárokat.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. november 24., vasárnap 10:36

'shutterisland írta:nem mehkereki vagy ?
De, méhkeréki. :kalapos: Korábban beszéltük is, hogy te meg csabai. Meg LiamGallagher.

Most a napokba hallottam amúgy a 20.000-es meccspénzt. Meglepődtem, mert a korábbi, még megye 1es csapattal sincsenek köszönő viszonyban sem, nemhogy az NB3assal. Megye 1 be meg 8000 volt annó a nyert meccs bónusz. Most nyertek zsinórban 10en pár meccset, az a 200-250 ezer forint meg jó kis zsebpénz megye 3ba... :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. november 23., szombat 19:39

R. Carlos írta: Amúgy nagyon nem szeretnék a románokkal döntőzni. Ezt a fajta nyomást, amikor egy ilyen rivális és ellenségképként felvázolt nemzettel kell játszanunk, sose bírtuk eddig. Legtöbbször vereség vagy maximum döntetlen lett a vége.
Na de ha a románok ellen sikerülne kivívni a továbbjutást, az kb felérne egy EB győzelemmel, akkora ünneplés lenne utána.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. november 23., szombat 17:34

A realitás talaján maradva... Én nagy fan vagyok, de itt maximum a bolgárokkal vagyunk egy szinten. Persze a play-off rendszerben bármi megtörténhet, egy idegenben szerzett gól jól jönne.

A legjobb csapatot kellene valahogy előszedni, mert az is nagy veszteség volt, hogy a sérültek és eltiltottak miatt sok volt a hiányzó, vagy a lábadozó játékosok nem tudtak csúcson pörögni és 70 perc után cserélni kellett őket (lásd Nagy Ádi).

Dzsudzsákot végképp el kellene felejteni, nem válogatott szint már az, amit ő képvisel. A poszton két játékos is előzi már: Nagy Dominik és Varga Roland személyében.

Amúgy nagyon nem szeretnék a románokkal döntőzni. Ezt a fajta nyomást, amikor egy ilyen rivális és ellenségképként felvázolt nemzettel kell játszanunk, sose bírtuk eddig. Legtöbbször vereség vagy maximum döntetlen lett a vége. Itt ha továbbjutunk nekünk a nálunk - amúgy jobb erőket képviselő - Izland legyen az ellenfél, velük könnyebben meg tudunk birkózni.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. november 23., szombat 17:21

Nagyon örülök, jobb dolog nem is történhetett volna velünk. Már csak gólokat kell szereznünk. Úgy érzem, joggal álmodhatunk az Eb-szereplésről.
Na. A bolgárok szerint álomsorsolás. :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. november 22., péntek 23:13

A románok nagyon gyengék, a keret nagyrésze külföldön játszik, de 80%-a padmelegítő
veluk kapcsolatban nem is ez a baj, nem jobbak, mint mi, ott inkabb azzal lesz a problema, hogy birjuk e a nyomast a hatalmas tet + rivalizalas miatt.

itthon jok lehetunk, ha bukarestben lett volna a play off
donto, szeritem mar 10 perc utan beramolnak az elsot.

na de ez legyen a legkisebb gond, mert bulgariaban sem lesz egy leanyalom.
azert a bolgarok is tudjak, hogy ennel jobbat nem huzhattak volna es otthon jatszanak mind a ket meccset.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. november 22., péntek 15:08

Izland meg szerintem még így is jobb mint a mi válogatottunk.
Ez nem igaz. Náluk is eltűnt már az EB-láz, kifutott eredmény volt.
A románok nagyon gyengék, a keret nagyrésze külföldön játszik, de 80%-a padmelegítő.
Ezen kívűl jelenleg nincs szövetségi kapitányuk jelenleg, Lucescut szeretnék visszacsábítani, ő viszont már elég idős és a török válogatottnál sem sikerült jól a kalandja illetve a Zenitnél sem előtte.
Ha úgy állunk neki ahogy a norvég meccsnek akkor meglesz bármelyik csapat ellen.
Love football, hate antifa.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 22., péntek 12:58

Szerintem ez bőven abszolválható kör, amennyiben tanulunk a szlovák blamákból. Ha képtelenek vagyunk túllépni a saját árnyékunkon, akkor meg is érdemeljük a sorsunk.

Az az abszurd helyzet áll fent, hogy szurkolni kell a mieink mellett a román továbbjutásnak is, szerintem őket lenne jobb kapni, mint a vikingeket.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. november 22., péntek 12:48

p.csabi1 írta:

Dehogy van esély.Belesznek szarva majd főleg ha a románok jönnek.Mindenki azt fogja nyomni hogy elkell őket verni.Izland meg szerintem még így is jobb mint a mi válogatottunk.
Szerintem a 4 csapat közül kb. a bolgárokkal vagyunk egyszinten.
Legutóbbi 2 meccsen se nyertek itt a románok. Vagy most a horvátok. Vagy Wales. :coffee:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. november 22., péntek 12:40

ferni írta: Mert otthon játszhatunk a 2. Meccsen ha továbbmegyünk.

Norvég-Szerb győztesét esélyünk se lett volna legyűrni ha átkerülünk oda.
Bolgárokat meg lehet verni, hazai pályán meg van esélyünk Izland meg Románia ellen is.

Dehogy van esély.Belesznek szarva majd főleg ha a románok jönnek.Mindenki azt fogja nyomni hogy elkell őket verni.Izland meg szerintem még így is jobb mint a mi válogatottunk.
Szerintem a 4 csapat közül kb. a bolgárokkal vagyunk egyszinten.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. november 22., péntek 12:37

Mert otthon játszhatunk a 2. Meccsen ha továbbmegyünk.

Norvég-Szerb győztesét esélyünk se lett volna legyűrni ha átkerülünk oda, ez az Izland-Román duó sokkal jobb nekünk.


Bolgárokat meg lehet verni, hazai pályán meg van esélyünk Izland meg Románia ellen is. Nagy szerencsénk volt ezzel a hazai pályával, anélkül esélytelen lett volna.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. november 22., péntek 12:34

Most miért ír szinte mindenki álomsorsolást?
Ha még a bulgárokat meg is verik.Utánna Románia vagy Izland.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. november 22., péntek 12:20

kodo írta: Bulgaria
Aztan johet Izland-Roman gyoztese a Puskasban
Ennél jobb sokkal nem lehetett volna szerintem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 22., péntek 12:12

Bulgaria
Aztan johet Izland-Roman gyoztese a Puskasban

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. november 22., péntek 12:00

BlancoMark írta: Csaba: szerintem eleg nagy problema, hogy allamositas cimen meg tobb penzt akarnak beleolni ugyanazokba a tragya edzok altal iranyitott akademiakba, amik eddig 100 milliardok elkoltese es tobb mint egy evtized mukodes utan nulla darab valogatottat adtak. (A 40szer labdat veszto balhatvedet nem vennem ide. :lol: )

Es mindezzel egy ex főorvos megbizva. Kabare.
Isten ments, hogy védjem az akadémiákat, mert komoly problémák vannak, DE.

Mint írtad, több mint egy évtizedes működés után. Ha elfogadjuk, hogy a képzés alapjait már 5-6 évesen le kell adni, akkor számold ki, hány évesek azok a gyerekek. (Úgy, hogy a képzés színvonalát se fogod egyik hétről a másikra felemelni) A hosszú idő után végre UP vb-t játszó fiatalok jelentős része pl. akadémista volt.

Mondom, én nem akarom védeni az akadémiákat, de azzal hogy az elmúlt mondjuk 8-10 évben belelocsoltál egy valag pénzt, nem lesz hirtelen 20 akadémistád a felnőttválogatottban.
(Tudom, a 16-7 évesek se dörömbölnek az első osztály ajtaján. Mint mondtam, tudom hogy komoly bajok vannak, szerintem főleg a lehetőség biztosításával...)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég