Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. június 27., szombat 23:09

ziro4vr írta:
alexoxladjackoxi írta: Még így is kiemelkedett az NB1-ből, pedig már 35.
Ebből az NB1ből a duci, kiégett, lóvét keresni jövő Isael emelkedik ki legjobban, ez is mutatja hol tartunk.

De Tőzsér nem volt rossz kps ez tény.
Én amúgy Bognár Pistát is nagyon bírom, a csávó igazi régi vágású 10-es. Azt várja az ember, hogy legyenmá' nála a labda, MTK-ba elég jó számokat is hozott idén.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 22:50

alexoxladjackoxi írta: Még így is kiemelkedett az NB1-ből, pedig már 35.
Ebből az NB1ből a duci, kiégett, lóvét keresni jövő Isael emelkedik ki legjobban, ez is mutatja hol tartunk.

De Tőzsér nem volt rossz kps ez tény.
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. június 27., szombat 22:42

Még így is kiemelkedett az NB1-ből, pedig már 35.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 22:27

alexoxladjackoxi írta:
numberone1 írta: Valoszinuleg, mint bazis es szurkoloi tabor a Debrecen agyobb veszteseg, de mint csapat kb egyforma szar mind ketto.
Tozser Danitol viszont elkoszont Courtois es Kevin de Bruyne videon, a meccs elott bejatszottak.
Ritkán nézek bele magyar meccsekbe, de idén ha random kb. 20 percre belenéztem egy Loki-meccsbe, az csakis Tőzsér miatt volt. Nekem az egyik kedvenc magyar játékosom, nagyon fasza hátsó szervező volt, élmény volt nézni szinte ahogy adogatott, na meg az a balos ha elsült... Kár, hogy nem nagyon volt válogatott az utóbbi időben, számomra ez kicsit vicces, mikor ilyen Elekek odafértek. Bár nem tudom, hogy ő mondta-e le a válogatottságot, ha igen, akkor nem szóltam. A teljesítménye alapján még simán lett volna benne pár év. :salute:
Tipikus magyar focista, technikailag okés, csak mindent 3x lassabban csinál meg, mint egy más országból jövő. Képzésbeli probléma.

(én is ilyen voltam :kalapos: )
Nem illik.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. június 27., szombat 22:20

Remy írta:
Remy írta: Nem akarom azt mondani, hogy fidesz vagy orbán. Ez foci, ez sport, itt nincs helye a politikának, pláne Magyarországon. A Puskás megérdemelten lesz 3. a bajnokságban, egyben EL induló. :mrgreen:
Jééé. :mrgreen: :mrgreen:
hát nem tudom
én elhiszem h fáj ez a mezőkövesdnek
és hatalmas felháborodás közepette bíróznak egy lesgól miatt
de azért nem egy méteres lesgólról beszélünk

hogy ne legyen meg a dobogó, sztem többet tett a kövesd, mint a bírók

ezt ők cseszték el, az első pár fordulóban az újraindulás után értékelhetetlen volt a produkciójuk, sőt már a kupadöntőben is

lehet fideszezni, meg felcsútozni, de ebben az esetben azért nem szerencsés

több más esetben jogos, de most nem az

SZTEM
:kalapos:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. június 27., szombat 22:20

numberone1 írta: Valoszinuleg, mint bazis es szurkoloi tabor a Debrecen agyobb veszteseg, de mint csapat kb egyforma szar mind ketto.
Tozser Danitol viszont elkoszont Courtois es Kevin de Bruyne videon, a meccs elott bejatszottak.
Ritkán nézek bele magyar meccsekbe, de idén ha random kb. 20 percre belenéztem egy Loki-meccsbe, az csakis Tőzsér miatt volt. Nekem az egyik kedvenc magyar játékosom, nagyon fasza hátsó szervező volt, élmény volt nézni szinte ahogy adogatott, na meg az a balos ha elsült... Kár, hogy nem nagyon volt válogatott az utóbbi időben, számomra ez kicsit vicces, mikor ilyen Elekek odafértek. Bár nem tudom, hogy ő mondta-e le a válogatottságot, ha igen, akkor nem szóltam. A teljesítménye alapján még simán lett volna benne pár év. :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 27., szombat 21:40

Remy írta: Nem akarom azt mondani, hogy fidesz vagy orbán. Ez foci, ez sport, itt nincs helye a politikának, pláne Magyarországon. A Puskás megérdemelten lesz 3. a bajnokságban, egyben EL induló. :mrgreen:
Jééé. :mrgreen: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 27., szombat 20:55

Rendőr bácsik mondjuk nem tudom mire vártak, mit gondoltak, majd a loki ultrák megdicsérik kiskondást meg a többieket?
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. június 27., szombat 19:56

Valoszinuleg, mint bazis es szurkoloi tabor a Debrecen agyobb veszteseg, de mint csapat kb egyforma szar mind ketto.
Tozser Danitol viszont elkoszont Courtois es Kevin de Bruyne videon, a meccs elott bejatszottak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2020. június 27., szombat 19:39

Azért a Debrecen Paks végjátéka azért nem volt rossz, ugye ezen a meccsen dőlt el ki marad bent. A Lokinak győznie kellett volna, és 1:1-nél a 94. és a 95. percben is rúgtak egy kapufát, ráadásul az utolsó kapufánál a gólvonalra pattant le a labda, így kiestek.

Nem ismerem a jelenlegi debreceni csapatot, viszont ez megint nem segített a magyar futballnak és az NB1-nek. Biztos jó csapat a Paks, de azért elég nagy szégyen, hogy a Loki lesüllyedt a második vonalba. Nekem hiányozni fognak, és a szurkolóik is. apropó, szurkolók: a lefújás utána berohantak az ultrák a pályára és kb. meglincselték a játékosokat, letépték róluk a mezüket. Elég szürreális látvány volt, a készenléti rendőrség jó 2 perccel utána ment be, nem is értem.. Sajnálom őket, de azért ez a fajta agresszió a játékoskkal szemben picit kétes azért, bármennyire is csalódottak a kiesés miatt.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. június 26., péntek 0:11

Nyilván a VAR-nélküliség is közrejátszik most az Nb1 utolsó fordulóban történt sok-sok furcsa jelenetre (Mezőkövesd - DVSC 0-1, lesgól), de azért valljuk be, hogy épp a Mezőkövesd rontotta el saját magának a nemzetköi kupaszereplést. Anno volt Sivic-el a kispadon egy full támadófocit nyomató Kecskemét. Bár rengeteg gólt kaptak, de szerethető, nézhető játékot játszottak, élmény volt nézni a meccseik többségét. Kövesden most hasonlót lehetett érezni. Csak sajnos nem jött ki a lépés (ahogy a Sociedad is kipukkadt, úgy ők is). Legutóbbi 10 meccsükből 1et nyertek (épp a Vidi ellen), előtte meg 17 meccsből mindössze 2-t vesztettek. Ilyen furcsa összeomlás nem sok van.


Juhász után Tőzsér és Huszti is befejezte...
kb laza 30 évnyi profi külföldi karrier búcsúzott.
"Utolsó mohikánok" leteszik a csukát. Külföldi karrierjük mindenképp becsülendő, még ha itthon már nme magaslottak annyira ki, mint kellett volna. Következő Dzsudzsi lesz + Leandronál kinéz, már ez az év is egy plusz volt számára :mrgreen:
(májusban Korcsmár Zsolt is visszavonult, nála is betette a kaput a sérülésből fel nem épülés)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. június 24., szerda 21:41

Karantén alatt böngésztem minden nap az eredmények.com-ot, nagyon sok focis videót néztem minden bajnokságról, és mivel a legfelsők között indult újra a mennyei is, napi rutinná vált a hírek olvasása + a Trollfoci is tolta a Mezőkövesdet, szimpatikus kis csapat voltak idén, Cseri is kiemelkedő szinten tolta visszanézve a korona előtt, teljesen dupla nulla ez amivel visszajöttek. Szurkoltam nekik végig, hogy meglegyen a rekord, a bronzérem, de ma (is) rendesen elszúrták az utolsó utáni lehetőségüket a Debrecen ellen otthon ráadásul a végén. Fergeteges buli van hirdetve a Groupamába szombatra, öttől nyit a stadion, most pihent a Videoton ellen minden nagy név, szerintem nagy zakóval fogják zárni a szezont. Mindegy, szezon elején szerintem nem hitték volna, hogy utolsó fordulóig esélyük lesz a harmadik helyre. :agree:

Szoboszlai a félidőben ismét gólnál és gólpassznál tart.

Szerkesztve: wtf, meddig írtam a hozzászólást, 57. perc van.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. június 23., kedd 23:38

Nem állítólag. Kapott búcsút ugyanúgy a gyerekeivel együtt, búcsú ajándékot a meccs elején. Nagyon sorsszerű volt amúgy, hogy az első gólját és az utolsót is a Fradi ellen szerezte Juhász. Megható volt a meccs eleje és a vége is amikor nyilatkozott. :salute:
Lecserélésekor berohant a pályára egy szurkoló, Nikolics vagy Pátkai is szólt a rendezőnek, hogy ne bántsák, Juhász be is állt egy szelfire a levonulása közben. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. június 23., kedd 21:03

Szép lassan visszavonul az összes "utolsó generációs" magyar válogatott, akik még tudtak nagy karriert befutni Európában. Az elmúlt években szögre akasztotta Gera, Király, Dárdai, Hajnal, mai napon Juhász is visszavonult.
Olvasgattam kicsit NSO fórumot, hogy becsülik, tisztelik a külföldi karrierje miatt, de amit hazajőve művelt, az sokszor nagyképű volt. Nem tudom, biztos... De ahogy egy fórumozótárs is írta nekem, pl a Chelsea ellen hatalmasat játszott Juhász Roli. Viniciussal remek párost alkottak az elmúlt sok évben, a BL és EL meccseken főleg! Nagy feladat lesz a Vidinél megtalálni a Juhász-VInicius páros utódját (mivel állítólag utóbbi is távozik, nem fogadta el a szerződéshosszabbítást, ámbár imádja Mo-ot, Fehérvárt, úgyhogy lehet megy Felcsútra?!).

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 20., szombat 19:05

Eljinxeltem Orbánnak. :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: Nem fognak beengedni az országba. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. június 20., szombat 18:49

Mondjuk amilyen formában van a Kövesd az újrakezdés óta ... :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. június 20., szombat 18:47

Remy írta: Nem akarom azt mondani, hogy fidesz vagy orbán. Ez foci, ez sport, itt nincs helye a politikának, pláne Magyarországon. A Puskás megérdemelten lesz 3. a bajnokságban, egyben EL induló. :mrgreen:
Hát így, hogy Mol Fidi már nem túl motivált, mert a Fridi megnyerte a bajnokságot, ezért a Mezőfidesd ember hátrányban is nyert és Fidesz Akadémia még szarban lehet.

Ezt is megjinxelted btw, te legalább sosem okozol csalódást.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 20., szombat 18:38

Nem akarom azt mondani, hogy fidesz vagy orbán. Ez foci, ez sport, itt nincs helye a politikának, pláne Magyarországon. A Puskás megérdemelten lesz 3. a bajnokságban, egyben EL induló. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. június 19., péntek 14:46

lordgabi írta: Nekem több mint egy éve van, barátnőmnek kedd óta. Online vásárlás nem játszott, nincs számlám, ebben még régi módi vagyok. Csak a készpénzes fizetés. :kalapos:
áhh értem, a személyes jegyvétel mögötti motivációt kerestem, de kiderült :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. június 19., péntek 14:36

Nekem több mint egy éve van, barátnőmnek kedd óta. Online vásárlás nem játszott, nincs számlám, ebben még régi módi vagyok. Csak a készpénzes fizetés. :kalapos:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég